לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המפגש הראשון במועדון

מאסטר יקיר​(שולט)
לפני 20 שנים • 24 במאי 2003

המפגש הראשון במועדון

מאסטר יקיר​(שולט) • 24 במאי 2003
ראשית, עלי להתנצל בפני הנוכחים: ברגע האחרון הודיע הברמן שאיננו יכול להגיע ולכן הייתה ברמנית. לא יקרה שוב, הבטחה שלי!

כרגיל, החשש הגובר, שאם יבואו, כמה יבואו ועוד כהנה וכהנה פרפורי בטן... התחילו להגיע אנשים. אמנם לא מילאו את המועדון, אך בהחלט נחשב טוב לערב ראשון, כדברי בעל המקום: "אל תשכח שגם בערבים הראשונים של הסטרייטים, הגיע מספר אנשים זהה..."

אוקי, אני לא מצפה ליותר מ-200 איש, אך בהחלט, מעבר לעשרות שהגיעו, יש מקום לעוד כמה עשרות icon_smile.gif.

ברחבה המתין לקבל את הקהל עבד בתוך כלוב. עירום כביום התמסרותו. אחרי זרימה ראשונית של הקהל, הוצא העבד מן הכלוב ונקשר על ידי אחד האדונים על דרגש אדום כשידיו ורגליו מחוברים למתקן התלייה החדש. נתלה והורד על פי סף יכולתו להיות תלוי באוויר. הוא עבר כמה טיפולי כאב על ידי שלושה אדונים, אחד מהם, אני...
(איך לא? אני רק רואה עבד, ובמיוחד קשור, ידיי לא מוצאות מנוחה icon_smile.gif )...

הכנתי את העבד השני לטיפול שלי. קשרתי אותו לצלב והתחלתי בטיפול פטמות מענג.
מענג...? כן, מענג. לשנינו. מצבטים, משיכות, התעללות בינונית עד קשה וקשירת הזין והאשכים משיכתם כלפי מעלה, וקשירתם אל הקולר.

שחררתי אותו מתנוחה זו וכרכתי חבל סביב חזהו בשילוב צורות הנדסיות. הצמדתי אותו עם הפנים לקיר וחיברתי את אזיקי העור לידיו ולרגליו. סדרה ארוכה של הצלפות תוך חיבוקים וריכוך, קודם בשוט רך יותר ואחרי כן בשוט, אשר עם התרתו מקשריו, גרם לו להישפך על הרצפה, אך מיד החל להודות בליקוק מגפיי.

בזמן המנוחה שלו, האדון השני ביצע בעבד הקודם קשירות אומנותיות, כשהעבד, שכוב על הרצפה. האדון השלישי טפטף על איבריו שעווה. כאשר שוחרר מן הקשירה, הובל הוא אל תוך הכלוב, בעוד העבד שזכה לטיפולי, עדיין רכן על ארבע עם מצח חתום על הרצפה כשקצה מגפי מתלקק על ידי לשונו.

העבד מן הכלוב הוצא מתוכו על פי הוראתי וסדרתי לו "מיטה" על ידי 4 דרגשים, אדונים ושחורים. הוריתי לו לכרוע על ארבע וכיסיתי את ידיי בכפפות. כרכתי שרשרת ברזל סביב האשכים והזין שלו ואת 2 קצות השרשרת החדרתי אל פי טבעתו. (השרשרת עברה חיטוי). האדון השני טיפל בפטמותיו ובשאר דרכי כאב.

משכתי את השרשרת והוריתי לו לשכב על גבו. החלפתי כפפות, ופטמותיו, בטנו, החלק שמעל לזין והזין והאשכים שלו, עברו חיטוי של אלכוהול. איבריו אלה עוטרו במחטים בשלושה צבעים. להשלמת האפקט, הנחתי שלוש קוביות קרח לאורך חזהו ובטנו, במקומות שלא מכוסים במחטים ובמרווח בטוח של טפטוף שעווה... וכיסיתי את הקוביות בשעווה. על השכבה העליונה הצמדתי נרות יום הולדת והדלקתי אותם.

