אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הבהרה חשובה בנושא שמועות שהועלו בצ'ט - בבקשה היכנסו לקרוא

נמש
לפני 18 שנים • 7 באוג׳ 2006

Re: כמה אפשר לחפור בואו אני יסביר לכם מה היה

נמש • 7 באוג׳ 2006
cloudy Night כתב/ה:
היתה בחורה שהגיע למסיבה פעם ראשונה , הזמינו לה הרבה משקאות שכאן סימן השאלה אם הם היו תמימים או מהולים בחומר אסור.

הבחורה עשתה סקס עם מישהו אחד או כמה ואחרי זה לא זכרה עם מי זה היה או מה היה שם בדיוק.

בכל אופן היה שם מקרה של ניצול ילדה תמימה לא היה אונס אבל בכל מקרה עדיף שזה לא היה קורה כי ניצול כן היה.

לסיכום הבחורה בסדר אמרה שבכלליות נהנתה ואף שוקלת בחיוב ואפילו התנדבה להביא רכב למסיבה ביום שישי.

icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Lilu-FemdoM{Pon}

Re: כמה אפשר לחפור בואו אני יסביר לכם מה היה

Lilu-FemdoM{Pon} • 7 באוג׳ 2006
נמש כתב/ה:
cloudy Night כתב/ה:
היתה בחורה שהגיע למסיבה פעם ראשונה , הזמינו לה הרבה משקאות שכאן סימן השאלה אם הם היו תמימים או מהולים בחומר אסור.

הבחורה עשתה סקס עם מישהו אחד או כמה ואחרי זה לא זכרה עם מי זה היה או מה היה שם בדיוק.

בכל אופן היה שם מקרה של ניצול ילדה תמימה לא היה אונס אבל בכל מקרה עדיף שזה לא היה קורה כי ניצול כן היה.

לסיכום הבחורה בסדר אמרה שבכלליות נהנתה ואף שוקלת בחיוב ואפילו התנדבה להביא רכב למסיבה ביום שישי.

icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

מצטרפת לנמש icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
מUחדת

כמה אפשר לחפור, הא?

מUחדת • 7 באוג׳ 2006
cloudy Night כתב/ה:

?What the FUCK
כ'ץ​(נשלט)
כ'ץ​(נשלט) • 7 באוג׳ 2006
ועוד הבהרה הבחורה בכלל לא מהכלוב ואין לה מושג מה שקרה כאן אז לא להתעצבן שלא היתה תגובה היא פשוט לא מהכלוב
Lilu-FemdoM{Pon}
Lilu-FemdoM{Pon} • 7 באוג׳ 2006
אני עדיין בוהה במסך , המומה מהקלות שבה קלאודי רשם את דבריו.

"אה זה בסדר, הכל היה בהסכמה , היא נהנתה , המסך ירד , כולם הביתה" icon_eek.gif
מUחדת
מUחדת • 7 באוג׳ 2006
דנדיליון כתב/ה:
איפה עובר הקו המפריד בין אונס לניצול?

לפי חלק מהמגיבים זה תלוי בשומרים שראו או לא ראו
{כי במסיבות של הFמיליה זה בטח לא יכול לקרות. לנו זה אף פעם לא קורה}
לפי חלק אחר- ברגע שהיא "אמרה שבכלליות נהנתה ואף שוקלת בחיוב ואפילו התנדבה להביא רכב למסיבה ביום שישי" אז זה סתם ניצול. לא אונס.

צינית. לגמרי צינית.
כ'ץ​(נשלט)
כ'ץ​(נשלט) • 7 באוג׳ 2006
דנדיליון כתב/ה:
איפה עובר הקו המפריד בין אונס לניצול?

זה כבר ענין של עורכי דין ובתי משפט...

היה כאן משהו לא בסדר אבל זה לפי דעתי רחוק מאונס

זה עדין לא אומר שזה בסדר מה שקרה אבל כולם יכולים להירגע..........

השעה 6:40 אזעקה נמשיך אחר כך .......... כאן לא נרגעים
עבודת מאסטר{lori}
עבודת מאסטר{lori} • 7 באוג׳ 2006
עכשיו יש לי משהו לומר, לכל אותם מחרחרי ריב, לכל אותם לוחמי צדק ארטילאי שמיהרו לדון באחריותה של אמילי לאונס שהיה במסיבה שהיא אירגנה

מה קרה, קיבינימאט?? מה קרה?! אין לכם טיפת כבוד עצמי??
מפקדת שנלחמה על כבודה של הנערה שנאנסה באכזריות באמצעות סם אונס
אמיליה שכתבה בתעוזתה הרבה שהדבר אכן קרה, אותה אמיליה שלא היתה במסיבה כלל!
ואלו רק שני שמות שעלו לי לראש מהסיפור הזה, קיימים ''צדיקים'' נוספים, פשוט תדפדפו אחורה בפוסט הזה.

