אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בית שחי...

theslv​(נשלט)
לפני 20 שנים • 14 באוק׳ 2003

בית שחי...

theslv​(נשלט) • 14 באוק׳ 2003
אני מכיר את עצמי כנשלט כ 5 שנים. יש לי ראש מאוד פתוח כך שהרבה פעמים יוצא לי לשמש את מלכתי בהכנעה בדברים מאוד ביזארים.
כך שיום אחד בביקור אצל ידידה-אלילה , הבחנתי שכל פעם שידה מורמת מבצבץ מתחת לבית השחי שלה פלומת שיערות, מה שנקרא, מגולחת למשעי. מהר מאוד מצאתי את עצמי מאבד ריכוז,בוהה בשיערות בבית השחי שפתאום התחלתי להרגיש אליו הערצה, וזיקפה(סליחה).
האלילה שהיא מלכה אמיתית בנישמתה הבחינה בתשומת הלב שלי בבית שחי שלה, שפתי התייבשו(מהתרגשות) ואת הזיקפה... אני מבחינתי הרגשת מאותו רגע הערצה עמוקה לבית השחי הנשי ככלל ובשערות הצומחות מתחתיו בפרט.
בזמן שקרעתי ברך והשתחוויתי לאלילה, בנוסף לליקוק איזוריה המקודשים , שאולפתי אילוף נוקשה ואינטנסיבי, צוויתי ללקק גם את בית השחי השעיר והמזיע. הטעם המלוח הפך בשניות לטעם שהגדרתו לטעמי -הפרשות מקודשות של המלכה. וליקקתי אזור זה במסירות.
מאז בית שחי ושערותיו אצל נשים, יוצר אצלי קונוטציה. מאז תמיד שיערות נשיות בבית השחי מדליקות בי את העבד שבתוכי... כשאני עוצר ומפנטז קצת על שליטה אז תמיד בפנטזיה שלי יש למלכה שיערות בבית השחי.
אני מוצא את עצמי מציץ לעבר כל בית שחי גלוי של אשה/מלכה בסביבתי.

משהו מכיר/ה תופעה זו?
מישהי נהנית מכזו סיטיואציה?
תודה מראש על הסבלנות בקריאת מכתבי...
שלכן ולרשותיכן
theslv
godisafemale​(שולטת)
לפני 18 שנים • 20 ביוני 2006

מכירה תופעה זו ביג טיימ!

godisafemale​(שולטת) • 20 ביוני 2006

מכירה תופעה זו ביג טיימ!,

כמלכה, כנודלס, כרעיה ככ'חבה.. כאוטובוס.. וואט אבר,

לריח הגוף יש השפעה מכרעת על המשיכה שלנו.

אני אישית אוהבת להסניף ריחות מתוקים... icon_wink.gif

מבינה לליבך.. אבל בית שחי שעיר של אישה.?!!. א'עפס.. לא משהו..!!!

הכי יפה לאישה זה בית שחי עם תגלחת של 1 מ"מ.. קרי, רואים שיערות מרגישים אבל ממש בקושי.. ושיש לה כוס ריחני עם בושם ועם הריח שלה עצמה קוקטייל בלתי עמיד...!!!
אגב, מומלץ לנשים למרוח בושם מעורב במיצי הוכס שלהן כשהן יוצאות את הבית.. - פופולריות מובטחת וכל הסודות אצלי בפרטי וכמובן מגולמים בבושם שיאה. icon_razz.gif

לגברים נדירים יש ריח מעולה.. עיין ערך: ה "בודיגארד" icon_chickkiss.gif

לעומת זאת יש גברים שנהנים להזיע ובטוחים שהריח שלהם זה פיתוי גן עדן בעוד שכל מה שבא לך זה להצטייד במסיכת גז... אה ברוך...

