סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חוקים- תקפים רק מתי שנוח לנו?

מירנדה​(מתחלפת)
לפני 17 שנים • 15 ביוני 2006

אתם לא יודעים מה אומרים במסנג'רים על הכל

מירנדה​(מתחלפת) • 15 ביוני 2006
ראיתי שהאחרונה אמרה שמי שנוגעים בה צריכה להתלונן והיא האחראית לדאוג שלא יטרידו אותה.

אני שואלת למה לנו, החדשות, להתעסק עם הטרדות מיניות ותלונות ומריבות עם אנשים שרוצים לגעת בנו בלי שנרצה?

אושיה או אישיות, דום מכובד או סאב נחשב, מתחלף ידוע או ווניל שבא לחפש-מה זה מעניין אותנו מי מהם שולח אלינו ידיים בלי רשות?

שתדעו שבמסנג'רים חברים מהכלוב מדברים עם החדשות ודבר ראשון כאשר חדשה אומרת שהיא רוצה להגיע לדאנג'ן ולראות מה זה סשן פומבי אומרים לה לא לבוא כי יגעו בה או ששואלים אותה אם בא לה שיגעו בה.
אמרו לי לא לבוא גם עם חבר שלי כי הוא יחסית חדש ולא ידע איך להגן עלי ואם אתעקש זה שדיבר איתי יעשה מאמץ ויבוא איתנו לדאנג'ן ויעזור לחבר שלי להגן עלי.

קראתי שונוס כתב שהדאנג'ן ריק אבל במסנג'רים כותבים שהדאנג'ן לא ריק ומגיעים המון גברים שמחפשים בחורות בדאנג'ן ומנסים לגעת בהן.

דום 34 כתב שמי שלא רוצה שיגעו בה שלא תבוא ובכל המסיבות נוגעים.
על דברים כאלה אומרים הזהר במה שאתה מבקש שמא תקבל אותו והמקום יתרוקן מבחורות שלא רוצות שיגעו בהן.
יש מסיבות שנתקלים קצת, כאילו לא בכוונה, אבל יש הרבה מסיבות שמביטים ולא נוגעים.

במסנג'רים מדברים במיוחד על הדרנג'ן ומזהירים את החדשות.
אני לא יודעת אם האזהרות של חברי הכלוב במסנג'רים נכונות אבל בגלל מה שכתוב פה אני מתחילה להאמין.

אם העצה של האחרונה היא רצינית והיא חושבת שאנחנו נבוא למסיבות כדי להתלונן על הטרדות מיניות כמו במקומות עבודה-שתשכח מזה.

במקומות עבודה אין לנו ברירה ואנחנו חייבות לעבוד.
הרוב מחפשות מקום עבודה אחר ולא מתלוננות על הטרדות מיניות במקומות עבודה אז להיות זאן דארק במסיבות?
אני באה למסיבה להנות ולא להתחיל סדרת חינוך לגברים.

מירנדה
moonstone​(נשלטת)

דומי מותק

moonstone​(נשלטת) • 15 ביוני 2006
אלוהים נתן לנו פה בשביל לדבר

פעם אחת, שולט שיקר לי עשה לי את זה -
התקשרתי אליו לאחר כמה ימים ואמרתי לו שלא יעשה זאת שוב
יש שולטים שחושבים שזה מה שאנחנו הנשלטות מצפות מהם.

כשנמצאים בגנון יש צורך לשים גבולות כל הזמן.
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 15 ביוני 2006
מירנדה, בדיוק בגלל זה אני באופן אישי חדלתי מלבוא למועדון.
ואם זה היה מועדון ונילי- יחסי היה אותו הדבר.
פעם שהייתי צעירה icon_wink.gif הייתי יוצאת 3-4 פעמים בשבוע למועדונים, הייתי קלאברית לכל הדיעות, ומעולם לא נגעו בי שם. אז אולי היה לי מזל,
אבל במועדון הדנג'ן זה כבר לא עניין של מקרה אחד או שניים.
המזל שלנו הוא שקמו אנשים (אייר, אמילי) ונתנו לנו מסיבות נטולות הטרדות כאלה
ואם קורה משהו, הבן אדם או הבת אדם ימצאו את עצמם בחוץ ולא יוכנסו שוב למסיבות הבאות
- ואת זה אני אומרת מנסיון אישי.

