לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך אולפתי ע"י פקידת קבלה

ddd​(נשלט)
לפני 18 שנים • 26 ביוני 2006

איך אולפתי ע"י פקידת קבלה

ddd​(נשלט) • 26 ביוני 2006
בחברה שעבדתי בה, היתה פקידת קבלה קצת פרחה אבל מאד סקסית, וגם היתה מתלבשת פרובוקטיבי כזה. היא הייתה עובדת כל יום עד השעה שמונה בערב עד שהיה בא שומר הלילה להחליף אותה.
אני הייתי מהמשקיענים בחברה, גם הייתי בתפקיד די בכיר, והרבה פעמים הייתי נשאר בעבודה עד 9 או 10 בערב. שאר העובדים רובם ככולם היו עוזבים בחמש.
כך נוצר מצב שמידי פעם היינו נשארים רק שניינו במשרד לשעתיים שלוש האלה עד ששומר הלילה היה מגיע.
אצלנו בחברה לא היה מקובל לעשן במשרד, והנה ערב אחד, אני יושב בחדרי ומריח ריח של סיגריות. אני לא סובל עשן סיגריות ואני מה"נודניקים" האלה שמעירים שמעשנים לידם.
בגלל זה מיד ניגשתי לקבלה וביקשתי ממנה להפסיק לעשן. היא כיבתה את הסיגריה בחוסר רצון בולט.
וכך קרה עוד מספר פעמים, כנראה שהיא היתה בונה על זה שיהיו לה מספר שחטות עד שהעשן יגיע אל החדר שלי וזה היה מספיק לה.
וכך היינו במין מאבק מתמשך.
ערב אחד הגעתי לקבלה לצלם מסמך, היא דווקא לא עישנה באותו זמן. התחלתי לצלם וכמו שקורה הרבה פעמים, נתקע הדף במכונת הצילום. אני שלא מבין גדול במכונות האלה שאלתי אותה אם היא יודעת מה לעשות, היא קמה פתחה פה סובבה שם ושחררה את הדף.
שמתי לב שהציפורניים שלה בידיים ארוכות ועשויות במניקור מטורף.
אמרתי לה שזה מאד יפה, והיא אמרה לי שזה הולך יחד עם הרגליים ותוך שנייה חלצה נעל (עקב)
והניחה את רגלה היחפה על השולחן, לקחתי את הזמן להסתכל ואמרתי- "מהמם".
ואז היא פשוט הסתכלה אלי, ומבלי להסיר את המבט שלפה מהתיק שלה סיגריה והדליקה אותה תוך כדי כך שהיא מישירה מבט אלי ומחייכת.
מלמלתי משהו כמו " טוב היום נוותר לך " או משהו כזה השפלתי את המבט והלכתי לחדר שלי.
הייתי המום מגודל החוויה ומגודל ההשפלה.
וכמובן שמאותו היום, היא הייתה מעשנת, ואם במקרה הייתי עובר שם היא הייתה מחייכת אלי את אותו חיוך מנצח תוך כדי שאיפה מהסיגריה. היה ברור לשנינו שהיא כופפה אותי.

ואז יום אחד הגיע האקט הסופי של ההכנעה שלי.
שעת ערב מאוחרת, ישבתי בחדרי, באותו זמן לא היה ריח של סיגריות באוויר.
ואז היא הופיעה בפתח של החדר שלי ואמרה "ערב טוב"
ואז היא אמרה שהיות והיא לא יכולה לעזוב את הקבלה היא מבקשת שאני ארד לפיצוציה למטה....לקנות לה סיגריות. ואני , כמו במיטב הפנטזיות ישר עניתי "איזה סוג"
ירדתי לפיצוציה קניתי את הסיגריות ועליתי למשרד חיש קל, איך שנכנסתי היא אומרת לי- "לא נעים לי אבל אני צריכה גם מצית" אמרתי לה שיש גפרורים במטבחון, אבל היא אמרה, אבל אני רוצה שיהיה לי בתיק. ואני כמו אחרון השפוטים ירדתי להביא לה גם מצית.
בדרך חזרה למשרד הייתי ממש מרוגש, הרי זה מה שפינטזתי עליו כל השנים האלה, מישהי משפיטה אותי ככה והופכת אותי בשיטתיות למין סמרטוט כזה שלא יכול לעמוד מולה בכלל.
הגעתי למשרד עם המצית, היא שלפה סיגריה מהקופסה, ואני הדלקתי את המצית.
היא הדליקה את הסיגריה ושאפה עשן.
שאלתי אותה "אורלי, אני יכול לבקש ממך משהו?" היא הסתכלה עלי ואמרה "מה?"
אמרתי לה, "רציתי לבקש ממך שאם תצטרכי עוד פעם דברים מהפיצוציה, גם בשעות העבודה... תבקשי רק ממני להביא לך. בסדר?" היא חייכה את החיוך המנצח שלה אמרה "בסדר גמור"
ונשפה את עשן הסיגריה בפני.
אולפתי.
Lilu-FemdoM{Pon}
Lilu-FemdoM{Pon} • 26 ביוני 2006
נחמד icon_smile.gif icon_smile.gif
דוכיפת​(נשלט)
דוכיפת​(נשלט) • 26 ביוני 2006
ומאז היא לא ביקשה....רעה שכמותה..
נהדר,פנטזיה בהתגשמותה
Morticia
Morticia • 26 ביוני 2006
icon_biggrin.gif
מעולה!
מזכיר לי ימים נשכחים...
Mary Jane
Mary Jane • 26 ביוני 2006
:)
JohnnyBGood

מדליק!

JohnnyBGood • 26 ביוני 2006
האמת שאני מסוגל לגרום לבחורות להרביץ לי אבל אני עוד עובד על שיטה שתגרום להן לעשות את זה שוב ושוב.