אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשים שמנות ומערכות יחסים

פעם פרח​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 22 ביוני 2006
פעם פרח​(נשלטת) • 22 ביוני 2006
domme כתב/ה:

לכל הרזים מלידה שאין להם נטיית השמנה ולא תהיה- לא משנה מה הם יעשו,
עד שלא תלחמו במשקל, בדיאטה ובעצמכם- תשבו בשקט ותסתמו את הפה.

תודה דומי, תהיתי איך להגיד את זה.
נוריתE
נוריתE • 22 ביוני 2006
כ "שותפה לצרה"
אני יכולה להגיד לך שהיגעתי למסקנות האלו כבר ממזמן
וגם אני חשבתי אז שאולי עד אז הייתי נאיבית וגם אני הופתעתי וניפגעתי
אבל יודעת?
מה שלמדתי מאז הוא שלא כל הגברים הם כמו אותו ידיד שלך
ויש כאלו שרואים גם מעבר.

זה אולי יראה נאיבי להגיד
מי שאוהב אותי או ירצה אותי
יקבל אותי כמו שאני
אבל זה נכון
עד כמה תצאי מגידרך כדי להתאים עצמך לצפיות של אחר אם מהתחלה
את "לא מתאימה"?

אולי גם אני שייכת לאותו זן תמים שחושב
שאופי גובר על מראה חיצוני, בסופו של דבר.

במיקרה דיברתי עם הבת שלי על הנושא הזה בדיוק לפני איזו שעה ומשו
והיא העלתה את הטענה שגברים מסתכלים על מראה חיצוני וזה מה שמשנה להם בעוד נשים
נוטות לראות מעבר
זה נכון.
גבר יכול לצאת עם אישה לא הכי מושכת במושגים כללים אבל הוא לא יציג אותה לפני חברים או משפחה
אישה לעומת זאת תמהר להציג את בנזוגה גם אם הוא לא הכי מושך על פי מושגים חברתיים.
למה?זה הכל בגנים.
אליזבת​(נשלטת)
אליזבת​(נשלטת) • 22 ביוני 2006
אני ניסיתי לנסח תגובה הולמת כמה וכמה פעמים.
הנושא הזה ממש מרתיח אותי
הפוסט הזה אולי בא כסוג של תהייה לגבי הנושא הספציפי אבל מה שהוא בעצם הפך להיות
זה משפט לכל אדם שסובל מעודף משקל.
לתת את ההגדרה המטומטמת הזו של כל אדם שסובל מעודף משקל סובל מבעיות נפשיות!
אויש באמת תעשו לי טובה.
ולא אני לא באה לסנגר פה על שמנים אבל אני כן מדברת בתור אחת שכל החיים שלה נלחמה בבעיות המשקל שלה ותאמינו לי עד שיום אחד לא חייתם את המלחמה הזאת עדיף שבאת תחזרו לחור שלכם וששששש.

מה לעשות שאנחנו חיים בעולם שמתיימר להיות מתקדם אבל נשאר פרמיטיבי והייצוגיות של האישה זה מה שחשוב.
זה מזכיר לי שפעם ראיתי סרט שקראו לו פלזנטוויל שכל הגברים יצרו להם את האישה האולטימטיבית בלונדינית צרת מותניים בשלנית ובעצם הם חיו עם הפנטזיה של כל גבר. במילה אחת מ-ש-ע-מ-ם!!!!!!!!!!!!!!

תאמינו הגיע הזמן לפתוח את העיניים שלכם ולראות איזה נשים איכותיות אתם מפסידים כל הגברים שמחפשים את הבובה ימימה.