Mpro,
לא העברתי את מה שרציתי כנראה אם אתה חושב שדיברתי על זה שאם זה אושיה בקהילה או לא,
מה שאמרתי זה שאם אנשים שהם ''מייצגים'' במועדון הסאדו היחידי בישראל מתנהגים בצורה כזו, הם בעצם מציגים את ''הכל מותר, הכל אפשר'' מול אנשים שלא מכירים את הבדסמ ואת החוקים שיש בבדסמ והם לומדים שבמועדון יש בית זונות ועושים מה שרוצים אז ככה הם יתנהגו כדומים/סאבים- בכוחניות, ב''הכל מותר לי גם אם את אומרת לא''. למה?
כי ככה הם הכירו את הנושא לראשונה בדנג'ן (הם הרי לא מודעים למסיבות האחרות שיש ולאלטרנטיבות הקצת יותר בדסמיות).
אני לא מצפה מהדנג'ן להתחיל לנחות את האנשים שעובדים שם שיעשו בדסמ נקי- כי כולנו יודעים שזה לא יקרה. אמנם זה מה שהיה פעם, לפני שנתיים שלוש שהמקום נפתח וככל הניראה זה לא יחזור להיות ככה. הייתה תקופה בדנג'ן ש''לא'' היה לא, סאב שרוצה להתנסות עם שולטת, היה מבקש את רשותה לגעת בה ולא היה תוקף אותה ואם היא הייתה אומרת לא אז הוא היה פשוט הולך ומנסה במקום אחר.
פעם היה המועדון הזה הבית השני שלי.
היום כף רגלי לא תדרוך שם- אם אני לא חייבת.
אין בדברי שום דבר שקשור לשנאת בעל המועדון כבן אדם או שום דבר דומה-
הסלידה שלי זה מהבית זונות שנהיה שם ומהעובדה שמועדון הבדסמ- ריק מבדסמ.
חורה לי, מה אני יעשה.
חורה לי שאנשים שהם איפשהו החזית שלנו נותנים לונילים, הסקרנים, המציצנים ואלו שרוצים להתחיל להכנס לקטע לקבל את הרושם שהכל מותר בבדסמ.
אחרי זה אחנו מתפלאים למה בתקופה האחרונה יש כל כך הרבה קטעים קשים עם סאביות שקורה להם משהו נורא.
להוקיע אחד אחד זה נחמד מאוד,
אבל אני שואלת, למה לא לחשוב על איך לתת הסברה יותר נכונה בכניסה ל''קטע'' (בין אם במועדון ובין אם אדם חדש שמתחבר לאתרים השונים) בשביל למנוע הישנות מקרים כאלה בעתיד.

אולי אני תמימה, ,
אבל אני מאמינה שעם הסברה נכונה והדרכה קצרה, הדברים יכולים להתגלגל אחרת.
דומי

נ.ב
מונסטון ס'עמק איתך לאן נעלמת...
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 15 ביוני 2006
אם אפשר חברים יקרים- הנושא הוא לא המועדון ספציפית אלא איך אנחנו מנסים לעשות משהו ולשנות.

אנחנו צריכים שינוי.

איך עושים את זה?
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 15 ביוני 2006
די בקלות לדעתי דומצ'וק..

1.מחרימים מקום שלא שומר על כבודנו,
וכבודנו מתבטא בכך שאם לידידה שלי ספינקו
את העכוז הרי שגם אני לא רואה זאת בעין יפה, לטובת העניין..

2.מתחברים ומגיעים כקבוצה מגובשת שמשדרת לכלל
שאנו "חבילה".
moonstone​(נשלטת)
moonstone​(נשלטת) • 15 ביוני 2006
domme כתב/ה:
נ.ב
מונסטון ס'עמק איתך לאן נעלמת...

אני פה מותק...בקטנה
הגנון לא מה שהיה פעם
קשה לי עם זה
תתמודדו בלעדיי
icon_smile.gif
Mpro​(שולט)
Mpro​(שולט) • 15 ביוני 2006
domme כתב/ה:

Mpro,
לא העברתי את מה שרציתי כנראה אם אתה חושב שדיברתי על זה שאם זה אושיה בקהילה או לא,
מה שאמרתי זה שאם אנשים שהם ''מייצגים'' במועדון הסאדו היחידי בישראל מתנהגים בצורה כזו, הם בעצם מציגים את ''הכל מותר, הכל אפשר'' מול אנשים שלא מכירים את הבדסמ ואת החוקים שיש בבדסמ והם לומדים שבמועדון יש בית זונות ועושים מה שרוצים אז ככה הם יתנהגו כדומים/סאבים- בכוחניות, ב''הכל מותר לי גם אם את אומרת לא''. למה?
כי ככה הם הכירו את הנושא לראשונה בדנג'ן (הם הרי לא מודעים למסיבות האחרות שיש ולאלטרנטיבות הקצת יותר בדסמיות).

בעקרון אני לא מעונין לדבר על מקום ספציפי אבל מבחינתי האישית אף אדם שמופיע במקום מסוים
הינו מיצג אותי .
מה שהם בוחרים לשדר ולהציג זה את הראייה שלהם לעולם הזה ולחיים בכלל כבני אדם.
אני עדין מאמין שהאנשים ברובם הם נורמטיבים ולמרות חוסר הנסיון עדין
יש להם ראש על הכתפים שמשמש לפעמים לקצת יותר מלהחזיק את השער שלא יפול.
רוב הדברים שאת מדברת עליהם עם כל הכבוד לחוקים ולמוסכמות אדם או אישה קונבנציונלים
מבחינתי לא זקוקים לראות שמישהו אחר ( מוכר ידוע או לא ) לא צובט נוגע ומתנהג בזילות
כדי להבין את הכללים שאת מדברת עליהם.

