ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הבהרה חשובה בנושא שמועות שהועלו בצ'ט - בבקשה היכנסו לקרוא

עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
לפני 18 שנים • 6 באוג׳ 2006
לא.
אי אפשר להמשיך הלאה ולתת לזה יד. מי שפגע הפעם באמילי יפגע בפעם הבאה בי או בדאנג'ן עם אותם סיפורי זוועה שיקריים. חייבים למצות את הדין עם אלה שמנסים לפגוע בנו דרך בית המשפט ולא לתת לנושא חשוב כזה להרקב פה בפורום.

עמק
dragon fly
dragon fly • 6 באוג׳ 2006
[quote="domme"][color=springgreen][b]עוד משהו קטן שחשבתי עליו עכשיו.
כיצד מישהי אחרי ''רופיז'' (סם האונס) רצה החוצה?
הסם הזה גורם לעלפון ולבלאק אאוט מוחלט כולל חוסר זכרון מהרגע שהסם מתחיל לפעול ועד הבוקר למחרת. בחורה על רופיז לא יכולה לעשות שום דבר, לזכור שום דבר, ובטח לא ללכת או לרוץ.

לידע הכללי שלכם רופיז (רוהיפנול בשמו המקצועי) זה סם הרגעה החזק פי 10 (!) מוואליום, ההשפעה שלו מנטרלת את המשתמש בו. הסם הזה נמכר כסם הרגעה לכל דבר אך הוא לא משומש לצרכים רפואיים.
לרוהיפנול לוקח כ- 10 דקות מרגע הבליעה עד למלוא ההשפעה שלו- וההשפעה יכולה להמשך עד 8שעות.
רוהיפנול גורם לאדם חוסר יכולת לדבר או לזוז, ולבסוף לעילפון מבלי לזכור דבר ממה שקרה. יש אנשים שחווים גם טריפים של הזיות לאחר שימוש בסם הזה.
תופעות לוואי ידועות: הפחתת חרדה; הרגשה טובה; צמצום עכבות; האטת דופק ונשימה; הנמכת לחץ הדם; ירידה בריכוז, עייפות; בלבול, סחרחורת; שיבוש הקואורדינציה, הזיכרון, השיפוט; דיכוי הנשימה והפסקתה; מוות.

זה על קצה המזלג,
תעשו איזה חיפוש קטן בגוגל על הסם הזה. מילות מפתח: רוהיפנול, רופיס/רופיז, Rohypnol (לאלו מכם שלא עצלנים לקרוא באנגלית) וגם Flunitrazepam

