בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"מחיר העצמאות"

צ'יטה​(שולט)
לפני 17 שנים • 14 באוג׳ 2006
צ'יטה​(שולט) • 14 באוג׳ 2006
אלונה
איממי לא חוזרת על אותם דברים באובססיביות
היא פורקת משהו כואב שלה
ואת מרססת עליו רעל
קישטה מפה
פיחסה
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 14 באוג׳ 2006
alona. כתב/ה:
ניסיתי להסביר לך בבלוג אבל מחקת את התגובה.
אנסה שוב..

הבחירה שלך איימי..
להקיא מזה שאת מסתכלת במראה או מזה שאת חוזרת שוב ושוב באובססיביות מה..על אותם דברים.
ואם תגידי לי שאני לא חייבת להכנס לפה ולקרוא..
אומר לך אותו דבר..אל תכנסי לשם ותקראי.

מחקתי את התגובה שלך בבלוג, כי היא עשתה לי רע. זכותי, לא?

אבל עכשיו, אם את כבר כותבת לי כאן, אשמח אם תסבירי לי את ההשקפה שלך לגבי הנושא.

אני ואת היינו ידידות, חשבתי שחיבבנו אחת את השניה, לפחות אני חיבבתי אותך, עד שהתחיל כל העניין הזה.

אז אשמח אם תסבירי לי, כי אני מעריכה את דעתך- מהי המראה שאני מסתכלת בה, כשאני נכנסת לקרוא את הבלוג של אדון השחור?

לגבי האובססיביות- יש לי צורך להוציא, זה נכון. מה הבעיה שלך עם זה? האם היא שאינך מאמינה שנפגעתי, ולכן אין לי זכות לחזור על הדברים? או שגם אם נפגעתי, לא לגיטימי להוציא זאת בפומבי?
או שמותר, אבל רק פעם אחת או שתיים, אחרת זה "אובססיבי"?

תראי אלונה, אני לא נכנסת לבלוג של מאסטר שחור וכותבת שבא לי להקיא ממנו. אני עושה את זה בבלוג שלי, וכך הייתי עושה, גם אם לא הייתי חסומה שם, מאז פירסום הפוסט שלי ("פעם הייתה אימפריה"). אז אני לא חייבת להכנס לשם, נכון. יש לי סיבות משלי מדוע אני עושה זאת, ואיכשהו, לא נראה לי שהדאגה לשלומי היא מה שמניע אותך להציע שאמנע מלהכנס לשם.

חבל, אלונה. יש כאלו שמיודדות איתי וגם איתו, והן לא רואות צורך לקחת צדדים, ולהפוך מרצון לאוייבת של מי שהייתה ידידה. מה יש לך נגדי/ בעדו? מה מרגיז אותך כל כך?

שוב ושוב את תוקפת אותי, כאן ובבלוג, אותי ואת חבריי, אז באמת הייתי רוצה להבין את העניין, ברשותך.
babywoman​(אחרת)

לגביי הלא אמיתי..

babywoman​(אחרת) • 14 באוג׳ 2006
מה שלא אמיתי פה זה הכל , החל בהתמודדות שלך עם הדברים , וכלה בתמיכה ה"מדהימה" שאת מקבלת פה. רק דבר אמתי יש כאן, ואותו כבר הזכרתי , מה שאמיתי כאן זה הרעל , רעל הביקרות של המבקרים אותך ושל המבקרים את המבקרים.
ההתמודדות כאן היא לא התמודדות של ממש, כמו שזה נראה , היא יותר סוג של התמכרות לכאב, רק מסוג אחר. משהו כמו "כמה שיותר רע לי , כך יותר טוב לי". זה לא ייגמר עד שלא.. תגמרי את זה. ולא כאן.
התמיכה כאן לא "עולה" מאומה, רק גורמת להיראות ולהרגיש "יפיי נפש". היא לא שווה הרבה , אלא אם היא מתבטאת גם במציאות , בחיבוק , בכתף , בזמן, אולי בכסף..לא יודעת. תמיכה נותנת משהו רק כשהיא משהו , מעבר למילים היפות (ואלה שפחות - אני תמכוונת לכל מיני קישטה ופיחסה).
אבל היבקורת.. או-או הביקורת. ביקורת היא חצים של רעל , שכל המהות שלהם היא המילים , כל הכוח שלהם היא המילים. מה הפלא שבסופו של יום זוכרים אותם ולא את המילים הטובות (זה אוניברסלי מאוד, לא מייחד אותך או אותי).

