בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מעוניין להקים את חוג הקוטב הדרומי - יש מצטרפים ?

זאלופון​(שולט)
לפני 18 שנים • 17 ביולי 2006
זאלופון​(שולט) • 17 ביולי 2006
Tom. כתב/ה:
שפן שובב,

אם אתה מרים את המפגשים רק בשביל שתוכל להשיג לעצמך
סשנים, אז מה אתה מתפלא שאתה לא מקבל תמיכה נלהבת?
לפחות מהשירשור הנוכחי, זו נראית הסיבה העיקרית.
מסיבה שנועדה בשבילך בלבד.

יותר פשוט וגם יותר מכובד לפרסם מודעה
בלוח מודעות שאתה מעוניין להכיר.
למה להטעות אנשים?

נ.ב
מה היה הכינוי הקודם בחוג הצפוני?

פירסם...
http://www.thecage.co.il/message_board.php?Board=view_category&CatID=14

(ודעתי בנושא, שפורסמה עוד קודם לכן: http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=15322 )
שפן שובב​(שולט)

תשובה ל- 2 הכותבים מעלי :

שפן שובב​(שולט) • 17 ביולי 2006
כל יזם ולא משנה אם הוא חדש או ותיק יודע שכל מייזם שהוא יקים , יתקל במוקדם או במאוחר באנשים קטנים שינסו לרפות את ידו .
ככה זה בחיים . תמיד יהיו אנשים שמבנה אישיותם דוחף אותם לבלום אחרים במקום לדאוג להתקדמותם האישית - בבחינת : "...אני לא יוזם אז לא אתן לאחרים לייזום " . הם ימצאו כל מיני טיעונים פילוסופיים-מוסריים כדי לתקוע מקל בגלגלים רק כדי לשכנע את כולם עד כמה הם צודקים .
אותם אנשים קטנים תמיד יסתתרו תחת ניסוחים "רגישים " פסבדו-חכמים ובענף הפסיכולוגיה נקרא הדבר : השלכה . הם משליכים את בעיותיהם על אחרים . ועל זה נכתב כבר במקורות :
ה פ ו ס ל , ב מ ו מ ו פ ו ס ל !!!
זאלופון​(שולט)

Re: תשובה ל- 2 הכותבים מעלי :

זאלופון​(שולט) • 17 ביולי 2006
שפן שובב כתב/ה:
כל יזם ולא משנה אם הוא חדש או ותיק יודע שכל מייזם שהוא יקים , יתקל במוקדם או במאוחר באנשים קטנים שינסו לרפות את ידו .
ככה זה בחיים . תמיד יהיו אנשים שמבנה אישיותם דוחף אותם לבלום אחרים במקום לדאוג להתקדמותם האישית - בבחינת : "...אני לא יוזם אז לא אתן לאחרים לייזום " . הם ימצאו כל מיני טיעונים פילוסופיים-מוסריים כדי לתקוע מקל בגלגלים רק כדי לשכנע את כולם עד כמה הם צודקים .
אותם אנשים קטנים תמיד יסתתרו תחת ניסוחים "רגישים " פסבדו-חכמים ובענף הפסיכולוגיה נקרא הדבר : השלכה . הם משליכים את בעיותיהם על אחרים . ועל זה נכתב כבר במקורות :
ה פ ו ס ל , ב מ ו מ ו פ ו ס ל !!!

אתה מנסה לומר ש"השלכתי" עליך את ההודעה שפורסמה תחת שמך בלוח למען נפגעי הצפון הקוראת לנשים בעלות יוזמה שסובלות מקטיושות לקבל ממך אירוח מפנק?
וואו ההשלכות שלי חזקות icon_eek.gif

נ.ב.
עדיין לא השבת לכל השואלים אותך מה היה הניק הקודם שלך ומדוע אתה מסתתר, וברור שאתה מתחמק מתשובה מסיבות מחשידות. הרשה לי להיות קצת פסבדו-חכם ולתקוע מקל בגלגלים באומרי שבמצב כזה, רק אידיוט יצטרף אליך ליוזמה שלך.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 17 ביולי 2006
שפן,

יש מפגשים רגילים להיכרויות.
ויש פליי פארטי.
לאיזה מהם אתה מכוון?