ליזה

שגאה בכל קילו וקילו שהיא סוחבת עליה.
ללא גבולות'

וול

ללא גבולות' • 22 ביוני 2006
לליזה ודומי ולכל מי שהגיב בנושא זה ...
פעם גפ אני חשבתי שהשמנה היא בעיה של דחיית סיפוקים כלומר בעיה של "אופי" וכל מה שמבדיל בין שמן למישהו אחר עם בעיה היא שהשמן לא יכול להסתיר את הבעיה שלו .
קריאה והתעניינות גרמה לי להבין שיש הרבה מעבר לסוגייה הזאת .
מצאתי את עצמי לא פעם עומדת מול קהל של 200 איש בלי להניד עפעף ואילו חברותיי לקבוצה שיקשקו ואני לא הבנתי מה העניין ....כך גם ההשמנה , אנשים שאין להם בעיה כזאת לא מסוגלים להתחיל להבין חצי דבר בסוגייה ועל כן שופטים זאת בבורותם.
השירשור היה יותר בזוית החברתית וזה לא כמו שמנסים להגיד דתיה או גבוה או משהו כזה ...
נושא ההשמנה תופס מקום משמעותי ורציני , כך הבתי, שבגללו אנשים פוסלים בנות זוג...
וכן נדהמתי שזה מתרחש כאשר בת הזוג סקסית ומדהימה
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 22 ביוני 2006
נדמה לי שהתפתחו פה שני דיונים לא קשורים: האחד עוסק בשאלה המקורית, על אנשים שמתביישים להראות עם בנות זוג שמנות למרות שהם עצמם מוצאים אותן מושכות, ועליו כבר חיוויתי דעתי. השני עוסק במשיכה באופן כללי לשמנות, בלגיטימציה של דחיית שמנים ובהשמנה ודיאטה, וכאן אני מוצא את עצמי די מסתקרן מהתשובות שנכתבו פה.

דעתי האישית: מאד לגיטימי לפסול בן זוג על רקע היותו שמן, ממש כפי שלגיטימי לפסול אותו על כל סעיף אחר בהופעתו החיצונית. אם לא עושה לך את זה אז לא עושה לך את זה. כמו ונוס, אני דווקא מחבב נשים מלאות וסקסיות, אבל מי שלא - לא. זכותו.
אבל מה שיותר מסקרן אותי קשור בריבוי התגובות של "מי שלא היה שם לא יכול להבין". ההשקפה שלי בנושא הזה די פשוטה: למעט עניינים של בעיות בריאותיות, דיאטה היא עניין של משמעת עצמית. נכון, יש גורמים שיכולים להקטין או להגדיל את סיכויי ההצלחה - סביבה תומכת, עזרה מקצועית, נטיה גנטית להשמנה וכו', אבל בסיכומו של עניין ירידה במשקל היא לא עניין מסובך מבחינה עקרונית - משטר של מה לאכול וכמה לאכול ופעילות גופנית. עניין של כוח רצון. מי שמעוניין לרזות ולא מצליח, כנראה שהמשמעת העצמית שלו פחותה מזו של מי שכן מצליח, ממש כשם שמי שמשקשק מול קהל של 200 איש, כנראה שחרדת הקהל שלו גבוהה מזו של מי שאין לו בעיה לעמוד מול קהל. פשוט עניין של אופי (לא "אופי חזק" או "אופי חלש", אלא אופי שמתאפיין בתכונות מסוימות).

מהתיאורים כאן המלחמה בבעיות המשקל מצטיירת כמשהו כמעט מיסטי שהוא מעבר למשמעת עצמית ודחיית סיפוקים, משהו שמי שלא היה שם לא מסוגל להבין. אז אני דווקא הייתי שם, בצורה מסוימת, וכרגע אני עדיין לא מבין איך זה חורג ממשמעת עצמית. מישהי יכולה לנסות להסביר לי?
Venus in Furs​(מתחלף)
Venus in Furs​(מתחלף) • 22 ביוני 2006
זאלופון, להגיד שזה רק עניין של משמעת עצמית זה נכון אולי בשורה התחתונה אבל זה לא כל הסיפור.

רוב השמנים (שלא בגלל בלוטת התריס ודברים כאלו) סובלים מאכלנות כפייתית. אכלנות כפייתית היא מחלה בדיוק כמו אלכוהוליזם או הימורים, וצריך יותר מ'משמעת עצמית' בשביל לפתור אותה. עצם ההגדרה של המחלה מלמדת על זה שהיא לא בשליטת החולה, לכן קורים לה "כפייתית" ולכן אי אפשר לפתור אותה בעזרת כוח רצון בלבד. אני מניח שיש מקרים בהם פשוט יש גבול לכמה אפשר לרסן אותה.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 22 ביוני 2006

ללא גבולות,

אם את רוצה לדבר על השמנה, דברי על השמנה.

