צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לסאבמיסיביים

Morticia
לפני 17 שנים • 26 ביוני 2006

שאלה לסאבמיסיביים

Morticia • 26 ביוני 2006
שימו לב יקיריי, הפניה היא ראשית לסאבים שביניכם.
כמובן שגם אחרים מוזמנים לחלוק מניסיונם האישי...

הסאבים שביניכם, אלה המחפשים להתמסר לדומית אחת ויחידה, לא לסשן ולא לסטוץ, אלא ממש להתמסר למערכת יחסים עם אישה דומיננטית ושליטה, מעניין אותי לדעת...

כמה בקלות אתם באמת מתמסרים? איזה משחקים אתם משחקים? איזה מבחנים אתם עושים לדומית כדי להוכיח האם היא ראויה להתמסרות שלכם?

בואו נפתח רגע את הקלפים, הרי חלקכם אנשים מאוד עמוקים, חזקים, חכמים, לא תשתעבדו לכל אחת, לא לכל אחת מגיעה ההתמסרות אליה אתם מסוגלים...
כמה בקלות תתנו עצמכם לשולטת? האם שולטת ראויה בעיניכם תזכה בכם באופן אוטומטי?
איך זה עובד אצלכם? על איזו דומית אתם מפנטזים וכמה מקום יש להתגמשות במציאות?

בחיי מעניין אותי לדעת, שפכו
icon_wink.gif
סאב-לימינל
סאב-לימינל • 26 ביוני 2006
טוב אז ככה.מכיוון שלפני היותנו שולטים.נשלטים.מתחלפים אנחנו בני אדם אז חשוב לי שהבן אדם השולט שיהיה מולי יהיה אמיתי,כן,ללא מסיכות,אני רוצה להרגיש שאני שלה בצורה הכי טיבעית שיכולה להיות ולא כמשחק של שולטת ונשלט ,לתת לדברים להתפתח עם הזמן כמו כל סוג של קשר, אימון הדדי.לא הייתי מגדיר את עצמי כסאב שמשחק משחקים עם אותה אחת להיפך בתור סאב יחסית מאוד פתוח אנסה להבין אותה וללכת לקראתה על מנת שזה יהיה מושלם.
לגבי ה"שולטת הראויה" ? כמו שציינתי בתחילה ,אמיתית,כנה וכו...שארגיש בטוח לצד האחת שאני עומד "להפקיד" את עצמי לה.
לגבי ההתגמשות אז ככה.תמיד אנחנו מגלים על עצמנו דברים חדשים שלא ידענו כך שיש סבירות רבה שנשתנה במידה מסויימת בעקבות הקשר אך לא באופן קיצוני.
סאב-לימינל
סאב-לימינל • 26 ביוני 2006
טוב אז ככה.מכיוון שלפני היותנו שולטים.נשלטים.מתחלפים אנחנו בני אדם אז חשוב לי שהבן אדם השולט שיהיה מולי יהיה אמיתי,כן,ללא מסיכות,אני רוצה להרגיש שאני שלה בצורה הכי טיבעית שיכולה להיות ולא כמשחק של שולטת ונשלט ,לתת לדברים להתפתח עם הזמן כמו כל סוג של קשר, אימון הדדי.לא הייתי מגדיר את עצמי כסאב שמשחק משחקים עם אותה אחת להיפך בתור סאב יחסית מאוד פתוח אנסה להבין אותה וללכת לקראתה על מנת שזה יהיה מושלם.
לגבי ה"שולטת הראויה" ? כמו שציינתי בתחילה ,אמיתית,כנה וכו...שארגיש בטוח לצד האחת שאני עומד "להפקיד" את עצמי לה.
לגבי ההתגמשות אז ככה.תמיד אנחנו מגלים על עצמנו דברים חדשים שלא ידענו כך שיש סבירות רבה שנשתנה במידה מסויימת בעקבות הקשר אך לא באופן קיצוני.
רחום וחנון

זכית דומית יקרה ,שאלת מיליון הדולר

רחום וחנון • 26 ביוני 2006
מלכה ,קודם כל צריכה להיות מלכה אמיתית ,אחת שלא רק יודעת שמגיע לה ,אלה שרק מלראות את אופן ההליכה שלה היית שמחה להיות המדרכה.
כמובן שלצד מודעות עצמית ,אופן התנהלות ויכולת שיכלית ,שלפחות תדע איך להתמודד עם האישיות המורכבת שלי. זה לא שאני שש לקרב ,אבל היא צריכה להיות מסוגלת לזה בהגדרה.
אני מצדי רצוי שבאופן טיבעי אהייה כולי לה.
אני יודע את מקומי בממלכה.
רוצה אותה גם מתפנקת לא רק מלכה ,אני תמיד אהייה שם להיות הכל ,אבל קשה לי עם כאלה שנסחפות ומאבדות את הקרקע.
הכי חשוב זה אחחחח מת להמשיך לנשוך לך את השפתיים ,בזמן שאני מוטל לרגלייך משתחווה חוטף מכות משוט ונובח.
וקודם כל זה בנאדם.
מקיף כן ,אבל ממש לא מתחיל למצות את הנושא.
מה שכן נהייתי חרמן על איזה רשומה בניכוח ליבידו משכר.
הכוכב​(אחר)
לפני 17 שנים • 27 ביוני 2006