להיות בעל ריח טוב, בבית השחי, במפשעות ובחור של התחת זו מתנה משמיים...!! YESSS

אני אישית הייתי מושא פטיש כזה במשך כמעט 5 שנים..

אז גם הריח ברופורציה כי הבחור מלבד זאת שאהב להסניף אותי ...פשוט דפוק בראש!!!

יללה נארגן אולימפיאדת הרחות??

אני בעד! icon_happytogether.gif

icon_lol.gif
The Shield​(שולט)
לפני 18 שנים • 21 ביוני 2006

מלך בית השחי

The Shield​(שולט) • 21 ביוני 2006
איך הגעתם לשרשור הישן הזה. icon_lol.gif ידידינו thslv מומחה גדול לבית השחי הנה דיון ארוך ומפורט כולל תמונות של מלך בית השחי בפורום אחר.
http://www.femdom.co.il/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=5634&postdays=0&postorder=asc&highlight=%E1%E9%FA+%E4%F9%E7%E9&start=0

אישית אני חולה על בית השחי.
theslv​(נשלט)
לפני 18 שנים • 22 ביוני 2006

Re: בית שחי...

theslv​(נשלט) • 22 ביוני 2006
theslv כתב/ה:
אני מכיר את עצמי כנשלט כ 5 שנים. יש לי ראש מאוד פתוח כך שהרבה פעמים יוצא לי לשמש את מלכתי בהכנעה בדברים מאוד ביזארים.
כך שיום אחד בביקור אצל ידידה-אלילה , הבחנתי שכל פעם שידה מורמת מבצבץ מתחת לבית השחי שלה פלומת שיערות, מה שנקרא, מגולחת למשעי. מהר מאוד מצאתי את עצמי מאבד ריכוז,בוהה בשיערות בבית השחי שפתאום התחלתי להרגיש אליו הערצה, וזיקפה(סליחה).
האלילה שהיא מלכה אמיתית בנישמתה הבחינה בתשומת הלב שלי בבית שחי שלה, שפתי התייבשו(מהתרגשות) ואת הזיקפה... אני מבחינתי הרגשת מאותו רגע הערצה עמוקה לבית השחי הנשי ככלל ובשערות הצומחות מתחתיו בפרט.
בזמן שקרעתי ברך והשתחוויתי לאלילה, בנוסף לליקוק איזוריה המקודשים , שאולפתי אילוף נוקשה ואינטנסיבי, צוויתי ללקק גם את בית השחי השעיר והמזיע. הטעם המלוח הפך בשניות לטעם שהגדרתו לטעמי -הפרשות מקודשות של המלכה. וליקקתי אזור זה במסירות.
מאז בית שחי ושערותיו אצל נשים, יוצר אצלי קונוטציה. מאז תמיד שיערות נשיות בבית השחי מדליקות בי את העבד שבתוכי... כשאני עוצר ומפנטז קצת על שליטה אז תמיד בפנטזיה שלי יש למלכה שיערות בבית השחי.
אני מוצא את עצמי מציץ לעבר כל בית שחי גלוי של אשה/מלכה בסביבתי.

משהו מכיר/ה תופעה זו?
מישהי נהנית מכזו סיטיואציה?
תודה מראש על הסבלנות בקריאת מכתבי...
שלכן ולרשותיכן
theslv

היינו ילדים וזה היה מזמן...
וואו... איל שלא התבגרתי מאז....
icon_redface.gif
יפה למי שהעלה את השירשור ממרתפי הכלוב! bowdown.gif

ותודה דני על הקומפלימנטים... גמפה פתחתי שירשור בגנון:

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=13786&highlight=
    התגובה האהובה בשרשור
davy jones​(אחר){אהבת חינם}
לפני 6 שנים • 27 ביוני 2018
בית שחי נשי מטופח חלק או שעיר מבחירה
זה הכי הכי!!! זה מה שכיף בקיץ כולן הולכות עם גופיות רק תרימו ידיים icon_smile.gif