גבירתי הנכבדה סם האונס ידוע כghb עפ מיטב ידיעתי סם זה לא אפרט ממה הוא מורכב רק אציין
שאחד ממרכיביו הוא אקונימיקה בתוספת עוד כמה נוזלים מוביל לנוסחא שנקראת ghb
זהו סם בצורת נוזל...........
מספיקות כמה טיפות מיותרות כדי לשבש את פעילות הלב והמח
נשים יקרות תיזהרו במועדונים משתייה שמציעים לכם וכמובן לא להשאיר את הכוסות שלכן בבר ללא משמרת...(דרך אגב באירופה יש מכסה מיוחד למשקאות בברים שאי אפשר לשפוך לך כלום למשקה...... מין איטום שכזה לכוס.
למה אין את זה בארץ?
לא ספציפית
לא ספציפית • 6 באוג׳ 2006
אני לא אמנם לא ראיתי את השיחה המדוברת בצ'אט ואין לי מושג מי המאשימים , אבל לצערי מקרה האונס זה לא שמועות , הדבר המצער הזה אכן קרה.
מייפל​(לא בעסק)
מייפל​(לא בעסק) • 6 באוג׳ 2006
פשוט נדמה לי שדעתכם השתבשה עליכם לגמרי וסדרי העדיפויות שלכם לחלוטין לא ברורים.
כשיש איזשהו חשד שהתבצע אונס, נראה לי שהדבר הראשון צריך להיות בדיקה של מה שקרה, הושטת עזרה לזו שנפגעה (וכן, יש נשים שגם בגיל 20 לא יודעות או לא מסוגלות ללכת לרופא נשים, ואין שום סיבה להיות שיפוטי בקשר לזה). הדבר החשוב הוא- האם באמת יש כאן מישהי שנפגעה, ואם כן איך אפשר לעזור לה ולמנוע מצבים כאלה, ולא התמקדות על השם הטוב שלכם ועל מלחמות פנימיות מטומטמות.
ותאמינו לי- לי אין כאן שום אינטרס. לא מכירה אף אחד מהנוגעים בדבר. רק מזועזעת מזה ששוב ושוב שוכחים את הקורבן במקרה הטוב ומאשימים אותו ומכפישים אותו במקרה הפחות טוב.
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 6 באוג׳ 2006
לידיעתך- DHB נמצא באותה הקטגוריה יחד עם רופיז, בעל אותה ההשפעה ואותם תופעות הלוואי...
אגב, לגבי הנושא של הכוסות, מסכימה מבאה אחוז, מי שמכיר ואתי יודע כי אצלי הכוס תמיד ביד ומתי שהיא מונחת על הבאר, היא או ריקה או מוצתה...
אני מקווה שאת הכללים הללו נשים יקפידו עליהן.
אם את לא יושבת ליד הכוס שלך - עם הפנים אליה ולא עם הגב,
אם את לא מכירה אדם והוא מביא לך, שלא בנוכחותך משקה פתוח או כוס מלאה- אל תשתי.
קרה לא אחת כאשר בדנג'ן בזמנו הלך מישהו שאני לא מכירה והביא לי לשתות, כאשר הבקבוק מים היה פתוח הוא נשלח להביא אחד חדש - סגור.
לא להתבייש בכלל להחזיר משקה, או לבקש משקה שהוא סגור כמו מים מינרלים או רד בול למשל שהם סגורים לגמריי.

כל סם אונס אם DHB או רופיז, הינו סם ש''מפיל'' במלוא מובן המילה ואין שום סיכוי שמישהי תרוץ תחת ההשפעה שלו לשום מקום..

שוב,
אני מציעה עזרה מלאה בגיבוי מלא ודיסקרטיות מלאה במידה והדבר אכן קרה.
מעבר לזה אני בטוחה כי אמילי תתגבר את השמירה בכל מקרה לכל מקרה שלא יבוא (או לא יבוא שוב)
אני בטוח אפתח שבע עיניים מסביבי....

בכל מקרה, ההצעה בעינה עומדת, במידה והבחורה נאנסה לא משנה אם מתוך שכרות מאלכוהול או כל דבר אחר אני מוכנה לעזור...

דומי
eden1
eden1 • 6 באוג׳ 2006
מייפל כתב/ה:
פשוט נדמה לי שדעתכם השתבשה עליכם לגמרי וסדרי העדיפויות שלכם לחלוטין לא ברורים.
כשיש איזשהו חשד שהתבצע אונס, נראה לי שהדבר הראשון צריך להיות בדיקה של מה שקרה, הושטת עזרה לזו שנפגעה (וכן, יש נשים שגם בגיל 20 לא יודעות או לא מסוגלות ללכת לרופא נשים, ואין שום סיבה להיות שיפוטי בקשר לזה). הדבר החשוב הוא- האם באמת יש כאן מישהי שנפגעה, ואם כן איך אפשר לעזור לה ולמנוע מצבים כאלה, ולא התמקדות על השם הטוב שלכם ועל מלחמות פנימיות מטומטמות.
ותאמינו לי- לי אין כאן שום אינטרס. לא מכירה אף אחד מהנוגעים בדבר. רק מזועזעת מזה ששוב ושוב שוכחים את הקורבן במקרה הטוב ומאשימים אותו ומכפישים אותו במקרה הפחות טוב.

cheer.gif
Inside your head
Inside your head • 6 באוג׳ 2006
אני באמת ובתמים לא רואה שום סיבה שאדם כלשהו ירצה להרוס את הרושם שפמיליה יצרו במסיבות שלהם.
הייתי בשתי מסיבות שלהם, ונהניתי!