שאלה סבוכה

הכוכב​(אחר) • 27 ביוני 2006
והתשובה לא פחות
מיכוון שמדובר בבני אדם איין תשובה חד משמעית לכאן או לכאן
מורטישה בניסיון להכיר אותך מכתבייך ותגובתייך בפורום
את אישה מאוד כנה ואמיתית ומישחקים הם לא בבית סיפרך
אל לך להכניס אנשים לתןך תבניות וליצוק את תוכנך לתוכם שמה לא יוכלו להכיל אותך
ובני אדם הם לא מישוואה מתמטית
והשאר הענה לך באופן אישי אם תירצי
hubby​(נשלט)

hi

hubby​(נשלט) • 27 ביוני 2006
אני מחפש דומית שתעשה בי מה שהיא רוצה
הלשון הבוערת​(נשלט)
הלשון הבוערת​(נשלט) • 27 ביוני 2006
שאלה נהדרת. בדיוק על זה אני חושב כל השבוע.

אני לא חושב שיש פה משחקים שצריך לשחק כדי להכריע אם מישהי שווה התמסרות. יודעת מה, ההפך הוא הנכון. אם אתה מתחיל לשחק משחקי כוח, זה אומר שמשהו שהיה צריך להיות מוכרע מראש לא הוכרע מראש.
פעם עבדתי במשהו שאפשר לכנות אותו מוקד תלונות טלפוני. זה היה בחברה גדולה, וחלק מהתפקיד שלי היה לוודא שאנשים לא מרגישים שמגיע להם יותר מדי, ומצד שני שאוהבים אותם ורוצים אותם בתור לקוחות. כשהייתי חדש שם מישהו אמר לי "ילד," (הוא לא באמת אמר "ילד," אבל זה נשמע יותר דרמטי ככה), "הטון של השיחה וכמה תצליח בה נקבע באיך אתה אומר שלום." והוא צדק: אם השיחה התחילה כשאמרתי שלום מהוסס, עצבני או עייף, היא תמיד גלשה לצעקות ועימותים. אם הצלחתי להשמע רציני ואדיב, אבל קצת מפחיד, היא תמיד הייתה נעימה. אף אחד לא צעק, אף אחד לא איים.

מכאן, ובהשאלה לעולם אחר לגמרי שהקרב מוכרע לפני הירייה הראשונה: מישהי שמראש מפגינה איזה ביטחון עצמי שקול ורגוע, איזו הנחה מראש שמה שהיא תגיד, יתבצע -- מעוררת מראש את "התחושה הנכונה". אתה לא תצטרך לבחון אותה, או לשחק איתה משחקים, משום שמראש תרגיש שאתה בידיים הנכונות. כמעט מיותר לציין, שקל להגיד וקשה לעשות: מעטים האנשים שמביאים איתם כזאת אדנותיות אוטומטית, כזאת יכולת להחזיק גברים קצר גם בלי להתאמץ.
Morticia
Morticia • 27 ביוני 2006
תודה לכולכם על התשובות, שמחה שהחלטתם להצטרף. חלקכם לא ממש ענו לכוונתי אך עדיין נהניתי לקרוא.
במיוחד עניין אותי מה שאתה כתבת, sub and subtler (ניק מעולה)
אני מבינה מה אתה אומר אבל כשאני קוראת אותך כותב כזו פסקה:

sub and subtler כתב/ה:

מכאן, ובהשאלה לעולם אחר לגמרי שהקרב מוכרע לפני הירייה הראשונה: מישהי שמראש מפגינה איזה ביטחון עצמי שקול ורגוע, איזו הנחה מראש שמה שהיא תגיד, יתבצע -- מעוררת מראש את "התחושה הנכונה". אתה לא תצטרך לבחון אותה, או לשחק איתה משחקים, משום שמראש תרגיש שאתה בידיים הנכונות. כמעט מיותר לציין, שקל להגיד וקשה לעשות: מעטים האנשים שמביאים איתם כזאת אדנותיות אוטומטית, כזאת יכולת להחזיק גברים קצר גם בלי להתאמץ.

