סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הבהרה חשובה בנושא שמועות שהועלו בצ'ט - בבקשה היכנסו לקרוא

מUחדת
לפני 17 שנים • 7 באוג׳ 2006
מUחדת • 7 באוג׳ 2006
מייפל כתב/ה:
טוב, באמת נמאסתם עלי.
חבורת חנפנים צדקנים עוורים שלא מסוגלים לראות מימינם ומשמאלם.
אני נורא מצטערת אם אמילי מרגישה רע, אבל אני הרבה יותר מצטערת אם מישהי נוצלה נאנסה או נפגעה. זה נראה לי קצת יותר חשוב. הרבה יותר חשוב.אז אחרי שתסיימו לזעוק את הזעקות המגוחכות שלכם על כבודה הרמוס של אמילי ועל הצער הרב שלה ועל פרנסתה הנתונה בסכנה, אולי תוכלו להתייחס למה שבאמת חשוב- שייתכן (ואני מכירה בעובדה שייתכן גם שלא) שיש כאן מישהי שנפגעה, שנוצלה, והדבר החשוב הוא לדאוג לכך שזה לא יקרה יותר, שיהיה לה מקום בטוח שהיא תוכל לדבר בו, לפרוק את כאבה.כאן זה וודאי לא המקום הבטוח הזה כי מי שלא תהיה אותה נערה היא הואשמה פה בשקרנות ובעוד אלף האשמות.

ושוב- לי אין כאן שום אינטרס. יש לי חיבה כבוד והערכה לאמילי מהמעט שאני מכירה אותה ושמעתי עליה, אני מקווה שהיא תצליח ותתפרנס, מאחלת לה את כל ההצלחה בעולם ושלא תהיה לה שום עוגמת נפש, אבל שוב- זה לא הדבר העיקרי בסיפור הזה.
מתי כבר תבינו.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 7 באוג׳ 2006
שוב הנטיה המשונה הזו של הקהילה לנסות לפתור את כל עוולות העולם באמצעות שרשורים בפורומים. כן היה, לא היה, נשים הפקר, נשים מעלילות, מארגנים לא אשמים, מארגנים כן אשמים - מה המטרה פה בעצם?

לא הייתי במסיבה ואין לי שום מידע, אך מרסיסי המידע הסותר שעפו פה עולה שבמסיבה של הפמיליה ביום שישי הוחדר-לכאורה סם אונס למשקה של בחורה שאינה מהקהילה, על ידי אנשים שזהותם אינה ידועה, וכתוצאה קיימו הללו יחסי מין עמה מבלי שהיא זוכרת דבר.
מהתמונה הזו נראה לי ברור למדי שהגורמים הרלוונטיים, במידה והדבר אמנם אירע והבחורה תחליט לפנות אליהם, הם המשטרה וגורמי סיוע למיניהם. ממש לא תפקידה של "הקהילה" לברר ולחקור את העניין וגם אין לה כלים לעשות זאת. לא תפקידה לשפוט אף אחד ואין בנמצא שופטים מטעמה. גם לא תפקידה לסייע או לתמוך, אלא אם הבחורה מעוניינת דווקא בתמיכה זו. אפילו לא תפקידה (או תפקידם של מארגני המסיבות, שאגב, לא ברור לי איזו אשמה אפשר להפנות כלפיהם) להשתגע עם אבטחה ולהגביל פעילות במסיבות שהצטיינו באווירה המינית והחופשית שהיתה בהן, כי רב הנזק על התועלת.
אין כאן שום דבר שייחודי ל"קהילה" ואין שום סיבה שהאירוע הזה, אם אמנם אירע, ייחשב לעניין קהילתי פנימי והטיפול בו יתבצע בצ'אט ובפורומים.
פירות אסורים{זוג}