שאלה פשוטה. לא מסובכת, לא פסיכולוגית ולא "משליכה" כהגדרתך.
האנשים שאתה מזמין צריכים לדעת את סוג האירוע כדי להחליט אם רוצים לבוא.

לא תוקעים בך גלגלים, מחטים או כל דבר אחר.
מנסים להבין את כוונותיך, שמתגובה לתגובה הן פחות אמינות.

(גם הפירסום המיוחד שלך בלוח מודעות לרגל
המצב לא תרם לאמינותך או לאמינות המסיבה)

נ.ב
גם השאלה מה היה הכינוי הקודם שלך זו שאלה פשוטה
עד מאוד. אם אתה רוצה לשמור על הכינוי הקודם בסוד
זו זכותך אבל שוב, זה תורם לאי-אמינות שלך.
שוגי​(מתחלף)

דיסקרטיות

שוגי​(מתחלף) • 17 ביולי 2006
[align=center]אמנם אני חדשה כאן,
אך איני מבינה את הצורך האובססיבי של חלק מהכותבים להסיר את המסיכה
בניגוד לרצונו של השפנפנון.
ובכלל, הלינקים עם המעקבים אחרי הודעות?!
חברה חברה רגע רגע.

השובב כנראה עבר הרבה,
השתנה ולא מעוניין לרכב על תהילת עבר,
וכל הכבוד לו על פתיחת דף חדש.

הצעתו לטעמי מעניינת, אך אינה מושכת אינטלקטואלית וורבלית פנומינלית- השלם את החסר.

היזמות והאש ניכרים וטוב שכך.

כל אדם הרוצה להתבלט ורוצה למשוך אחריו קהל מוזמן להציע הצעה שהיא פחות או יותר הגיונית

הצעתי-
דומים וסאביות בערב מחאה על זוועות המלחמה
מול השקיעה בחוף המתופפים בת"א.

בשביל התמיכה,
בשביל העתיד,

בגלל שהגיע הזמן לצאת מהבועה התל-אביבית.

יש מצטרפים?
יש רעיונות?

ואסיים בבקשה אישית:

מלך הפרוקטולוגים נתן את הכפפה הלבנה שלי למישהי והוא לא מוכן לגלות למי.

אם מישהו/י יודע דבר על מקום הימצאה שייצור בבקשה קשר עם גרושתו של ד"ר חלחולת.
שפן שובב​(שולט)

שוגי . אני אנסה להסביר לך בקצרה את הבעייה של 2 הנ"ל

2 הכותבים האלה מלמעלה מיצבו את עצמם פה בפורום , בנו לעצמם תדמית (אמיתית או מזוייפת ) ופתאום מופיע להם שחקן חדש בזירה ומאיים על מעמדם/ תדמיתם כתרנגול היחידי בלול.
במקרה שכזה , עולים וצפים על פני השטח המצוקות הנפשיות שלהם שהיו חבויות וכעת באות לידי ביטוי בחיטוט אובססיבי על מי אני ומה אני . מה ? הם חושבים לעצמם שאני חייב להם דין וחשבון ..... לדעתי , הם קצת התבלבלו לגבי הכתובת . יתכן והם כרגע מחוסרי סאביות ויש להם חסך זמני ביכולת לשלוט .
זה ההבדל בין אנשים עם חוט שידרה לבין אנשים קטנים ומפוחדים שחוששים שמא גונבים להם את הבכורה.
בכל אופן , אני כבר לא מתכוון יותר להיות באינטראקציה תגובתית עם אנשים אלו ...
אני ממשיך בכל כוחי ובכל מירצי להוציא לפועל את יוזמתי - על אפם ועל חמתם ועל קינאתם של כל האנשים הקטנים וחסרי הרוח - חוג הקוטב הדרומי יקרום עור וגידים וישמש בית חם ונעים לשוהים בו , עם הרבה פעילות חברתית ופעילויות גיבוש למינהם .
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}

Re: דיסקרטיות

שוגי כתב/ה:
[align=center]אמנם אני חדשה כאן,
אך איני מבינה את הצורך האובססיבי של חלק מהכותבים להסיר את המסיכה
בניגוד לרצונו של השפנפנון.
ובכלל, הלינקים עם המעקבים אחרי הודעות?!
חברה חברה רגע רגע.