אתם לוקחים את כבודה של אמילי ורומסים אותו לשם משחק. אישה נפלאה שבסך הכל רוצה לעשות מסיבות BDSM נקיות, טובות, איכותיות, על קלאסה - והופ! הנה יש למי להציק. יש מישהי לעשות רוח על חשבונה.
אתם מעלים טענות וגוזרים את הדין. אני בספק שכלל היה שם ניצול אחרת אותה בחורה לא היתה מתנדבת לרוץ ולהגיע ביום שישי הקרוב.

ולאותה בחורה שקרנית נוראית, במקומך לא הייתי מראה את הפרצוף שלי במועדון.
אישה כמוך מבזה נשים רבות שנאנסו! שעברו את הטראומה הנוראית הזו! איך את מעיזה? איך את מעיזה לרמוס את כבודן ולחפש תשומת לב באמצעות המילה האכזרית הזו?
איך את מעיזה לגרום לאנשים רבים וטובים, ואני ביניהם, לשנות את הקונוטציה שעולה להם בראש לגבי המילה אונס - מ''זוועה'' ל''סקפטיות''?

הסיפור הזה מגעיל אותי. מגעיל אותי שבנות ישראל למדו לזעוק אונס כי המילה אונס גורת אחריה טאבו - זו הדרך היעילה ביותר לפגוע באנשים חפים מפשע כי כשהבחורה זועקת אונס היא פרה קדושה, תמימה וזכה, היא מסכנה ונאנסה וזו עובדה רטורית.
מגעילה אותי אותה בחורה שמיהרה לזעוק אונס.
מגעילות אותי אותן לוחמות צדק שקרניות, ששיקרו במצח נחושה אודות האינפורמציה הקיימת בידיהן לגבי אותו אונס
ומגעילים אותי אותם אנשים שממהרים להתייחס לאונס כאילו הוא עובדה מוגמרת, כאילו ברגע שנזרקה המילה לחלל האוויר הרי היא מובנת מאליו.

צר לי על שאני מתבטא בצורה כל כך חריפה שאינה מאפיינת אותי, אבל זו ההרגשה שלי מכם. תתביישו. יש לכם סיבה טובה.

ולך, אמילי, אדם יקר שכמוך, ולך, מאסטר F עליך שמעתי כל כך הרבה דברים טובים (ואני מתכנן לברר אותם פייס טו פייס בשישי הקרוב (-: ) אל תתנו לחלאות שכאלו להוציא לכם את הרוח מהמפרשים. טיפוסים שכאלו תמיד היו ותמיד יהיו, וזה מגעיל אבל זו מציאות איתה יש להתמודד.
מייפל​(לא בעסק)
מייפל​(לא בעסק) • 7 באוג׳ 2006
עבודת מאסטר, לפעמים עדיף לשתוק.
לא ברור לי מה כבודה של אמילי בכלל קשור לסיפור הזה. זה פשוט קשקוש.
מדובר כאן על פגיעה. תקרא לזה אונס, תקרא לזה ניצול, לא משנה- מישהי נפגעה. נפגעה פיזית נפגעה נפשית, לא יודעת. אבל משהו כנראה קרה כאן.
לא כבודה של אמילי מונח כאן במרכז הסיפור הזה אלא הפגיעה שנעשתה. זה מה שחשוב, וכל מי שרואה את זה אחרת משהו אצלו קצת משובש כנראה.
לא ברור לי מהיכן אתה לוקח את הזכות לזעוק זעקה מגוחכת לגבי השימוש שנעשה באונס וניצול.
אונס זה דבר שקורה כל הזמן.
הסטטיסטיקה מדברת על אחת מתוך שלוש נשים שעוברת תקיפה מינית. אחת מתוך חמש ילדות שחווה את זה בתוך המשפחה.
זה מה שחשוב. אתה מבין? לא כבודה הרמוס של אמילי ולא תחושות הגועל שלך. מה שחשוב זה שנשים הן מותרות לכל אדם בחברה שבה אנחנו חיים.
אם תחשוב על זה קצת, אולי גם זה יעורר בך גועל.