בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

זוגיות פתוחה - בעד ונגד

venus in our blood​(שולטת)
לפני 17 שנים • 9 באוג׳ 2006

זוגיות פתוחה - בעד ונגד

venus in our blood​(שולטת) • 9 באוג׳ 2006

בעקבות שיחה ( מרתקת , יש לציין... icon_rolleyes.gif ) שניהלתי , עלה הנושא של מע' יחסים פתוחה.

מהי, לדעתכם, זוגיות פתוחה ?

האם זה בריא או מזיק לקשר ?

האם לזוגיות פתוחה יש מקום בהקשר בדסמ'י \ ונילי ?

http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=74
sasson​(שולט)

זוגיות פתוחה

sasson​(שולט) • 9 באוג׳ 2006
לעניות דעתי
כמו כל "מבחן" למערכת יחסים.
או בעצם כל שנוי לחיוב או לשלילה שבשיגרה
זה תמיד יחזק ויחשל את החזקים וימוטט וישבור את החלשים.
כוונתי -אם הקשר הזוגי טוב ובני הזוג מתקשרים טוב זה יכול רק להרחיב להם את ההנאות ולהעשיר ולגוון ולתבל (ושאר המילים היפות) את חייהם
אך אם הקשר לא חזק ויש קינאה מצד אחד אזי זה יכול להחריב הכל ולגרום לפרידה.
מכאן מסקנתי האישית והיא גם תשובתי שזה מאוד אינדבדואלי למערכת היחסים הספציפית.
אך אם רוצים כלל אצבע יש לקחת בחשבון שתמיד כללי אצבע באים להגן עלינו ולכן התשובה תהיה לא ולו רק למנוע את האפשרות לפגיעה במקרה של מערכת יחסים לא חזקה מספיק.
ששון
God's Daughter​(מתחלפת)

קראתי

God's Daughter​(מתחלפת) • 9 באוג׳ 2006
למרות שלא התעמקתי, אני מודה.. את מה שנכתב בבלוג.. ותגובתי...

לפני המערכת היחסים הנוכחית הייתי במערכת יחסים פתוחה, פתוחה לחלוטין, יכלתי לעשות מה שאני רוצה עם מי שאני רוצה וכמה שאני רוצה וכן גם הצד השני. זה לא ממש נוצל (הקשר ארך כשנתיים + ) לקראת סוף הקשר פגשתי את בן זוגי הנוכחי - ואני לא צריכה להרחיב בעניין זה.

אני חושבת שיש מקום להגשים פנטזיות, ויש מקום לקיים אקט מיני / בדס"מי או אחר עם אדם נוסף , בהסכמה, ידיעה ..... עם זאת, מערכת יחסים פתוחה לגמרי, לי היא לא מתאימה, ויכולה רק לשער שבסופו של דבר, לאף אחד היא לא מתאימה, כי במערכת יחסים כזו, כאשר האופציה ללכת לצוד בחוץ פתוחה, הזוגיות אט אט נשחקת.. ויש דברים יחודיים שנעלמים ממנה.
אצל כל אחד זה אחרת כמובן, ולמשל תום כותב שהוא צייד... ... גם אני אוהבת לפלרטט.. אבל יש גבול.. ללכת ולקיים סטוצים על ימין ועל שמאל ובמקביל לנהל מערכת יחסים תקינה - לא נראה לי אפשרי. מה גם, שלי באופן אישי אין פנטזיות שלא כוללות את בן זוגי (להוציא אחת על אחת).. כלומר מבחינתי.. .. כן יש דברים שכרגע הייתי רוצה לעשות והוא לא מוכן.. אז מבשילים עם זה, אני מאמינה שבסופו של דבר, אני חושבת שצריך להיות סבלניים ולא לצפות שאת כל הפנטזיות נוכל לממש עכשיו עכשיו! ... האהבה שלנו יותר חשובה, במערכת יחסים כמו שלנו, שכן מאפשרת הגשמת פנטזיות, ומלאה בקינק, כל הפנטזיות אכן יתגשמו בסופו של דבר... בקיצור.... מערכת היחסים שלנו היא לא מונוגמית בדיוק אך היא גם ממש לא ההיפך... כלומר, אני יכולה לעשות עם נשים מה שאני רוצה, ולעתים אף מביאה את אותן נשים לבן זוגי בכדי שנהנה כולנו יחד, אך אינני יכולה לבצע אקט מיני עם גבר אחר והוא לא עם אישה אחרת... אלא אם כן במסגרת אקט "מיוחד"... כמו למשל כשאני מביאה את האישה למיטה של שנינו. אני חושבת שכרגע אני במצב האידיאלי.. חושבת שהחופש לעשות עכשיו כל מה שמתחשק לי עם כל גבר הוא מיותר, ועלול לפגוע ביחודיות ובזוגיות.... ולדוגמא, בתקופת משבר, כמו שאנו נמצאים בה עכשיו, במקרה של מערכת יחסים פתוחה, הזוגיות הייתה עלולה להתפרק בגלל איזה סטוץ מוצלח במיוחד....