השובב כנראה עבר הרבה,
השתנה ולא מעוניין לרכב על תהילת עבר,
וכל הכבוד לו על פתיחת דף חדש.

האיש כרה לעצמו את הבור שלו. אף אחד לא אמר לו לפרסם את הדברים שפרסם ומעידים על טיבו כלחוץ לסשן. לא מדובר על אובססיביות אלא על חשדנות מוצדקת - אם הוא מתחמק מתהילת עברו כנראה שהיא לא היתה כזו מפוארת, ויש משפט האומר שחכם לא מכניס את עצמו למקומות שפיקח יוכל לצאת מהם. בכדי לקבל את האיש נשמח לעמוד על טיבו תחילה.
אני לא מבינה על מה הכבוד הגדול, באותה מידה הוא יכול להיות דום מסוכן שמחליף כינוי.
ולגבי השינוי שחל בו - סבא שלי היה אומר על זה : עץ עקום לא מתיישר.
ולגבי האמינות של אנשים שרק הצטרפו וכבר מגינים על אנשים אחרים נפתח לנו דיון אחר...

ושפן, נעים מאד. לוטוס, הסאבית של זאלופון.
פעם הבאה תשקיע בדברים שיותר קשה להפריך.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 17 ביולי 2006
בהודעתי הקודמת שאלתי אם המפגשים שאתה
רוצה ליזום הם רגילים או פלייפארטיז ולא קיבלתי תשובה.
שאלה לגיטימית כדי שאנשים לא יגיעו בטעות למשהו שהם לא רוצים.
אלה אירועים שונים שלכל אחד מהם קהל שונה.

אתה רואה בשאלה כזאת התקפה אישית?!
אני שואל אותך על המסיבה ואתה זורק הודעות שרודפים אותך.

אז אני שואל שוב על המסיבה:
רגיל או פלייפארטי?
שפן שובב​(שולט)

Tom . לשאלתך ולתועלת המתעניינים :

מתכונת החוג כפי שאני רואה אותה , שונה אולי במקצת ממה שרגילים בד"כ לראות בהתכנסויות מעין אלו וכוונתי היא לא רק למסיבות רגילות או פלייפארטי ואני הייתי רוצה לכוון קצת יותר גבוה .
אני בפירוש מתכוון ליצירת קהילה מגובשת פה באיזור הדרום וזה אומר : יציאה לטיולים משותפים , טיולים בחיק הטבע עם לינה בשטח , עזרה הדדית למי מחברי הקהילה שזקוק לסיוע כלשהו , מסיבות פרטיות רגילות בבתים פרטיים , מסיבות פלייפארטי , סשנים פרטיים וסשנים פומביים עם ריבוי /מיעוט משתתפים , יציאה לפאבים ועריכת ימי הולדת לחברים , וכו' וכו' כיד הדימיון הטובה .
ולסיום ולקינוח : כן...אני בפירוש ובאופן חד משמעי מחפש כעת בת זוג .... (זה מראה לפחות שאני יצור לסבי...לא ? icon_lol.gif )
אהה....כמעט שכחתי......אני דום נורמלי לחלוטין ובלי עצים ובלי ענפים ובלי התישרויות ובלי כל מיני סבתות וציטטות נבובות ...
ועוד משהו Tom , גם אתה מוזמן לבוא אם תהיה בסביבה ואל תשכח להביא איתך את הסאבית של הזלופון הזה - אולי נצליח לשכנע אותה לבצע עריקה ולשמש דוברת ויחצנ"ית החוג ? icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
אני אבוא כשחזירים יתחילו לעוף. עד אז יש לי מוניטין לשמור עליו.
אני מפנה אותך שוב להודעה הראשונה שלי בשרשור זה המסבירה על פי מה אנחנו בוחרים את החברים שלנו.