אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מעילה באמון, חברות, בגידה, רכילות, והשמצות, על הרקע הבדסמי

מUחדת
לפני 18 שנים • 23 ביולי 2006
מUחדת • 23 ביולי 2006
צ'יטה כתב/ה:

אבל אפילו לאייכמן נתנו להתגונן מול פשעיו הנוראיים. אייכמן לא הצליח. אבל יש דומים שכן יצליחו.
....
ולא לשכוח, שייתכן, אולי, שבכלל יתברר שהם לא אשמים בכלל.

יחי ההבדל הקטן.
"אפילו לאייכמן.."??

והיחיד שעושה גלוריפיקציה לבדס"מ - הוא אתה צ'יטה.
ואותו בידול תמידי מה"חיים האמיתיים" הוא מה שמסכן כל מי שמאמין לך.
master281
master281 • 23 ביולי 2006
צ'יטה כתב/ה:

VIP: אל תמעיט בערכי. בבקשה ממך. למרות נסיון העבר שלך, שעכשיו אני מודע ללא מעט ממנו.

, .

מאיפה בדיוק ???

שמועות ?

שקרים ?

סילוף האמת ?

לא זכור לי שדיברת איתי לברר לדעת אז על ניסיון העבר שלי אתה לא ממש מודע ולא יודע כלום

כי כרגע יש אנשים שיעשו הכל להשמיץ אותי ולשקר וללכלך
גלתיאה
גלתיאה • 23 ביולי 2006
אני אענה לפי סדר הדברים:

ציטה- אתה צריך לבדוק עם עצמך למה סאבית שאיתך לא העזה להשתמש במילת בטחון.
זה שהיא הסירה גבול זה גם משהו שלא מתנפלים עליו בשאגות קרב. היא אמרה לך גורף
כי אתה לא עשית מה שעשית באופן הדרגתי, זה שהיא אמרה, הצריך ממך לבדוק שהיא מודעת
למה שהיא החליטה, יש פער בין מה מה שאנחנו אומרים, לבין התחושה בשטח. וגם כשמבצעים משהו הלכה למעשה צריך לעצור מדי פעם ולבדוק שהכל בסדר. כנראה שאת זה לא עשית.

עכשיו זה שאתה ראית את זה אחרת ממה שהיא, לא עושה את מה שהרגישה ללא נכון.
זה אומר שאתה לא מספיק עירני למה שקורה, ולא משנה כמה סשנים ערכת. סשן זה לא מרוץ.

מה זה לעקר מילת בטחון ממקום לא רע? אתה מתכוון שיש כאן ילד קטן שאומר יש לך מילת בטחון
אבל מעביר מסר אחר באופן אפילו לא מילולי? אתה יכול להגיד יש מילת בטחון ואחרי יומיים להגיד
בלי קשר למה שנאמר יומיים לפני כן- יש סאביות שמשתמשות במילת הבטחון באופן לא ראוי
או מנצלות אותה. אתה חושב שהמסר לא יקלט? ולא תמיד אנחנו מודעים לתהליך שנוצר.
ואז אנחנו מוצאים סאבית שלא השתמשה במילת הבטחון, והיא לא יודעת להסביר למה
ודום שלא מבין למה היא לא. הגיונית אנחנו יודעים שצריך לתת, אבל אם יש משהו בך
שמתנגד לה, אתה תטרפד את המילה באלף ואחת דרכים סמויות. ואפילו אתה לא תבין מה עשית
אתה רק יודע שנתת אותה, אבל לא תהיה עירני באמת למה שאתה משדר.

עכשיו, לא אהבת את מה שכתבתי לגבי הצפוי. תראה, מי שנכנס למקומות שעוד אין לו כלים
כדי להבין מה באמת קורה, ואיך אפשר לתמרן אותו, זה מאוד צפוי שהוא יאמץ את הלך הרוח
שנמצא במקום. והכי מצחיק שאתה חושב, ואין לי ספק אפילו שכל מה שכתבת זה משהו שאתה
חושב שהוא דעתך האישית בלבד. אתה הבנת את מה שאני מנסה להגיד לך?
ובמילים לא עדינות- ציטה אוכלים אותך בלי מלח.

