סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הולך נהייה לי ברור: "אדונים" הם ה-"עבדים"

צ'יקיטה
לפני 17 שנים • 24 ביוני 2006

חחח...

צ'יקיטה • 24 ביוני 2006
Brave Dwarf כתב/ה:
חה חה חה....
נו, כמו שאמרתי, יש דברים שאנחנו לא רואים מבחוץ. מה לעשות, הבחורה באמת השתמשה ב K300

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

לא משעממת פה, משכנתא גדול, עברית קטן תעודת זהות. קשה קשה. עברית שפה יפה. מסוכנת דום., לא מנומסה.

icon_lol.gif icon_lol.gif ניחשתי נכון שהן החליטו להיפטר ממנו בדרך אלגנטית אבל ההצעות שלך הרבה יותר טובות.

לגזור ולשמור!!
לא הפסקתי לצחוק. icon_lol.gif icon_lol.gif
צ'יקיטה.
huan
huan • 24 ביוני 2006
עם כי אחרי שקראתי את הפרופיל של פותח השירשור אני בספק עם בשירשור זה הוא מנסה לשפר את יחסם של אדונים ומצבן של הסאביות ולהראות לכולם את הדרך לעולם שהרבה יותר "משוחרר" וטוב.
אבל אני לא ממש מכיר את הבן אדם ואת תוכן הודעותיו כ שבהחלט יכול מאוד להיות שאני טועה והוא באמת רוצה לדבר איתם על המעלות הסיפרותיות של אנה קרנינה או על ההיתפתחות האחרונה בפיזיקת חלקיקים.
שוטרת*
שוטרת* • 24 ביוני 2006
משווים כאן מערכת יחסים בדס"מית למערכת יחסים של 'חבר/חברה' - לא ברור לי הקשר.
אנשים כאן כותבים 'שלהם' במרכאות..לא יודעת איך זה אצל חלק מהאנשים כאן, אבל כשאני אומרת 'שלי' - לזה בדיוק אני מתכוונת, שלי לעשות בו כרצוני, ורכושנות היא לא מלה שאמורה להיות זרה, בטח לא כאן.
לגבי העניין עצמו:
ציטוט: כך שאם מישהי משוייכת, הגיוני שהאדון שלה לא יתלהב מכך שהיא משוחחת עם זרים , שהוא עצמו אינו מכיר.

גם אם העבד שלי מושחח עם נשים שאני לא מכירה ולא שמעו עלי מעולם ואני לא עליהן - אין לי בעיה עם זה, אבל פלוטו יקר, אתה יכול להיות בטוח שאם אני אמצא לנכון לומר לו שלא ידבר עם מישהי ספציפית זה אחרי שהופעל הרבה שיקול דעת , ואם הגעתי למסקנה הזו זה גם מה שיקרה, והדבר האחרון שאפשר להגיד זה שזה נבע מחוסר ביטחון כלשהו.
צר לי לומר , וזה לא בלב שלם כי אני לא באמת יודעת עד כמה זה נכון, אבל מהעדויות המעטות שקראתי כאן - כנראה שבמקרה שלך אותו אדון צדק.
Brave Dwarf

Re: אני זוכרת אותך...

