צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הבהרה חשובה בנושא שמועות שהועלו בצ'ט - בבקשה היכנסו לקרוא

רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
לפני 17 שנים • 7 באוג׳ 2006
עבודת מאסטר כתב/ה:
עכשיו יש לי משהו לומר, לכל אותם מחרחרי ריב, לכל אותם לוחמי צדק ארטילאי שמיהרו לדון באחריותה של אמילי לאונס שהיה במסיבה שהיא אירגנה

מה קרה, קיבינימאט?? מה קרה?! אין לכם טיפת כבוד עצמי??
מפקדת שנלחמה על כבודה של הנערה שנאנסה באכזריות באמצעות סם אונס
אמיליה שכתבה בתעוזתה הרבה שהדבר אכן קרה, אותה אמיליה שלא היתה במסיבה כלל!
ואלו רק שני שמות שעלו לי לראש מהסיפור הזה, קיימים ''צדיקים'' נוספים, פשוט תדפדפו אחורה בפוסט הזה.

אתם לוקחים את כבודה של אמילי ורומסים אותו לשם משחק. אישה נפלאה שבסך הכל רוצה לעשות מסיבות BDSM נקיות, טובות, איכותיות, על קלאסה - והופ! הנה יש למי להציק. יש מישהי לעשות רוח על חשבונה.
אתם מעלים טענות וגוזרים את הדין. אני בספק שכלל היה שם ניצול אחרת אותה בחורה לא היתה מתנדבת לרוץ ולהגיע ביום שישי הקרוב.

ולאותה בחורה שקרנית נוראית, במקומך לא הייתי מראה את הפרצוף שלי במועדון.
אישה כמוך מבזה נשים רבות שנאנסו! שעברו את הטראומה הנוראית הזו! איך את מעיזה? איך את מעיזה לרמוס את כבודן ולחפש תשומת לב באמצעות המילה האכזרית הזו?
איך את מעיזה לגרום לאנשים רבים וטובים, ואני ביניהם, לשנות את הקונוטציה שעולה להם בראש לגבי המילה אונס - מ''זוועה'' ל''סקפטיות''?

הסיפור הזה מגעיל אותי. מגעיל אותי שבנות ישראל למדו לזעוק אונס כי המילה אונס גורת אחריה טאבו - זו הדרך היעילה ביותר לפגוע באנשים חפים מפשע כי כשהבחורה זועקת אונס היא פרה קדושה, תמימה וזכה, היא מסכנה ונאנסה וזו עובדה רטורית.
מגעילה אותי אותה בחורה שמיהרה לזעוק אונס.
מגעילות אותי אותן לוחמות צדק שקרניות, ששיקרו במצח נחושה אודות האינפורמציה הקיימת בידיהן לגבי אותו אונס
ומגעילים אותי אותם אנשים שממהרים להתייחס לאונס כאילו הוא עובדה מוגמרת, כאילו ברגע שנזרקה המילה לחלל האוויר הרי היא מובנת מאליו.

צר לי על שאני מתבטא בצורה כל כך חריפה שאינה מאפיינת אותי, אבל זו ההרגשה שלי מכם. תתביישו. יש לכם סיבה טובה.

ולך, אמילי, אדם יקר שכמוך, ולך, מאסטר F עליך שמעתי כל כך הרבה דברים טובים (ואני מתכנן לברר אותם פייס טו פייס בשישי הקרוב (-: ) אל תתנו לחלאות שכאלו להוציא לכם את הרוח מהמפרשים. טיפוסים שכאלו תמיד היו ותמיד יהיו, וזה מגעיל אבל זו מציאות איתה יש להתמודד.

עבודת מסטר.
בד"כ איני נוהגת להתערב בשרשורים כגון אלו, אם לא נכחתי
באירוע המדובר.
אך מהכרותי עם אמילי ומסטר F -שני אנשים נפלאים, ולאור מה שקראתי בשרשור,
והקלות הבלתי נסבלת של האשמות שעפו באויר לכל כיוון,
אני סומכת את ידי על כל מילה ומילה שלך.

