סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אהבה בין אדונים לנישלטות שלהם...(?)

Minnet
לפני 17 שנים • 7 ביולי 2006

מהצד של השולטות

Minnet • 7 ביולי 2006
Brave Dwarf כתב/ה:
מישהי יכולה להסביר לגמד במיץ איך אפשר להיות נשלטת על ידי גבר מבלי לאהוב אותו?

האם הנשלטת לא רואה באדונה אדם נשגב, אדם אמין, אדם אחראי, אדם נאמן. אדם שמרגיש אותה בנימי נפשו. אדם שעבורו היא עצם הכי יקר בעולם? יותר יקר מלבו שלו?

ואם כן, האם ניתן להתנכר לרגשות אלו ולא לאהוב אותו?

מעולם לא הייתה לי שפחה אותה לא אהבתי. איני יכול לתת לשפחה את מה שמגיע לה בלי אהבה. מעולם לא הייתה לי שפחה שלא אהבה אותי. כי מי שאינה אוהבת, לא יכולה לתת עד הסוף.

אני שולטת מתחילה ואני יכולה לספר שמהצד של השולטות מקבלים הצעות רבות לשליטה בלי שהשולטת תאהב את העבד שלה אבל העבד יהיה מאוהב ויעריץ את השולטת.
ראיתי שיש גברים שהמחשבה על מלכה אכזרית מאוד וקרה, שמשתמשת בהם ללא רגש, מגרה אותם מאוד.
התפלאתי וכשבדקתי בפרופילים ראיתי כמה פעמים "מלכה קרה ואכזרית תאלף אותך".

אני מניחה שיש שולטים שרואים בשפחה רכוש ויש שפחות שמבקשות יחס שך שליטה נטו.

אני לא הסכמתי לבקשה ליחסי שליטה ללא רגש וסיננתי את המבקשים אבל בפאמדום הבקשה הזאת קיימת.
האם יש הבדל בין פנטזיה גברית שמבקשת שולטת אכזרית וקרה לפנטזיה נשית?
באמת לא ראיתי שולטים שהתהדרו בתואר:"שולט קר ואכזרי שיחנך אותך" ולא ראיתי שפחות שחיפשו אותם אבל הנחתי שהן קיימות.
מה דעתכם?

מרינט
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 7 ביולי 2006
את כותבת שהתפלאת.
(את גם כותבת עוד כל מיני דברים אחרים, אבל לא נהיה קטנוניים)

למה התפלאת? מה הפליא אותך כל כך?

ולגבי שאלתך - כן, אכן כן, בהחלט קיים הבדל באינטראקציה בין זה של אדון לשפחה לבין זה של מלכה לעבד. כאן הוא בולט יותר בגלל הבדלים כמותיים. באופן כללי ההבדל קיים כי נשים אינן גברים וגברים אינם נשים.
venus in our blood​(שולטת)
venus in our blood​(שולטת) • 7 ביולי 2006
Brave Dwarf כתב/ה:
מישהי יכולה להסביר לגמד במיץ איך אפשר להיות נשלטת על ידי גבר מבלי לאהוב אותו?

האם הנשלטת לא רואה באדונה אדם נשגב, אדם אמין, אדם אחראי, אדם נאמן. אדם שמרגיש אותה בנימי נפשו. אדם שעבורו היא עצם הכי יקר בעולם? יותר יקר מלבו שלו?

ואם כן, האם ניתן להתנכר לרגשות אלו ולא לאהוב אותו?

מעולם לא הייתה לי שפחה אותה לא אהבתי. איני יכול לתת לשפחה את מה שמגיע לה בלי אהבה. מעולם לא הייתה לי שפחה שלא אהבה אותי. כי מי שאינה אוהבת, לא יכולה לתת עד הסוף.

אני חושבת שמדובר באהבה מסוג ''אחר ''.