Brave Dwarf • 24 ביוני 2006
צ'מעי שוטרת. סתם כך לאסור, ללא סיבה? לא נראה לי. עונש, סוג של משחק, הולך. אבל ברצינות גמורה ובאופן מוחלט לאסור על שפחה לשוחח עם אדם אחר, זה מגוחך. אנחנו לא מייצגים את אלוקים ודי לה לאותה שפחה לשאול "למה" כדי שנצטרך להשיב לה תשובה. נכון, אני יודע, שיש כאן שפחות ו/או אדונים שיטענו אחרת, שזכותם לא להשיב על השאלה. אבל איני מסכים. כי גם אם בסופו של דבר אני אהיה זה שיקבע, עלי, כאדם אל אדם, לתת לה את הסיבה. האם היא תאמין לי או לאו? זה כבר תלוי באופן בו היא מכירה אותי. אולי היא מכירה אותי מספיק כדי להאמין (ללא הסבר) שכל הוראה המגיעה ממני, אין בה להרע. אם כן, הרי שזכיתי. אך אל לי לסמוך על כך. וזאת כדי שבאם ותשאל, תהיה לי תשובה שלא מסתכמת ב"ככה" (בגן רינה לימדו אותנו ש "ככה" זו לא תשובה).
ובין היתר כדי שכאשר תתעורר מהסאבספייס/התאהבות ראשונית לא תסתכל עלי במבט דרכו מביטים על אידיוט.
כך שאין מה לעשות. פלוטו, לפני שהוא פתח את הפוסט, לא היה מזיק לו לשאול אותה "למה". ואז היא הייתה מסבירה לו בעברית קלה, ש (אני אומרת לך הרבה פעמימות לא לעשות לי מזיקים? אבל אתה ממשיכה! לא מנומסת אתה! לך תטפס על תפוסות בתפיסה של מפוספסות. דום מגעילה. אוף. מומחוי.)

MayaLi כתב/ה:
שלחת לי הודעה, ניסית להכיר.
אחרי שרשמתי לך תגובה שאני תפוסה אתה רשמת את הדבר הבא:
"אחרי טיפול שלי תיהי מאוד משוחררת...

ודרך אגב, גם ההודעה הראשונה שלך, "יש לי טירת שעשועים שתעלה אותך גבוה"
דיברתי עם עוד מישהי ששלחת לה בדיוק אותה הודעה, כלומר אתה שולח הודעות סידרתי בחיפוש אחר זיון.

טירה שמעלה גבוה? זה זה מה זה זה ? באנג'י? גם אני רוצה.
venus in our blood​(שולטת)

Re: אני זוכרת אותך...

venus in our blood​(שולטת) • 24 ביוני 2006
MayaLi כתב/ה:
שלחת לי הודעה, ניסית להכיר.
"אחרי טיפול שלי תיהי מאוד משוחררת...

אני מתמחה בתפוסות ובתפיסות

יש לי סדנה מיוחדת מחוץ לעיר:

שיחררתי הרבה תפוסות בסדנה הזו."

אז אם כל הכבוד לזה שבאמת מטופש שאוסרים על סאביות לדבר איתך במקרה המסוים הזה, אני לא אמליץ לאף אחת לדבר איתך. כי אתה באמת מנסה להרוס מערכות יחסים.

ודרך אגב, גם ההודעה הראשונה שלך, "יש לי טירת שעשועים שתעלה אותך גבוה"
דיברתי עם עוד מישהי ששלחת לה בדיוק אותה הודעה, כלומר אתה שולח הודעות סידרתי בחיפוש אחר זיון.

אין ספק שיש לראות כל מקרה לגופו
ובמיקרה הזה,
כמדומני
התשובה טמונה בגוף ...ההודעה\התגובה icon_cool.gif
.
עינבר

להגיד לו לא

עינבר • 24 ביוני 2006
צ'יקיטה כתב/ה:
זו יכולה להיות גם דרך אלגנטית שלה לומר לך שהיא לא מעוניינת בך.

לא יותר אלגנטי להגיד: "תודה , אבל לא." , מלהגיד: "האדון שלי לא מרשה לי?"

אבל....

באמת רציתי להשאיל דרך אלגנטית/משעשעת/מנומסת/תוקפנית להגיד שאני לא מעוניינת.
יש הצעות?

(מחכה להצעות ומבטיחה להחזיר לכן בסוף השבוע הקרוב, ללא שחיקה משימוש יתר)
עינבר

Re: להגיד לו לא

עינבר • 24 ביוני 2006
צ'יקיטה כתב/ה:
זו יכולה להיות גם דרך אלגנטית שלה לומר לך שהיא לא מעוניינת בך.

לא יותר אלגנטי להגיד: "תודה , אבל לא." , מלהגיד: "האדון שלי לא מרשה לי?"

אבל....