שורה תחתונה - אני לא חושבת שמערכת יחסים פתוחה לגמרי היא נכונה, אני חושבת שצריך לשמור על ראש פתוח, לתת מקום להגשמת פנטזיות, ועם זאת, לשמור על הזוגיות והאהבה שלנו היטב, כי בל נהיה תמימים, גם האהבה הכי חזקה צריכה אב בית.
פעם פרח​(נשלטת)
פעם פרח​(נשלטת) • 9 באוג׳ 2006
אני לא בעד או נגד.
אני בעד מה שמתאים לאנשים ולמצב.

בדיוק כמו "ספר החוקים" של בדס"מ. אין דבר כזה נכון או לא נכון, רע או טוב (חוץ ממצבי קיצון).
יש מה שמתאים ונכון לאנשים המעורבים.

אני נמצאת בקשר פתוח כי בקשר הנישואים שלי אין מימוש של כל הצרכים שלי.
והחלטתי שאני כן רוצה לממש אותם, אבל בלי לפגוע במה שיש לנו.
אני מאמינה שכאשר יש רצון לקשר פתוח זו בד"כ הסיבה - צרכים שאינם ממומשים בצד זה או אחר.

אני גם חושבת שכדי שקשר פתוח יוכל להתקיים בצורה טובה נדרשת מידה גבוה של אמון ואמינות בין בני הזוג.
רצוי מצב שבו שניהם מרוויחים מפתיחת הקשר.
ורצוי שבני הזוג יסכימו על כללים בסיסיים לפתיחת הקשר, בהתאם לצרכים האישיים שלהם.
מלכה עקרבית

לא בבית סיפרי

מלכה עקרבית • 9 באוג׳ 2006
לי אישית קשה לראות את עצמי במערכת יחסים פתוחה , עם זה בקשר בדסמ או קשר רגיל .
ולא חשוב עד כמה רמת האמון אחד בשני גבוהה , פשוט קשה לי לחשוב על זה שהוא יהיה אם מישהי אחרת או שמישהו אחר מלבדו יגע בי .
אני חושבת שזה פתח לצרות
כבר אמרתי שאני קצת רכושנית icon_smile.gif
לדעתי בני הזוג בתוך הקשר חייבים לשמור על הגחלת שתמיד תבער וזה אפשרי וגם קיים
זה תלוי בשני בני הזוג
אני אנטי מערכת יחסים פתוחה
melaila​(לא בעסק)

אני נגד

melaila​(לא בעסק) • 9 באוג׳ 2006
ודבר ראשון חשוב לי לציין שהדעה שלי היא סובייקטיבית לחלוטין,אני מכירה כמה זוגות שנהנים מהעניין ולמרות שאף אחד לא יודע במאה אחוז איך הזוגיות שלהם ניראת מאחוריי דלתיים סגורות,בסה'כ ניראה שהדבר מתאים להם.
עם זות,אני באופן אישי לא בנוייה לסוג כזה של יחסים,הרגשתי בנושא היא שברגע ש"פותחים" את הזוגיות,גם עם זה מבחינה מינית בלבד,משהו יקר ערך ואינטימי בין בני הזוג הולך לעיבוד,נשחק ונעלם.
אהבה היא דבר חזק ,מדהים וניפלא,אבל עם לא שומרים עליה היא גוועת.
איך שומרים ומטפחים אותה זה כבר עניין שתלוי בבני הזוג ובמבנה הרגשי של כל אחד מהם.
ללא גבולות'
ללא גבולות' • 9 באוג׳ 2006
נגד
אני בעד שוויון מלא
לי מותר לעשות כל מה שבא לי ולו מותר לעשות כל מה שבא לי
icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif
אה....ואני לא צוחקת icon_smile.gif
ונילי בדסמי​(מתחלף)

