לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בואי הנה בואי לכאן, אני שולח לך דום מסוכן...

Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
לפני 17 שנים • 15 באוג׳ 2006
ציטוט: אבל מי שחותך, מי שמסכן פיסית ונפשית באופן סידרתי סאביות הוא מוקצה נקודה.
והקהילה הזאת לא שמה נקודות.
הקהילה הזו לא מרחיקה מקירבה אנשים כאלה.

למה?
שאלה מצויינת!

ויש לה תשובה מאד פשוטה: כי בכלל לא בעיה לפתוח ניק חדש, כי לקהילה הזו זכרון קצר וכי בכל יום מצטרפים אנשים שמבחינתם מדובר בשמועות ולא בעובדות שקרו ולכן הם לא מייחסים להם חשיבות. ובנוסף, השרשורים הללו טובעים בתהומות הנשייה וכך לאחר תקופה מצטרפים חדשים לא מוצאים אותם בקלות.
גם במקרים בהם דומים מסוכנים הוקצו מן הקהילה הם מצאו לעצמם חלון כניסה חזרה, מי באמצעות אתר שפתח לעצמו ומי בזכות סאבית מהללת וקאמבק אחרי תקופת הרגעות.

וכרגיל, כל שנותר לי הוא להסכים עם פייה icon_smile.gif
FrozenLips
FrozenLips • 15 באוג׳ 2006
ציטוט: או שכל הסאביות שנפלו על דום מסוכן הן אהבלות (ואגב אני אחת מהן כך שלא שופטת)
או שכל הסאביות שנפלו על דומים מסוכנים לא יודעות להפעיל שיקול דעת נכון...

ולפי דעתי הסיבה היא שסאביות מצפות למשהו לא נכון מדומים.
הן חושבות, כמו שמישהו כתב בפורומים כאן, שהן מקבלות בחבילה אבא, חבר, פסיכולוג, בעל, מסג'יסט ואיש סוד ממדרגה ראשונה.

ציטוט: "להפעיל את קסמם על סאבית כלשהי והיא בוחרת משיקול דעת את צעדיה"

צריך מידה של סקפטיות וזהירות בתחילתה של כל מערכת יחסים, והמידה הזאת לא קטנה (ואולי אפילו צריכה לגדול) אם מדובר בבן זוג בדסמי. לא להקסים ולא בטיח.

אם גבר נהדר ייגש אלייך בשרמנטיות ברחוב ויקסים אותך בכמה משפטים? תלכי אליו הביתה? לא. מקסימום לבית קפה. ותהיי סקפטית? בוודאי. תזהרי? כמובן. קל וחומר כאן.

ועד שנשים בכל העולם, וכך גם בקהילה שלנו לא יבינו את זה - ימשיכו חוויות ה"דומים המסוכנים" והשרשורים הנלווים להן.
eden1
eden1 • 15 באוג׳ 2006
Black Lotus כתב/ה:
ציטוט: אבל מי שחותך, מי שמסכן פיסית ונפשית באופן סידרתי סאביות הוא מוקצה נקודה.
והקהילה הזאת לא שמה נקודות.
הקהילה הזו לא מרחיקה מקירבה אנשים כאלה.

למה?
שאלה מצויינת!

ויש לה תשובה מאד פשוטה: כי בכלל לא בעיה לפתוח ניק חדש, כי לקהילה הזו זכרון קצר וכי בכל יום מצטרפים אנשים שמבחינתם מדובר בשמועות ולא בעובדות שקרו ולכן הם לא מייחסים להם חשיבות. ובנוסף, השרשורים הללו טובעים בתהומות הנשייה וכך לאחר תקופה מצטרפים חדשים לא מוצאים אותם בקלות.
גם במקרים בהם דומים מסוכנים הוקצו מן הקהילה הם מצאו לעצמם חלון כניסה חזרה, מי באמצעות אתר שפתח לעצמו ומי בזכות סאבית מהללת וקאמבק אחרי תקופת הרגעות.

וכרגיל, כל שנותר לי הוא להסכים עם פייה icon_smile.gif

מסכימה איתך וגם עם הפיה..איך אפשר שלא להסכים איתה? icon_smile.gif
ברם, כשיודעים על מישהו לא רק מאחת אלא מכמה שהוא מסוכן ומחליטים לא לעשות עם זה כלום-כי אולי הסאבית מתקרבנת ואיך יתכן שהיום אמרת שהוא מדהים ומחר הוא נהיה מסוכן, כי להודות שטעית במהלך מסויים או בשיקול דעת ולהתמודד עם זה לא מספיק, צריך להתמודד גם עם כל מיני שלא מאמינים ושופטים...
ואז, כבמטה קסם, הוא מגיע אחרי שנה ומביא אחרת למצב של אשפוז בבי"ח.

