בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הולך נהייה לי ברור: "אדונים" הם ה-"עבדים"

Pluto
לפני 18 שנים • 30 ביוני 2006
Pluto • 30 ביוני 2006
גם במקרה של עינבר חוזר אותו הדפוס:
"ואז הוא אמר לי: אני רואה שאת לא כולך בעניין........... נצטרך להשתמש בהמון כח כדי להוציא ממך את הכניעות.............הוא ברח ממני כל עוד נפשו בו". עינבר: הדברים שלך מדברים בעד עצמם, למה להתכחש? לקרוא לזה "חולשה של אדון מיוחד"? ...זה מזכיר לי דפוס של אישה מוכה (מה שאת ככל הנראה, אבל מוכה בלי קשר לבדס"מ). אני קורא לזה אחד חלש... שלא שולט: לא על עצמו ולא עליך... ששולט על מה שאת נותנת לו לשלוט... למעשה את השולטת כשאת קובעת לו על מה ישלוט... והוא מעמיד פנים שהוא קבע אותם... ברגע שאת משנה את הגבולות "השולט" מאבד שליטה ומסתלק "כל עוד נפשו בו"... בטח קשה לך להבין, או שתביני את (שוב) את הדבר הלא קשור - אז אני אתן לך דוגמה מהחיים:

באיזה צומת רמזורים בהרצליה - אם יש כאן הרצליינים הם בטח נתקלו בתופעה - עמד אדם הסובל מפיגור שיכלי ו- "כיוון את התנועה" - כל פעם שמכוניות היו מקבלות ירוק ומתחילות ליסוע הוא היה מסמן בידו לאותו כיוון לנהגים להתחיל ליסוע... ולאלה שקיבלו אדום היה מסמן לעצור... הוא היה שם כל היום ו-"שלט" בתנועה.

וכמו בכוכבו של המלך בלי הנתינים...
המלך שנותן הוראות לכוכבים לחוג... ומרוצה שהם ממלאים את מבוקשו.
עינבר
עינבר • 30 ביוני 2006
אחרי שהתדרדר מציטוט חצאי משפטים לציטוטים שלא נאמרו מעולם, כמו "אדון מיוחד"
אחרי שהתקבע בהוצעת משפט מבלוג שהוא אישי המהותו בניסיון פתאטי לחנך את עינבר

אני מאמינה שהגענו לשורש השירשור והוא הדעות הקדומות שיש לטרול , המכונה פלוטו
הוא החליט שBDSM זה חולשה, במיוחד מצד גברים שולטים והוא בא להראות לנו את האמת

אז יש לי דעה מגובשת ש BDSM זה דבר נפלא, שהוא ביטוי לתשוקות אישיות
שגבר שהוא שולט יכול להיות הדבר הכי טוב לאישה שהיא סאבית,
שזאת נטייה מינית, שזאת דרך חיים, זה משהו מדהים, שתמיד תהיה חלק ממני.

ואם כבר אתה לצטט מהבלוג שלי, הנה קטעים הקשורים לנושא:

1. להיות סאבית
http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=17320&blog_id=12546

2. רגע של סאבית
http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=17338&blog_id=12546

{עינבר קראה את "הסבריו" של פלוטו והיא עדיין חושבת ש(שולט), בגדול, זה טוב}
Brave Dwarf

מוסר השכל

Brave Dwarf • 30 ביוני 2006
"באיזה צומת רמזורים בהרצליה - אם יש כאן הרצליינים הם בטח נתקלו בתופעה - עמד אדם הסובל מפיגור שיכלי ו- "כיוון את התנועה" - כל פעם שמכוניות היו מקבלות ירוק ומתחילות ליסוע הוא היה מסמן בידו לאותו כיוון לנהגים להתחיל ליסוע... ולאלה שקיבלו אדום היה מסמן לעצור... הוא היה שם כל היום ו-"שלט" בתנועה. "

פלוטו, חה חה חה... אוח הידעת שהיה לו אח שחשב שהוא אוטו?
כל בוקר הוא היה יוצא מהבית, נעמד באחד הנתיבים והולך בהליכה מהירה לכיוון כביש החוף. וכך כל היום הלוך וחזור. הוא אפילו ציית לרמזורים, לא עקף במקומות אסורים ולא עבר על מהירות מותרת. בסוף מישהו דרס אותו.
מה לעשות פלוטו, מסתבר שהוא לא היה אוטו.
זוז למדרכה בבקשה, אתה מפריע לתנועה.

חה חה חה... icon_lol.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Pluto

Brave Dwarf - (פותח השרשור בטענתו) "חלקית צודק"

Pluto • 30 ביוני 2006
כנראה שאלו שמרגישים שהכוונה ב- "אדונים" הם למעשה "עבדים" של הנשלטות שלהם - מכוונת אישית אליהם לא מסוגלים להרפות... וממשיכים להגיב לא לעניין. יכולת ההבנה שלך לנושא השרשור, עינבר, מתדרדרת מדחי אל דחי: כמו במקום העבודה של ביואס ובאטהד, שהם נשאלים שוב ושוב אם המילקשייק מסוג א' או מסוג ב', והם עונים שוב ושוב בהקראת התפריט.

