שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חבלים חבלים חבלים

Demi
לפני 20 שנים • 3 באוג׳ 2003

חבלים חבלים חבלים

Demi • 3 באוג׳ 2003
כן ההודעה הזאת היא בהשראת ההודעה של רופמאסטר אבל שונה , שאלה שונה ולכן פוסט שונה icon_smile.gif

חבלים לקשירה/תלייה וכדומה.
אז חבלי כביסה הם זולים וזה טוב, טובים לקשירות של ידיים לידיים או רגליים לרגליים או יד לרגל או שיער לרגליים כשהם מקופלות או גאג לגג ותמשיכו לדמיין רק חשוב שיהיו הרבה שכבות כי הם דקים אבל תלייה איתם נראה לי קצת קצת קצת מפחיד נכון ש-6 שכבות אמורים להספיק מצד שני .... וזה מוביל אותי לחבלי סנפלינג.

אז הדקים מתחילים להיות לי יקרים (משהו כמו 2 שח למטר ואנחנו צריכים משהו כמו 100 מטר icon_smile.gif ) ואיתם אפשר את כל האמור למעלה ובנוסף אפשר קשת צרפתית וגם לתלייה (כמובן שמכפילים בשתיים ולכן זה בסדר גמור).... נו אפשר גם לקשור איתם אזיקי עור לתלייה או קשירה.

והעבים.... מעולים! פחות שכבות נדרשות לא טובים לידיים לידיים או רגליים לרגליים או יד לרגל וכדומה אבל לקשת צרפתית ומאזיקי עור לתליה או קשירה זה בדיוק זה, המחיר... כן המחיר!

ועכשיו נשאר לי להציע למי שבא לו לקחת סדין ישן ולגזור רצועות והנה יש חבלים לא לתלייה (דיר באלאק זה באמת לא לתלייה) אבל לקשירות בסיסיות זה טוב וזול ויעיל ונעים לנקשרים.

עיצה נגד סימנים מחבלים - לפני שקושרים את החבל ללפף רצועות שנגזרו מסדין ישן.

ולשאלה שלי:
איפה לעזזל אני יכול לקנות בזול (כן כן בזול) חבלי סנפלינג (מצנח) בינוניים כלומר לא עבים ולא דקים מידי כאלו שיתאימו גם וגם כלומר גם לקשירות יפניות וגם יהיו מספיק חזקים שאני אדע בודאות שאף שפחה לא נופלת לי מהגאג ושיהיו מספיק גמישים בקיצור הבנתם.
צריך משהו כמו לפחות 50 מטר ומעוניין לשלם 50 שקל icon_smile.gif
יש למישהו רעיון?

נ.ב.
האדם שיעשה אותי מאושר יקבל פרס
אם זאת מלכה אז היא תקבל אותי לסשן LOL
ואם זה דום.... נו כבר נחשוב על משהו
ואם זאת שפחה.... אני אשמח לעשות עליה את שימוש הבכורה (יש לי נסיון בקשירות לא לדאוגicon_smile.gif )
ואם זה סאב.... תעשה אותי מאושר אני מוצא לך דומית LOL
RopeMaster​(שולט)
לפני 20 שנים • 4 באוג׳ 2003
RopeMaster​(שולט) • 4 באוג׳ 2003
דמי היקר,
בסופו של דבר השאלה שלך, פרט לעניין הצבע, דומה מאוד לשלי. אתה מחפש חבל בעובי בינוני (דהינו 6-8 ממ) שמתאים גם לקשירות יפניות (דהינו shibari).

מנסיוני, ואני עברתי עשרות חנויות ואתרי אינטרנט, אתה לא תמצא, בעולם המערבי, חבל איכותי (ואני לא מדבר על איכות סנפלינג) שעלותו 1 שקל למטר (כפי בקשתך).
המחיר בו אני קניתי חבלים לבנים (או לבנים עם נקודות) עמד סביב הארבעה שקלים למטר. מחירים כאלה אפשר למצוא רק בחנויות בניה או גינון. אם כי גם שם, ברוב המקומות, בהתחלה יגידו לך שעלותו 8-6 ש"ח למטר אך אם תתמקח או תלך לשכן תוכל להשיג גם ב-4 ש"ח.

נ.ב. ראיתי מספר פעמים בחנויות "עשה זאת בעצמך" מבצעים אטרקטיביים לחבלים ארוזים אך בדיקה מעמיקה יותר העלתה כי מדובר בחבלים שלא כדאי לסמוך על אמינותם ומרקמם כזה שאתה לא תרצה ששיגעו בעורה העדין של שפכתך.

בכל מקרה, בהצלחה בחיפושים ותעדכן אותנו אם תעלה חבלים יפים בחכתך.
RopeMaster​(שולט)
לפני 20 שנים • 4 באוג׳ 2003

תיקון טעות

RopeMaster​(שולט) • 4 באוג׳ 2003
תיקון טעות !!!

שלושים מטר האחרונים שאני קניתי עלו לי תשעים ש"ח, דהינו 3 ש"ח למטר ולא 4 (המחיר שהזכרתי לעיל). וזה היה חבל של 10 מ"מ קוטר.
זאת אומרת, שבתאוריה, חבלים דקים יותר ניתן לקנות אפילו בפחות משלושה שקלים.

לשם ההשואה: הביקור שלי היום ב- ACE העלה כי הם מוכרים חבל לבן (עם נקודות) בעובי 6 מ"מ במחיר של 3.90 ש"ח.

בכל מקרה, בהצלחה בחיפושים
ומצטער על הדיסאינפורמציה הזמנית.
Demi
לפני 20 שנים • 5 באוג׳ 2003
Demi • 5 באוג׳ 2003
תודה
ומישהו נוסע אולי למזרח?
ככה הוא יוכל להביא לנו חבלים מפה ועד הודעה חדשה icon_smile.gif
מאסטר יקיר​(שולט)
לפני 20 שנים • 12 באוג׳ 2003
מאסטר יקיר​(שולט) • 12 באוג׳ 2003
יש ברחוב יפו-תלאביב,
ממש קרוב לאלנבי,
חנות של חבלים.
חנות ענקית
ובסופה יש עוד מחסן ענק מלא חבלים...
ממש תאווה לעיניים/ידיים
ובכל עובי שצריכים,
וכמעט בכל צבע,
ובמחירים שווים לכל כיס!

אני קונה משם את החבלים,
והאמינו לי, אני משתמש בחבלים icon_smile.gif

Demi
לפני 20 שנים • 13 באוג׳ 2003
Demi • 13 באוג׳ 2003
תודה לכל מי שהגיב לי כאן ובפרטי
קניתי עכשיו אני ממש מסודר icon_smile.gif
009​(אחר)
לפני 20 שנים • 4 באוק׳ 2003
009​(אחר) • 4 באוק׳ 2003
המועדון זקוק בדחיפות לכתובתה של חנות החבלים בדרך יפו תל אביב.

האם מדובר על החנות של ירושלמי?

009
009​(אחר)
009​(אחר) • 4 באוק׳ 2003
בסיורי השבוע בהום סנטר ובאייס ראיתי חבלים נפלאים בעובי של 12 מלימטר רכים ונעימים לעור
המחיר למטר 10 שקלים בקרוב

זה נראה יקר מאד אבל אולי זה המחיר

009 מבקש הבהרות נוספות בעניין

009

עבד הבית ומפיק המופעים של המועדון
Demi
Demi • 4 באוק׳ 2003
10 שח למטר זה המחיר המקובל למרות שיש היכן לרכוש את הנ"ל ברבע מחיר.
תרים לי טלפון אתן לך כמה טלפונים.