בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לילה נגד אקו"ם ב"זהבי עצבני" (כן, כולל לינק)

Queencie​(שולטת)
לפני 18 שנים • 4 ביולי 2006
Queencie​(שולטת) • 4 ביולי 2006
ליילה - כבוד !!!!!!
המסר הועבר ברור וצלול!
ואם בנוסף לכך, בדלת האחורית גם הועבר המסר שהבדס"מ אינו שד אפל שמתחבא מאחורי הדלת - על אחת כמה וכמה - תודה !!

icon_chickkiss.gif
mercury​(שולט)
לפני 18 שנים • 6 ביולי 2006

כבוד!!!

mercury​(שולט) • 6 ביולי 2006
הצעד הבא אנשים לארגן את כל השולטים כאן וללכת לחברי אקו"ם אלו שחשבו והעלו את הרעיון של לסגור את הרדיו שלנו להעמיד אותם בשורה אחד על אחד להוריד אותם על 4 לחבר להם קולרים ולהוציא אותם בשורה מהמשרדים המעפניים שלהם ולהצליף בהם ולשמוע אותם מיללים ביחד!
(כן כן בדיוני מדי אבל מי אמר שאסור לשאוף?)
כלובי
כלובי • 6 ביולי 2006
Mercury,

תגובות כאלה, על אף שנאמרות בבדיחות הדעת עלולות להסב לנו נזק במלחמה על הלגיטימציה.

ממליץ שנתמקד בדיון ענייני בנושא icon_smile.gif
God's Daughter​(מתחלפת)

כן..

God's Daughter​(מתחלפת) • 6 ביולי 2006
זה אמנם משעשע לחשוב על זה... אבל הרעיון הוא להראות שאין אנו שונים מאחרים, זה כמו שאנשים שאוהבים שוקולד ידברו על שוקולד, אז אנחנו מדברים בדס"מ... אבל בסה"כ, רואים על שרשור זה שאנחנו קודם כל בני אדם - אוהבי מוסיקה ותרבות וחברה! מה שכנראה חמק מעיניהם של מנהלי אקו"ם... גם לנו מגיע.. כמו לכולם!
mercury​(שולט)
לפני 18 שנים • 7 ביולי 2006

נזק?

mercury​(שולט) • 7 ביולי 2006
מצטער כלובי עם כל הכבוד לי אליך ולמלחמה הזו ויש לי כבוד למלחמה שלנו בעניין והאמת אני באמת בודק תעניין משפטית.
אבל הציניות/הלעג שלי בענין כמו שהגבתי בהודעה הקודמת לא משנה ואסור שתשנה אף קו מחשבה במלחמה נגד או בעד הרדיו !...
באותה מידה יכלתי לומר אני ניגש אליהם על 4 כולנו ונלקק את רגליהם.
מה זה לא נשמע ביזארי מידי או שפשוט אנשים התרגלו לעשות את זה במדינה הזו כדי לקבל דברים?!

מזל שזו מדינה דמוקרטית !!