לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

החטא ועונשו

Stranger
לפני 17 שנים • 18 ביולי 2006

(:

Stranger • 18 ביולי 2006
מאחר ואני רואה בקשרי שליטה דבר מורכב ועמוק, ניתן לדעתי לנסות ולנתח ולהתפלפל (דפים ע"ג דפים)
מה בדיוק הלך שם. אני אישית נמנע בדרך כלל מלהגיב לפוסטים דומים, מהסיבה הפשוטה שלא ניתן ממש
לדעת בוודאות מה הלך שם מבלי להיות ולהבין באמת את האינטראקציה (וגם כי לא בא לי).

עוד פוסט על ''היה ככה'' ו ''לא לא הוא/היא התכוונ/ה אחרת'' לא ממש מחדשים לדעתי הרבה.

לגבי ''חינוך'' או ''איך עושים דברים נכון'' ...LOL - בחייאת דינאק.
בטח אני (ולא חושב שאף אחד אחר הוא הסמכות) וגם אם היה כזה הוא בטח לא מקבל תגמול הולם.

אני כן מעוניין להתייחס, אבל לא למה שהיה שם אלא לאיך שאני רואה ומנתח את מה שניסתה מחברת הפוסט
להעביר. ההנחה שלי היא שלא מדובר בסיפור אמיתי ושסביר להניח שהפוסט לא נכתב על חוויות אישיות. ולכן, אגיב עליו בתור סיפור כסיפור.

אני חושב שמחברת הפוסט העבירה בצורה ישירה, כנה ואמיצה את חולשתה וחוסר שליטתה של אותה דמות
''שולטת''. תגובות אימפולסיביות, ילדותיות, שהקשר בינם לבין שליטה הוא (המממ...) לא ממש בנמצא.
מודה לך דולי על הסיפור המרתק ועל ההדגמה הספרותית האיכותית כיצד שליטה בקונטקסט נכון יכולה
לקחת לקצה, עד כמה הגבול הוא דק וכיצד איבוד שליטה וחוסר חמור בעוצמות ושיקול דעת עלול להוביל
למקומות מסוכנים.

תודה (:
דולי .​(שולטת)
לפני 17 שנים • 19 ביולי 2006

Re: אהבה

דולי .​(שולטת) • 19 ביולי 2006
dragon fly כתב/ה:
אני לא נכנס לויכוחים שלכם כי קטנתי
אני יודע דבר אחד
האישה הזאת שאתם מכנים אותה אכזרית...דולי
בעיני היא יצור רגיש ומתוק על סמך נסיוני איתה.......

icon_smile.gif
חן חן , מתוקון
dragon fly

dragon fly • 19 ביולי 2006
דולי . כתב/ה:
dragon fly כתב/ה:
אני לא נכנס לויכוחים שלכם כי קטנתי
אני יודע דבר אחד
האישה הזאת שאתם מכנים אותה אכזרית...דולי
בעיני היא יצור רגיש ומתוק על סמך נסיוני איתה.......

icon_smile.gif
חן חן , מתוקון

בוקר טוב יקירתי
יום טוב ושקט לכולנו......... icon_lol.gif
דולי .​(שולטת)

icon_smile.gif
חן חן , מתוקון[/quote]
בוקר טוב יקירתי
יום טוב ושקט לכולנו......... icon_lol.gif[/quote]

תודה , אינשאללה .
הרגע כבר היתה אחת ,
הבוקר התחיל...
dragon fly
dragon fly • 19 ביולי 2006
אמרתי לך
נסארללה מחפש אותך לסשן.... icon_exclaim.gif
הוא חם על הטנוס שלך............
דולי .​(שולטת)
dragon fly כתב/ה:
אמרתי לך
נסארללה מחפש אותך לסשן.... icon_exclaim.gif
הוא חם על הטנוס שלך............

חחחחחחחחח
ברצון רב.
בשמחה ולעונג יהיה לי ...
teacher​(שולט)

''המלכה עירומה''

teacher​(שולט) • 19 ביולי 2006
רק עכשיו קראתי את כל האשכול הזה, והפתיע אותי קצת איך TOM זועק 'המלך הוא עירום!' ואני יכול לדמיין את הפרצוף שלו נהיה כחול כבר, עד שמישהו בא לעזרה (במלרע ולא במלעיל.. icon_cool.gif ).

קראתי את הסיפור בפוסט הראשון, והאמת, נראה לי הגיוני מאוד שאונס והתעללות זה עונש סביר על בגידה באימון.

