בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה

AIR​(נשלט)
לפני 18 שנים • 7 ביולי 2006

שאלה

AIR​(נשלט) • 7 ביולי 2006
האם אפשר לשדר ללא אקו"ם והכוונה היא : שאמנים שאינם שייכים לאקו"ם או שקיבלנו מהם אישור לשדר את היצירות שלהם , בין אם זה מהקהילה ובין אם זה לא ..
כמו כן , לתת תוכניות נושא ....
כמו כן, תוך כדיי שידור לנהל מאבק לגיטימי תוך כדיי פירסום מקיף באתרים אחרים . ?
איפה החור ?
נוריתE
נוריתE • 7 ביולי 2006
ברגע שאק''ום ביטלה לנו את הרשיון לרדיו
אי אפשר לעקוף את זה.
חוצ מזה כל רעיון המאבק הוא לקבל את האישור מחדש למרות ואף על פי מה שהם אמרו עלינו.
ז''א לאלץ אותם לחזור מהם מהדברים ההם.
AIR​(נשלט)
אקו"ם למיטב הבנתי הם קשורים רק לזכויות יוצרים ולא לאישור לשדר ברשת .
God's Daughter​(מתחלפת)

אייר צודק

God's Daughter​(מתחלפת) • 7 ביולי 2006
אני חושבת שאייר צודק וצריך לעשות מה שהוא מציע באופן כללי למרות שאני לא בטוחה לגבי אומנים שכן רשומים באקו"ם אבל מביעים הסכמתם באופן אישי, ייתכן כי בחוזה מול אקו"ם מוגבלים האומנים בנקודה זו וכי כל השמעת יצירותיהם תלויה באקו"ם.. זו רק השערה ואני מקווה שזה לא כך בפועל....
כלובי
כלובי • 7 ביולי 2006
למעשה אין כל בעיה לשדר יצירות של אמנים שנתנו לנו את הסכמתם על כך בכתב - מבלי להזדקק לשירותיה הטובים של אקו"ם. ולצורך העניין אין קשר אם האמן הינו חבר אקו"ם או לא.

ולאור זאת - אנחנו מתארגנים להעביר את הופעתו של Venus In Furs בשידור חי מהדנג'ן ברדיו הכלוב. Venus In Furs מבצע חומרים מקוריים שלו.
נוכל לעשות זאת כמובן אחרי שהאמן הדגול יקדיש לנו דקה מזמנו ויתן חתימה. הוא כבר נתן את הסכמתו icon_wink.gif

יש שדרנים/טכנאי שידור מתנדבים?
AIR​(נשלט)
יאללה , לדרך .
נוריתE
לפני 18 שנים • 8 ביולי 2006

אני מתנדבת

נוריתE • 8 ביולי 2006
לשדר
(בתנאי שיהיו כל האמצאים הטכניים)
Venus in Furs​(מתחלף)
לפני 18 שנים • 9 ביולי 2006
Venus in Furs​(מתחלף) • 9 ביולי 2006
תראו...אני לא יודע.....בכל זאת, יש סיכוי שסוטים יאזינו לשידור, וזה יבזה אותי כאמן וכחבר אקו"ם....

המחשבה שסוטי מין, אנשים שאוהבים הצלפות והשפלות וכאב והשתנות וכל מיני דברים מגעילים כאלה יאזינו לשירים האמנותיים שלי ממש מזעזעת אותי. tongue.gif

...וברצינות, אני ממש נרגש משידור ההופעה ברדיו הכלוב, תודה עצומה לכלובי על היוזמה.... bowdown.gif

(רק שלא ישארו אנשים בבית להקשיב לשידור במקום לבוא להופעה...) whip2.gif