אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המכרז הגדול מתחיל

zev12
לפני 18 שנים • 19 ביוני 2006
zev12 • 19 ביוני 2006
שלום לכולכם !!
אני לא צריך להגן על המלכה מורטישה היא עושה זאת טוב מאוד.
אולם אני יכול לסבול חוסר פרגון ומילים בוטות [קליבר עאלק].
לשרת מלכה ואישה מצליחנית ודומיננטית זוהי זכות והנאה גדולה בשבילי.
ומי שלא מבין זאת אינו מבין ואינו מרגיש מהו בדסמ.
ולכל הנשלטים שקובעים מראש מהם הגבולות והדרישות שלהם אופס מי כאן השולט ומי כאן הנשלט.
למי שעדיין לא מבין יש כאן הצעה של מלכה אכותית לטעמי למערכת יחסים רצינית וזאת ניתן וקבל רק אם זה מתאים למלכה נקודה... icon_wink.gif
av55​(נשלט)

זו עבדות אמיתית

av55​(נשלט) • 19 ביוני 2006
שלום לכולם
אני חושב שמה שמורטישה מחפשת זו העבדות האמיתית והאידאלית. עבד אמיתי לעולם לא צריך לחשוב על ההנאות שלו אלא אך ורק על נוחות חייה של המלכה ששולטת בו. אני עבד בנשמתי אך גיליתי את העובדות האלו לאחר שכבר נולדו ילדי ולכן אינני יכול לעזוב הכל ולהפוך להיות עבד כזה אבל בהחלט הייתי רוצה שכך יראו חיי. הדבר היחידי שהייתי רוצה שיתווסף לעניין הוא שכיוון שלעבד יש פנטזיות ויש לו יצרים הרי שגם הם צריכים להיות בשליטה ולכן עבד כזה צריך להיות נעול בחגורת צניעות שהמפתח שלה נמצא בידי המלכה ופעם בכמה זמן היא מבצעת בו "חליבה" , למי שמכיר ויודע על מה אני מדבר, פשוט גורמת לעבד לאורגזמה ללא הנאה מינית. עבד צריך לדעת שהנאות מסוג כל שהן ניתנות אך ורק למלכה ולכן אם המלכה מחפשת עבד כזה שלעולם לא יהיו לו דרישות מיניות כלשהן זו זכותה ואם יש מישהו כזה ואני בטוח שברחבי העולם יש עוד הרבה שחושבים כמוני וכל מה שהם רוצים זה אך ורק לשרת ללא תמורה "ממשית".
כל הכבוד לך
את מלכה אמיתית והלואי ויכולתי לעזוב הכל ולשרת אותך בכל דרך שתרצי
הכוכב​(אחר)

אכן זיו

הכוכב​(אחר) • 19 ביוני 2006
כל מילה נוספת מיותרת
הכוכב​(אחר)
לפני 18 שנים • 20 ביוני 2006

וככה

הכוכב​(אחר) • 20 ביוני 2006
גוועה לה ההיתרגשות שאחזה ביושבי הפורום
ותודה לגברת מורטישה
צ'יטה​(שולט)
לפני 18 שנים • 20 ביוני 2006
צ'יטה​(שולט) • 20 ביוני 2006
אני לא מבין פה משהו בכלל בכלל.
רובה צייד טעון ? מה קרה פה בכלל ?
אם לא מתאים למישהו להכנס לפוזיציה הזו, אז שלא יכנס.
אני מכיר את אותה מורטישיה ידועה לשימצה, ולו על ידי מישהו לפחות.
היא תיתן את נשמתה לאותו אחד. ממקום טוב לגמרי. והוא ייתן את שלו, והיא תדאג לכך. היש בזה משהו לא ראוי ? לדעתי לא.
הריני עומד מצדיע, לנקיות שלך, מורטישיה. את בלי חארטה בכלל. נקייה לגמרי. ולמרות החברות בינינו, ידעת לתקוף אותי, על כל מיני דברים, ואפילו בציבור. צדקת שמה. ואת ראויה בעיני, ומאד.
ותאמין לי אותו יורה אימתני, שכל מי שיעבוד בשירותה של זו, רק אושר תהיה מנת חלקו. כי למרות יכולתה להיות קשוחה, דורשת ותובענית היא בן אדם. מהטובים שהכרתי.
כבוד
הכוכב​(אחר)
לפני 18 שנים • 21 ביוני 2006