הנשלטת אכן אוהבת את השולט שלה , והוא תופס מקום חשוב ומרכזי בעולמה ( הרגשי, לפחות ).
הרי הוא האדם שהיא רוכשת כלפיו הכי הרבה אמון, היא מוקירה ומעריצה אותו.
אז כן, היא אוהבת אותו. מאוד מאוד.

ולא, אי אפשר להתנכר לרגשות האלו.

אבל, תתפלא, יש שולטים שיתחמו את אהבת הנשלטת במסגרת יחסי השליטה , וזו זכותם, כמובן.
כפי שנאמר- איש איש והבדס'מ שלו .

לפעמים, כשאהבה כזו נתחמת אך ורק לגבולות של יחסי שליטה, הווה אומר שאין מקום לזוגיות.

איך חיים עם זה ?

לא יודעת. קשה מאוד, אני מניחה.

נשלטות לומדות לקבל ולספוג את מה שאדונן נותן ומלמד, ומפנימות.

יש שולטים שלא יקבעו את עצמם, ויחסי השליטה יגלשו בטיבעיות לזוגיות.

ויש שלא.

בגדול,

אני מאמינה שמרבית השולטים אוהבים את הנשלטות שלהם, אבל , אתה יודע, לכל אדם יש מיליון ואחת דרכים לאהוב, וכל אחד \ אחת בוחר בדרך שלו.
נוריתE

למי שלא הבין

נוריתE • 7 ביולי 2006
בתחילת דרכי חשבתי שאסור,אמרו לי ככה(זה עוד היה לפני שהיה ליאינטרנט,לפני שהיכרתי את הקהילה)
אחר כך הבנתי שקשר ,בלי שאוהב את האדון שלי, הוא לא ייתכן.
אני מפרידה פה בין שני דברים,
אהבת אדון ואהבת גבר.
גם מהצד השולט
גם מצד הנישלטת.

למדתי לצערי שאלו שני דברים שונים אצלי שלא ייתכנו בייחד.
Mpro​(שולט)
Mpro​(שולט) • 7 ביולי 2006
רק על עצמי לספר ידעתי וגם זה לרוב בצורה עילגת
לי אין יכולת להבחין בדקויות ברמה של ההבדל בין אהבת אדון לאהבת גבר
מבחינתי אדון מתאהב באישה שמולו כאישה כאדם ( מניח ומקווה שזה קורה גם לכיוון השני )
ומשם נבנה הקשר הזוגי ובתוכו קשר השליטה שאני לא רואה בינהם שום סתירה
או צורך לעשות הפרדות.

בראיה שלי ישנו הבדל בין מימוש פנטזיות שאז בהחלט יכול לגרות אדם שמי שמולו
לא באמת יהיה לו אכפת ממנו אבל אני לא ממש מאמין שיש אנשים שמחפשים באמת לאורך כל חיהם לחיות עם אדם שלא באמת אכפת לו ואוהב אותם ברמה הכי פשוטה ואנושית שבני אדם אוהבים.

כן לאהבה יש גוונים שונים וכל אחד בוחר את הדרך שלו להראות את אהבה שלו
אני לא מאמין באמירה שניתן לכוון את אהבה למקום של אהבה רק בקונטקסט מסוים
או מותר לאהוב רק את האדון ולא את האדם.

שוב יכול להיות שהבעיה היא בי אבל לעצם השאלה מבחינתי
זאת טעות לחשוב ולהאמין שאסור לאהוב אדון כגבר כבן זוג
לא ממש מאמין שניתן לשלוט על אהבה ולכוונן אותה רק למקום X
מה גם שלדעתי הבסיס לכל השליטה היא לא באדון כאדון או בשפחה כשפחה
אלא בכל אחד כאדם והחיבור בינהם כשני אנשים מבחינתי ככל שהבסיס הזוגי
חזק ורחב יותר משם גם לרוב תתפתח כל מערכת השליטה לעולמות ומחוזות רחוקים ומורכבים יותר
איש איש וטעמו הוא.

