אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

זוגיות פתוחה - בעד ונגד

ונילי בדסמי​(מתחלף)
לפני 18 שנים • 9 באוג׳ 2006

אני בדרך כלל מהצד השני של השוט

ונילי בדסמי​(מתחלף) • 9 באוג׳ 2006
melaila כתב/ה:
ונילי היי בדסמי הופה היי כתב/ה:
ללא גבולות כתב/ה:
נגד
אני בעד שוויון מלא
לי מותר לעשות כל מה שבא לי ולו מותר לעשות כל מה שבא לי
icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif
אה....ואני לא צוחקת icon_smile.gif

את רק צריכה למצוא את הגבר שיסכים ויש מבחר גדול של נשלטים בכלוב בכל ההעדפות ולכל פנטזיה.

מישהי קראה למקום שהיא רוצה להגיע אליו "ללה לנד" ואני חושב שהיא מצאה גברים שהצטרפו אליה.

את יכולה להשיג עבדי נקיון שינקו לך את הבית, גבר שתקראי לו "בן הזוג" שלך ויהיה ממונה על עבדי הנקיון ואם יש לך פנטזיות אחרות לעשות מה שאת רוצה.
יש גברים פה שכתבו שהם רוצים לראות את המלכה שלהם עם אחרים.

יש פה מלכות עם הרמון של כמה עבדים ושפחות וגם עם בן זוג.
אם תרצי תוכלי למצוא בלי הרבה מאמץ.
גם אני לא צוחק.

תאמין לי שללא גבולות, הפאם פאטל העסיסית הזו, מסתדרת לא רע בכלל icon_twisted.gif
היא רק צריכה למצוא איזה מישהו שיילך מאחורייה וינגב מהרצפה את שובל הריר של הסובבים, אתה מתנדבicon_question.gif
icon_twisted.gif

Sorry,
לנגב את הרצפה לא עושה לי את זה.
בדרך כלל אני מהצד השני של השוט אבל גם אם אני מתחלף עם בת הזוג לעיתים רחוקות שובל של עבדים ממש לא בכיוון שלי.
יש מבחר גדול בלעדי.
ana
ana

.

ana • 9 באוג׳ 2006
מערכת יחסים פתוחה היא לא זוגיות בעיניי, אבל היא עדיין יכולה להיות מאוד עמוקה, מהנה, אמיתית, מפרה ועם אהבה
הרבה יותר מזוגיות עם שקרים
אפילו שאם זה חד-פעמי הייתי מעדיפה שקרים......
melaila​(לא בעסק)

Re: אני בדרך כלל מהצד השני של השוט

melaila​(לא בעסק) • 9 באוג׳ 2006
melaila כתב/ה:
ללא גבולות כתב/ה:
נגד
אני בעד שוויון מלא
לי מותר לעשות כל מה שבא לי ולו מותר לעשות כל מה שבא לי
icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif
אה....ואני לא צוחקת icon_smile.gif

את רק צריכה למצוא את הגבר שיסכים ויש מבחר גדול של נשלטים בכלוב בכל ההעדפות ולכל פנטזיה.

מישהי קראה למקום שהיא רוצה להגיע אליו "ללה לנד" ואני חושב שהיא מצאה גברים שהצטרפו אליה.

את יכולה להשיג עבדי נקיון שינקו לך את הבית, גבר שתקראי לו "בן הזוג" שלך ויהיה ממונה על עבדי הנקיון ואם יש לך פנטזיות אחרות לעשות מה שאת רוצה.
יש גברים פה שכתבו שהם רוצים לראות את המלכה שלהם עם אחרים.

יש פה מלכות עם הרמון של כמה עבדים ושפחות וגם עם בן זוג.
אם תרצי תוכלי למצוא בלי הרבה מאמץ.
גם אני לא צוחק.

תאמין לי שללא גבולות, הפאם פאטל העסיסית הזו, מסתדרת לא רע בכלל icon_twisted.gif
היא רק צריכה למצוא איזה מישהו שיילך מאחורייה וינגב מהרצפה את שובל הריר של הסובבים, אתה מתנדבicon_question.gif
icon_twisted.gif

Sorry,
לנגב את הרצפה לא עושה לי את זה.
בדרך כלל אני מהצד השני של השוט אבל גם אם אני מתחלף עם בת הזוג לעיתים רחוקות שובל של עבדים ממש לא בכיוון שלי.
יש מבחר גדול בלעדי.