נראה לי שקל יותר להגיד ופחות לבצע. גם אם אין נשים רבות כאלה בעולם וגם אם נקח בחשבון את האפשרות שדומית היא בת חווה העושה טעויות, נניח לפעמים לא שקולה ורגועה ברגע אחד, עדיין נדמה לי שגברים בעלי נטייה של סאב, בדרך כלל מאופיינים בצניעות, בחוסר ביטחון לעיתים, בתחושת נחיתות מסויימת לגבי עצמם.
תאר לעצמך שאתה פוגש כזו גבירה, אתה לא משוכנע עד כמה היא רוצה אותך, אתה לא משוכנע שהיא לא תמצא טוב ממך. תאר לעצמך שבאה אישה במציאות ועונה על כל הפנטזיות שלך, אתה באמת בכזו קלות מתמסר? ומה אם תתמסר ולמחרת היא תשליך אותך לטובת אחר?
אנלא יודעת, גברים הם לא כאלה אמיצים ובדרך כלל אלה שמתמסרים בקלות הם העבדים, לא הסאבים.

למשל, למה שאתה כתבת כוכב, אני חושבת (לאחר שיחה מרתקת עם חבר) שדומית קודם כל צריכה להיות מסוגלת להכיל את הסאב שלה.
ומה? סאב לפעמים לא משתולל?
אני שואלת אתכם דוגרי, כמה בקלות תתמסרו לאישה שלכם? איך באמת תגיבו לנוכח התגשמות הפנזטיה במציאות?
לא לשעה ולא ליומיים, ל-Lifetime...
הלשון הבוערת​(נשלט)
הלשון הבוערת​(נשלט) • 27 ביוני 2006
Morticia כתב/ה:
במיוחד עניין אותי מה שאתה כתבת, sub and subtler (ניק מעולה)

הו! תודה.

Morticia כתב/ה:
נראה לי שקל יותר להגיד ופחות לבצע.

נו -- זה בדיוק מה שאמרתי, שיותר קל להגיד מלעשות. אבל אני מאמין שכל אחד, או כל אחת, יכולים להיות דומים. צריך אופי מסויים בשביל זה. לא מספיק לרצות. זה נשמע נורא קשוח -- אבל הסטיה שלנו דורשת מעט מומחיות ומעט כישרון, אחרת זה לא זה. זה כמו לשיר: כל אחד יכול להחזיק רמקול של מכונת קריוקי ביד, אבל זה לא הופך אותם לזמרים. ואני מדבר אליך כזייפן מדופלם.

Morticia כתב/ה:
עדיין נדמה לי שגברים בעלי נטייה של סאב, בדרך כלל מאופיינים בצניעות, בחוסר ביטחון לעיתים, בתחושת נחיתות מסויימת לגבי עצמם.
אנלא יודעת, גברים הם לא כאלה אמיצים ובדרך כלל אלה שמתמסרים בקלות הם העבדים, לא הסאבים.

אני מודה שאני לא מכיר הרבה סאבים. אלו שאני מכיר הם לא כל כך כנועים, לא כל כך צנועים, בטח לא חסרי ביטחון. אני לא קונה את הקישור האוטומטי בין מישהו שמרגיש שהוא לא סחורה חמה ובין להיות סאב, או עבד. יכול להיות שיש המון סאבים משוללי ביטחון עצמי; אני פשוט לא מכיר אותם.
וכך או כך, גם אם אתה מרגיש שאתה לא יכול להרשות לעצמך לוותר על מישהי שמתחילה איתך, זה לא אומר שאם היא לא יכולה להביא איתה את השליטה, אתה לא מרגיש את זה. יש אנשים שמתפשרים, יש כאלו שלא, יש כאלו שנשארים מרוצים, יש כאלו שלא.
אבל יכול להיות שמה שאת אומרת, זה שאנשים שהם יותר כנועים וצנועים באופיים לא צריכים מישהי שדם כחול אשכרה זורם בעורקיה כדי להרגיש שהם מתמסרים. מסכים; אנשים שהם חולי שליטה בעלי אגו ענקי צריכים מישהי הרבה יותר קשוחה מאנשים נעימים, רכים ומתחשבים. אבל זה העולם, לא? ככה הוא עובד.
Morticia
Morticia • 27 ביוני 2006
אז זהו שלא. כי שליטה היא כל מיני דברים ולא רק הארד קור סאדו מזוכיזם ואישה יכולה להיות מאוד קשוחה ושתלטנית מחד ורכה ואוהבת מאידך.
אני חושבת שההתאמה נמדדת לפי מידת המורכבות של בני האדם ואני עדיין לא מוצאת תשובה לשאלתי.
כן חסרי ביטחון, לא חסרי ביטחון, גברים הם לא הכי אמיצים בשכונה ואני רוצה לדעת מה קורה לגבר כנוע כשכל משאלותיו מתגשמות ומופיעה בחורה אמיתית, בשר ודם.
אני מדברת על מערכות יחסים, לא על סשנים...