לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הולך נהייה לי ברור: "אדונים" הם ה-"עבדים"

Pluto
לפני 17 שנים • 23 ביוני 2006

הולך נהייה לי ברור: "אדונים" הם ה-"עבדים"

Pluto • 23 ביוני 2006
הולך נהייה לי ברור: "אדונים" הם ה-"עבדים" של השפחות שלהם.

אחרת למה לאסור על השפחה להתכתב עם אחרים במסנג'ר? כאילו, WTF ? ...אם טוב לה עם ה- "אדון" שלה למה שתרצה בכלל "להתעסק" עם אחרים? ...אלא, שמתברר, שה-"אדון" כך עולה "אוסר" עליה - מממ, הוא מפחד שהיא תמצא את עצמה עם מישהו ראוי יותר... הוא "עבד" של הפחדים שלו שה-"שפחה" שלו תנטוש אותו...
venus in our blood​(שולטת)
venus in our blood​(שולטת) • 23 ביוני 2006

אפשר לראות את זה גם כך , אם בוחרים, אבל אפשר גם לראות את זה מזווית שונה, אתה יודע : אני מניחה שלא תתחיל, לדוגמא, עם החברה הקבועה של אחד החברים שלך ;
או, למשל, אם אתה פוגש מישהי, בנסיבות וניליות לחלוטין, והיא אומרת לך שהיא תפוסה, מן הראוי שתכבד זאת.

כך שאם מישהי משוייכת, הגיוני שהאדון שלה לא יתלהב מכך שהיא משוחחת עם זרים , שהוא עצמו אינו מכיר.

ייתכן ותגובותיו של אותו אדון, נראות לך אולי מוקצנות. יש אדונים שיסכימו ששפחותיהן ישוחחו עם אחרים ויש שלא . זה עדיין לא מעיד על טיבם. ולדעתי זו התרסה לשמה ''אדונים הם עבדים פחדנים ''
בוא אשאל אותך משהו :
האם א-ת-ה היית אוהב את התחושה שבת זוגתך האהובה משוחחת עם אי אילו זרים..?

ייתכן והיית מסכים ,אבל לדעתי, מן הראוי שתכבד בני זוג כאן, ואם ברצונך לפתוח בשיחה עם שיפחה משוייכת שאינך מכיר, מדוע שלא תשאל את אדונה ?
וכן, יש לה רצונות משל עצמה.
אבל חלק מהרצונות והבחירות האלו היא להיות משוייכת, על כל המשתמע מכך.

המינימום ההכרחי הוא לכבד זוגיות כזו, ולא לצאת בהתרסות ילדותיות מסוג זה.

בהצלחה.
Pluto
Pluto • 23 ביוני 2006
נגה היקרה

לא - לא הייתי אוהב את זה, אבל...

וזה "אבל" ענק: בחיים לא היית אומר לחברה שלי "אני אוסר עליך"... חחח ... מה אני אבא שלה ? של ילדה בת 12 או משהו ? ... חברה שלי לא הייתה הולכת עם מישהו אחר כי טוב לה איתי ולא בגלל שאני "אוסר" עליה.

למה הכוונה? אם אני צריך "לאסור" עליה, זה אומר שהיא רוצה, אם היא רוצה זה אומר שאני לא מספק אותה... ואז כדי לכפוף את הרצון שלה להסתלק "אני אוסר עליה לעשות מה שבא לה לעשות". במילים אחרות: שאין עניין ללכת ה"איסור" ריק מתוכן. ושיש עניין ללכת, ה"איסור" משקף חרדת נטישה.
צ'יקיטה
לפני 17 שנים • 24 ביוני 2006

הבט על זה כך

צ'יקיטה • 24 ביוני 2006
Pluto כתב/ה:
נגה היקרה

לא - לא הייתי אוהב את זה, אבל...

וזה "אבל" ענק: בחיים לא היית אומר לחברה שלי "אני אוסר עליך"... חחח ... מה אני אבא שלה ? של ילדה בת 12 או משהו ? ... חברה שלי לא הייתה הולכת עם מישהו אחר כי טוב לה איתי ולא בגלל שאני "אוסר" עליה.

למה הכוונה? אם אני צריך "לאסור" עליה, זה אומר שהיא רוצה, אם היא רוצה זה אומר שאני לא מספק אותה... ואז כדי לכפוף את הרצון שלה להסתלק "אני אוסר עליה לעשות מה שבא לה לעשות". במילים אחרות: שאין עניין ללכת ה"איסור" ריק מתוכן. ושיש עניין ללכת, ה"איסור" משקף חרדת נטישה.

פלוטו היקר,
הבט על זה כך.
אם ה"שפחה" היתה באמת רוצה מאוד לדבר איתך מה שה"אדון" שלה היה "מצווה" או "אוסר" לא היה משנה מאוד. נכון?
זו יכולה להיות גם דרך אלגנטית שלה לומר לך שהיא לא מעוניינת בך.

אתה יכול להביט על הכל כעל החלטה אישית שלהם.
האדון "אוסר" על השפחה והיא מחליטה לציית כי היא רוצה להיות בקשר מונוגמי.
מדוע אתה פונה דווקא לשפחות "משויכות" כלומר לבחורות שיש להן בן זוג רשמי?
פנויות לא נראות לך? מדוע?
נדמה לי שלפי הפרופיל שלך אתה מחפש מישהי לקשר רומנטי או לסקס וכתבת שהנשים פה הרבה יותר פתוחות מבחינה מינית.
לא הגעת לכלוב כדי לדבר על ספריהם של רומן גארי או ארוין ד. ילום.