רבותי-תתחילו להפריד את המוץ מהתבן וזכרו תמיד את הילד מהסיפור זאב זאב.

ימים רגועים לכולם.
Jake​(שולט)

בודיגארד, עבודת מאסטר, רחפנית ודומיהם

Jake​(שולט) • 7 באוג׳ 2006
אמילי, מתנצל מראש אם הדבר עשוי להוביל להתלהמות יתר, אך דברי כמובן אינם מופנים אליך.

קראתי את כל השרשור בעיון ולא מצאתי תגובה אחת המטילה אחריות כלשהי על אמילי ו/או על F. אף אחד לא בא בהאשמות אליהם ו/או כלפיהם.

לעומת זאת, למרות שאף אחד מהמוקיעים לא מכיר את הדמות המדוברת (הנפגעת) ולא מודע לפרטים כלשהם לגבי מה שקרה, אם קרה, כולם כאחד ממהרים לזעוק, לתקוף, להשמיץ ואף להכחיש כי אירוע שכזה יכל להתרחש. מאיפה לכם עזות המצח?

כל טענה בדבר פגיעה ראויה לבחינה, גם אם זה עשוי להיות לא נעים למאן דהוא מחברי הקהילה. עד שהנושא לא יאושר ו/או יופרך באופן בלתי אמצעי, איני רואה שיש מקום "להוקיע" את הנפגעת ו/או את המביעים תמיכה בה בפוסט.

עבודת מאסטר, הבאת לתשומת לבנו שאמיליה לא נכחה במסיבה ובו זמנית הודית שאף אתה לא נכחת - אם לאמיליה אין זכות דיבור בשרשור הזה בוודאי שגם לך אין.
עבודת מאסטר{lori}

Re: בודיגארד, עבודת מאסטר, רחפנית ודומיהם

עבודת מאסטר{lori} • 7 באוג׳ 2006
Jake כתב/ה:

עבודת מאסטר, הבאת לתשומת לבנו שאמיליה לא נכחה במסיבה ובו זמנית הודית שאף אתה לא נכחת - אם לאמיליה אין זכות דיבור בשרשור הזה בוודאי שגם לך אין.

אינני מבין איך פירשת את דברי בצורה כזו
הייתי במסיבה, והסתובבתי די הרבה בין החדרים.
אינני מתיימר לומר שראיתי הכל בכל רגע נתון, אני לא סופרמן, אבל בהחלט הייתי שם

ולידיעתך, זו היתה מסיבה מעולה icon_smile.gif

ובקשר לדבריך, קרא את דבריו של כ"ץ (קלאודי נייט) שיודע ממקור ראשון על מה הוא מדבר

להתראות
lady @in black​(שולטת)
lady @in black​(שולטת) • 7 באוג׳ 2006
עבודת מאסטר כתב/ה:
עכשיו יש לי משהו לומר, לכל אותם מחרחרי ריב, לכל אותם לוחמי צדק ארטילאי שמיהרו לדון באחריותה של אמילי לאונס שהיה במסיבה שהיא אירגנה

מה קרה, קיבינימאט?? מה קרה?! אין לכם טיפת כבוד עצמי??
מפקדת שנלחמה על כבודה של הנערה שנאנסה באכזריות באמצעות סם אונס
אמיליה שכתבה בתעוזתה הרבה שהדבר אכן קרה, אותה אמיליה שלא היתה במסיבה כלל!
ואלו רק שני שמות שעלו לי לראש מהסיפור הזה, קיימים ''צדיקים'' נוספים, פשוט תדפדפו אחורה בפוסט הזה.

