אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כל הדברים שרציתם לדעת על שליטה ולא מצאתם באלפוני

Dolfi
לפני 18 שנים • 24 ביוני 2006
Dolfi • 24 ביוני 2006
גלתיאה כתב/ה:
כשהגעתי לבדסמ היו לי שלל תאוריות שאחזתי בהם באמונה שהן הנכונות.
חלקן הגדול התפוגג עם הזמן ורק מעט מאוד נשארו.
הן התפוגגו כי יש פער מאוד גדול בין תאוריות למציאות. ומה שעושה את ההבדל זה הנסיון.
בשביל להבין בדסמ, צריך לעשות בדסמ.

כשהייתי חדשה אמרו לי הרבה דברים, אמרו לי גם הבדסמ הוא לא מסוכן.
היום אם מישהו יגיד לי כזה דבר אני אחשוב שהוא פשוט תמים או שהוא חסר נסיון לחלוטין.

כשאני הגעתי לכאן עשיתי הרבה דברים שהיום לא הייתי עושה. ויש גם המון פעילויות בתוך הבדסמ
כמו חשמל, חניקות, משחקי אש ומחטים. עד כמה שזכור לי בווניליות לא נשאלתי וגם לא עסקתי
בפעולות מהסוג הזה. ואלו פעולות שצריך להבין מה עושים בהם.
אולי יש כאלו שניזונים מקריאה בפורומים וחושבים שסשן זה רק רדי על ארבע, וכמה הצלפות
ובזה מסתכם הנסיון הבדסמי שלהם.

בהיבט הנפשי קורה תהליך שהוא מעניין- כל העניין של לדבר עם אדם אחר על פנטזיות כמוסות,
לפתוח דלת אל העולם הפנימי שלך ולהכניס אדם אחר, החשיפה הזו, הסשנים, העברה של פנטזיות מהעולם הפנימי לעולם המציאות עם עוד שותף, כל ההתנהלות הזו שהיא לחלוטין מתנהלת בתוך
משהו מאוד פנימי ומאוד עמוק יוצרת בהכרח תגובות עמוקות. אתה לא יכול לגעת במשהו עמוק
ולחשוב שתקבל בתגובה משהו שטחי. והתגובה שמגיעה כתוצאה מכל ההתעסקות במקומות העמוקים שלנו משחררת משהו מאוד חזק. ומי שנמצא שם לקבל את אותו הכוח זה השולט.
( גם הנשלט, אבל מי ששולט זה הדום , השליטה היא אצלו )

יאפ...

הנחמד בכל זה, הוא שאת יכולה להיות האדם הכי שקול, בעל עמוד השדרה המוצק ביותר ולדעת אפילו לאיית את המילה "לא". אבל בלי קשר לשום פרטנר ספציפי, עצם ההחלטה שלך, עם עצמך - להגשים, יוצרת בדרך כלל כמיהה כל כך חזקה שאפילו ההגיון הכי בריא עלול בקלות להדחק הצידה במסלול ההגשמה הזה שאת ממהרת ליצור לעצמך.

זה בהחלט הופך אותך לפגיעה יותר מאשר בכל סיטואציה וונילית. זה הופך אותך לפגיעה "מראש".
עינבר

בין תפיסות עולם למציאות

עינבר • 24 ביוני 2006
בפועל, אנחנו יודעים שיש סכנות ב BDSM, מכיוון שיש נשים וגברים שנפגעו פזית ונפשית.
חלקם, היו לפני כן המערכות יחסים וניליות ולא נפגעו מזה.

מתוך הניסיון למדנו שיש צורך להסביר על הסכנות היחודיות שקשורות ל BDSM.

אפשר להבין מדברים של פייה, מיוחדת, זאלופון ורפאל
שאם נשלט/ת יהיה מספיק בעלי תעוצמות נפש, שכל ישר, שפיות ואחריות אישית,
רב הסכנות, ימנעו.

המסר הזה מסוכן כלפי מי שחדש/ה ולא מנוסה, וכולל עלבון כלפי נשים שנפגעו.