ציטה

הכוכב​(אחר) • 21 ביוני 2006
לא באתי מימקום של רובה טעון
באתי מימקום של אכזבה
באתי מימקום של נתינה ונכונות
פשוט אנשים טובים
דאגו שיצא מלוכלך ולא ראוי
The Shield​(שולט)

שנאה מבעבעת

The Shield​(שולט) • 21 ביוני 2006
קליבר אני לא מכיר אבל ככל שאתה כותב יותר. כך אין לי ספק אתה מגיע ממקום של שנאה עמוקה ומבעבעת. תמשיך לכתוב לגדף לאיים והרבה. כך אתה מוציא שם רע לעצמך. בפורומים אחרים ממזמן כבר היית נחסם.
המלט

Re: שנאה מבעבעת

המלט • 21 ביוני 2006
דני D כתב/ה:
קליבר אני לא מכיר אבל ככל שאתה כותב יותר. כך אין לי ספק אתה מגיע ממקום של שנאה עמוקה ומבעבעת. תמשיך לכתוב לגדף לאיים והרבה. כך אתה מוציא שם רע לעצמך. בפורומים אחרים ממזמן כבר היית נחסם.

לא צריך להגזים. הפורום היחידי בו הוא היה נחסם הוא הפורום
שבו סותמים את הפה לכל מי שאומר משהו נגד שולטות. ברוך הוא וברוך שמו שהכלוב אינו
פורום מהסוג ההוא. שנאה עמוקה ומבעבעת? לא נראה לי. אולי קושי בלדפדף על פני מה שגורם
לך שאט נפש הגובל בקבס על הבוקר ולהמשיך הלאה, אבל לא הרבה יותר מזה.

אולי כדאי להתרענן בהלכות חופש הביטוי בפורומים.
צ'יטה​(שולט)
לפני 18 שנים • 22 ביוני 2006

לכוכב

צ'יטה​(שולט) • 22 ביוני 2006
תשמע איש
תגובתה של מורטישיה, חברתי, לא היתה ראויה כלפיך, לדעתי. יש לה נטייה לעיתים להיות בוטה מדי. אתה הכרזת על התמסרות, ראויה לכבוד, מנקודת מבטי, לפחות.
אבל, ויש אבל. וואללה, להכריז משהו גדול ונשגב כמו שהכרזת, ללא גיבוי בפנייה פרטית, יש בזה צעד מעורר תמיהה משהו. ואני לכשעצמי, מתוקף היותי מתחלף, ואולי בכך נעוץ העוקץ, הייתי כותב את מה שכתבת רק בהודעה פרטית.
אבל אתה יודע מה, עוד משהו אחרון. וואללה איש, קח את זה כמשהו שהוא בגדר טקס חיזור בכלל, ולבטח לא בגדר פוגענות אישית. אני משוכנע, שלמורטישיה לא היתה שום כוונה לפגוע בך.
מקווה שתקבל את שכתבתי, בגדר עצה חברית, כפי שהיתה כוונתי.
כבוד
The Shield​(שולט)
לפני 18 שנים • 22 ביוני 2006

Re: שנאה מבעבעת

The Shield​(שולט) • 22 ביוני 2006
המלט כתב/ה:
דני D כתב/ה:

לא צריך להגזים. הפורום היחידי בו הוא היה נחסם הוא הפורום
שבו סותמים את הפה לכל מי שאומר משהו נגד שולטות. ברוך הוא וברוך שמו שהכלוב אינו
פורום מהסוג ההוא. שנאה עמוקה ומבעבעת? לא נראה לי. אולי קושי בלדפדף על פני מה שגורם
לך שאט נפש הגובל בקבס על הבוקר ולהמשיך הלאה, אבל לא הרבה יותר מזה.

אולי כדאי להתרענן בהלכות חופש הביטוי בפורומים.

המלט לא צריך להגזים? המשפט הזה הוא בהחלט מוגזם
ציטוט: אני לא היית מתקרב אליה בלי איזה רובה ציד טעון או משהוא אכזרי אחר .

אתה צודק יש לי קושי עם משפטים כאלה. כמו שכתבתי אין דבר וחצי דבר נגד קליבר אבל אמירות כאלו. פשוט לא צריכות להאמר. אתה צודק אף אחד לא צריך לחסום את מי שכותב דברים כאלו אבל מין הראוי שהן לא יאמרו. בסך הכל אנחנו באים כאן כדי להנות ולא לפגוע.