סוף שבוע מהנה.
Brave Dwarf
בנות בנות,
אני עם העילג שמעלי. לא מבין איך מכוונים אהבות, לא ברור לי המושג "לאהוב אחרת" ולא מוצאת חן בעיני ההפרדה של האדון מן הגבר.
אני גבר, גבר דומיננטי, חרא של בן אדם שמרביץ לנשים שהוא אוהב., קושר אותן, מענה אותן וגם מעיר אותן באמצע הלילה כדי להגיד להן שהוא מת על התחת שלהן. ואם מצדו השני של הקו לא אוהבים את הגבר שבי אלא רק את היד המכה והקושרת, אז לא אוהבים אותי. כי אני מכלול של הכל, כמו שכל אחת מכן לא סתם בובה כנועה. אתן נשים השונות אחת מחברתה.
אז מה, אני אוהב אותך כשאת על ארבע אך אם תתרוממי על כפות רגליך, את מפסיקה להיות שלי? זיבי.
ויסלחו לי האדונים שאוהבים רק את הרגליים הקשורות ורוצים שיאהבו בהם רק את הידיים הקושרות, לא בחלקי גוף עסקינן אלא בבני אדם, נפשם וליבם.
venus in our blood​(שולטת)
venus in our blood​(שולטת) • 7 ביולי 2006
Brave Dwarf כתב/ה:
בנות בנות,
אני עם העילג שמעלי. לא מבין איך מכוונים אהבות, לא ברור לי המושג "לאהוב אחרת" ולא מוצאת חן בעיני ההפרדה של האדון מן הגבר.
אני גבר, גבר דומיננטי, חרא של בן אדם שמרביץ לנשים שהוא אוהב., קושר אותן, מענה אותן וגם מעיר אותן באמצע הלילה כדי להגיד להן שהוא מת על התחת שלהן. ואם מצדו השני של הקו לא אוהבים את הגבר שבי אלא רק את היד המכה והקושרת, אז לא אוהבים אותי. כי אני מכלול של הכל, כמו שכל אחת מכן לא סתם בובה כנועה. אתן נשים השונות אחת מחברתה.
אז מה, אני אוהב אותך כשאת על ארבע אך אם תתרוממי על כפות רגליך, את מפסיקה להיות שלי? זיבי.
ויסלחו לי האדונים שאוהבים רק את הרגליים הקשורות ורוצים שיאהבו בהם רק את הידיים הקושרות, לא בחלקי גוף עסקינן אלא בבני אדם, נפשם וליבם.

כן ירבו !
השבח לאל ונאמר אמן.

א-גיטא- שאבעס .

בל{SK}

בלי קשר

בל{SK} • 7 ביולי 2006
Brave Dwarf כתב/ה:
בנות בנות,
אני עם העילג שמעלי.

בגדול, אהבתי את מה שנניכם כתבתם,
אתה בהחלט מתנסח יותר יפה ושנון.

לא מפריע לך בכלל שאתה סנוב מתנשא?
mind games​(מתחלפת)
mind games​(מתחלפת) • 7 ביולי 2006
לא מסוגלת להפריד בין השניים. בעיני, בדס"מ הוא דרך להביע אינטימיות מאוד עמוקה בין בני זוג ואני מחפשת אדון שיהיה גם בן זוגי. ברור שאז העולמות מתערבבים כי לא כל החיים הם סשן ואני לא מחפשת מערכת יחסים של 24/7 אבל נראה לי שאהבה וקשר רגשי עמוק מוסיפים המון לסשן ולשליטה בכלל.
Brave Dwarf

Re: בלי קשר

בל כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
בנות בנות,
אני עם העילג שמעלי.

בגדול, אהבתי את מה שנניכם כתבתם,
אתה בהחלט מתנסח יותר יפה ושנון.

לא מפריע לך בכלל שאתה סנוב מתנשא?

icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
אנחנו מכירים, או שזו רוח הקודש שנחתה עליך לקראת שבת, בל?

א גוט שבת געליעבטע