לגבי האחריות שלי- ציטה, זה באמת מגוחך. אני הגבתי בזמנו לשרשור שלך וכתבתי על האחריות שלי במקרה ההוא, ולקח לי המון המון זמן להבין את זה. בטח שהייתה שם אחריות שלי. אבל גם
להבין שהייתה שם אחריות שלי זה תהליך.
סאבית חייבת לקחת אחריות. אבל יש כאלו שמגיעות לכאן והמושג אחראית לא ממש ברור להן באמת. הן בסופו של דבר ילמדו. אבל זה שהן לא, עושה את הדום לנקי כפיים?
לא מבינה את הקשר. ובקשר כזה של סאבית שלא אחראית, ודום מסוכן- מי נמצא כאן
בעמדה שמסכן את האנשים הנשלטים שסביבו? אז אני אומר היא לא הייתה אחראית
והאדם היחיד שהיא מסכנת כאן זה את עצמה. אוקי. והדום המסוכן? כמה הוא מסכן?

העניין הזה עם העימות-ציטה, זה לא עובד. שום מתעלל לא נוטה לקחת אחריות, כי אין לו דבר כזה שנקרא אחריות, הוא לא יודע מה זה. ואם הוא יגיד, טוב, הייתי אחראי זה מס שפתיים כדי להוריד את הלחץ מעצמו. בדוק ציטה. ראיתי את זה יותר מדי פעמים.

גם בווניליות יש אנשים שמתעללים באחרים, ואתה יודע מה עושים איתם? מכריחים אותם
לעבור קבוצת טיפול מכוח צו של בית משפט, או מאיום מאסר. ומה עושים בקבוצת טיפול?
מלמדים אותם לאט לאט להרגיש את מה שהקורבן שלהם חווה. כי אנשים מהסוג הזה
נכים רגשית, ולא יכולים לחוש שום הזדהות ריגשית או אמפתיה עם הסבל של האחר.
ברגע שאותו מתעלל מצליח להרגיש את מה שהקורבן הרגיש מולו, רק אז הוא גם לומד
לקחת אחריות. וזה תהליך ארוך. אז אתה מספר לי על שיחות עם סאביות שיבהירו לאותו
מתעלל מה שהוא לא מצליח להבין כל חייו?

אל תעודד אותי להעמיק בנושא. תאמין לי שאת הנושא הזה אני מאוד לוקחת ברצינות.

אנשים מתעללים חוזרים שוב ושוב על אותן הטעיות שלהם. אני לא מדברת על מעידה
חד פעמית. הם לא יכולים לשנות את הדפוס. זה מה שהם. אתה חושב שאני כזו אווילה
מכדי לדעת להבחין בין שני הסוגים שאתה עומד כאן ומטיף לי?
הוא​(שולט)

[size=18][size=24]גם אויל מחריש לחכם יחשב[/size][/size]

הוא​(שולט) • 23 ביולי 2006
כפי שכבר אמרו לך ולא השכלת ככ להבין
אין לכל מה שאמרת כל קשר לבדסמ
ולא ! זה לא מה שמיחד את התחום
זה מה שקורה כש"השיטות בעולם הזה" מבוסס על רכילויות וסיפורים.
וזה נאמר כדי שכל החדשים שקוראים זאת ידעו
שיחסי שליטה זה תענוג, אושר גדול ומענה לצורך שאנשים מגלים בעצמם
מימוש עצמי של המיניות של עצמם.
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 23 ביולי 2006
VIP: תשמע איש. אני שועל קרבות וותיק, ואני לא שופט אף אדם מבלי שדיברתי איתו. אני לא מוצא שום טעם לברר איתך, את קורותיך, פשוט מפני העובדה הפשוטה שאני רוחש לך כבוד בכלל. התייצבותך שמה, בשירשור ההוא, הביאה לך הרבה כבוד בעיני. הריני לבשר לך, שאותו כבוד, במקומו מונח. לא רק שכך, גם אם מישהו ינסה לפגוע בו, ימצא שאני לא פרטנר למעשה שכזה, בטח לא כאשר אתה לא שותף לשיחה. על ההתנהלות המשמיצה נכתב כל הפוסט הזה. וזה נכון גם במקרה שכזה, בעיני.

הוא: עזוב אותך מפוגענות אישית, לא יאה לך.
אני מסכים איתך לגמרי לאמירתך "שיחסי שליטה זה תענוג, אושר גדול ומענה לצורך שאנשים מגלים בעצמם. מימוש עצמי של המיניות של עצמם."

גלתיאה: אני מסכים איתך עם רוב דברייך בסייגים קלים. ואני כן רוצה לעודד אותך להעמיק בנושא, כי אני חושב שהוא חשוב מאד, ויתר על כן, אני חושב שתרומתך בנושא, מתוך נסיון רב, חשובה ביותר. יתר על כן, את הרי מעט יודעת, ואנחנו מוצאים עצמנו לא מעט שכם אל שכם בכל מיני דיונים, שאני גם לוקח את הנושא הזה ברצינות.

