שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

נושא קונקרטי

Demi
לפני 20 שנים • 29 בספט׳ 2003
Demi • 29 בספט׳ 2003
שאלה מעניינת אבל ממש מוזרה
אם יש מה שראיתי ולא אהבתי ואני יכול ליצר לבד בצורה שאוהב ויתאים לי ויהיה לי נוח, אז אני אכין לבד.
ואם יהיה משהו שאראה והוא יתפוס את עיני ואני אוהב אותו והוא יהיה לי נוח אז אני אקנה.

למשל שוטים, בדקתי שוטים שונים מסוגים שונים ואחד היה לי נוח, אבל כזה שרק אלוהים יודע איפה אפשר להשיג, אז הכנתי לבד משהו מאוד דומה ואחרי זה השוותי וגם הצלחתי ועכשיו זה נוח לי, אבל אם הייתי קונה אז הייתי עכשיו עם משהו שאני לא אוהב ולא נוח לי אז מה עשינו?
מצד שני למשל מצבטיים כאלו שככל שמושכים יותר אז הן מתהדקות יותר לא יכולתי להכין לבד או שהייתי יכול אבל זה היה עולה לי יותר מהחנות ודורש ממני הרבה הרבה עבודה, אז כאלו מצאתי יד שניה וקניתי, כן כן יד שניה, ניקיתי היטב ועם סביעור ואלכהול ולפני זה גם סבון וזהו, זה כמו חדש.

יש דברים שזול ונוח וגם יעיל יותר להכין לבד.
ויש דברים שזול ונוח ויעיל יותר לקנות.
כל מקרה לגופו.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 20 שנים • 30 בספט׳ 2003
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 30 בספט׳ 2003
אז ככה - יש לי אוסף של אבזרים שנקנו ממדפי חנויות וניליות לחלוטין שאני מאד גאה בו:-

- החל מסט של מצקת ותרווד שמאירים מכות סטינג הרבה יותר מכל פאדל שהיכרתי, ועם ידיות מצופות גומי ארגונומיות ונהדרות לאחיזה.
ןכלה באוסף שלם של צעצועים המעבירים מגוון שלם של תחושות על העור - מכחולי אקוורל ומברשות לציורי שמן, סקוץ' ברייט, כפפה מפרוות כבש סינטטית (נועדה במקור לווס של מכוניות), כפפות גינון עם מגוון מדהים של טקסטורות ותחושות.

החבלים נקנים בירושלמי ובחנויות לציוד לטיולים.

המגוון הזה הולך ומתרחב וכל בילוי או מעבר בחנות מעשיר אותו בעוד צעצועים - בערב ראש השנה נוספה לו מברשת מדהימה משערות של תיש מחנות מברשות מדהימה בדרך יפו-תלאביב.

- ויחד עם אלו, ישנם צעצועים שנקנו בחנויות בדסמ - רביעיה של אזיקים רחבים מעור שחור רך, קולר צוואר מעור שחור עם טבעות D, שמרופד מבפנים בעור רך יותר, שוטים מעור וזנבות פרווה.

- וישנם גם צעצועים מייצור עצמי - החל משוטים מידיות של אופניים ושרוכי עור מחנות של חרוזים, ועד אלקטרודות למשחקי חשמל מפימו...

- וכמובן, הצעצוע החשוב והזול ביותר - מספרי חובש שנקנו אצל דוב לובלינסקי ברחוב קינג ג'ורג' בתל-אביב.
מעבר למחיר הזול והבטיחות שהם מאפשרים במשחקים בהם נדרש חילוץ מהיר - הם משמשים גם במשחקים בהם נין ורוצים לקרוע בגדים.
המספריים האלו יכולים לחתוך חבל סיזל של 13מ"מ או ג'ינס בקלילות...

ניתן לראות את המגוון באתר של האיש בשחור - אתר שבו יש גם הוראות לייצור עצמי של צעצועים בדסמ.