אתם לוקחים את כבודה של אמילי ורומסים אותו לשם משחק. אישה נפלאה שבסך הכל רוצה לעשות מסיבות BDSM נקיות, טובות, איכותיות, על קלאסה - והופ! הנה יש למי להציק. יש מישהי לעשות רוח על חשבונה.
אתם מעלים טענות וגוזרים את הדין. אני בספק שכלל היה שם ניצול אחרת אותה בחורה לא היתה מתנדבת לרוץ ולהגיע ביום שישי הקרוב.

ולאותה בחורה שקרנית נוראית, במקומך לא הייתי מראה את הפרצוף שלי במועדון.
אישה כמוך מבזה נשים רבות שנאנסו! שעברו את הטראומה הנוראית הזו! איך את מעיזה? איך את מעיזה לרמוס את כבודן ולחפש תשומת לב באמצעות המילה האכזרית הזו?
איך את מעיזה לגרום לאנשים רבים וטובים, ואני ביניהם, לשנות את הקונוטציה שעולה להם בראש לגבי המילה אונס - מ''זוועה'' ל''סקפטיות''?

הסיפור הזה מגעיל אותי. מגעיל אותי שבנות ישראל למדו לזעוק אונס כי המילה אונס גורת אחריה טאבו - זו הדרך היעילה ביותר לפגוע באנשים חפים מפשע כי כשהבחורה זועקת אונס היא פרה קדושה, תמימה וזכה, היא מסכנה ונאנסה וזו עובדה רטורית.
מגעילה אותי אותה בחורה שמיהרה לזעוק אונס.
מגעילות אותי אותן לוחמות צדק שקרניות, ששיקרו במצח נחושה אודות האינפורמציה הקיימת בידיהן לגבי אותו אונס
ומגעילים אותי אותם אנשים שממהרים להתייחס לאונס כאילו הוא עובדה מוגמרת, כאילו ברגע שנזרקה המילה לחלל האוויר הרי היא מובנת מאליו.

צר לי על שאני מתבטא בצורה כל כך חריפה שאינה מאפיינת אותי, אבל זו ההרגשה שלי מכם. תתביישו. יש לכם סיבה טובה.

ולך, אמילי, אדם יקר שכמוך, ולך, מאסטר F עליך שמעתי כל כך הרבה דברים טובים (ואני מתכנן לברר אותם פייס טו פייס בשישי הקרוב (-: ) אל תתנו לחלאות שכאלו להוציא לכם את הרוח מהמפרשים. טיפוסים שכאלו תמיד היו ותמיד יהיו, וזה מגעיל אבל זו מציאות איתה יש להתמודד.

זה מה שקורה כשאוכלים יותר מדי במבה icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 7 באוג׳ 2006
בני נעוות המרדות....

למישהו יש מושג איזה עינוי על לא עוול בכפה אמילי עברה?
למישהו יש מושג כמה היא לקחה ללב?
למישהו יש מושג כמה נזק תיקשורתי יש לאנשים שזו גם פרנסתם?
ועל מה?
על מה???
מדוע אמילי צריכה חצי לילה מולי ובטח עם אחרים לכאוב כאב
שבכלל לא מגיע לה?

אין לכם תשובות וגם לא יהיו לכם ומדוע?
כי מה שלא קרה בעצם לא ניתן לנתוח.

עיקרון ה"ביאס קורפוס" תופס בכל מדינת חוק
גם אצל המקטרגים, רק כשזה נוח...
לא כשיש ריח דם..

כולם צועקים על אחריות,
אז שתהייה סוף סוף,
ולא רק באלפוני.