לגביי התגובה השנייה שלך , נראה לי שהתייחסתי לזה בחלק האחרון.
אולי כדאי לך להיתנתק מכאן קצת , לא להיכנס שוב ושוב , ולא לכאוב כאן שוב ושוב (שזה לא אומר שלא יכאב לך בחוץ , כן), אלא לעבור תהליך אמיתי של התמודדות עם העבודות היבשות , כמו שהן.
אני לא מכירה אותך , ראיתי אותך רק לרגע במסיבה אחת של הדנג'אן , נראית לי יפה ומיוחדת, ואהבתי להביט בך. אין לי דבר נגדך. ..
Jake​(שולט)

אלונה

Jake​(שולט) • 14 באוג׳ 2006
נשיא אירן גם פתח בלוג..אני חושב שהוא ישמח לארח אותך ויודה אם תגיבי לפוסטים שלו אצלו.
מציעה שגם שם תמצאי אותה מידה של חופש בחירה ותפגיני את המידה המקובלת של חוסר פתיחות לכל הפוסטים .
לא יתכן שיהיה אתר או פורום שבו את לא משוטטת וקוראת..

זה היה בסגנון של "על ראש הגנב"........

ובנימה אישית יותר,
אולי את אכולת קינאה שישנם אנשים עם כמות חברים ומכרים גדולה משלך, אך עדיף שתשאירי את זה בבטן.
alona.
alona. • 14 באוג׳ 2006
איימי חומד.. icon_smile.gif
ראשית אומר שאין לי משהו באופן אישי שקשור לדבר זה או אחר.

אני רק חושבת שדרכך לפתור אותה לא כדעתי וכאמור הפורום הוא לא בלוג שאפשר למחוק ואם יש לי מה לומר ..אומר זאת.

עדיין, יש לי דיעה משלי ואין צורך להיות --- ולשייך את זה למישהו או לומר שנשלחתי על ידי ..

לגבי " חברייך ".אני מציעה שתשאלי אותו מה בדיוק קרה עם הסיגריה...הוא מספיק מבייש את עצמו מבלי שאוסיף לכך..
זאת במידה והסקלרוזה לא תשתלט על מוחו שוב כשזה לא נוח או נעים לו..
ו "החבר" הזה לא מהווה דוגמא. עם חברים כאלה לא צריך שונאים.
איימי_​(נשלטת)

Re: לגביי הלא אמיתי..

babywoman כתב/ה:
מה שלא אמיתי פה זה הכל , החל בהתמודדות שלך עם הדברים , וכלה בתמיכה ה"מדהימה" שאת מקבלת פה.

ההתמודדות כאן היא לא התמודדות של ממש, כמו שזה נראה , היא יותר סוג של התמכרות לכאב, רק מסוג אחר. משהו כמו "כמה שיותר רע לי , כך יותר טוב לי". זה לא ייגמר עד שלא.. תגמרי את זה. ולא כאן.
התמיכה כאן לא "עולה" מאומה, רק גורמת להיראות ולהרגיש "יפיי נפש". היא לא שווה הרבה , אלא אם היא מתבטאת גם במציאות , בחיבוק , בכתף , בזמן, אולי בכסף..לא יודעת. תמיכה נותנת משהו רק כשהיא משהו , מעבר למילים היפות (ואלה שפחות - אני תמכוונת לכל מיני קישטה ופיחסה).
אבל היבקורת.. או-או הביקורת. ביקורת היא חצים של רעל , שכל המהות שלהם היא המילים , כל הכוח שלהם היא המילים. מה הפלא שבסופו של יום זוכרים אותם ולא את המילים הטובות (זה אוניברסלי מאוד, לא מייחד אותך או אותי).