אם את רוצה לדבר על ייצוגיות מול בחירה אישית, אז פה יש מכלול של סיבות
שבגללן אנשים פוסלים אנשים אחרים לזוגיות (והשמנה היא אחת מהן)
ואת לא יכולה להתעלם במכוון מהסיבות האחרות ולקחת רק סיבה אחת שקרובה
לליבך ולהגיד שזה לא בסדר ושהיא היא החשובה מכל הסיבות.
(ושאר הפסילות בסדר מבחינתך?)

אין שום סיבה להפריד את זה משאר הסיבות
ולתת לזה דווקא חשיבות יתר יותר מהאשר.
את יכולה לתת לי סיבה שבגינה היא צריכה להיות מופרדת מאחרות?

תחליטי על מה את רוצה לדבר.
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 22 ביוני 2006
Venus in Furs כתב/ה:
זאלופון, להגיד שזה רק עניין של משמעת עצמית זה נכון אולי בשורה התחתונה אבל זה לא כל הסיפור.

רוב השמנים (שלא בגלל בלוטת התריס ודברים כאלו) סובלים מאכלנות כפייתית. אכלנות כפייתית היא מחלה בדיוק כמו אלכוהוליזם או הימורים, וצריך יותר מ'משמעת עצמית' בשביל לפתור אותה. עצם ההגדרה של המחלה מלמדת על זה שהיא לא בשליטת החולה, לכן קורים לה "כפייתית" ולכן אי אפשר לפתור אותה בעזרת כוח רצון בלבד. אני מניח שיש מקרים בהם פשוט יש גבול לכמה אפשר לרסן אותה.

ונוס, אני לא מבינה מאיפה אתה מביא את היצאות הטיפשות האלו,
כי אתה לא טיפש.
אני יכולה להבין שאתה מייחס את זה לאנשים עם ההפרעות אכילה, אבל את יודע משהו (ואני מקווה שאתה יושב)...
-לא כל מי שהוא שמן יש לו הפרעת אכילה כמו שלא כל מי שרזה יש לה הפרעת האכילה.
מעורר תדהמה?

הנה אני-שמנה, מלאה עד אפס מקום מה שלא תקרא לזה..
ונחש מה... יש לי חדשות בשבילך... ואני גם מוכנה להתערב איתך על זה- שבכל יום נתון אני אוכלת חצי מהכמות שבן אדם רגיל מכניס לפה. והנני כאן, עדיין שמנה.
איך תסביר את זה שלא אכילה כפייתית היא מה שגרמה לי להשמין?

פשוט: תזונה לקויה.

לא ערימות של אוכל, קילוגרמים של גלידה 30% שומן או בולמוסי אכילה זה מה שגרם לי להשמין.

אתה יודע (וזו עובדה קיימת) שבדיאטה אוכלים 6 ארוחות ביום? 6!!!
ואני לא אומרת את זה סתם, או ממציאה את זה- אני הלכתי לדיאטנית וקיבלתי תפריט מודפס לפני כחודש.
איך תסביר את זה שאני לפני שהלכתי לדיאטנית אכלתי רק 2 ארוחות ביום, גג 3, ואני לא גפרור עד היום?

זאלו יקירי,
חיית פעם במשטר?
אולי תנסה ככה חודש אחד, לא הרבה זמן- רק חודש לחיות על ירקות.
תוך 3 ימים אתה תשווע לאיזה אוכל מוצק נורמלי.

אז כן, אנשים יקרים, לכם אין בעיית משקל ואשריכם..
אבל אל תתימרו להבין את זה עד שלא תעברו את זה בעצמכם.
קחו בחשבון שכל ''לגנוב'' שלא רואים ולו הדבר הקטן ביותר- גורם להריסת כל הדיאטה שעשית עד כה.

