בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

החטא ועונשו

אלון-סאב​(נשלט)
לפני 17 שנים • 21 ביולי 2006
אלון-סאב​(נשלט) • 21 ביולי 2006
לדעתי האישית:

1. לפרסם טלפון אישי של אדם אפילו 'בפרטי' זה לא "SSC" אלה הטרדה בוטה ועברה על החוק, חוץ מזה שזה פשוט גועל נפש. מקווה שזו תהיה הפעם האחרונה שהוא "יתנקם" כך במישהי.
2. אם לוקחים את הסיפור כמציאותי , הרי אותו אדם פרסם את הטלפון האישי כאן בצ'אט , מכאן יוצא שלאותו אדם יש את האופציה להשתתף ולשתף אותנו כאן בפורום ונראה לי ברור מאליו שאם היה לו מה לכתוב להגנתו היה כותב זאת כאן מזמן, במיוחד לאור אופיו הנקמני משהו.
3. שוב , אם לוקחים את הסיפור כמציאותי , הבן אדם -מאוד!- נהנה מכל הסיפור, אפילו שגם סבל. לחלק מהמגיבים כאן , רק לדעתי כמובן , כנראה אין מושג כמה אלפים היו רוצים להיות במקומו.
4. הקעקוע ? במקום שאף אחד לא רואה או יראה אבל כן ייזכר. מכאן יוצא שאני מסכים עם כותרת הסיפור והחטא אכן מתאים לעונש גם בעיניי. יש רק לקוות שהוא ילמד משהו מכל זה.

אין מה לדאוג לו ואין על מה להתלהם וכדרך אגב, הסיפור כלל לא לטעמי, אך אני למדתי שכשאין משהו טוב לומר עדיף לא לומר דבר.

שבת שלום לכולם.
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
ציטוט: לדעתי האישית:

1. לפרסם טלפון אישי של אדם אפילו 'בפרטי' זה לא "SSC" אלה הטרדה בוטה ועברה על החוק, חוץ מזה שזה פשוט גועל נפש. מקווה שזו תהיה הפעם האחרונה שהוא "יתנקם" כך במישהי.
2. אם לוקחים את הסיפור כמציאותי , הרי אותו אדם פרסם את הטלפון האישי כאן בצ'אט , מכאן יוצא שלאותו אדם יש את האופציה להשתתף ולשתף אותנו כאן בפורום ונראה לי ברור מאליו שאם היה לו מה לכתוב להגנתו היה כותב זאת כאן מזמן, במיוחד לאור אופיו הנקמני משהו.
3. שוב , אם לוקחים את הסיפור כמציאותי , הבן אדם -מאוד!- נהנה מכל הסיפור, אפילו שגם סבל. לחלק מהמגיבים כאן , רק לדעתי כמובן , כנראה אין מושג כמה אלפים היו רוצים להיות במקומו.
4. הקעקוע ? במקום שאף אחד לא רואה או יראה אבל כן ייזכר. מכאן יוצא שאני מסכים עם כותרת הסיפור והחטא אכן מתאים לעונש גם בעיניי. יש רק לקוות שהוא ילמד משהו מכל זה.

1. לפרסם טלפון אישי של אדם זה לא יאה, ואולי עובר על נורמת האאוטינג אבל אין בין זה לSSC קשר
2.ראיתי סאביות שאינן נקמניות ושלא העזו לצאת נגד הדום הפופולרי שלהן כדי שלא יירמסו ע"י הקהילה הזו. אני לא חושבת שהדברים כל כך פשוטים
3.לא אם זה באמת לא היה בהסכמה. זה מבחינתי שקול להבדל בין פנטזית אונס לאונס
4.אני מסכימה שהכותרת הולמת, אבל כמו שבמקרים אחרים אנו מודעים לכך שאסור לנו לקחת את החוק בידיים כך הדין גם על מקרה זה.
Pretty Bitchy

אתה חי במדינת חוק ויודע לצית לחוק?

Pretty Bitchy • 21 ביולי 2006
הדבר העצוב הוא שרצית להגן על דולי שכנראה פעלה מתוך סערת רגשות אבל אני בטוחה שכבר הבינה מזמן מה היה לא בסדר אם הסיפור היה כמו שנכתב.
אני חשבתי שצריך לעזוב את הנושא ורק לבדוק שהסאב בסדר כשאתה התחלת עם הדעה שהעונש המתאים למסירת טלפון פרטי הוא חיבור של האשכים ואיבר המין לאלקטרודות חשמליות והעברת זרם חשמלי וקעקוע בסכין של איבר המין כשהגבר קשור ולא מסכים.
לדעתך הסאב ילמד את הלקח ואתה חושב שרבים רוצים להיות במקמו.

אלון-סאב כתב/ה:
לדעתי האישית:

אין מה לדאוג לו ואין על מה להתלהם וכדרך אגב, הסיפור כלל לא לטעמי, אך אני למדתי שכשאין משהו טוב לומר עדיף לא לומר דבר.

שבת שלום לכולם.

יש לי חדשות בשבילך:
1.החוק לא מאפשר להעניש אדם על הטרדה טלפונית או מסירת טלפון פרטי ע"י חיבור לאלקטרודות חשמליות וקעקועים בסכין בלי הסכמה.
לפי החוק אתה צריך להתלונן ולחכות שהמשטרה תטפל בו.
אם אין מספר רב של הטרדות הם לא מטפלים כי הם חושבים שזו לא עבירה חמורה.
בתקיפה של אדם בלי הסכמתו המשטרה תטפל כי העבירה נחשבת עבירה חמורה.
2.העברת הטלפון לא שייכת ל"עונש".
במדינת חוק אתה לא יכול לקחת את החוק לידיך ולהעניש אנשים בעצמך ועוד לשאול מה יש להם לומר להגנתם.
אתה צריך לחשוב כשישאלו אותך מה יש לך לומר להגנתך.
אם מישהו נתן לך המחאה שחזרה תקצץ את ידו או תפעל לפי החוק?
אתה חושב שמישהו נותן לך זכות לגעת במישהו אחר ללא הסכמתו?
אם אתה לא מבין ותעשה משהו החוק ידאג שתבין.
3.הנימוק "המנצח" שלך:
כשקראתי חשבתי שאני לא רואה טוב.
הרבה גברים היו רוצים להתחלף איתו.
נניח שיש גבר שמאה נשים רוצות לקיים איתו יחסי מין איתו אבל הוא רוצה מטעמיו לאנוס מישהי שלא רוצה אותו.
אתה חושב שההגנה הטובה לגבר הזה היא שיש נשים שרוצות אותו ולכן הוא אנס משהי ללא הסכמה? אתה חושב שההגנה הזאת תציל אותו מכמה שנות מאסר?
איזה נימוק הוא שגברים אחרים היו רוצים להתחלף איתו?
4.הקעקוע במקום מוסתר.
לא נוגעים בגוף של אדם ללא רשותו. מובן?!

השאלה היחידה היא אם דולי השיגה ממנו הסכמה לפני או הסכמה בדיעבד ואם הוא בסדר.
כשקוראים תגובה כמו שלך שמצדיקה נגיעה בגוף של אדם ללא הסכמתו חושבים שאתה חי בבועה של בדס"מ ולא מבין מה קורה מסביבך ומה זה חוק.
התייאשתי מהכוונה להסביר לך שלחוק הזה יש הגיון כי לא רוצים שכל אחד יקח את החוק לידיו כשהוא חושב שעשו לו משהו ולכן יש משטרה כשקראתי את הבטחון שבתשובה שלך.
לפחות כל השאר הניחו הנחות שהיה דבר אחד או דבר אחר אבל לא אתה.
אתה קיבלת את הסיפור וכתבת שהוא בסדר.
לפי מה שמסופר הוא לא בסדר.

אני סופרת עד 10 וחוזרת לתגובה הקודמת.
אני בטוחה שדולי הבינה וצריך לבדוק שהסאב בסדר ואז לעזוב את הכל אם הסאב יסכים.

שבת שלום
venus in our blood​(שולטת)
לפני 17 שנים • 22 ביולי 2006
venus in our blood​(שולטת) • 22 ביולי 2006
....ואני רק מקווה שאי- שם, היכן שנמצא אותו בחור, סאב שנענש, הוא יוכל למצוא אוזן קשבת ולב שיוכל להכיל אותו.

בלי האשמות.
בלי להצביע יותר מותר , אסור, נענש...

תקווה אני שהיכן שהוא נמצא , הוא לא לבד עם הטלת הטראומה הזו.
ושיש מי שיכיל , יקשיב ויהיה שם בשבילו.
dragon fly
dragon fly • 22 ביולי 2006
כל יום שעובר..........
יש יותר ויותר נשים מוכות ילדים מוכים גברים מוכים......ולא מהעולם שלנו.....
אלא מהעולם הרגיל הונילי
אנשים שסובלים ייסורים אין סופיים חוץ מהמכות הפיסיות
למה את זה אף אחד לא מציין?.
Aiko​(נשלטת){Jake}
Aiko​(נשלטת){Jake} • 22 ביולי 2006
dragon fly כתב/ה:
כל יום שעובר..........
אלא מהעולם הרגיל הונילי

כי אף אחד מהמתעללים ההם לא מפרסם פוסט ציבורי רווי גאווה וסיפוק שמתאר את מעלליו.
Aiko כתב/ה:
dragon fly כתב/ה:
כל יום שעובר..........
אלא מהעולם הרגיל הונילי

והעולם ממשיך לשתוק....
dragon fly
נוגה כתב/ה:
Aiko כתב/ה:
dragon fly כתב/ה:
כל יום שעובר..........
אלא מהעולם הרגיל הונילי

תתפלאי אבל אני רואה את זה יום יום בלי פרסום
מראה עיניים יותר כואב מפירסום........

והעולם ממשיך לשתוק....
כנראה שלא הבנת :

אני מסכימה לגמרי עם AIKO
אף אחד מהם לא מפרסם את אכזריותו ומתגאה בה !

ועדיין,

העולם ממשיך לשתוק

גם אם מדובר ''רק ''בסאב אחד , אי שם...
dragon fly
הבנתי הבנתי........
רק שאחרים לא מבינים.......
אנשים רוצים להבין מה שהם רוצים....
אני יודע בדיוק מה התחושה .......... icon_redface.gif