Brave Dwarf - נכון שהשרשור ארוך - וזה עומס גדול מידי על האורגן המצומק שאחראי על אירגון המידע אצלך, אבל אני מחזיר אותך לדברים שאמרת בראשית השרשור וכנראה שכחת, שעוד דיברת לעניין (השרשור) ...ולעניין ש"אדון" לא מרשה לנשלטתו להתכתב עם "זרים", עניין ש- Dom_Quixote כתב עליו:

בנושא העקרוני, פותח השרשור צודק בעיניי. "דום" שאוסר על הסאבית שלו לדבר עם גברים, אוסר עליה שיהיו לה ידידים, לא רוצה שתיצור כל קשר, ולו ידידותי, עם אחרים בקהילה (בפרט דומים) - מוכיח יותר מהכל כמה חסר ביטחון הוא, וכמה הוא לא בשליטה. נאמר פה בצדק - אם אתה כזה גבר, אם אתה כזה שולט, אם אתה יודע מה אתה עושה - הסאבית שלך לא תרצה מישהו אחר, גם אם תדבר עם מאות גברים. אם הדרך היחידה שלך למנוע ממנה לעזוב אותך זה לכלוא אותה לחלוטין בבית - כנראה שאתה לא שולט מי יודע מה, אם בכלל. כליאה זו לא שליטה, להפך. כל אחד יכול לאסור ולכלוא. צריך גבר שבטוח בעצמו, שולט אמיתי, כדי להתיר.

Brave Dwarf - זה מה שכתבת, אתה מוזמן לחזור לעמוד 1 להתרענן בדבריך:
(לגבי המשפט: "אדונים" הם "עבדים" של הנשלטות שלהם)

"חלקית צודק.
לא עבדים. אני פשוט לא קולט את הקשר. אבל מגוחכים.....
........אם היא (נשלטת) אומרת לו ש"אדונה אינו מרשה", זה נשמע.... מעניין."
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 30 ביוני 2006
crazzzy.gif
מידלע, פלוטו, מחמלי, אתה הוא זה שדיבר על פסיכים בכבישים, אני רק הרחבתי את המידע בנושא השושלת המדוברת.
אגב, לגבי המנטרה עליה אתה חוזר כל הזמן, זה לא עושה לך סיוטים בלילות? כי מאז הופעת בחיי, אני התחלתי לנטור למיקי-מאוס.

חה חה חה... אוח.

שבת שלום.
MayaLi​(מתחלפת)

בוא נעשה קצת סדר

MayaLi​(מתחלפת) • 30 ביוני 2006
באופן עקרוני, אני יכולה להסכים עם האמירה העקרונית של השרשור, שולט שלא מאפשר לסאבית שלו להיות בקשרים ידידותיים, ודגש על ידידותיים, עם גברים אחרים הוא דיי פאטתי.
אם כל אחד אחר מלבד פלוטו יקירינו היה מפרסם דבר כזה אני בטח הייתי מסכימה איתו. יש רק בעיה אחת, בנוסף לאמירה עצמה יש את האדם וכל אדם נותן גוון לאמירות שלו. הגוון שפלוטו נותן מבחינתי הוא של גבר שאינו מכבד את מי שמולו מכיוון שכשאני הסברתי לו שאני תפוסה הוא הציע "לשחרר אותי". דבר זה אינו מקובל מבחינתי, זה מזכיר לי את הערסים (וזכרים אחרים) עם האמירות בסגנון "חבר זה לא קיר".
אני מאמינה בכיבוד רצונו של האחר, בכיבוד הזוגיות שלו.
אתה פלוטו לא מסוגל לדבר בסיסי מעין זה. זאת הבעיה שלי, לא האמירה עצמה אלא המקום ממנה היא נאמרה.

הערה בנוגע לפרטיות:
ברגע שלא מכבדים אותי כאדם אני לא מכבדת את מי שמולי כולל את הפרטיות שלו, בייחוד כשאני לא ביקשתי את תגובתו.
הוא​(שולט)

לא נעשה סדר

הוא​(שולט) • 30 ביוני 2006
נעשה סוף לשרשור המיותר הזה
Pluto

MayaLi: יכולה להסכים עם האמירה העקרונית של השרשור - תודה!

Pluto • 30 ביוני 2006
MayaLi
"באופן עקרוני, אני יכולה להסכים עם האמירה העקרונית של השרשור, שולט שלא מאפשר לסאבית שלו להיות בקשרים ידידותיים, ודגש על ידידותיים, עם גברים אחרים הוא דיי פאטתי."

זה מה שחשוב ! (בשרשור הזה) ...אם בא לך לפתוח שרשור על הטרדת תפוסות, את מוזמנת...

הוא(שולט)... לדעתך השרשור מיותר... התגובות המחזקות שאני מקבל אומרות את ההיפך... אתה ועוד כמה דמויות באתר צריכות להבין:

(1) לא רק בדס"מ אוהבי חירבונים נמצאים כאן - אלא גם סתם גברים/נשים שאפשר לקרוא להם בדס"מים לייט או אפילו אולטרה לייט...

(2) יחד איתם/ן נמצאים כאן נמושות, שעבורם משחק השליטה הוא רק דרך להתחרע על נקבה... ויש נקבות שחושבות שזו דרך לבטא אהבה... הן רוצות אהבה, נהנות ב"נשלטות", ונראה להן שכך הן מספקות את השולט, והוא באמצעות השליטה מבטא את אהבתו אליהן... זה המודל שעינבר מתארת בבלוג שלה ועד מלא בחורות כאן מתארות בפרופיל שלהן. ...אלא כמו שפרוייד אמר "לפעמים סיגר הוא רק סיגר" ...ואם איזה זכר מתחרע על מישהי, לפעמים אין לזה שום קשר לאהבה אלא רק עניין להתחרע.
aka BODYGUARD
לפני 18 שנים • 1 ביולי 2006
aka BODYGUARD • 1 ביולי 2006
כלובי...

it's about time to kick this shit
from here......