זה נורא יפה להגיד סאבית אישה חזקה ואחראית, צריכה להיות חכמה ועצמאית.
אבל במציאות צריך גם מזל, ידע ניסיון וחברים טובים, כדי לא להיפגע.
מUחדת

Re: בין תפיסות עולם למציאות

מUחדת • 24 ביוני 2006
עינבר כתב/ה:
בפועל, אנחנו יודעים שיש סכנות ב BDSM, מכיוון שיש נשים וגברים שנפגעו פזית ונפשית.
חלקם, היו לפני כן המערכות יחסים וניליות ולא נפגעו מזה.

מתוך הניסיון למדנו שיש צורך להסביר על הסכנות היחודיות שקשורות ל BDSM.

אפשר להבין מדברים של פייה, מיוחדת, זאלופון ורפאל
שאם נשלט/ת יהיה מספיק בעלי תעוצמות נפש, שכל ישר, שפיות ואחריות אישית,
רב הסכנות, ימנעו.

המסר הזה מסוכן כלפי מי שחדש/ה ולא מנוסה, וכולל עלבון כלפי נשים שנפגעו.

זה נורא יפה להגיד סאבית אישה חזקה ואחראית, צריכה להיות חכמה ועצמאית.

שוב- אין לי מושג קלוש איך הוסק, לפחות מדברי, שלכך אני מתכוונת.
אני אגיד את זה שוב-
יש סאביות חזקות ואחראיות- כי הן נשים כאלו
יש סאביות חלשות יותר ונוחות יותר להשפעה מזיקה- כי הן נשים כאלו. לא כי הן שפחות.
אישה עלולה להפגע מסוגים רבים של מערכות יחסים ולהיות סופר אינטלגנטית.
פרופסריות ומנהלות בנק אינן ניתנות לניצול ולפגיעה על ידי פרטנר ונילי למהדרין- אך מתעלל?

גם ההנחה שכל שולט הוא בהכרח "מכיל" היא לא יותר מבולשיט שאתם מספרים לעצמכם.

המסר צריך להיות- סאבית או לא, תפתחי אוזניים ועיניים ושמרי על עצמך עד כמה שניתן.
ולא- את לא מועדת לנזק גדול יותר, נפשית, מבכל מקום אחר.

ההנחה החוזרת כאן- רק מי שעושה בדס"מ מבין עומק התמסרות מהו, הוא מסר שלילי לכל בחורה חדשה, רבותי. ולא פחות מדמגוגיה.

ותתפלא צ'יטה- מידת התמסרות לא מתבטאת רק בסאב ספייס- שגם הנצחה שלו כסממן ל"סשן מנטאלי משהו בן זונה שמשחרר שדים שהדום, כמובן, מעצם היותו, ידע להכיל/לטפל ולהגן על סאביתו מפניהם" היא כמו להגיד ש"סקס אמיתי" הוא פונקצייה של אורגזמות.
אנהבל B​(לא בעסק)
אנהבל B​(לא בעסק) • 24 ביוני 2006
אמנם לא קראתי את כל השרשור.. אלא חלקים..
אך בכל זאת מצאתי לנכון להעיר הערה קטנה:
רוב נפגעות התקיפה המינית בעולם הונילי לא נפגעות על ידי סתם אחד שהם פגשו ברחוב.. רוב מקרי האונס הם על ידי אדם קרוב יותר כמו חבר, ידיד, בן משפחה או סתם מישהו שהן חשבו שהן יכלו לסמוך עליו כשהלכו איתו לשירותים בפאב או לדירה שלו.
גם בחורה חכמה ואחראית יכולה לטעות ולפול בפח של שחקן טוב ובחור כריזמטי.. ויש כאלה שמתוך קרבה ואמון, נפלו לקורבן.