לגביי התגובה השנייה שלך , נראה לי שהתייחסתי לזה בחלק האחרון.
אולי כדאי לך להיתנתק מכאן קצת , לא להיכנס שוב ושוב , ולא לכאוב כאן שוב ושוב (שזה לא אומר שלא יכאב לך בחוץ , כן), אלא לעבור תהליך אמיתי של התמודדות עם העבודות היבשות , כמו שהן.
אני לא מכירה אותך , ראיתי אותך רק לרגע במסיבה אחת של הדנג'אן , נראית לי יפה ומיוחדת, ואהבתי להביט בך. אין לי דבר נגדך. ..

טוב, שמחה מאוד לשמוע שאין לך דבר נגדי, מאחר ויש מספיק כאלו שיש להם, בייחוד מאז העניין הזה התפוצץ...
תראי, זו ההתמודדות שלי- דרך הבלוג, ודרך פוסטים פה, ודרך שיחות עם אנשים במדיומים שונים.
אחת הסיבות שחשוב לי לעשות זאת היא שיקוף- שיקוף רב ככל האפשר לגבי מה שהיה שם. מה נורמלי ומה לא, איפה צדקתי ואיפה טעיתי...

אם מנהל הפורום מעוניין, הוא יכול להגביל או למחוק פוסטים שלי בנושא. בינתיים נראה לי שהם עוזרים לא רק לי, אלא גם לנפגעות אחרות.

בדרך הם מעצבנים כמה אנשים, זה נכון.

ומי שהנושא הזה באמת מעצבן אותו, בהחלט מוזמן שלא להכנס לפוסטים העוסקים בעניין, או לבלוג שלי. בפורום בו קיים חופש הביטוי, קיים גם חופש הקריאה.
איימי_​(נשלטת)
alona. כתב/ה:
איימי חומד.. icon_smile.gif
ראשית אומר שאין לי משהו באופן אישי שקשור לדבר זה או אחר.

אני רק חושבת שדרכך לפתור אותה לא כדעתי וכאמור הפורום הוא לא בלוג שאפשר למחוק ואם יש לי מה לומר ..אומר זאת.

עדיין, יש לי דיעה משלי ואין צורך להיות --- ולשייך את זה למישהו או לומר שנשלחתי על ידי ..

לגבי " חברייך ".אני מציעה שתשאלי אותו מה בדיוק קרה עם הסיגריה...הוא מספיק מבייש את עצמו מבלי שאוסיף לכך..
זאת במידה והסקלרוזה לא תשתלט על מוחו שוב כשזה לא נוח או נעים לו..
ו "החבר" הזה לא מהווה דוגמא. עם חברים כאלה לא צריך שונאים.

חברי אינו נושא הדיון פה, ועל כן ברשותך אמנע מלהגיב לדברייך בנקודה זו.
ולגבי העניין הראשון... אכן זכותך להביע את דעתך. תחושתי היא שאת עושה זאת בדרך מאוד פוגענית ומעליבה. אולי אם היית נצמדת לביקורת עניינית, היה לי קל יותר לקבל אותה.
alona.
alona. • 14 באוג׳ 2006
ברור איימי..לא חשבתי שתגיבי אחרת. icon_smile.gif
איימי_​(נשלטת)
alona. כתב/ה:
ברור איימי..לא חשבתי שתגיבי אחרת. icon_smile.gif

לא הבנתי, אלונה. למה כוונתך?
דברי גלוי, מה הבעיה שלך בדיוק עם האופן בו אני מתמודדת? מה נראה לך לא נכון?
בלי רמיזות, אני חוששת שאני לא מבינה אותן.
אם את באמת רוצה שאבין- דברי גלוי.