ועתה לסייגים:
לגבי המקרה האישי שלי, שנתתי בתור דוגמא, הכנסות לפרטים יותר עמוקים תיצור חשיפה. זה לא המקום. רק אציין בקצרה, שבדיקה כזו נעשתה, ומה שקרה, היא חרטה שלאחר מעשה. שהיא אכן אחריותי גם, ואינדיקציה ברורה שהלכתי מהר מדי, כפי שאמרת. לא היה במקרה הזה שום חשש לשימוש במילת ביטחון.

לגבי סירוס מילת ביטחון. תשמעי. אני מכיר סצנות, בהם, מספיק מבט עיניים חודרות, של שולט, יכול לסרס את השימוש במילת הביטחון. אני מסכים לחלוטין, שיש מקרים כאלה, שגם סאבית עוצמתית מנוסה וחכמה, תסורס שם. מי שאשם שם רבות זה השולט, ללא שום ספק. אבל את יודעת מה, אני במקום הפומבי הזה, טוען, שיש גם לסאבית אחריות, ולא מועטה. אין בכך כדי לומר, שלא עלולה ליפול שם, כי זה בהחלט יכול לקרות.

דעתי בעניין, שיש מקרים, בהם שולטים, מהריגוש העצום של השליטה, מתחושת הכוח, אפילו אם פועלים ממקום טוב, מגיעים למעשים, שעושים הרבה רע. אני מסכים אפילו, שיש להם נטייה לחזור על כך באופן סידרתי. אני גם מסכים שצריך לעצור אותם, כי אחרת, זה יימשך.
אני לא מסכים, שכולם לא יסכימו לשמוע. אני מסכים שיהיה להם קשה, לשמוע, ובטח ובטח לקבל את אותה ביקורת, ועוד יותר מכך, לשנות את דרכם. עדיין אין בכך לומר שלא צריך לנסות.
אני מכיר שולטים שפועלים ממקום טוב, ומהמקום הזה עושים ים של רע. לא בגלל שרוצים לעשות רע בכלל, אלא כמו שידידה שלי אומרת, השתן עלה להם לראש. דווקא הם מסוכנים, הכי שבעולם, כי כולן חוות מהם את הטוב שיש בם, וטועות בהם. שמה הפגיעות הכי קשות לדעתי. עדיין ללכת ולקטלג אותם כאנשים רעים, זו טעות. הם לא רעים, אך עושים רע.

את מבינה גלתיאה, אמרת: "אתה חושב שאני כזו אווילה מכדי לדעת להבחין בין שני הסוגים שאתה עומד כאן ומטיף לי?" אז זהו בדיוק, שאני מחשיב אותך ממש להפך מאווילה. דווקא לכן, אני מאמין, מבלי ידיעת הפרטים, שהוא היה איש טוב. אני מאמין גם, שעשה המון רע. דווקא בגלל זה טעית בו. דווקא בגלל זה הרבה טועות בשכאלה, שבאים מבסיס טוב.
ואותם אנשים טובים, שטעו בדרכם, שעלה להם השתן לראש, או השד יודע מה. עושים כל הרבה נזק, שכואב לי הלב לראות את התוצאות.

אמרת: "במילים לא עדינות- ציטה אוכלים אותך בלי מלח". גלתיאה, תעשי לי טובה. אנחנו לא מכירים, אבל את מורידה מערכי. לא שאני אומר שאי אפשר לאכול אותי בלי מלח, או אפילו לא עלינו, עם סוכר. אבל האמיני לי, שבינתיים זה לא קרה. לא שם. לגבי האופן בו אני פועל, שם, מציע לך להתעניין יותר. האמיני לי, שאני לא אדם, שמתמרנים אותו בקלות כל כך רבה.

תשמעי גלתיאה, יש לא מעט אנשים טובים שעושים רע, בחיי שאני חושב שהם לא עושים רע ממקום רע. הקיטלוג שלך, שהם רעים, שגוי. בהם כולן טועות, דווקא בגלל שהם משדרים טוב. יתר על כן, הם משדרים את הטוב הזה באופן אמין מאד.
אין בכך כדי לומר, שהם לא אשמים חלילה, חלילה לנו מלהוריד מאחריותם למעשיהם, שלא צריך להוקיע אותם. כן צריך, הכי צריך. הם בדיוק אלה שאני מפחד מהם. הם הכי מסוכנים.
אבל שימי לב, שאליהם ניתן להגיע, ולהסביר. זה קשה שמה, ממש קשה. אבל אפשר להראות להם, שהשתן עלה להם לראש. לא תמיד אפשר להצליח, אבל אני לא מוכן לוותר על נסיון רציני כזה.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 18 שנים • 24 ביולי 2006

מה גודל המדגם?