ההבדל בעולם הבדס"מי זה שרוב הקורבנות הן נערות שחדשות בתחום והולכות אחרי הפנטזיה.. בניגוד לעולם הונילי, מה שנראה מרתיע שם כמו גבר אלים ומילים גסות, יכול להיות חלק מפנטזייה של בחורה אחרת והיא לא תקשיב למשנה הזהירות. היא תלך בעיניים עצומות אחרי שחקן טוב בעיקר מכיוון שהיא סאבית ובסאביות יש סוג של כניעה והתמסרות שמשתנה מאחת לאחת אך קיים אצל כל המתחילות.
יש בחורות שמבחינתן אם ישאירו אותן קשורות בים אחרי שאנסו אותן.. זה בדס"מי.. גם אם זה לא עשה להן טוב.
ועוד משהו..
רוב הסשנים שאונס מתקיים בהם בעולם הבדס"מי בניגוד לונילי, קורים עם אדם שדיברו איתו באינטרנט, רכש את אמונן ופגע בהן בפגישה הראשונה. ולכן יש מקום ליותר משנה זהירות..
בעולם הונילי בחורה טיפוסית יודעת שלא הולכים עם גבר זר לבית שלו ונכנסים למכונית שלו.. דבר שלא ניתן להגיד על בדס"מ שהמטרה היא פגישה לשם סשן שנגמרת באסון.

(אין הכללות.. לא כל מקרה כזה נגמר באונס.. נתתי דוגמא בלבד)
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 24 ביוני 2006
חואן - אני מסכים איתך שמידע בהחלט לא יזיק, לחדשות ולותיקים כאחד. במקרים רבים הוא בהחלט יכול להועיל, ואני אישית שמח שיש דן קאפ שנותן מידע ואזהרות, ממש כפי שאני שמח שיש רפאל שמאזן אותו. קריאה של שניהם מבהירה טוב יותר מכל את הטיפ הכי חשוב שאני נותן לחדשים שפונים אליי - שאין דרך אחת נכונה לעשות בדסמ ואין שום כללים להתיישר לפיהם למעט מה שעושה לך טוב.
הבעייתיות ב"מנדטוריות" של המידע והאזהרות הועלתה בשרשור אחר שבו כתבו אנשים דברי טעם, ויהיה מיותר מצדי לחזור על הדברים כאן. לכן אסתפק בכך שאוסיף שאני חושב שלרוב המידע מאד קל להגיע, ומי שלא מחפש אותו - זה כבר אומר משהו.

ענבר,

ציטוט: זה נורא יפה להגיד סאבית אישה חזקה ואחראית, צריכה להיות חכמה ועצמאית.

אם הייתי חושב כך, לא רק שלא הייתי עושה בדסמ בעצמי, אלא גם הייתי חושב שאלה עושים אותו הם מטורפים מוחלטים. נשמע כאילו בבדסמ הפגעות היא ברירת מחדל, ורק אם את גם חזקה, גם אחראית, גם חכמה, גם עצמאית, גם בת מזל, גם בעלת ידע, גם בעלת נסיון וגם אוחזת בחברים טובים - רק אם כל התנאים הללו מתקיימים, אולי יש לך סיכוי לא להפגע במהלך הפעילות החולנית והאולטרא-מסוכנת הזו. אני חושב שזו בדיוק התפיסה שמפריעה לחלק מהכותבים בשרשור הזה.
אנהבל B​(לא בעסק)
אנהבל B​(לא בעסק) • 24 ביוני 2006
הפגעות זאת לא ברירת מחדל..
זה תוצר של חוסר זהירות, אמון באדם הלא נכון ולפעמים גם חוסר ניסיון..
מUחדת

ציטוט. מהסוג החשוב.

מUחדת • 24 ביוני 2006
טיצ'ר כתב:
ציטוט: יש כאן עיקרון אחד שעובר כחוט השני בין כל הטיעונים,
ואני מסכים עימו לחלוטין:
אנחנו,
במהות וביסוד,
לא שונים משאר בני האדם.