NOT

קצת מזכיר לי סיפורים אחרים, על פרסום מכתבים אישיים בפורומים בגלל שהתוכן שלהם היה לא נחמד ואולי מעליב, הפצת שמועות חמורות על מישהו בגלל פרידה לא נעימה וכו'..
ויש כמה דברים שהפתיעו אותי. אחד מהם הוא ההתפלפלות על אמיתות הסיפור ועל הרלוונטיות של זה לאיזו לגיטימציה שזה בסדר.
אה כן, אנחנו מכירים את דולי, סימן שזה בסדר...
אה.. אנחנו לא מכירים את כל הפרטים... אז אולי סימן שזה בסדר....
והגרוע מכל - שעצם זה שלא מדובר בגבר המתעלל בסשן באישה - זה כשלעצמו הופך את זה לבסדר..
בעיני זה לא לגיטימי בהקשר של הסיפור הספציפי הזה, שלא לומר קצת מביך.
אונס שלא בהסכמה הוא לא תחום אפור - הוא אונס ולא משנה המניע.
גם בתוך ה-BDSM (מה, אנחנו לא שונים מכולם? הכיצעקתה ?!)

לעומת זאת נהנתי לקרוא את התגובה הזו:
ציטוט: ''..אני חושב שמחברת הפוסט העבירה בצורה ישירה, כנה ואמיצה את חולשתה וחוסר שליטתה של אותה דמות
''שולטת''. תגובות אימפולסיביות, ילדותיות, שהקשר בינם לבין שליטה הוא (המממ...) לא ממש בנמצא.
מודה לך דולי על הסיפור המרתק ועל ההדגמה הספרותית האיכותית כיצד שליטה בקונטקסט נכון יכולה
לקחת לקצה, עד כמה הגבול הוא דק וכיצד איבוד שליטה וחוסר חמור בעוצמות ושיקול דעת עלול להוביל
למקומות מסוכנים. ..''

ואני מוסיף:
בעיני זה סיפור פמדום מעולה וקולח, אגדה יפה על שימוש במכשיר ה-TENS, שאם כבר מדברים עליו, אז 2-120 זה לא מיליאמפר אלא כמות הפולסים לשניה (PPS-PULSE PER SECOND), אם זה אומר משהו למישהו icon_wink.gif ועל חיתוך בסכין.
ואם לשפוט על פי התגובות, זה באמת סיפור טוב כי הוא הזיז משהו אצל הרבה אנשים, וזה הסימן הכי טוב לסיפור שווה באמת.

teacher
דולי .​(שולטת)

Re: ''המלכה עירומה''

teacher כתב/ה:
רק עכשיו קראתי את כל האשכול הזה, והפתיע אותי קצת איך TOM זועק 'המלך הוא עירום!' ואני יכול לדמיין את הפרצוף שלו נהיה כחול כבר, עד שמישהו בא לעזרה (במלרע ולא במלעיל.. icon_cool.gif ).

קראתי את הסיפור בפוסט הראשון, והאמת, נראה לי הגיוני מאוד שאונס והתעללות זה עונש סביר על בגידה באימון.

NOT

קצת מזכיר לי סיפורים אחרים, על פרסום מכתבים אישיים בפורומים בגלל שהתוכן שלהם היה לא נחמד ואולי מעליב, הפצת שמועות חמורות על מישהו בגלל פרידה לא נעימה וכו'..
ויש כמה דברים שהפתיעו אותי. אחד מהם הוא ההתפלפלות על אמיתות הסיפור ועל הרלוונטיות של זה לאיזו לגיטימציה שזה בסדר.
אה כן, אנחנו מכירים את דולי, סימן שזה בסדר...
אה.. אנחנו לא מכירים את כל הפרטים... אז אולי סימן שזה בסדר....
והגרוע מכל - שעצם זה שלא מדובר בגבר המתעלל בסשן באישה - זה כשלעצמו הופך את זה לבסדר..
בעיני זה לא לגיטימי בהקשר של הסיפור הספציפי הזה, שלא לומר קצת מביך.
אונס שלא בהסכמה הוא לא תחום אפור - הוא אונס ולא משנה המניע.
גם בתוך ה-BDSM (מה, אנחנו לא שונים מכולם? הכיצעקתה ?!)

לעומת זאת נהנתי לקרוא את התגובה הזו:
ציטוט: ''..אני חושב שמחברת הפוסט העבירה בצורה ישירה, כנה ואמיצה את חולשתה וחוסר שליטתה של אותה דמות
למקומות מסוכנים. ..''

ואני מוסיף:
בעיני זה סיפור פמדום מעולה וקולח, אגדה יפה על שימוש במכשיר ה-TENS, שאם כבר מדברים עליו, אז 2-120 זה לא מיליאמפר אלא כמות הפולסים לשניה (PPS-PULSE PER SECOND), אם זה אומר משהו למישהו icon_wink.gif ועל חיתוך בסכין.
ואם לשפוט על פי התגובות, זה באמת סיפור טוב כי הוא הזיז משהו אצל הרבה אנשים, וזה הסימן הכי טוב לסיפור שווה באמת.

teacher

חן חן , teacher:)
ונילי בדסמי​(מתחלף)

בסוף הכל סיפור לא אמיתי?

