שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

תסלחו לנו על הפרת השלווה ביום רגוע שכזה..

CagePolice
לפני 17 שנים • 6 באוג׳ 2006

תסלחו לנו על הפרת השלווה ביום רגוע שכזה..

CagePolice • 6 באוג׳ 2006
אתם בטח ובטח תוהים למהות הכינוי, וכמובן שממש ברגעים אלו חולפת מחשבה בראשכם: "שוב הכינויים הכפולים האלה?"
כן, שוב.
רק שהפעם למטרה קצת יותר נעלה. מטרה שבה נשתדל לעזור, להביא לתודעת הקהילה מקרים שבהם נפגעו, נרמסו, רוסקו נשמות של אנשים מתוך הקהילה ומעולם לא העזו לדבר על כך.
מקרים שאפילו לא הגיעו לקו החם - לצערינו.

מכבוד צנעת הפרט ומתוך כבוד להחלטות של הנפשות הפגועות מאחורי הסיפורים, לא נזכיר שמות או/ו ניתן רמזים על האנשים שמסתתרים מאחורי הסיפורים. לא כאן וגם לא בהודעות פרטיות.

אנחנו כאן למטרה אחת בלבד: להזהיר, להביא לתודעת הקהילה מקרים שניתן היה למנוע אותם, אילו הייתה מודעות גדולה יותר לפני.

אמש, כבר העלנו סיפור מצמרר אחד בצ'אט של הכלוב. חלקכם היו נוכחים וחלקכם לא.
בהמשך נעלה מקרים רבים אחרים של ניצול/פגיעה.

מי אנחנו?
אנחנו שלושה אנשים שמאסנו בשתיקה! ועוד אדם נוסף שחבר אלינו בכינויו "רב פקד שמועתי".
אנחנו "מסתתרים" מאחורי כינוי פיקטיבי, לא מתוך פחד, אלא משום שע"י חשיפה שלנו תגיע גם החשיפה של הקורבנות (וכמו שכבר אמרנו, כולם.. כולל כולם החליטו שאינם מעוניינים להחשף).
לא עוד כינוי שרלטני וטרולי.
אנחנו נאמר את שיש על לבנו.

נקווה שתגלו כלפינו סובלנות וסבלנות.

המשך יום טוב,
שוטרי הכלוב.
sheze​(נשלטת)
sheze​(נשלטת) • 6 באוג׳ 2006
אז זה הולך להיות משהו בסגנון:
"תזהרו מ X הוא לא מכבד גבולות של סאביות.
איך אנחנו יודעים? אנחנו לא יכולים להגיד כדי לא לחשוף את אחת מהנשמות הפועלות. אבל תסתמכו עלינו הרי הכינוי שלנו זה שוטרי הכלוב".

בהחלט תרומה חשובה מאוד להקהילה....

מקווה שכלובי ידאג לחסימתכם במהרה
CagePolice
sheze כתב/ה:
אז זה הולך להיות משהו בסגנון:
"תזהרו מ X הוא לא מכבד גבולות של סאביות.
איך אנחנו יודעים? אנחנו לא יכולים להגיד כדי לא לחשוף את אחת מהנשמות הפועלות. אבל תסתמכו עלינו הרי הכינוי שלנו זה שוטרי הכלוב".

בהחלט תרומה חשובה מאוד להקהילה....

מקווה שכלובי ידאג לחסימתכם במהרה

בוקר טוב sheze,

כמו שכבר ציינו, לא נזכיר שמות או/ו נרמוז אפילו.
רק נביא את השתלשלות המקרים. בתור בני אדם מובנת לנו ההחלטה של הקורבנות לא להחשף וגם מובנת לנו חובתנו הציבורית להביא מקרים אלו לתודעת הקהילה.
הצימאון לכמה שיותר צהוב שמסתתר מאחורי התגובה שלך, מובנת אף היא.
אנו בטוחים שכלובי, בתור אדם שקול יידע לעשות את ההבחנה בינינו לבין כינויים כפולים אחרים.
במידה וכלובי יחליט לחסום, החלטתו מקובלת עלינו.

בהזדמנות זו, תודה לכל התמיכה שבהודעות הפרטיות, זה חשוב לנו.

יום טוב,
שוטרי הכלוב.
אלון ב​(נשלט)
אלון ב​(נשלט) • 6 באוג׳ 2006
אני לא מאמין כמה שיעמום יש באנשים מה נסגר איתכם אין לכם מה לעשות בחיים קצת תעסוקה משהו בסגנון לא ניראה לי שאנחנו צריכים שוטרים באתר
יום טוב לכם משמר האזרחי בית סוהר בניתם כבר זה מאוד חשוב.
בשביל לעצור את הבעיתים שבקהילה
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
השתלשלת עניינים שאינה מגוף ראשון ואינה מזהירה ספציפית, צהובה אף היא. גם אם היא באה מניק שמתיימר להקרא משטרת הכלוב.
ובאופן כללי הרבה יותר קל לקבל אזהרה ממישהו שמכירים ומעריכים אותו כחסר משוא פנים מאשר מניק המורכב מגיבוב ניקים שאולי בנפרד הייתי חושבת שהם מנסים לעלות על בריקדות בכדי להאדיר את שם כמו שראינו שנעשה יותר מפעם.
melody

Re: תסלחו לנו על הפרת השלווה ביום רגוע שכזה..

melody • 6 באוג׳ 2006
משעשעים למדי הנסיונות החוזרים ונשנים הללו. לפני כחודשיים הופיע כאן דום כלשהו, שהבטיח בדיוק, אבל בדיוק אותם דברים. עקבותיו נעלמו כלא היו .