לדעתי צריך לתת יותר כבוד לאנשים וגם יותר אחריות לדברים שהם עושים לטובה ולרעה
אותם אנשים שמצאו דרך איך להתגלגל לכלוב או לכל אתר אחר ומצאו את הדרך להגיע לדאנג'ן
ימצאו ומוצאים את הדרך למסיבות שאת מדברת עליהם שמפורסמות באותה מדיה ובאותם דרכים.

domme כתב/ה:

הסלידה שלי זה מהבית זונות שנהיה שם ומהעובדה שמועדון הבדסמ- ריק מבדסמ.
חורה לי, מה אני יעשה.
חורה לי שאנשים שהם איפשהו החזית שלנו נותנים לונילים, הסקרנים, המציצנים ואלו שרוצים להתחיל להכנס לקטע לקבל את הרושם שהכל מותר בבדסמ.
אחרי זה אחנו מתפלאים למה בתקופה האחרונה יש כל כך הרבה קטעים קשים עם סאביות שקורה להם משהו נורא.

פה אנחנו חלוקים אני כמו שכתבתי לא רואה באנשים אלו חזית עבורי למרות שאת חלקם אני מעריך
כמו שאנשים אחרים למרות כל הדברים שאת מתארת לומדים ומבינים ובונים את הראייה שלהם
בדרך שונה על העולם הזה כל אחד יכול להשתמש בראש שלו ולנתח את שרואות עיניו ולבסס
את דרכו וראייתו בצורה בוגרת ואחראית.

domme כתב/ה:

להוקיע אחד אחד זה נחמד מאוד,
אבל אני שואלת, למה לא לחשוב על איך לתת הסברה יותר נכונה בכניסה ל''קטע''
(בין אם במועדון ובין אם אדם חדש שמתחבר לאתרים השונים)
בשביל למנוע הישנות מקרים כאלה בעתיד.

אולי אני תמימה, ,
אבל אני מאמינה שעם הסברה נכונה והדרכה קצרה, הדברים יכולים להתגלגל אחרת.
דומי

אם מישהו באמת מאמין שמכתב אישי לכל אחד/ אחת חדש שנכנס עם מילות הסבר
כללים בסיסיים יכול באמת להועיל פשוט צריך לנסח מכתב לגשת לבעל האתר
או בעלי האתרים לתת להם לקרוא ואם זה יהיה מקובל עליהם אז זה יצא לפועל
אין ולא יהיה לעולם מכתב הסכמות שיכלול פה את האנשים שכל אחד מהם רואה וחושב אחרת
לכן מי שבסופו של דבר יחליט זה בעל האתר לדוגמא שהוא זה שישלח את המכתב.
אין צורך על כל דבר לעשות שירשורים ( לא זה אחרים ) ודיונים ציבוריים מי שבאמת מאמין
שהדרך שלו נכונה ויכולה לעזור שפשוט ינסח מכתב יגש לכלובי או כל בעל אתר אחר
יענין אותו ביוזמה ואם בעל האתר יקבל ויבחר להרתם היוזמה תצא לפועל ובא לציון גואל.

ישנם מספר מישורים לעשות ואני חושב שחלק מהדברים שאת ואחרים מדברים עליהם
נעשים גם אם לא לפי הגדרות ברורות הם נוצרו ממקום של אנשים שבחרו לדבר
להקשיב להתיעץ .
מי שרוצה באמת לשמוע תמיד ימצא את האדם המתאים גם בלי הפניה מכוונת
רוב האנשים מצליחים להשתמש בשכל ובהגיון שלהם בחלקים אחרים בחייהם
והדבר הראשון שהם צריכים להבין לדעתי שכללי ההגיון והשכל הישר מתקימים
פה כמו בכל מקום אחר בחיינו והזהות המינית והבחירה בהגדרה זאת או אחרת
עבור עצמנו לא משחררת אף אחת מלקחת אחריות על עצמו ועל מה שקורה איתו בחיים.
scarlettempress{L}
scarlettempress{L} • 15 ביוני 2006
טוב... אני הייתי בדאנג'ן פעמיים יחד עם בת הזוג שלי, והיא הייתה עוד כמה פעמים עם קבוצת חברים, ואף פעם אחת לא "זכינו" להטרדות מהסוג שהוזכרו בשרשור הזה. אמנם היו כמה שניסו ללקק את המגפיים של ידידה שלנו, אבל לקחנו את זה בהומור והיא נפטרה מהם בלי בעיה מיוחדת. אף אחד לא ניסה לגעת או לחלק ספנקים חלילה ללא רשות. השרשור הזה הפתיע אותי לחלוטין. מוזר ביותר.