עליבות לשמה.
מייפל​(לא בעסק)
מייפל​(לא בעסק) • 7 באוג׳ 2006
טוב, באמת נמאסתם עלי.
חבורת חנפנים צדקנים עוורים שלא מסוגלים לראות מימינם ומשמאלם.
אני נורא מצטערת אם אמילי מרגישה רע, אבל אני הרבה יותר מצטערת אם מישהי נוצלה נאנסה או נפגעה. זה נראה לי קצת יותר חשוב. הרבה יותר חשוב.
אז אחרי שתסיימו לזעוק את הזעקות המגוחכות שלכם על כבודה הרמוס של אמילי ועל הצער הרב שלה ועל פרנסתה הנתונה בסכנה, אולי תוכלו להתייחס למה שבאמת חשוב- שייתכן (ואני מכירה בעובדה שייתכן גם שלא) שיש כאן מישהי שנפגעה, שנוצלה, והדבר החשוב הוא לדאוג לכך שזה לא יקרה יותר, שיהיה לה מקום בטוח שהיא תוכל לדבר בו, לפרוק את כאבה.
כאן זה וודאי לא המקום הבטוח הזה כי מי שלא תהיה אותה נערה היא הואשמה פה בשקרנות ובעוד אלף האשמות.

ושוב- לי אין כאן שום אינטרס. יש לי חיבה כבוד והערכה לאמילי מהמעט שאני מכירה אותה ושמעתי עליה, אני מקווה שהיא תצליח ותתפרנס, מאחלת לה את כל ההצלחה בעולם ושלא תהיה לה שום עוגמת נפש, אבל שוב- זה לא הדבר העיקרי בסיפור הזה.
מתי כבר תבינו.
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
מייפל כתב/ה:
טוב, באמת נמאסתם עלי.
חבורת חנפנים צדקנים עוורים שלא מסוגלים לראות מימינם ומשמאלם.
אני נורא מצטערת אם אמילי מרגישה רע, אבל אני הרבה יותר מצטערת אם מישהי נוצלה נאנסה או נפגעה. זה נראה לי קצת יותר חשוב. הרבה יותר חשוב.
אז אחרי שתסיימו לזעוק את הזעקות המגוחכות שלכם על כבודה הרמוס של אמילי ועל הצער הרב שלה ועל פרנסתה הנתונה בסכנה, אולי תוכלו להתייחס למה שבאמת חשוב- שייתכן (ואני מכירה בעובדה שייתכן גם שלא) שיש כאן מישהי שנפגעה, שנוצלה, והדבר החשוב הוא לדאוג לכך שזה לא יקרה יותר, שיהיה לה מקום בטוח שהיא תוכל לדבר בו, לפרוק את כאבה.
כאן זה וודאי לא המקום הבטוח הזה כי מי שלא תהיה אותה נערה היא הואשמה פה בשקרנות ובעוד אלף האשמות.

ושוב- לי אין כאן שום אינטרס. יש לי חיבה כבוד והערכה לאמילי מהמעט שאני מכירה אותה ושמעתי עליה, אני מקווה שהיא תצליח ותתפרנס, מאחלת לה את כל ההצלחה בעולם ושלא תהיה לה שום עוגמת נפש, אבל שוב- זה לא הדבר העיקרי בסיפור הזה.
מתי כבר תבינו.

מייפל.

לפני שאת מטיחה "מחמאות" שכאלו, קראי את כל השרשור מתחילתו עד סופו.
תחילה כולם הזדעזעו ממה שאמילי סיפרה, ובראש כולם אמילי,שכאבה שאכן דבר כזה,
אם אירע, אירע במקום ששמירת הנוכחים הינה בראש המארגנים.
ככל שהשרשור התפתח, התברר שלא היה אונס, וגם ניצול קצת קשה לקרוא לזה,ביחוד
בהתחלה, הושמעו פה כמה פעמים הצעות תמיכה ועזרה לאותה בחורה עלומה,
ואכן זכותה לא לחשוף את עצמה ו/או לקבל את העזרה המוצעת,
אז לפני שאת נעמדת על רגלייך האחוריות ומכנה כינויים כל כך נאורים את כולנו,
תחשבי לרגע שאולי האמת ידועה רק לבנדם אחד וזו הבחורה עצמה.