אז ככה

פירות אסורים{זוג} • 7 באוג׳ 2006
[size=18]אני לא אוהבת בכלל להתערב בכל הדברים האלו.
אני לא מכירה גם את הסיפור כולו ואת האנשים המעורבים בו, אבל נדמה לי שאתם מפספסים דבר חשוב כאן.
יש מישהי שעברה חוויה לא נעימה- אולי זה לא היה אונס,
אולי היא הייתה שיכורה ולא כ"כ שלטה בעצמה ואיכשהו הגיעה לחדר הם גבר או כמה גברים שפשוט ניצלו את מצבה.
אולי היא סיפרה על כך למישהו כי היא לא אהבה את מה שקרה והם פירשו זאת כאונס.
זה לא ממש חשוב כל הפרטים כאן.
אבל כל הטררם והשירשורים המיותרים האלו שאתם עושים כאן בטח ובטח שלא עוזרים
כל אחד זורק את דעתו
ואיפה היא הבחורה ההיא? מתביישת? מרגישה שהיא אשמה במה שקרה? והגברים שעשו לה את זה? מה הם מרגישים?
כלום
הם זיינו
והיא זו שנכנסו אליה במרמה- או בזמן שהיא הייתה חלשה.

אגב
זה לא כ"כ מוזר שדבר כזה ייקרה במסיבות האלו ואף אחד מהנוכחים לא יידע על זה
כי גם לי זה קרה
מזלי שאני לא הייתי שיכורה וידעתי מה אני עושה ורוצה אבל הבחור שאני לא מכירה משך אותי לפתע לחדר, הפעיל עליי כוח ולא נתן לי לזוז- בסוף מישהו נכנס לחדר והוא עזב אותי ואני כמובן ברחתי משם.
ואף אחד לא ראה
כמה מוזר אה?
TooT​(נשלטת){פטרוניוס}
אחת המסקנות החשובות מהסיפור הזה, שיש כנראה צורך לרענן ואולי לחדש לחברים חדשים שמגיעים למסיבה, ביחוד למסיבה בעלת אופי בדסמי - לא לשתות אלכוהול, לפחות לא במידה שתשבש את כושר השיפוט או יכולת התגובה. זה עלול להיות מסוכן לנשים וגברים, ונילים או בדסמים.
בגדול - לקחת אחריות על עצמנו .
aka BODYGUARD

רק לצורך המידע הכללי..

aka BODYGUARD • 7 באוג׳ 2006
מקמרפי יקירי:

אני תמיד, אבל תמיד משלם בכניסה
ותמיד משלם בעבור השתיה.
אין קופונים.
אולי איני נצרך להם כמוך חמודי..

ברווזונת, את יודעת שאני לא אקח אותך
לבית משפט על הוצאת דיבה..
חופשי יקירתי..רק תוציאי..
אני שמח להיות ב"מאפיה", ולא זו שאופה לחמים...
ערסים?
חחחחחחחחחחחח....
שיהיה..
השולט אור​(שולט)
השולט אור​(שולט) • 7 באוג׳ 2006
בואו נבהיר דבר אחד פשוט:
שני אנשים בלבד יודעים אם היה אונס או לא - זו שנאנסה לכאורה וזה שאנס לכאורה.

כל השאר יכולים לומר דברים שהם חושבים לכאן או לכאן, לפרש מיני פירושים, להגיב ממקומות של לאהוב או לא לאהוב את אמילי ואת מסיבותיה... אבל לאף אחד שלא ראה ובטח שלא נכח, אין את הזכות לבוא ולטעון שהיה או לא היה אונס.

לאף אחד שלא מכיר אישית את הבחורה האמורה אין הזכות לטעון שהיא תבוא או לא תבוא שוב, שהיא נהנתה או שלא.

אנשים,
תפסיקו בשם הצדקנות האישית שלכם או נטייתכם האישית, ללכלך כל כך הרבה על אחרים ולא משנה בעד מי אתם. אם אתם לא יודעים את הפרטים - פשוט שיתקו קצת.
אם היה אונס המילים שלכם הן סכינים בנשמתה של הנאנסת.

ולאלה שטענו שלאורך השרשור הזה הוכח משהו בנוגע לאונס שהיה או שלא...
לא קראתי בשום מקום את דבריה של אותה אישה, רק היא יכולה להוכיח או להזים את השמועות. מאחר והבנתי שהיא לא מפה, פשוט תניחו לזה. אף אחד מעולם לא פקפק ביושרה של אמילי, כולם מכבדים אותה פה. תרגיעו אנשים.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי אוג' 08, 2006 1:18 am, סך-הכל נערך 5 פעמים
נסיכת החלומות

דעתי .

