בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשים שמנות ומערכות יחסים

Myma
לפני 17 שנים • 5 ביולי 2006
Myma • 5 ביולי 2006
אני חייבת להודות שגם אני נאבקת במשקל כבר הרבה מאוד זמן. ואני כבר הרבה שנים פחות או יותר 2 פלוס מינוס. מנסיון שלי אני יכולה לומר שאין חשש שמישהו שיהיה איתך רק בגלל שאת רזה. מה שקורה שאת פשוט מקבל הזדמנות להיכרות מבחור שלא היה נותן לך קודם. אין ספק בתוך הזוגיות המשקל הופך להיות עניין שולי והפנימיות שלך תופסת מקום חשוב יותר וסיבה להישארותו.

המון בהצלחה, אני יכולה לומר שהחיים יפים יותר ללא העודף גם אם לפעמים נשבר ורוצים לשבור את הכלים.
BABY
לפני 17 שנים • 5 ביולי 2006
BABY • 5 ביולי 2006
אתם טוחנים מים... באמא שלי

ישנן נשים רזות ששונאות את עצמן ואת הגוף שלהן

ישנן נשים שמנות ששונאות את השומן ואת הגוף שלהן

ישנן נשים רזות שאוהבות את הגוף שלהן (אני)

ישנן נשים שמנות שאוהבות את הגוף שלהן

ישנם גברים שלא נמשכים לשמנות

ישנם גברים שלא נמשכים לרזות

ישנן נשים שלא נמשכות לשמנים

וישנן נשים שלא נמשכות לרזים (אני)

יש מהכל, השאלה היא תמיד איפה אתה בוחר למקם את עצמך. זכותו של אדם לבחור להתעלם מהאישיות ולהתמקד במראה חיצוני, כשם שזכותו לא לעשות כן.

הוויכוח הזה עקר כמו אברהם אבינו.

בנימה מעט אמפתית חברים, אוכל זה לא סיגריות, סמים או אלכוהול, אם נניח לרגע את הפרשנות על הסיבה להשמנה בצד, אי אפשר להפסיק לאכול, אי אפשר להיגמל. צריך לבנות מערכת יחסים חדשה לחלוטין עם אוכל, שתמיד נמצא, תמיד בשפע, ותמיד זמין.

בניית מערכת היחסים הזו, היא אולי אחת ההתמודדויות הכי קשות, בגלל הזמינות והלגיטימיות.
נסו לומר לאדם מעשן קבוע (כשם שאנחנו כולנו אוכלים קבוע), תעשן רק סיגריה אחת ליום. גם אם הוא יצליח, כמה זמן תוכלו לאכול ארוחה אחת ביום? ומה זה יעשה לחילוף החומרים שלכם?

בקיצור

אני בטוחה שלא כל אישה שמנה מסתכלת במראה בחיוך, ומתמלאת בסיפוק, כשם שלא כל גבר שמן מסתכל במראה ומזכה עצמו בחיוך. המאבק על השומן, והשמנת יתר, תלוי במליון גורמים...לא רק במשמעת או וויתור עצמי, למרות שוודאי אצל אנשים מסוימים גם הגורם הזה משמעותי.

תרבחו ותסעדו.
Dark Artist​(שולט)
לפני 17 שנים • 6 ביולי 2006

אני רק אומר

Dark Artist​(שולט) • 6 ביולי 2006
שאחת הנשים שבהן התאהבתי ואפשר לומר שהייתי בקראש עליה
היתה שמנה
וחוץ מזה נמשכתי אליה בטירוף וזאת למרות שתמיד חשבתי שאמשך רק לרזות
מה שאומר שאתה אף פעם לא יכול לדעת ולהחליט מראש למה תימשך
יש נשים שמנות שהן מושכות כמו שיש נשים רזות שהן לא
ZOE
ZOE
ZOE • 6 ביולי 2006
שמחה לראות אותך כאן בשירשור השמנות icon_smile.gif
קצת מתגעגעים אליך ....
Myma
Myma • 6 ביולי 2006
הצלחתם להרגיז אותי. א. גם אם זה קשה זה לא אומר שזה בלתי אפשרי אפרופו דוגמא עם סמים יש אנשים שמתים מזה ויש אנשים שיוצאים מזה. ואלה שמתים בתוך במטרה של אני לא יכול וקשה לי ויש בכל מקום כך שזה לא ממש קביל. ב. אני לא צריכה לחיות בתקווה שמישהו כן יואהב אותי או לא בגלל שאני שמנה קודם כל אני צריכה לאהוב את עצמי בשביל שיהיה מישהו שיואהב אותי. ג. לא אמרתי באופן גורף על אף אחד אלא רק על עצמי לדבר ידעתי כך שמי שלא רוצה ורוצה לחיות עם כל השומנים שלו בכייף. ג. החיים בלי שום קשר לגברים לא כל כך מחיכיים לאנשים שמנים גם מקומות עבודה וכו וכו וכו מנסיון.

שיהיה בהצלחה למי שכן רוצה להתמודד ולמי שלא גם המון בהצלחה בדרכו
ללא גבולות'
לפני 17 שנים • 14 ביולי 2006
ללא גבולות' • 14 ביולי 2006
מעולה אין ספק....גם ברווזע הפנתה לזה ....
נעמה5
לפני 17 שנים • 14 ביולי 2006

שטויות

נעמה5 • 14 ביולי 2006
שטויות במיץ עגבניות, בוודאות.
לי אף פעם לא חסרו בני זוג לטווח קצר או ארוך ואף פעם לא הייתי מודל היופי ההוליוודי. הייתי אני עצמי ולא חסר לי כלום... אפילו יש הרבה ממני...
icon_razz.gif
בהצלחה