לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הנה שאלה לנקבות האתר בלבד

Lilu-FemdoM{Pon}
לפני 17 שנים • 28 ביולי 2006
Lilu-FemdoM{Pon} • 28 ביולי 2006
Madame T כתב/ה:
דרך אגב, אם כבר העלית את הנושא – אמנם פנית כדי לשמוע דעות של "נקבות" בנדון, אבל בינתים עלתה בי השאלה הבאה: האם יש גברים שלא אוהבים שמוצצים להם? משום מה היה נדמה לי שזה מובן מאליו שכל הגברים אוהבים את זה icon_rolleyes.gif

יש.....אני נתקלתי באחד כזה .....הוא לא אוהב להימצץ מהסיבה הפשוטה
שהוא לא נהנה מזה .....הרמתי גבה , אבל שיהיה ....כי הוא היה היחיד ,
ולא שמעתי על מקרים דומים .....
אושה{אוש}

מציצות

אושה{אוש} • 28 ביולי 2006
אני אוהבת את זה. חד וחלק.
אבל האמת שמאז שאני סאבית אני עושה את זה הרבה יותר - כי הוא דורש את זה הרבה יותר.
כשרוצה לפתות אותו אין כמו להתחיל ללקק אותו בכל הגוף ואז להכניס אותו לפי - זו הדרך הכי פשוטה.
גם הכי קל להעמיד אותו ע"י מציצה בשביל סיבוב שני ושלישי.
אני גם מעדיפה למצוץ מאשר לעשות לו ביד. הרוק מקל על הענין וכנראה הפה שלי פחות עצלן מהידיים...
ודרך אגב - אני מכירה מישהו שלא אוהב שיורדים לו. אכן מוזר לי העסק... מסכנה חברה שלו, היא צריכה לעבוד קשה יותר לפי דעתי.
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 28 ביולי 2006
גם אני נתקלתי ב..תופעה, לילו.
ויש כאלה שלא מסוגלים לגמור בפה של מישהי. אין מה לעשות - יש גם גברים עם מעצורים בעניין ולא רק נשים icon_lol.gif

ולגבי השאלה שלך, מר זהב - אני לא זוכרת באיזה שלב בחיי זה הפסיק להיות משהו שאני עושה עבור זה שאיתי או כדי לענג אותו. כבר המון שנים שלא.
זה עבורי. זה שיש גבר מחובר לזין שגם נהנה מזה - זה אחלה.

סקס אוראלי הוא עבורי בדיוק כמו סקס וגינאלי או אנאלי. זה סקס. זה לא אקט ריצוי, זה לא אקט בונוס, זה לא אקט "להחזיר טובה".
זה סקס מלא ומענג ואורגזמתי בדיוק כמו בשאר חלקי הגוף.
scarlettempress{L}
scarlettempress{L} • 28 ביולי 2006
בתור לסבית שמעולם לא נהנתה למצוץ זין אני די זרה בין כל הנשים פה שמתארות את הנאתן מכל העניין. מה שכן - הייתי פעם עם מישהו שלא נהנה מזה שיורדים לו. לדעתי הסיבה היחידה שהוא לא נהנה מזה, היא שאני לא נהניתי מזה ולכן לא עשיתי את זה טוב. גם היום הוא נמצא עם מישהי שלא ממש מתמצאת בעניין. ויש המון נשים שבאמת "עושות טובה", אבל אם שני הצדדים לא נהנים - זה לעולם לא יהיה באמת טוב. וככה זה עובד גם במציצת כוס...
לבנה​(נשלטת)
לבנה​(נשלטת) • 28 ביולי 2006
שונאת.....

....שקוראים לי "נקבה".
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 28 ביולי 2006
טוב, באמת כל הקטע הזה של להקרא "נקבה" מרגיש לי כמו שיעור ביולוגיה או לחילופין - טופס פורמלי בו צריך לסמן ז' או נ'...

אז בתור אחת שמקיפה את הנ' - כן, אני נהנת למצוץ את הז' - בתנאי שהוא מחובר לגבר שאני אוהבת!

כשאני אוהבת מישהו אז אני אוהבת את כולו, מבפנים ומבחוץ, אני נהנית לגעת בו, לענג אותו וזה עושה לי גררררררררר בכל הגוף תוך כדי.

כן, אני גם מהסוטות שאוהבות לבלוע...
Inside your head

Re: הנה שאלה לנקבות האתר בלבד

Inside your head • 28 ביולי 2006
G-O-L-D כתב/ה:
נשים, שכשם שאני מחשק שיני אל מול תחת עסיסי ופשוט לא מסוגל לעצור בעצמי מלנעוץ בו שיניים, בין אם זה נעים לזו שאיתי או לא, בין אם היא אוהבת את זה או לא, בין אם היא רוצה בזה או לא כי אני פשוט לא יכול לעצמי

גם אני לא יכולה להיות אדישה לנוכח זרג ולא לחשק בו את שיניי! icon_twisted.gif