הממממ...לא משנה מאיזה "צד" אתה, קצת הומור עוד לא הרג אפחד ponyplay.gif
דווקה שמעתי שזה טוב לבריאות. icon_lol.gif
ana
ana

לא פייר

ana • 9 באוג׳ 2006
למה רק מלכות עם נישלטים ?

סאבית טובה לא צריכה להתאמן, לעשות שיעורי בית ולהראות מעורבות בקהילייה ?
icon_rolleyes.gif
Tamashi Nawa​(שולט)
לפני 18 שנים • 10 באוג׳ 2006

סאבית טובה?

Tamashi Nawa​(שולט) • 10 באוג׳ 2006
תזכירו לי מה זה סאבית טובה......
Lilu-FemdoM{Pon}
Lilu-FemdoM{Pon} • 10 באוג׳ 2006
זוגיות פתוחה יכולה להתקיים ואף להיות מוצלחת , העקרון הוא ,חוץ מזה שיש אמון ובסיס חזק , הוא שהאפשרות להיות עם אחר חוץ מהבן זוג היא אופציה שקיימת , וזה לא אומר , שהרמזור התחלף לירוק ויאללה הולכים להשתרלל, זה רק אופציה , ועצם קיומה זה מרגיע, הרי כל זוגיות נשחקת וממצה עם הזמן , אז האפשרות להתרענן או לחוות משהו שונה משנה את הכל. אין טעם להיות רכושנים , בן זוג הוא לא רכוש , אין בעלות על גופו , כולם בסופו של דבר פוזלים ובוגדים, לכן זוגיות פתוחה היא דרך לשמור על הגחלת , בתנאי שלא מנהלים רומן או קשרי יזיזות , האופציה שדיברתי עליה היא האופציה לסטוץ שמרעננת מדי פעם את אחד מבני הזוג וכך שומרים על הלהבה בוערת.

ואם הסטוץ הופך לרומן ? אזי כנראה שהקשר לא היה חזק מספיק ואין מה להפיל אשמה על היחסים הפתוחים , ממילא אם היו מונוגמים אחד מבני הזוג היה בוגד כי הקשר לא היה חזק.
melaila​(לא בעסק)

Re: סאבית טובה?

melaila​(לא בעסק) • 10 באוג׳ 2006
Abyss כתב/ה:
תזכירו לי מה זה סאבית טובה......

אתה מנסה להגיד משהו? לבכות על הכתף הקהילתית?
אכן מסכן אביסל'ה ומר גורלו, לכו תדעו אילו זוועות הוא נעלץ לסבול.....
מסכן..... icon_twisted.gif
ללא גבולות'
ללא גבולות' • 10 באוג׳ 2006
Lilu_in_Black כתב/ה:
זוגיות פתוחה יכולה להתקיים ואף להיות מוצלחת , העקרון הוא ,חוץ מזה שיש אמון ובסיס חזק , הוא שהאפשרות להיות עם אחר חוץ מהבן זוג היא אופציה שקיימת , וזה לא אומר , שהרמזור התחלף לירוק ויאללה הולכים להשתרלל, זה רק אופציה , ועצם קיומה זה מרגיע, הרי כל זוגיות נשחקת וממצה עם הזמן , אז האפשרות להתרענן או לחוות משהו שונה משנה את הכל. אין טעם להיות רכושנים , בן זוג הוא לא רכוש , אין בעלות על גופו , כולם בסופו של דבר פוזלים ובוגדים, לכן זוגיות פתוחה היא דרך לשמור על הגחלת , בתנאי שלא מנהלים רומן או קשרי יזיזות , האופציה שדיברתי עליה היא האופציה לסטוץ שמרעננת מדי פעם את אחד מבני הזוג וכך שומרים על הלהבה בוערת.

ואם הסטוץ הופך לרומן ? אזי כנראה שהקשר לא היה חזק מספיק ואין מה להפיל אשמה על היחסים הפתוחים , ממילא אם היו מונוגמים אחד מבני הזוג היה בוגד כי הקשר לא היה חזק.

לא לא לא
צריך למצוא את מי שמתאים לך ויש דבר כזה נאמנות.
Lilu-FemdoM{Pon}
Lilu-FemdoM{Pon} • 10 באוג׳ 2006
זה מעבר לנאמנות יקירתי , יש נאמנות פיזית ויש נאמנות נפשית.
melaila​(לא בעסק)

זה נושא סובייקטיבי לגמריי

melaila​(לא בעסק) • 10 באוג׳ 2006
לא ניראה לי שיש פה צודקים או טועים, כל אחד ומה שנכון לו.