באמת רציתי להשאיל
דרך אלגנטית/משעשעת/מנומסת/תוקפנית
להגיד שאני לא מעוניינת.
יש הצעות?

(מחכה להצעות ומבטיחה להחזיר לכן בסוף השבוע הקרוב, ללא שחיקה משימוש יתר)
נוריתE
נוריתE • 24 ביוני 2006
הבידסמ
מבוסס בין היתר על כבוד וציות של הנישלטות/ים)
לשולט(/ת)
ועל מונוגמיה של הנישלטים
ז''א מחויבות לאחת או לאחד.

זה לא אומר שיש להגביל את הנישלטת מלדבר או להתידד
עם אנשיםאחרים נישלטים וש/ולטים
אבל ישנם אדונים שדורשים את זה ביתר חומרה
או שמתנים את זה ברשות מהם

אם זה פחד או משהו אחר הפתרונות להם
אבל אם אתה כבר מנסח את זה בכזאת פרובוקטיביות רעענ
הרי שהם לא עבדים לשפחות שלהם
אלא עבדים לרצונות שלהם עצמם.
Pluto
Pluto • 24 ביוני 2006
MayaLi

"שלחת לי הודעה, ניסית להכיר.
"אחרי טיפול שלי תיהי מאוד משוחררת..." ........
.........."כי אתה באמת מנסה להרוס מערכות יחסים."........
......"ודרך אגב, גם ההודעה הראשונה שלך, "יש לי טירת שעשועים שתעלה אותך גבוה"
דיברתי עם עוד מישהי ששלחת לה בדיוק אותה הודעה"

ואו - איזה גילוי ! את רצינית ? ? ? שלחתי ל-2 (או ליותר) נוסח דומה ? ? ? פשש... אם ככה בטוח בטוח אני "שולח סידרתי" ....."שמחפש זיון" ....מה לעשות, יש לי......אני בכלל טיפוס קומפולסיבי: בבוקר אני אומר סדרתית לשכנים שאני פוגש "בוקר טוב" (מעתיקן) ....ושאני מחפש שוכר לדירה אני גם מיידע חברים ("מחפשים דירה 2 חדרים להשכיר?")... אז מתברר שיש לי הפרעה כזו.

ומתברר שלך - מאיה-לי - בוער הכובע על הראש (על ראש הגנב... icon_smile.gif ), כי הסקת בעצמך שהתכוונתי אליך (ואל ה"אדון" שלך)... אבל מערכת היחסים שלך ממש לא מעניינת אותי - כנ"ל ההמלצות שלך... אם מערכת היחסים שלך טובה, אף אחד לא יהרוס אותה...כנראה שהיא לא. תטפלי בה, ולא בהודעות בפורום - יהיה עדיף.....
.....בזה הסתכם הדיאלוג שלנו - מאיה.

........לכל שאר החברים:
על מנת להבהיר את הסיטואציה אחת ולתמיד. המקרה שהיה, כך היה: דיברתי כאן עם מישהי. והיה סבבה. לא עניין אותי כ"כ "להוציא" ממנה משהו - לא הטיפוס שלי. בשלב מסויים היא רצתה להמשיך בצ'אט - כי זה יותר רץ, שלא הצלחתי משום מה להעלות. האופציה שנשארה הייתה לעבור למסנג'ר...הכי פשוט...מה זה משנה אם נתקשקש במסנג'ר או בצ'ט? ...אותו הדבר מבחינתי...אלא שאותה בחורה טענה שבמסנג'ר "אסרו עליה".
אז זו הסיטואציה שדיברתי עליה
Pluto
Pluto • 24 ביוני 2006
המצב דומה לבחורה שלא בוגדת בבעלה (מזדיינת עם אחרים) - רק אוראלי/אנאלי עם אחרים, וזה לא נחשב זיון (בוא נגיד)...אז למעשה היא "לא בוגדת". כל אחד/אחת ודרכי המילוט שלו/שלה...היא טענה שה"אדון" של לא מאשר לה לדבר במסנג'ר עם גברים. נו.......שוין. למזלה יש צ'ט.