[size=24]יתרה מכך, ההפרדה המלאכותית הזו, לדעתי, היא זו שמביאה עלינו את כל הצרות.
זה שיש כאן מישהו שחושב שזה בסדר לשקר כי זה BDSM,
זה שיש מישהו שחושב שזה בסדר לאחוז בישבנה של מישהי שהוא כלל לא מכיר, בדאנג'ן , כי זה BDSM
זה שחושב שרעיונות כמו כבוד, אמון, כנות - לא קיימים ב-BDSM, כי שם ''אני מחליט''
מי שחושב ש-BDSM= מופקרות (מינית, נפשית, מה שבא..)
אלה האנשים הראשונים שיהיו מעוניינים בחוק 'מיוחד' ל-BDSM.

בניגוד לעולם הפנטזיה, בו אין שום משמעות לכלום מלבד עצמך, החיים האמיתיים זה לא בדיוק ככה.
ולפעמים, במיוחד בהתחלה - קשה לעשות את המעבר.
במיוחד לאנשים שחיו בראשם את הפנטזיה זמן כה רב.

אנחנו לא צריכים חוק חדש, ולא אנס BDSMי. זה גול עצמי, יריה ברגל, סוג של התאבדות תרבותית.
מUחדת
מUחדת • 24 ביוני 2006
אגב, לדעתי כל מדיניות ה"BDSM זה משהו אחר, מסתורי ואפל"
היא שמעניקה מוטיבציה ולגיטימציה לפוגעים הפוטנציאלים.

ותחשבו על זה.
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
ציטוט: זה נורא יפה להגיד סאבית אישה חזקה ואחראית, צריכה להיות חכמה ועצמאית.

ענבר, את אמורה להיות חלק מצוות שמוביל את עניין הדוברות בקהילה, אם זו הגישה שאת באה איתה, איך את מצפה שהרושם שיתקבל עלינו הוא חיובי? כאשר כל אחד הוא אנס פוטנציאלי ומינימום רוצח סדרתי עבור החדשות, איך הקהילה הזו תראה מבחוץ?

המסר של רפאל לא כולל עלבון כלפי אף אחד ואחת, הוא בסה"כ קורא לקחת אחריות עצמית. זה קשה כשהאופציה לזרוק את האחריות על האחר, בטיעונים רציונליים כביכול, זמינה ולגיטימית כל כך, אבל היא לא תעזור לאותה בחורה ופשוט תכניס אותה לדפוס של קורבן סידרתי. לקיחת אחריות פירושה למידה מטעויות וכמדומני שעל כך מנסה רפאל לתת את הדגש.

דובר כאן גדולות ורבות על התמסרות, הוכחת התמסרות, נתינת שליטה מוחלטת וכד'. ההגיון הישר אומר שאת אותה ההתמסרות נותנים רק למישהו שהוכיח שהוא ראוי לה. בבדס"מ שני הצדדים אמורים לבדוק את ההתאמה, לא רק צד אחד. מי שפשוט בוער לה להתמסר לכל הבא ליד, שלא תתפלא שיש מי שמנצל את זה.
ומה שמעלה תהיה גדולה יותר הוא מה קורה בפמדום? הרי גם שם יש התמסרות, איך זה שהיא לא כזו מסוכנת? איך זה שלא שמענו על סאבים ששברו אותם נפשית והם זורקים את האשמה על הדומית הכה מניפולטיבית שלהם? המסקנה היא שסאבים חזקים מסאביות מבחינה נפשית או שדומים מתוחכמים יותר מדומיות או פשוט שיש מי שנוטה להשליך את האשמה ויש מי שלוקח אותה על עצמו ומסיק מסקנות?