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 24 ביולי 2006
אפשר לחזור לקרקע המציאות?

צ'יטה, כמי שנטל על עצמו לפרסם מידע סטטיסטי ותובנות על תופעה, האם תוכל להאיר את עיני ולומר מהו הגודל של אוכלוסית המדגם שאתה מדבר עליה, כדי שאני לא ארגיש שזה עוד שרשור בסגנון של "כל הסאביות שמנות" או "כל הדומים שמנים, נמוכים מקריחים ונשואים"?

ואני מצטרף לדעתו של טיצ'ר שלמעט מהעובדה שמרבית האנשים כאן אוהבים או מתענינים בבדסמ, יש כאן כל תופעה שיש בכל קהילה אחרת ברשת...
עינבר
לפני 18 שנים • 24 ביולי 2006

זה לא חשוב בכלל

עינבר • 24 ביולי 2006
1. רק אחרי שקשר מסתים יוצאים הדברים הרעים שהיו, כי אין סיבה להסתיר אותם.

2. מי שמנסה לשחק כשופט או כמתווך בין בני זוג לשעבר, רוב הסיכויים שיגרום רק לנזק.
לכבד אותם, זה להבין שמה שבניהם, הוא אישי.

3. אם אתה רוצה להיות של בשביל מישהו שמרגיש פגוע, הכי טוב זה לתמוך בו בשקט, כחבר.
אין צורך להיות בקשר עם הצד השני. הכי טוב, אחרי קשר שנגמר בכעסים, לדבר עם חבר טוב.

4. סאבית צריכה להיות מסוגלת לדבר עם אדונה (בעבר, בהווה ובעתיד), בגובה העיניים.
אם היא לא מסוגלת, יש כאן נורה אדומה מהבהבת בעצבונות.

5. לגבי סאבית שמרגישה פגועה, הדבר האחרון שהיא צריכה זה לדבר עם מי שכבר לא איתה.
אם אדונה לשעבר פגע בה, אפילו עם הוא אדם טוב, בבסיסו.
בזמנו, התייעצתי עם אנשי טיפול, מכל מיני תחומים וורבם ככולם אמרו שהכי טוב זה לטפל בנפרד.
אם הייתה שם פגיעה נפשית (גם אם לא מכוונת) שיחה עם הפודע תגרום להעצים את הפגיעה.

6. גם במקרה שמדובר בפרידה פחות דרמטית, שפשוט יחסי השליטה הסתיימו בנימה צורמת,
שני הצדיים צריכים זמן אישי לאבד את הפרידה להבין מה לא עבד שם ולהפגישם יהיה טעות.

7. אני חושבת שהניסיון לחנך סאביות שלא לרכל על אדונם לשעבר, שטעה בתום לב,
הוא בעייתי בלשון המעטה. דומים שאני מעריכה , יודעים גם להגיד טעיתי בעברי.
דומים שאני לא מעריכה יספרו לי כמה היא הייתה מטורפת וכמה היא נקמנית ושקרנית.

אני כותבת את דעתי על הנושא, מהניסיון, והיא מיועדת למי שקורא את השירשור (למה באלפוני?)
אין לי שום עניין להכנס לדו שיח או דיון עם אף אחד שכתב כאן.

{מי שלא רוצה רכילות, שפשוט לא ירכל עם אף אחד}
כלובי
לפני 18 שנים • 25 ביולי 2006
כלובי • 25 ביולי 2006
ההודעה האחרונה של צ'יטה נמחקה לבקשתו,
עמה נמחקו גם הודעות התגובה של מספר אנשים אחרים.
עמכם הסליחה.
פייה{O}
פייה{O} • 25 ביולי 2006
וואלה, אז פעם הבאה שיתקוף אותי חשק לכתוב משהו פוגעני למישהו,
לא אטרח לשלוט בעצמי אלא אכתוב כאוות נפשי,
ומקסימום אחרי כמה שעות כשאתעשת
במקום לעמוד מאחורי מה שכתבתי ולהתנצל, פשוט אבקש מכלובי למחוק את החרפה.
מצויין.

fishy.gif
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 25 ביולי 2006
תודה כלובי
אני רוצה להתנצל פה, על הודעתי הפוגענית שנמחקה.
זה לא היה בסדר מצידי, בלשון המעטה.
מבקש סליחה ממי שנפגע.

לפייה: הריני נושא פה את חרפתי, כדי שהיא לא תימחק.