ונילי בדסמי​(מתחלף) • 19 ביולי 2006
כמעט חשבתי שהסיפור אמיתי. את כותבת טוב.
דולי מותר להמשיך את הסיפור לפרק ב'?
הסיפור הזה קורא להמשך אבל הרעיון הוא שלך.
חשבתי לכתוב סיפור עם שינויים לפי הרעיון שלך אבל עם המשך.
אחלה כתיבה.
The Gondola Man
לפני 17 שנים • 20 ביולי 2006

זה נחמד להיכנס פעם בכמה ימים ולמצוא שרשור מעניין שכזה

The Gondola Man • 20 ביולי 2006
אך בכל מקרה, אין ספק שהמקרה מדאיג, אך הוא מחוויר למראה התגובות הגרוטסקיות.

ראשית, תמהתי על כך שטרם פורסמה הבהרה כלשהי על כך שהסיפור הוא פנטזיה, מכיוון שמדובר בפירוש בעבירה חמורה על החוק. אך כנראה שאין זה מעניין. אחרי הכל, אונס זה כל כך 2003.

אשתדל שלא לחזור בדבריי על דברים שנאמרו, אך זה יהיה קשה מעט כי נאמרו דברים רבים. ובכל זאת אנסה לחדש, בפניה אל "אחיי הנשלטים" (שאלת סוגריים, תמיד תהיתי האם יש צורך להוסיף י' בריבוי כמין זה. תגובה מוסכמכת תתקבל בברכה), אמנם נסיוני קטן משלכם ככל הנראה, ובכל זאת אני יודע שכנשלט אעשה ככל יכולתי כדי לרצות את מלכתי, כי הרי לשם אני בוחר לשרתה מלתכחילה. אחת התגובות אף סיפרה על עבד שלא רצה להשתמש במילת הביטחון בכדי לא לאכזב את מלכתו, הרגשה שאני בהחלט יכול להזדהות איתה. ובכל זאת, בסיפור בוחר העבד, אשר גם כך ככל הנראה השתוקק לפצות על מעשיו הרעים, להשתמש בה, וכנראה שהיתה לו סיבה טובה. ובעצם, אין הוא צריך סיבה כלשהי. גם במידה והוא מחליט באמצע סשן שברצונו לקום וללכת זו זכותו, קניין אנושי עדיין לא מעוגן בחוק, והעבד צריך להיות חופשי לעשות זאת. בגזילת חופש הבחירה יש משום עבירה. למען אלו שטענו כי אולי היתה זו הדינמיקה הקבועה בין בני הזוג, אצטט את תיאורה של המספרת, בסגנון משיכת האותיות הרווח מדי בסיפורים האלו: "אדוווווווווםםםםםםםםם, אדוווווווווווםםםםםםםם". אמנם, איני מומחה גדול בהצפנת מסרים, אך המסר המועבר כאן מלמטה נראה לי ברור ביותר: "די".

ואחזור אל אחיי לנשק. אני אישית תוהה מה היה קורה אם אחד מכם היה נתקל כעונש על מעשה רע (דבר סובייקטיבי כמובן, הרי גם גמירה ללא רשות היא מעשה נפשע, שלא לדבר על שבירת כוס במהלך רחיצת הכלים), בהשתלשלות האירועים שתוארה לעיל : מלכתו היתה כועסת עליו, משלימה איתו, ואז לאחר שהונתה אותו, היתה מתעללת בו ללא רחם מבלי אפשרות מצידו להתנגד. אני רוצה לראות איזה עבד או נכון יותר, איזה אדם, יצא ממצב כזה ללא צלקות נפשיות.
איני יודע מה עצוב לי יותר, אם הדברים נאמרו מתוך חנופה או מתוך מחשבה כנה, אך אל לי להתנשא.

ובכל זאת, ידידיי, אקח את הדברים רחוק יותר. אין ספק שהטרדה היא מקרה חמור מאין כמוהו, ובכל זאת, תסכימו כולכם כי ישנם מעשים חמורים יותר אשר ביכולתו של אדם לעשות. ברצוני להתדמגג לרגע ולשאול, מהו הגבול בו יהיה קונצזוס, או לפחות כזה חלקי לגבי אי מוסריותם של המעשים. מן השרשור הנ"ל ומחלק מתגובותיו הבנתי שסימון בלתי הפיך בדמותו של קעקוע הינו דבר זניח, כמעט שטות. גם נזק מנטלי הוא ככל הנראה שולי. אז מהו הגבול חברים? נכות פיזית? שיתוק? גם כריתת אצבע הינה מזכרת נצח ואף כזו אשר תקשה יותר על הישנות מעשה דומה. אז באמת, מהו הגבול?

לילה טוב חברים.