אז יאללה,
בואו תנסו זאת כל- החכמים- שיודעים- מה- זה- דיאטה- אבל- בחיים- לא- היו- צריכים- לעשות...
בלי קינוחים אחרי הארוחה, בלי לחם, בלי קולה, בלי מיצים, בלי אוכל איטלקי, בלי אוכל מטוגן, צ'יפס, שניצל, פסטה, אורז (לא יותר מ- 3 כפות בארוחה פעם ביום), בלי שוקולד על כל סוגיו, לא משנה אם מביאים לכם משהו איכותי מחו"ל או לא, בלי שמנת בבישול, עוף שאוכלים מבושל בלי עור,בלי לק מהארטיק של הילד/אחיין/בייביסיטר שאתה עושים.. שימו סוכרזית בשתיה החמה שלכם.... אני יכולה להמשיך עוד שעות ככה של מה אתם לא תוכלו לאכול.....
כי זה בעצם כל מה שאתם אוכלים עכשיו ולא חושבים על זה פעמיים לפני שאתם סוגרים את הפה על המזלג/כפית.

אחרי זה בוא נדבר על כמה זה קל, בעוד כחודש תעלו את השרשור הזה ותכתבו רשמים..
אז כן, אתם רזים ולא צריכים לעשות דבר כזה, אז למה לכם בעצם?
כי בשביל לחוות דיעה כל כך מוצקה וKNOW IT ALL- אתם צריכים לעבור את זה.

יש אנשים שפשוט אוהבים לאכול, אין להם בעיה של אכילה כפייתית, יש להם בעיה שהם אוכלים מהנשמה. אין שום פשיטות על המקרר ואין שום בלבולי מוח.
Black Roses
Black Roses • 22 ביוני 2006
כל הדברים כבר נאמרו מה שנשאר לי להוסיף בחורות שיש להן בעיה עם הגוף שלהן חבל אתם מפספסות המון!
בתור אחת שלא ברבי מעולם לא היה לי חוסר ביטחון עצמי או אגו ברצפה
אף פעם לא הסתבכתי לעשות את כל תנוחות הקאמה סוטרה
או סקס באור בנרות באמבטיה בים בבריכה ומה שתרצו
מעולם לא החביאו או התבישו בי אלא להפך
כמו כן מחזרים,ציידים,מתחילים סידרתייםicon_razz.gif,רודפי שמלות וכו' מעולם לא היה חסר לפעמים גם יותר מידי.....
לגבי אכילה כפייתית?נו בחיאת ראבאק!!נראה לך שכל בחורה שמנה\מלאה היא אכלנית כפייתית?
יכולים לעבור לי לא מעט ימים בלי לאכול בכלל ,זה הכל שאלה של ספורט ותזונה נכונה....
ולדעתי אישה מלאה שיש לה מספיק ביטחון, חושניות, וסקס אפיל, זה הדבר!
Black Roses
Black Roses • 22 ביוני 2006
כל הדברים כבר נאמרו מה שנשאר לי להוסיף בחורות שיש להן בעיה עם הגוף שלהן חבל אתם מפספסות המון!
בתור אחת שלא ברבי מעולם לא היה לי חוסר ביטחון עצמי או אגו ברצפה
אף פעם לא הסתבכתי לעשות את כל תנוחות הקאמה סוטרה
או סקס באור בנרות באמבטיה בים בבריכה ומה שתרצו
מעולם לא החביאו או התבישו בי אלא להפך
כמו כן מחזרים,ציידים,מתחילים סידרתייםicon_razz.gif,רודפי שמלות וכו' מעולם לא היה חסר לפעמים גם יותר מידי.....
לגבי אכילה כפייתית?נו בחיאת ראבאק!!נראה לך שכל בחורה שמנה\מלאה היא אכלנית כפייתית?
יכולים לעבור לי לא מעט ימים בלי לאכול בכלל ,זה הכל שאלה של ספורט ותזונה נכונה....
ולדעתי אישה מלאה שיש לה מספיק ביטחון, חושניות, וסקס אפיל, זה הדבר!