יש מבחר שלם של נשלטים בכלוב

ונילי בדסמי​(מתחלף) • 9 באוג׳ 2006
ללא גבולות כתב/ה:
נגד
אני בעד שוויון מלא
icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif

את רק צריכה למצוא את הגבר שיסכים ויש מבחר גדול של נשלטים בכלוב בכל ההעדפות ולכל פנטזיה.

מישהי קראה למקום שהיא רוצה להגיע אליו "ללה לנד" ואני חושב שהיא מצאה גברים שהצטרפו אליה.

את יכולה להשיג עבדי נקיון שינקו לך את הבית, גבר שתקראי לו "בן הזוג" שלך ויהיה ממונה על עבדי הנקיון ואם יש לך פנטזיות אחרות לעשות מה שאת רוצה.
יש גברים פה שכתבו שהם רוצים לראות את המלכה שלהם עם אחרים.

יש פה מלכות עם הרמון של כמה עבדים ושפחות וגם עם בן זוג.
אם תרצי תוכלי למצוא בלי הרבה מאמץ.
גם אני לא צוחק.
ונילי בדסמי​(מתחלף)

כל אחד ומה שמתאים לו

ונילי בדסמי​(מתחלף) • 9 באוג׳ 2006
במשפט אחד:
"לא בבית ספרי".
אם יש קשר שהוא גם ונילי וגם בדסמי אני לא רואה צורך בעוד קשרים.
אני מכיר זוגות שלכל אחד יש מישהו או מישהי מהצד וההסכמה היא בשתיקה.
לפחות חצי מהרשומים בכלוב הם נשואים.
אני חושב שחלק גדול מהבדסמים חיים בזוגיות פתוחה והקשר הבדסמי נוסף לקשר הזוגי.
כל אישה צריכה לחשוב אם הרצון לזוגיות פתוחה מגיע משניהם או מהגבר או ממנה.
הרצון צריך להגיע משניהם אחרת הקשר יתפרק.
melaila​(לא בעסק)

Re: יש מבחר שלם של נשלטים בכלוב

melaila​(לא בעסק) • 9 באוג׳ 2006
ונילי היי בדסמי הופה היי כתב/ה:
ללא גבולות כתב/ה:
נגד
אני בעד שוויון מלא

את רק צריכה למצוא את הגבר שיסכים ויש מבחר גדול של נשלטים בכלוב בכל ההעדפות ולכל פנטזיה.

מישהי קראה למקום שהיא רוצה להגיע אליו "ללה לנד" ואני חושב שהיא מצאה גברים שהצטרפו אליה.

את יכולה להשיג עבדי נקיון שינקו לך את הבית, גבר שתקראי לו "בן הזוג" שלך ויהיה ממונה על עבדי הנקיון ואם יש לך פנטזיות אחרות לעשות מה שאת רוצה.
יש גברים פה שכתבו שהם רוצים לראות את המלכה שלהם עם אחרים.

יש פה מלכות עם הרמון של כמה עבדים ושפחות וגם עם בן זוג.
אם תרצי תוכלי למצוא בלי הרבה מאמץ.
גם אני לא צוחק.

תאמין לי שללא גבולות, הפאם פאטל העסיסית הזו, מסתדרת לא רע בכלל icon_twisted.gif
היא רק צריכה למצוא איזה מישהו שיילך מאחורייה וינגב מהרצפה את שובל הריר של הסובבים, אתה מתנדבicon_question.gif
icon_twisted.gif