נסיכת החלומות • 7 באוג׳ 2006
קראתי כמעט את הכל , 7 עמודים בנתיים ...

עם אמילי דברתי אישית , את דעתי העברתי בצורה מפורטת מולה .
עצובה שקורים דברים כאלו . אם היה או לא היה , אני לא יכולה לשפוט , רק מתפללת שלא .

התגובות פה ירדו לפסים אישיים ומכוערים ,
אכלו לי , שתו לי , לקחו לי . הטבות וקופונים ....? לא ידעתי שיש בכלל . אני מכירה רק שטרות .
המסיבות האלו , שנועדו עבורנו , הן עבודה לאדם אחר , שכרוכה בהשקעה ואהבה .
תודה לא תזיק לעולם . ולמה להרוס ? ההפך ... אפשר ללמוד להבא .

וכשומרת ראש קטנה -
מי מתעסק עם בודיגארד שלי ???
ז-ה-י-ר-ו-ת icon_lol.gif

בלי כעס ,
רק אהבה ,
לולי .
BackMesser
BackMesser • 7 באוג׳ 2006
רק ב"קהילה" אכולת שחיתות מוסרית וחסרת כול רסן פנימי

יכול להיות מצב שבו בחורה צעירה, שמשקים אותה עד אובדן חושים והכרה,

ואז מנצלים את גופה ואת מצב שכרותה על מנת להגיע לסיפוק מיני רגעי. (אדם אחד או אפילו קבוצה שלמה זה לא העניין)

רק ב"קהילה" כזו זה ניראה לגיטימי.

"אהה, לא אנסו אותה. רק שיכרו אותה וזיינו אותה! מה אתם רוצים היא גם נהנתה מזה..."

ואחרי זה אתם מתפלאים שאתם נרדפים?

זה לא BDSM, זה חיות! תתביישו לכם

אני עוקב אחרי האתר הזה כבר הרבה מאוד זמן

ואני רואה לאט, לאט שרוב הקולות השפויים שהיו כאן, אט, אט נעלמים אל הלילה הסייברנטי האפל.

ובאתר ובמסיבות נשארים רק תחתית הקערה, כול הקצפת והשמנת הכול הסתיים ועכשיו הגענו לפרורים האחרונים. אתם!

כן זו ההודעה הראשונה שלי בפורום וגם האחרונה.

סלחו לי בעודי חוזר לארון החשוך שפן חס וחלילה ייחסו אלי קשר עם האנשים כמוכן

אתם החזרתם את דעת הקהל עלינו עשורים אחורה. מה שאנשים בנו כאן במשך שנים אתם הורסים במכי יד

רק דבר אחד אני יכול להגיד

תתביישו לכם
פירות אסורים{זוג}
פירות אסורים{זוג} • 7 באוג׳ 2006
BackMesser כתב/ה:

ואז מנצלים את גופה ואת מצב שכרותה על מנת להגיע לסיפוק מיני רגעי. (אדם אחד או אפילו קבוצה שלמה זה לא העניין)

"אהה, לא אנסו אותה. רק שיכרו אותה וזיינו אותה! מה אתם רוצים היא גם נהנתה מזה..."

ואני רואה לאט, לאט שרוב הקולות השפויים שהיו כאן, אט, אט נעלמים אל הלילה הסייברנטי האפל.

ובאתר ובמסיבות נשארים רק תחתית הקערה, כול הקצפת והשמנת הכול הסתיים ועכשיו הגענו לפרורים האחרונים. אתם!

אתם החזרתם את דעת הקהל עלינו עשורים אחורה. מה שאנשים בנו כאן במשך שנים אתם הורסים במכי יד

תתביישו לכם

כל מילה זהב!
אני שאני חדשה בכל העניין זהה ראיתי יותר רע מטוב
ריכולים- ריבים -אאוטינגים למיניהם- החלפת בני זוג בצורה מעוררת בחילה- ולגיטימציה להטרדה מינית.
Lilu-FemdoM{Pon}
לפני 17 שנים • 8 באוג׳ 2006
Lilu-FemdoM{Pon} • 8 באוג׳ 2006
BackMesser כתב/ה:

תתביישו לכם

שתה מים קרים
לא נסחפת בכלל icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif