שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חוקן

פלג​(נשלטת){ע_מ}
לפני 18 שנים • 22 ביולי 2006

חוקן

פלג​(נשלטת){ע_מ} • 22 ביולי 2006
2. אחרי שאנסת לי שם את התחת במקלחת ואת הראש הצמדת לדופן של האמבטיה משכת אותי בבת אחת למעלה ודחפת את הזין לפה כדי שאנקה אותך ממני. וכשחשבתי שהנה זהו אני כבר לא אוכל להגיע נמוך מזה רק שפשפת את התחת שלך על הפנים שלי קדימה ואחורה והרגשתי שתמיד יכול להיות יותר נמוך.

3. בתחת או בגרון.
נתת לזין שלך לתפוח בגרון שלי. במשך כמה דקות החזקת את הראש שלי חזק ולא איפשרת לי להרים את הראש לקחת אויר. 'תנשמי מהאף' והמשכת לצפות בטלויזיה.
כשכבר נגמר לי לגמרי האויר וניסיתי למשוך את עצמי אחורה שאלת פתאום 'להפסיק?' והנהנתי עם הראש. לשניה שחררת לי את הראש ומיד חזרת להחזיק שוב מבלי שהספקתי לזוז 'לא.. את מסוגלת להמשיך'. ובסוף אחרי שקולות מחאה בקעו מהגרון שלי וחשבתי שאני לא מסוגלת יותר אמרת 'אם הזין יוצא לך מפה אני חוזר לזיין לך את התחת' ובבת אחת חזר לי כל האויר אבל בכל מקרה כבר התחשק לך לאנוס לי שוב את התחת..

1. חוקן.
זה התחיל ברגע ששלחת אותי לחכות לך ערומה במקלחת. ברגע שהגעת לשם הורדת אותי על הברכיים והשתנת עליי. בניגוד לפעמים אחרות בהן השתנת רק לתוך פי הפעם דאגת שזה יגיע גם לשאר חלקי הפנים ולשיער. ואז כשחשבתי שתתן לי לצאת חזרה- סובבת אותי על ארבע באמבטיה והתחלת למלא את התחת שלי במים. כשזה כבר לחץ נתת לי כמה שניות להתרגל והוספת עוד מים עד שכבר לא יכולתי.
והדרישה שלך שם.. להתרוקן מולך הורידה אותי לגמרי והרגשתי שכולי מתכווצת שם.
והמשכת עוד זמן ארוך להתעקש ולא לוותר לי ובסופו של דבר זיינת לי את התחת מבלי שהתרוקנתי.
scarlettempress{L}
scarlettempress{L} • 22 ביולי 2006
ציטוט: והדרישה שלך שם.. להתרוקן מולך הורידה אותי לגמרי והרגשתי שכולי מתכווצת שם.

הזכרת לי קטע מתוך "הקלות הבלתי נסבלת של הקיום" של מילן קונדרה. קראתי אותו לפני מספר שנים, וכבר אז הוא ריגש אותי - רק שאז עוד לא ממש הבנתי למה.

גם מהפוסט הזה נהניתי.
The Shield​(שולט)
The Shield​(שולט) • 22 ביולי 2006
בהחלט מדהים וחזק.
תודה ששיתפת אותנו.
Pretty Bitchy

כתיבה חזקה

Pretty Bitchy • 22 ביולי 2006
כתיבה שהכוח שלה בתאור מרוחק כאילו בלי רגש.

חזק ומעביר את התמונות בכוח למי שקורא.

תודה.
פרנקי
פרנקי • 22 ביולי 2006
נדמה שזה לא הפוסט הראשון שלך שיוצא לי לקרוא
פשוט לא יוצא לי לקרוא הרבה בפורום
ותמיד נשארתי עם רושם חזק
גם עכשיו, מאד
dahanc​(שולט)

אהבתי...