אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז מהי בעיניכם בגידה ?

venus in our blood​(שולטת)
לפני 18 שנים • 18 ביוני 2006

אז מהי בעיניכם בגידה ?

venus in our blood​(שולטת) • 18 ביוני 2006

בעקבות השירשור של ברבר עלו בי כמה מחשבות בנושא.

מהי בגידה , מבחינתכם ?

ניראה כי ( ואני מראש מודה- אני הולכת לחטוא כאן בהכללה גסה וגורפת שלא בהכרח תהיה נכונה לכולם \ כולן ) , גברים תופסים וחווים בגידה , בלי קשר לרגשות המעורבים. כלומר, גם אירוע חד פעמי, מעידה או סטוץ יכולים להיחשב כבגידה.
ואילו נשים חוות בגידה כקשר בעל התחייבות רגשית .

מהי בגידה בעיניכם ?
האם קשר אפלטוני מלא באיכפתיות ודאגה כנים , אהבה וחברות, אך ללא מין עשוי להיתפס כבגידה ?

האם עצם ההסתרה מבן או בת הזוג את קיומו של קשר נוסף היא בגידה ?

האם העובדה שחלקנו לא יצאנו מהארון הבדסמ'י סופית, ואין ברצוננו לגרום מפח נפש לקרובים לנו או לפגוע בפרנסתנו ?

ובגידה בזוגיות -
מה קורה כאשר האדם בו אתם בוטחים יותר מכל, מכבדים, אוהבים, מוקירים, ( כי מאוד קל לעוץ עצות לאחרים. בואו נהפוך לרגע את המצב ). מה , לדעתכם \ ן יקרה, אם וכאשר תגלו כי בן \ בת הזוג בגדו בכם ?
סטוץ, אפיזודה חד-פעמית או אפילו קשר מתמשך ?
כיצד לדעתכם\ ן תגיבו ?
נוריתE
נוריתE • 18 ביוני 2006
הסתרה מבן/ת הזוג

הבגידה האמיתית
נעשית בלב.
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 18 ביוני 2006
כמו שליילה אמרה.. כל דבר שהוא הסתרה מבן הזוג, זה בגידה.
לא משנה לי אם זה סטוץ או מאהבת לאורך 10 שנים...

התגובה שלי תהיה מאוד חריפה...
אמון זה ה-א', ב' של הזוגיות,
אין אמון- אין זוגיות.
God's Daughter​(מתחלפת)

כמו שכולם לפני אמרו עכשיו

God's Daughter​(מתחלפת) • 18 ביוני 2006
ציטוט: עצם ההסתרה מבן או בת הזוג

בגידה = שקר.
לא משנה מה מהמעשה .... וגם לרצות לבגוד ולא לבגוד, זה סוג של בגידה, כל עוד יש פה מה להסתיר, כל עוד יש שקר.... הסתרת האמת. באיזה מקום אני תופסת לדוגמא אדם שמסתיר מבן / בת זוגו את נטיותיו הבדס"מיות כמו סוג "לייט" של בגידה. במיוחד אלה שמחפשים סיפוקים - אפילו רק וירטואלים, אני מניחה שזה ממחיש את זה שגם המעשה "הקטן" ביותר, כל עוד הוא מאחורי הגב, הוא בגידה. לא משנה מה מהות המעשה - רע / טוב / לא זה ולא זה....

טוב די,
הובנתי icon_smile.gif
godisafemale​(שולטת)

בגידה בעיניי זה:

godisafemale​(שולטת) • 18 ביוני 2006

בגידה בעיניי זה: הפרת חוזה.

בין שהחוזה כתוב בין שניים או בין שהוא יצוק מתכנים רגשיים שהתנהגנו על-פיהם ולפתע פתאם ,לא.
The Shield​(שולט)
The Shield​(שולט) • 18 ביוני 2006
בגידה זה פגיעה באמון. ולא סתם אמון או הפרת חוזה. כי אם אמון ריגשי ומחוייבות רגשית ופגיעה באמונה שבכל הכאוס וחוסר ההגינות שיש בעולם. יש לפחות מישהוא אחד שאפשר לסמוך עליו. בסופו של דבר בשביל מה קיים התא הקטן והאינטימי ביתר בחברה שהוא התא המשפחתי. אם בני זוג מחליטים על נישואים פתוחים אזי קיום יחסי מין מיחוץ לנישואים לא נחשבים בגידה. להיות בזוגיות ולחלום על מישהיא אחרת זו בגידה בחוזה האהבה הבילתי כתוב.