תוך כדי ההפסקות בסיבוב המחטים שבגופו, הדלקתי סיגריה ואת סופה כיביתי על לשונו. האדון השני תחב אל פיו קובית קרח, כדי להעביר את הטעם.
השילוב של המחטים עם קור וחום, זרק אותו לספייס, בעוד האדון השני מרגיע ומלטף את פניו של העבד. נרות יום ההולדת נמסו וצבעו את העור החשוף בצבעים של אדום, כחול וירוק. בסיומם, ביקעו הם את קוביות הקרח וטיפות המים הכלואות, החלו ליזול לכיוון טבורו.

אינני יודע... לא שמעתי תגובות מאנשים שהיו שם, אך בהחלט אשמח לשמוע ביקורות, על מנת לשפר ולשבח את המפגשים.

ותודה לכל אלה שהגיעו ולאלה שעוד יגיעו!
שולמית​(לא בעסק)

ביקורת נוקבת...

שולמית​(לא בעסק) • 24 במאי 2003
למה אני לא יכולה להגיע לערב כזה ?

תגיד מאסטר NB אי אפשר לקבל פרוטקציה או משהו ?

אמרת שאתה אוהב אותי.... הנה יש לך הזדמנות להוכיח לי את זה icon_smile.gif
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 24 במאי 2003
בוקר טוב DOM_NB האוחז בשוט,נשמע אחלה ערב,
וכן גם בערבים הראשונים היו מעט אנשים.
סבלנות...סבלנות ועוד סבלנות.
אני מקווה להגיע למפגש הבא queen.gif whip.gif
נ.ב אלונה,תמיד אפשר להתחפש לבן,ולהכנס icon_wink.gif
מלכת הלילי​(אחר)
מלכת הלילי​(אחר) • 24 במאי 2003
טוב אז ככה...
ראשית, "ברגע האחרון הודיע הברמן שאיננו יכול להגיע ולכן הייתה ברמנית. לא יקרה שוב, הבטחה שלי! " אנחנו הרי לא נדע..איך אתה עומד בהבטחות שלך... icon_rolleyes.gif

אוח אני אוהבת את הקטע הזה... "תוך כדי ההפסקות בסיבוב המחטים שבגופו, הדלקתי סיגריה ואת סופה כיביתי על לשונו. האדון השני תחב אל פיו קובית קרח, כדי להעביר את הטעם. "

ואני שמחה שהערב הזה הצליח,כן ירבו מפגשים כאלו ... icon_smile.gif
אבי העבד​(נשלט)
אבי העבד​(נשלט) • 24 במאי 2003
כנוע, ערום וקשור לכל מה שהאדון והאדונים האחרים רצו לעשות לי.זה היה נפלא!
כלובי
כלובי • 24 במאי 2003
ברוך הבא לכלוב אבי העבד!
איקון חמוד..

נשמע שחגגת שם אתמול.. ספר עוד..
מאסטר יקיר​(שולט)

לכל המגיבים והצופים...

מאסטר יקיר​(שולט) • 24 במאי 2003
תודה לכם!

אלונה, תפסיקי להידחףicon_smile.gif

DomDomina, אשמח לראותך!

שבאית, אני עומד בהבטחות שלי... להכאיב icon_smile.gif

אבי העבד, יקירי,
ראשית ברוך הבא לפורום!
אין ספק שעם יכולות כמו שלך,
התרומה להצלחת הערב היא רבה!
אני אישית נהניתי איתך אתמול!!!
אבי העבד​(נשלט)
אבי העבד​(נשלט) • 24 במאי 2003
DOM_NB גם אני נהניתי מאוד איתך אמש ועם האדון השני וכן עם כל האדונים האחרים שתרמו את חלקם ותרמו הרבה. אני מאחל לכל עבד מה שעברתי אמש.

כלובי(ל), תודה על הברכות. קןדפ כך האתר שלך והפורום של DOM_NB מרתקים. באשר למה שעברתי אתמול DOM_NB כתב על זה בפרטי פרטים ובהצלחה כה רבה שאין לי מה להוסיף פרט לדבר אחד. ההרגשה מלמטה (קשור וכו') היתה מהממת ותענוג (נראה לי לא פחות מההרגשה למעלה של האדונים).
אבי העבד
infinite​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 25 במאי 2003
infinite​(נשלטת) • 25 במאי 2003
כרגיל אתם גורמים לי להזיל ריר וסתם להרטב ואז להתייבש ככה
יא מתעללים !!! icon_lol.gif

ולאבי ...אמנם לא ראיתיך אבל...ממה שהבנתי..אתה סובל כמו גדול , תמשיך ככה , תחזק רוחך !