כתומכת גדולה של קשרים מונוגמיים הייתי כועסת אם החבר שלי היה מפלרטט במסנג'ר עם בחורות חדשות ואני לא עושה דבר דומה.
הבחורות המעניינות שמצאת היו דווקא "משוייכות" כלומר "תפוסות"?
יש לכך הסבר?
icon_smile.gif
צ'יקיטה
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 24 ביוני 2006
חלקית צודק.
לא עבדים. אני פשוט לא קולט את הקשר. אבל מגוחכים.
יש מקרים בהם השפחה נמצאת במצב שבאמת לא רצוי שתדבר עם אדונים אחרים. אחרי סשנים קשים, לדוגמה, מגיע מן רפיון חושים ולכן שיחות אלו אינן רצויות. חוץ ממקרה כגון זה, האיסור המדובר נראה לי תמוה לחלוטין.
שאל את העלמה מדוע אדונה אוסר עליה לשוחח עמך. לפעמים קיימות סיבות שאין אנו מודעים להן. קשה לשפוט מבחוץ.

מה שאני כן יכול להבין, אלו המקרים בהם האדון מתערב ויורד על ה"דום" המטריד (וזאת להבדיל ממישהי כאן שתמיד טוענת שהדבר מצביע על חולשתו ועל חוסר אמון במערכת יחסים). אין מה לעשות, כשהשמפו הרגיל לא עוזר נגד כנים, משתמשים ב- K300.
Brave Dwarf
צ'יקיטה, עזבי אותך משטויות.
אם היא לא רוצה לדבר אתו, היא כבר תדע לשלוח אותו לקיים יחסים אנאליים עם חמישה עב"מים עם זנב. אבל אם היא אומרת לו ש"אדונה אינו מרשה", זה נשמע.... מעניין.
MayaLi​(מתחלפת)

אני זוכרת אותך...

MayaLi​(מתחלפת) • 24 ביוני 2006
שלחת לי הודעה, ניסית להכיר.
אחרי שרשמתי לך תגובה שאני תפוסה אתה רשמת את הדבר הבא:
"אחרי טיפול שלי תיהי מאוד משוחררת...

אני מתמחה בתפוסות ובתפיסות

יש לי סדנה מיוחדת מחוץ לעיר:

שיחררתי הרבה תפוסות בסדנה הזו."

אז אם כל הכבוד לזה שבאמת מטופש שאוסרים על סאביות לדבר איתך במקרה המסוים הזה, אני לא אמליץ לאף אחת לדבר איתך. כי אתה באמת מנסה להרוס מערכות יחסים.

ודרך אגב, גם ההודעה הראשונה שלך, "יש לי טירת שעשועים שתעלה אותך גבוה"
דיברתי עם עוד מישהי ששלחת לה בדיוק אותה הודעה, כלומר אתה שולח הודעות סידרתי בחיפוש אחר זיון.
Brave Dwarf
חה חה חה....
נו, כמו שאמרתי, יש דברים שאנחנו לא רואים מבחוץ. מה לעשות, הבחורה באמת השתמשה ב K300

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

לא משעממת פה, משכנתא גדול, עברית קטן תעודת זהות. קשה קשה. עברית שפה יפה. מסוכנת דום., לא מנומסה.
גרניקה​(נשלטת)
גרניקה​(נשלטת) • 24 ביוני 2006
Brave Dwarf כתב/ה:
חה חה חה....
נו, כמו שאמרתי, יש דברים שאנחנו לא רואים מבחוץ. מה לעשות, הבחורה באמת השתמשה ב K300

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

לא משעממת פה, משכנתא גדול, עברית קטן תעודת זהות. קשה קשה. עברית שפה יפה. מסוכנת דום., לא מנומסה.

כימניר מינימום.

לא מפסיקה לצחוק.
huan
huan • 24 ביוני 2006
אני לא דום...אבל אני בהחלט גבר (למרות שהיו כמה אנשים שהטילו ספק בהנחת היסוד הזאתicon_smile.gif)
כרגע אני מנהל מערכת יחסים עם מישהי שבין השאר גולשת בכלוב
ואתם יודעים מה יש אנשים שפונים אליה ומחפשים רק להיכנס לה למכנסיים האם אני אוסר אליה את הדבר? האם זה מטריד אותי? האם זה מפריע לי? התשובה לכל השאלות היא פשוטה ומסתכמת ב"לא"" אחד גדול
ולמה? כי אני אוהב אותה,יודע שהיא אוהבת אותי ובוטח בה
בנוסף לזה עם היא תרצה לבגוד בי ולעזוב אותי האם מישהו באמת ובתמים חושב שזה שאני אאסור אליה (דבר שאני בספק שיש לי את היכולת,הזכות ,והרצון לעשות) זה לא ממש יעזור.

אז כן אני רואה בגברים ביכלל אשר אוסרים ולא מרוצים מזה שהבחורות "שלהם" מדברות ם גברים אחרים אנשים חלשים,לא בטוחים ולפעמים גם פשוט רעים ודפוקים המפחדים שמישהו מהאנשים איתם הן מדברות יחשוף אותם ואת מעשיהם השפלים והמניפולציות שהם עושים במערומיהם.
מעבר לזה אני לפחות לא יכול לחשוב על עוד הרבה סיבות ועם למישהו יש אחת כזאת אני בהחלט אשמח לישמוע ולהעשיר את הידע שלי בכל הנוגע לדרך חשיבתו של אדם.