אם למישהו היה ספק בנוגע לאמיתות הנושא, עכשיו כבר לא:
emilya כתב/ה:
אני לא אמנם לא ראיתי את השיחה המדוברת בצ'אט ואין לי מושג מי המאשימים , אבל לצערי מקרה האונס זה לא שמועות , הדבר המצער הזה אכן קרה.

וכמו שמייפל אמרה, לצערי את הקורבן כאן שכחו והעיסוק היחידי הוא האם זו כנוניה כנגד הפמיליה או לא.
ותגובות כמו של בודיגארד ועבודת המאסטר העבירו בי חלחלה - לאור הקלות הבלתי נסבלת של הספק שהטילו. לא רק שלא הטילו ספק, אלא התעלמו לחלוטין מהאפשרות שזה אכן קרה!

ואני רוצה לציין לשבח את עמדתה של אמילי - ישר כח מותק!
המפקדת​(לא בעסק)

מאוד קל לצעוק זאב...

המפקדת​(לא בעסק) • 6 באוג׳ 2006
גם לי לא יצא להיות נוכחת בשיחה המדוברת בצ'אט, אבל אני יודעת שהמקרה המדובר הוא לא פיקציה בשום אופן !
אני פשוט לא מאמינה למה שאני קוראת פה !
אין לכם בושה ?
בחורות צעירות שלא מבינות מה הולך במסיבות מגיעות, מוחמאות מהעובדה שמזמינים להן משקה ומוצאות את עצמן עם בגדים קרועים ולא זוכרות בדיוק מה קרה...

תפתחו את האוזניים ואת העיניים שלכם !

אנשים, קורים דברים מאוד מכוערים לנשים ! ! !

אין כאן שום כוונה להאשים את מארגני המסיבה !

אבל להאשים אנשים שהם עושים רעש מכלום ?

עם כל הכבוד, אם הבחורה המדוברת באמת סוממה, היא לא זוכרת כלום !
היא לא טיפשה, היא פשוט לא תוכל לזהות את המעורבים..
כמו שאפשר לקרוא פה בתגובה העניינית של דרגון פליי, הסמים האלה יכולים להביא למצב של עילפון, שיבוש השיפוט, והיכולת לזכור משהו ממה שקרה.

אמילי, הבחורה לא "רצה מהמקום" כפי שכתבת, היא נלקחה הביתה ע"י חברים טובים.
אני חושבת שמה שהכי חשוב כרגע, זה שהדברים האלה יצאו לאור, הגיע הזמן שאנשים ובעיקר נשים ישמעו על התופעות הקשות האלה.
הגישה של "לי זה לא יקרה" לא תעבוד הפעם..

נשים יקרות, אנא, שימו לב למשקאות שלכן, אל תקבלו משקאות מאנשים שאתן לא מכירות
ובכלל, אנשים, שימו לב לחברים ולחברות שלכם..
שלא נשמע על עוד מיקרים כאלה...
נמש
נמש • 6 באוג׳ 2006
תהייה -
מדוע לא טופל העניין?
מדוע כולם שתקו עד עכשיו?
איפה היו כולם כשזה קרה וכשנודע הדבר?
lady @in black​(שולטת)
lady @in black​(שולטת) • 6 באוג׳ 2006
אני מזועזעת ורוצה להציע לבחורה עזרה!
ואמילי כל הכבוד על שאת מגלה אחריות והתעניינות לגבי המקרה הלוואי שבכל המועדונים המארחים היו מגלים כזו אחריות
250 איש נכחו במסיבה ,בטח מישהו ראה ,ואתם שותקים?
בושה!