ובאיזו שתיקה מאסתם ?
השרשורים האינסופיים על דומים מסוכנים לכאורה, או שלא, שרצים פה כל שני וחמישי, מוכיחים את ההיפך הגמור. לגבי אותם מקרים שכן פורסמו, כבר עשיתם דבר מה ?

חוץ מזה, די כבר עם הקו החם הזה.
למה ?
כי מקרה שכן הגיעו אליהם, זכה לחוסר התייחסות ולזלזול .

מצטערת על חוסר האמון שאני מפגינה כלפיכם, מקווה למען כל הנפגעות שתצליחו לסייע ומאחלת לכם בהצלחה.
מUחדת

אם זה לא היה עצוב הייתי נקרעת.

מUחדת • 6 באוג׳ 2006
שלושה ניקים שהחליטו להקים כאן פלנגה. לוחמי חופש שיצילו את הקהילה מאבדון מוסרי.

חשה בטוחה יותר. ללא ספק.

{תקציר: NOT}

איזו פטרונות. ובמילים אחרות- מי שמכם?
רוצים לשנות- יופי.

להקים "משטרה בדס"מית" זה לא פחות מאסון גדול לקהילה הזאת-
אתם יוצרים כאן היסטריה, כאילו "פשעים בדס"מים" וחרא אנשים יש רק כאן, או שמא ה"פשעים" כאן הם כה שונים, אפלים ומיוחדים שיש לגייס צוותים מיוחדים לטיפול בבעיה.

כל שלושה אנשים יחליטו על הקמת מטה למיגור בעיות במגזר?
{הרבנות הראשית לענייני בדס"מ" מחפשת רב-קהילה (חוץ מקיחוט) ומוהל מוסמך לאגף המדיקל}

הכוונה טובה (?). הרעיון מחריד.
CagePolice
Black Lotus כתב/ה:
השתלשלת עניינים שאינה מגוף ראשון ואינה מזהירה ספציפית, צהובה אף היא. גם אם היא באה מניק שמתיימר להקרא משטרת הכלוב.
ובאופן כללי הרבה יותר קל לקבל אזהרה ממישהו שמכירים ומעריכים אותו כחסר משוא פנים מאשר מניק המורכב מגיבוב ניקים שאולי בנפרד הייתי חושבת שהם מנסים לעלות על בריקדות בכדי להאדיר את שם כמו שראינו שנעשה יותר מפעם.

העמדה שלך מובנת, לוטוס יקרה.
לא ציפינו ואף לא הופתענו מהתגובות המהירות שמגנות את הלך ההתנהלות שלנו.
אך התמיכה המשמעותית בהודעות פרטיות - חשובה לנו יותר.
אין בנו משום נימת זלזול כלפייך או כלפי כל תגובה בדומה לשלך.
למרבה הפתעתך (או שאולי לא) אנו דיי מסכימים עם עמדה זו.
אבל לא הותירו לנו ברירה אחרת. לא נוכל להחשף עד לרגע שלא תנתן הסכמה מפורשת מהקורבנות לכך.
חשיפתנו = לחשיפת הקורבנות , זו המשוואה.
CagePolice

Re: אם זה לא היה עצוב הייתי נקרעת.

מיוחדת. כתב/ה:
שלושה ניקים שהחליטו להקים כאן פלנגה. לוחמי חופש שיצילו את הקהילה מאבדון מוסרי.

חשה בטוחה יותר. ללא ספק.

{תקציר: NOT}

איזו פטרונות. ובמילים אחרות- מי שמכם?
רוצים לשנות- יופי.

להקים "משטרה בדס"מית" זה לא פחות מאסון גדול לקהילה הזאת-
אתם יוצרים כאן היסטריה, כאילו "פשעים בדס"מים" וחרא אנשים יש רק כאן, או שמא ה"פשעים" כאן הם כה שונים, אפלים ומיוחדים שיש לגייס צוותים מיוחדים לטיפול בבעיה.

כל שלושה אנשים יחליטו על הקמת מטה למיגור בעיות במגזר?
{הרבנות הראשית לענייני בדס"מ" מחפשת רב-קהילה (חוץ מקיחוט) ומוהל מוסמך לאגף המדיקל}

הכוונה טובה (?). הרעיון מחריד.

לא באנו להתיימר לשנות כאן דבר, מיוחדת.
תסלחו לנו אם חובתנו המוסרית בראש ובראשונה כבני אדם ומייד אח"כ כחלק מהקהילה עולה על כל קנה מידה אחר. אם בכך חטאנו, אז אנו מודים באשמה ומוכנים לספוג כל עונש ראוי.
מטרה אחת: להביא לתודעת הקהילה מקרים שבהם כל אחד ואחת מכם יכלו להיות שותפים לה ביתר קלות.

מי שמנו? אנחנו!

האטימות קיימת, ולעולם תתקיים.
חתולת הלילה
חתולת הלילה • 6 באוג׳ 2006
שלוש שאלות הכרחיות, מבחינתי:

איך תצליחו לעשות מהלך כזה בלי צהוב ובלי לחשוף? אם הכוונה היא להזהיר, הרי צריך מישהו להזהיר מפניו, לא כן? הרי הכוונה, אם אני מבינה נכון, אינה לכתוב כאן סיפורים.

אם לא יצויין אף שם, כדי להגן על אנשים, מה יקרה אם החשד יפול על מישהו שלא קשור לעניין? הוא יצטרך להוכיח שאין לו אחות?

והשאלה הכי חשובה - אני קוראת מהצד ואין לי מושג מי אתם. לו אחד מכם מישהו שאמון עלי, יכול להיות שהייתי מאמינה, אבל אם אתם אנונימיים, איך אני יכולה לדעת שהעובדות אמיתיות?

שבוע שקט שקט שקט שקט לכולנו.