בכללי, כל ניצול ולו הקטן ביותר של נשים, משכיח ממני את הנימוס שלי ואני הראשונה
שמוקיעה את המעשים, אך מהתרשמותי לאחר קריאת כל ההודעות, איני חושבת
שאכן המעשה שקרה היה מעבר לבחורה שעשתה חיים, השתכרה ואולי הרגישה קצת רע
עם עצמה למחרת.
צריכים לקרוא גם בין השורות מייפל לפני שיורדים לרמה נמוכה של כינויים.
כ'ץ​(נשלט)

תגובה לעבודת מאסטר

כ'ץ​(נשלט) • 7 באוג׳ 2006
אתה כל כך חוצפן.

איך אתה מעיז לקרוא לבחורה שקרנית היא בכלל לא יודעת שיש אתר שנקרה כלוב היא לא דיברה על זה עם אף אחד איך אתה מעיז לקרוא לה שקרנית

אני כל כך שונא אנשים כמוך ובחיים לא היתי כל כך עצבני

מצפה להתנצלות
מקמרפי​(אחר){ush ואושה}
מייפל כתב/ה:
עבודת מאסטר, לפעמים עדיף לשתוק.
לא ברור לי מה כבודה של אמילי בכלל קשור לסיפור הזה. זה פשוט קשקוש.
מדובר כאן על פגיעה. תקרא לזה אונס, תקרא לזה ניצול, לא משנה- מישהי נפגעה. נפגעה פיזית נפגעה נפשית, לא יודעת. אבל משהו כנראה קרה כאן.
לא כבודה של אמילי מונח כאן במרכז הסיפור הזה אלא הפגיעה שנעשתה. זה מה שחשוב, וכל מי שרואה את זה אחרת משהו אצלו קצת משובש כנראה.
לא ברור לי מהיכן אתה לוקח את הזכות לזעוק זעקה מגוחכת לגבי השימוש שנעשה באונס וניצול.
אונס זה דבר שקורה כל הזמן.
הסטטיסטיקה מדברת על אחת מתוך שלוש נשים שעוברת תקיפה מינית. אחת מתוך חמש ילדות שחווה את זה בתוך המשפחה.
זה מה שחשוב. אתה מבין? לא כבודה הרמוס של אמילי ולא תחושות הגועל שלך. מה שחשוב זה שנשים הן מותרות לכל אדם בחברה שבה אנחנו חיים.
אם תחשוב על זה קצת, אולי גם זה יעורר בך גועל.

צודקת מאה אחוז.
חבורת מלחכי פינכה.
עדר קרנפים שעטים לזעוק אותן זעקות חמס מגוחכות על הפגיעה במוניטין של הפאקינג פאמיליה באותן תבניות רעיוניות בנאליות. אפילו באתרים אחרים.
בטח תקבלו 10 אחוזים הנחה על המשקה השני במסיבה הבאה.
מישהו בכלל האשים את מארגני המסיבה?!
אני לא מצליח לתפוס איך לעזאזל מוקד הענין הפך להיות המוניטין של ליין המסיבות
עוד מהשניה הראשונה.
תאוריות קונספירציה ילדותיות המשתמשות במוטיב הזבל האולטרא-אומנותי.
כולכם בעע
חוזר- בעעעע
יכול להיות שהדבר הוצג בצורה חובבנית.
יכול להיות שלא התרחש אונס כהלכתו אלא רק ניצול.

אף אחד לא יודע באמת מה קרה.
והחשוב מכל הוא בירור הענין לאשורו, מציאת האשמים באם זה אפשרי עדיין ויותר מכל עשיית כל האפשר על מנת למנוע השנות מקרים כאלה- לשקול הגברת אבטחה או התאמתה למקומות היותר מועדים לפורענות (חדרים קטנים למשל), קביעת נהלים חדשים והגברת המודעות של נשים (ואף גברים) לסכנות האורבות להם בסיטואציות כאלה וריכוז שלל אזהרות וכלים מועילים.
אולי אפילו שרשור אזהרות שיקבל מימד של דביקות בראש איזה פורום. (אם קיים כבר אחד כזה ראו דבריי כמבוטלים)

