לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ברוח הימים האלה- סשן לנסראללה!

huan
לפני 17 שנים • 30 ביולי 2006
huan • 30 ביולי 2006
רפאל "הטוב","החכם" "המוסרי" ו"המושלם" שתמיד אומר "דברי טעם" ו"יודע על מה הוא מדבר" נכנס ביicon_smile.gif
מישהו מתעצבן והופך את זה לאישי מעניין איזה סודות ותובנות לגבי רפאל כבר חשפתי שזה מגיע לי?icon_smile.gif
ללא שם
לפני 17 שנים • 30 ביולי 2006

רפאל אז אתה נגד פרסום פנטזיות אונס?

ללא שם • 30 ביולי 2006
רפאל כתב/ה:
אנשים שכמותך, שביום שני מטקסים עצות כדי למנוע מקרי אונס, וביום חמישי מחפשים היתר לפנטזיות פרועות של אונס, ושעיר לעזאזל שביחס אליו האונס יקרה בילוי --- תפקידה של החברה מתוקנת הוא למנוע מהם את ה"כיף" שלהם. אפילו אם הם עוד נערים פרחחים, שהמוסר שלהם הוא סחבקיות ועדריות.

רפאל, אז אתה נגד פרסום פנטזיות אונס שהן לא SSC?
אתה היית בעד פרסום כל פנטזיה גם של התאבדות או רצח של מישהו כי אמרת שזו רק פנטזיה.
אני מצטמררת כשאני קוראת פנטזיה שאונסים בכוח תלמידה או ילדה קטנה או פנטזית אלימות קשה באישה חסרת אונים שלא מסכימה לאלימות נגדה.
באופן אישי אני מסוגלת לקרוא רק פנטזיות שהן SSC.
אתה כתבת שיש הבדל בין פנטזיות ובין מציאות ואנשים מקבלים פורקן כאשר הם מבטאים את הגרוי המיני שלהם ופנטזיה לא מעודדת אלימות.

אם הפנטזיה לא מעודדת אלימות מדוע אתה כותב נגד פנטזית התעללות בנסראללה, שהרג עשרות אזרחים שלנו?
אתה חושב שמישהו מהכותבים יוכל פעם לממש את הפנטזיה שלו?
אתה חושב שאחד הכותבים ירצה לממש אי פעם את הפנטזיה שלו?

אם הפנטזיה מעודדת אלימות האם מותר להפעיל אותה רק כנגד חפות מפשע כמו ילדות צעירות או נערות או נשים חסרות אונים או אנשים אחרים חפים מפשע וחסרי אונים?
אתה נגד פרסום פנטזיות אונס?
מה ההבדל בין פנטזיה לפנטזיה?
אני שואלת את השאלה בכנות כי אני חושבת שאם פנטזיה כנגד רוצחים אסורה גם פנטזיה כנגד מישהו תמים אסורה.
דנית האצילה​(לא בעסק)
לפני 17 שנים • 31 ביולי 2006
[
ציטוט: quote="רפאל"]
...........
......................
באשר לטיבטים - לא יכולת להביא דוגמה גרוע יותר. זו תרבות עתיקה ששרדה יותר ממרבית התרבויות שעל פני הארץ. ובניגוד למה שמשתמע מדבריך - הם עוד קיימים, ואינם נכחדים. העובדה שכולם יודעים מי הם - רק מוכיחה עד כמה הם קיימים, ועד כמה תרבותם איתנה. הטיבטים אינם פצפיסטים בדיוק, אבל אולי דווקא הפניה למאבק אלים, בנסיבות הקיימות, היא זו שהיתה מביאה קץ לתרבותם (מבפנים)?
.[/quote]

question.gif

הטיבטים שרדו תקופה ארוכה כי הם היו מבודדים ברמה הטיבטית,

לפני כמה שנים הם הפכו למיעוט בארצם בשל ההגירה הסינית, ועכשיו עם הרכבת שסללו אליהם הם אפילו יהפכו למיעוט זניח.
אפילו המנהיג שלהם, הדאלאי לאמה, מבקש אוטונומיה ולא עצמאות שזה כבר דבר שהם אפילו לא חולמים עליו.
אז מי שירצה לראות בעוד עשרים שנה, אזור טבטי ותרבות טיבטית יוכל לעשות זאת אולי בלאדק אבל בטח לא בטיבט.
כך גם לגבי כל מיני מינים של בעלי חיים ששרדו בבדידות מזהרת על כל מני איים עד שפלשו לשם אורגניזמים יותר מוצלחים.

............

ציטוט: אין קיום תרבותי בלא כמה "יהרג ובל יעבור". מה שהנאציזם לא הצליח להביא עלינו מבחוץ, הציונות בצורתה האלימה והפשיסטית, עלולה להביא עלינו מבפנים.

אם הציונות הייתה אלימה ופאשסטית (אפילו פאשיסטית מתונה כמו של פרנקו) האירנים לא היו יושבים לנו על הגבול - או אולי כן אם הגבול שלנו היה מגיע עד איראן.

לא נורא, הליברליזם שלנו יאפשר למין המוצלח לשלוט כאן יום אחד, מה שלא יקרה בעתיד הקרוב באיראן שם הנשים עדיין מדוכאות, וזה מה שיביא לפריצה שלנו קדימה.

דור של מלכות חסרות רחמים בדרך:

פשוט נני
לפני 17 שנים • 1 באוג׳ 2006
פשוט נני • 1 באוג׳ 2006
והנה סטיקר שקבלתי במייל....
השרשור הזה הוא.....

[img][/img]
גון קונור מקלאוד​(נשלט)
לפני 17 שנים • 11 בספט׳ 2006
קריסטין כתב/ה:
לדעתי זה שרשור שעוזר מאוד לשחרר את הסטרס.

אני הייתי שולחת אותו לעבוד בשכר מינימום בעיריית יהוד.

אחרי שעות העבודה הייתי מסרסרת אותו להיות זונה של פועלים זרים

לסיום זורקת אותו לכלוב של הקופים בספארי ברמת גן

למה ומדוע

ומה חטאם של הקופים?