Have fun & Play safe
אדון מלייאן​(שולט)
אדון מלייאן​(שולט) • 30 בספט׳ 2003
יש שוק פתוח נפלא עם כל הציוד בלונדון ליד הטאוור, יש שם דוכנים עם אזיקים שוטים פאדלים קיינס ועד כל מיני מסגרות מברזל לקשירה כמו שרק האנגלים יודעים לייצר
הנהג שלי לוקח אותי לשם כל פעם לקניות
מומלץ גם לכם
מאסטר יקיר​(שולט)
מאסטר יקיר​(שולט) • 30 בספט׳ 2003
אדון מלייאן כתב/ה:
יש שוק פתוח נפלא עם כל הציוד בלונדון ליד הטאוור, יש שם דוכנים עם אזיקים שוטים פאדלים קיינס ועד כל מיני מסגרות מברזל לקשירה כמו שרק האנגלים יודעים לייצר
הנהג שלי לוקח אותי לשם כל פעם לקניות
מומלץ גם לכם

ואם אין לי נהג?? icon_smile.gif
{dOmCruise{A
{dOmCruise{A • 30 בספט׳ 2003
DOM NB
בקרוב יהיו התמונות

בשל בעיות טכניות זה מתעכב
{dOmCruise{A
{dOmCruise{A • 30 בספט׳ 2003
ולגבי השאלה המקורית

אז אני בונה לבד ומייצר לבד את הציוד שאנחנו משתמשים בו.

שוטים, אזיקים ומה שתרצו.

ואני גם מצליח אפילו לשווק.

המחירים שווים לכל נפש - לדעתי.

לפרטים, צרו איתי קשר או בקרו באתר שלי (יעודכן בקרוב בדברים חדשים)
Nick​(שולט)
לפני 20 שנים • 1 באוק׳ 2003

חברים

Nick​(שולט) • 1 באוק׳ 2003
מעולם לא נהניתי כלכך מסדרת תגובות כמו זו שכאן, והשיא לדעתי הוא "מברשת שערות התיש" של Dan-Kap icon_razz.gif (אני הולך מייד לדרך יפו-ת"א למצוא לי דוקרן מקרניים וזקן של תייש icon_lol.gif )
רק שכוונתי לא הייתה רק קונקרטית, נתקלתי בתגובות מזלזלות על אילתורים בעבר (טוב, לא מכולם) ולדעתי דווקא אלו מעידים על רמה גבוהה של יצירתיות ומקוריות. מה החוכמה לקנות ולהשתמש ביצירותיו של אחר? בשוט או בסד שיצאו מהם אלפים בסדרה של בית חרושת, ואפילו בהזמנה Tailor-designed מיצרנים קטנים - מקוריים ככל שיהיו. החוכמה לדעתי היא לבטא את עצמיותך ופנימיותך - גם בכלים שלך, ולדעתי הם הדבר האמיתי, וקצת התאכזבתי בעניין זה מתשובתך פאמי icon_sad.gif . אני מסכים שבאביזרים שדרושה מיומנות מיוחדת ליצורם או שטמון בהם פוטנציאל סיכון עדיף ללכת למומחה, אבל לי אישית חלק גדול מהכיף הוא לפתח ולהמציא לבד, ודי כואב לי לשמוע תגובות לא אוהדות על כך. זו גם הסיבה שלדעתי הנושא הזה לא צריך להיות בפורום ציוד אלא היכן ששמתי אותו - משום שנושאו העיקרי הוא יצירתיות לעומת בינוניות, ולדעתי יצירתיות וחדשנות צריכים להיות הסמל המסחרי של הדום icon_smile.gif
בברכת חתימה טובה לכולכן\ם וחתימה צורבת לסאביות אתם יודעים איפה icon_wink.gif
ניק
loren
לפני 20 שנים • 1 באוק׳ 2003

ניק

loren • 1 באוק׳ 2003
ניקוש
יכול להיות שאתה צריך לקחת לעצמך אחר הצהריים איזה חוג למקרמה? icon_wink.gif