כל השאר...
כן, ניחשתם, יש בזה בית אחת ולא מעט עין.
Inside your head
Inside your head • 7 באוג׳ 2006
מקמרפי כתב/ה:
מייפל כתב/ה:
עבודת מאסטר, לפעמים עדיף לשתוק.
לא ברור לי מה כבודה של אמילי בכלל קשור לסיפור הזה. זה פשוט קשקוש.
מדובר כאן על פגיעה. תקרא לזה אונס, תקרא לזה ניצול, לא משנה- מישהי נפגעה. נפגעה פיזית נפגעה נפשית, לא יודעת. אבל משהו כנראה קרה כאן.
לא כבודה של אמילי מונח כאן במרכז הסיפור הזה אלא הפגיעה שנעשתה. זה מה שחשוב, וכל מי שרואה את זה אחרת משהו אצלו קצת משובש כנראה.
לא ברור לי מהיכן אתה לוקח את הזכות לזעוק זעקה מגוחכת לגבי השימוש שנעשה באונס וניצול.
אונס זה דבר שקורה כל הזמן.
הסטטיסטיקה מדברת על אחת מתוך שלוש נשים שעוברת תקיפה מינית. אחת מתוך חמש ילדות שחווה את זה בתוך המשפחה.
זה מה שחשוב. אתה מבין? לא כבודה הרמוס של אמילי ולא תחושות הגועל שלך. מה שחשוב זה שנשים הן מותרות לכל אדם בחברה שבה אנחנו חיים.
אם תחשוב על זה קצת, אולי גם זה יעורר בך גועל.

צודקת מאה אחוז.
חבורת מלחכי פינכה.
עדר קרנפים שעטים לזעוק אותן זעקות חמס מגוחכות על הפגיעה במוניטין של הפאקינג פאמיליה באותן תבניות רעיוניות בנאליות. אפילו באתרים אחרים.
בטח תקבלו 10 אחוזים הנחה על המשקה השני במסיבה הבאה.
מישהו בכלל האשים את מארגני המסיבה?!
אני לא מצליח לתפוס איך לעזאזל מוקד הענין הפך להיות המוניטין של ליין המסיבות
עוד מהשניה הראשונה.
תאוריות קונספירציה ילדותיות המשתמשות במוטיב הזבל האולטרא-אומנותי.
כולכם בעע
חוזר- בעעעע
יכול להיות שהדבר הוצג בצורה חובבנית.
יכול להיות שלא התרחש אונס כהלכתו אלא רק ניצול.

אף אחד לא יודע באמת מה קרה.
והחשוב מכל הוא בירור הענין לאשורו, מציאת האשמים באם זה אפשרי עדיין ויותר מכל עשיית כל האפשר על מנת למנוע השנות מקרים כאלה- לשקול הגברת אבטחה או התאמתה למקומות היותר מועדים לפורענות (חדרים קטנים למשל), קביעת נהלים חדשים והגברת המודעות של נשים (ואף גברים) לסכנות האורבות להם בסיטואציות כאלה וריכוז שלל אזהרות וכלים מועילים.
אולי אפילו שרשור אזהרות שיקבל מימד של דביקות בראש איזה פורום. (אם קיים כבר אחד כזה ראו דבריי כמבוטלים)

כל השאר...
כן, ניחשתם, יש בזה בית אחת ולא מעט עין.

ולי רק נותר להוסיף..

יש לי כ"כ הרבה דברים בבטן.. אך עפ"י כללי הכלוב זה יקרא הוצאת דיבה (כי לא ממש ניתן להוכיח אותם, אבל כן אפשר לקרוא אותם בין השורות)..
מ א פ י ה!
שאותה מנהלים ערסים טיפשים במיוחד.

מסכימה עם כל מילה של מייפל ומקמרפי, מצטרפת לתחושת הגועל שלהם.
ב ע ע ע ע ע ! ! !