צ'יטה, אם הבאת נשים רבות כל כך לסאב ספייס אתה אמור גם לדעת כמה פשוט לצאת ממנו כשמשהו לא מסתדר. ולכן אם יקרה משהו שהסאבית לא מרגישה בנוח איתו סביר להניח שהסאב ספייס ידעך והיא כן תוכל לומר מילת בטחון. מצד שני יש סאביות שגם ללא סאב ספייס מתקשות לומר את מילת הבטחון.
המצאת לך פה היסטריה חדשה: סאביות שנכנסות למצב מיסטי, מתחילות לשחרר שדים, איברי גופן קפואים והן חסרות תודעה. כמה מקסים. וכמובן שזה קורה בעיקר לנשים. פרויד היה גאה בך.
ואגב, לא בכל סשן חייב להיות כיסוי עיניים, גאג, קשירות ו-150 מלקות. סשנים ראשונים לדוגמה, אפשר לעשות גם כשהפה פתוח כדי להביע דיעה, והעיניים פקוחות בכדי שהדום יוכל לראות את התחושות של הסאבית. נכון שהציוד מעורר רושם, אבל מבחינתי להיות קשוב לוקח בכל זמן.

גלתיאה, גם בוניל חנקו אותי וחנקתי. גם לפעולות הללו צריך שכל ישר וחיפוש קצר באינטרנט או בספר רפואה. לא צריך קהילה על מזהיריה ויועציה. את הפנטזיות שלי התחלתי לממש עוד לפני ששמעתי על המונח בדס"מ ולטעמי זה עניין של אופי ופתיחות בין בני זוג ולא עניין שנובע מהכרות עם הקהילה. כל ההתעסקות הזו עם דברים עמוקים נועדה להראות את הבדס"מ כמשהו נשגב יותר. מבחינתי מדובר במה שעושה לי טוב ומה שעושה לבן זוגי טוב. לא מדובר במסע אל נבכי הנפש או בסימון וי על עוד גבול שנשבר. שבירת הגבולות הפכה למטרה של דומים וסאביות רבים. ומי שכל כך להוט לחצות גבולות לפעמים משכנע את עצמו שהגיע הזמן גם אם הזמן עוד לא קרוב.

חואן, אף אחד כאן לא יוצא נגד ההסברים, אלא נגד התחושה של הפטרוניות כלפי סאביות חדשות.
ושיעורי חינוך מיני הם לא מה שהשפיע על אף אחד בחייו. סביר להניח שכולם מדחיקים אותם.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 24 ביוני 2006
בדסמ עבורי זה כיף.

בשביל לעסוק בבדסמ לא נדרש ידע או נסיון לטעמי(רצוי אך לא חובה),
אלא פשוט תשוקה לנושא. לא מדובר בניסוי טילים גרעיני אלא כולה קשר.

הדברים המינימליים שצריך בשביל בדסמ הם דברים
שאפשר ללמוד מקסימום ביום אחד ולקרוא לזה "ידע" זו הפרזה.

גם ציוד זה אביזרים נלווים ולא נדרש להפגין ידע נרחב
בכל ציוד בדסמי שקיים ומה הוא עושה. הרי הדגש הוא
על הקשר ולא על הצעצועים שכל אחד מביא איתו.

מי שמושך לאקטים יותר מסובכים ברור שצריך
להיות לו יותר ידע בדברים שהוא עושה.
הגיון מתבקש.

כל הסיפור הזה מזכיר לי את בני ישראל במדבר שבנו עגל
מזהב וסגדו לו. גם פה אני רואה אצל חלק את הבנייה וסגידה
לבדסמ כאילו זה דבר נשגב ועילאי מעל כל דבר אחר. אני לא
אוהב את האלמנטים של דת שלפעמים מייחסים לזה.

יש אנשים שנהנים מבדסמ
ויש אנשים שסוגדים לבדסמ.

אני נהנה.

אני לא רואה את הבדסמ כמקום יותר מסוכן מהחיים
הרגילים וממה שאנחנו חווים ביום יום. אם יש אנשים
מסוכנים, הרי הם בכל מקום.

לסיכום:
בדסמ זה דבר מיוחד שיש בו הרבה עומק
אבל בוא לא נעלה אותו לגדולה יותר מדי.
נישאר בפרופרוציות.

הבדסמ משרת אותנו (לפנטזיות שלנו) ולא אנחנו אותו.