כבר כתבתי...הכלבות נובחות והשיירה עוברת... icon_smile.gif
מוכי

לגיטימיות הרמת ידיים

מוכי • 15 באוג׳ 2006
FrozenLips כתב/ה:
ציטוט: או שכל הסאביות שנפלו על דום מסוכן הן אהבלות (ואגב אני אחת מהן כך שלא שופטת)
או שכל הסאביות שנפלו על דומים מסוכנים לא יודעות להפעיל שיקול דעת נכון...

ולפי דעתי הסיבה היא שסאביות מצפות למשהו לא נכון מדומים.
הן חושבות, כמו שמישהו כתב בפורומים כאן, שהן מקבלות בחבילה אבא, חבר, פסיכולוג, בעל, מסג'יסט ואיש סוד ממדרגה ראשונה.

ציטוט: "להפעיל את קסמם על סאבית כלשהי והיא בוחרת משיקול דעת את צעדיה"

צריך מידה של סקפטיות וזהירות בתחילתה של כל מערכת יחסים, והמידה הזאת לא קטנה (ואולי אפילו צריכה לגדול) אם מדובר בבן זוג בדסמי. לא להקסים ולא בטיח.

אם גבר נהדר ייגש אלייך בשרמנטיות ברחוב ויקסים אותך בכמה משפטים? תלכי אליו הביתה? לא. מקסימום לבית קפה. ותהיי סקפטית? בוודאי. תזהרי? כמובן. קל וחומר כאן.

ועד שנשים בכל העולם, וכך גם בקהילה שלנו לא יבינו את זה - ימשיכו חוויות ה"דומים המסוכנים" והשרשורים הנלווים להן.

זיהית בחורה שיכורה במועדון , שהולכת לעבור ניצול מיני עקב שיכרותה,
האם תמנעי מלפעול בדרך כלשהי, כי הבחורה שתתה לשוכרה
ולא הפעילה שיקול דעת?
BelGoat​(שולט)
BelGoat​(שולט) • 15 באוג׳ 2006
שבע נץ כתב:
ציטוט:
ולא הפעילה שיקול דעת?

ברור שאני אפעל (האמת כבר קרה)
גם אם אדם לא הפעיל שיקול דעת בדבר כזה (ולצערינו הרבה מאד אנשים בארץ לא מבינים תרבות שתייה מהי ופשות שותים לשוכרה כל פעם מחדש כי הם חושבים שזה הרעיון מאחורי השתיים) אין על אדם אחר לנצל אותו.

כבר קרה לי במועדון (הדאנג'ן) וגם במסיבה של חבר שבחורה אחת שתתה כל כך הרבה וכמעט כל מי שהיה במסיבה ניסה להלביש אותה (אני לא טועה הבחורה כל הזמן התפשטה בעצמה ואנחנו היינו צריכים להלביש אותה
mind games​(מתחלפת)
mind games​(מתחלפת) • 15 באוג׳ 2006
fairy כתב/ה:
ציטוט: אני רק אומרת שלא צריך להפוך כל מערכת יחסים בין בני זוג שנפרדו למסכת התעללות דרמטית. ואם היא באמת כל כך דרמטית - אז שתלווה גם בתלונה במשטרה.

אבל זה כל העניין, שרק במעט מקרים תלונה במשטרה באמת עוזרת, ובהרבה מקרים יוצא שבראייה לאחור המתלוננת מגיעה למסקנה שהיה עדיף לא להגיש בכלל תלונה כי זה רק הזיק.
הרי כשבחורה ונילית מתלוננת במשטרה על אונס מוציאים לה את הנשמה והסיכויי שהפוגע ייענש נמוכים, כשמדובר באדם בדס"מי הסיכויים קטנים עוד יותר ועל התעללות נפשית אין בכלל מה לדבר.
אם היתה את האפשרות של להיעזר במשטרה הייתי אומרת שזו האופציה הראשונה שצריך לנצל, אבל זו לא ממש אופציה, במיוחד כשמדובר בהתעללות נפשית ולא פיזית, ככה שהדבר היחיד שנשאר זה לצעוק ע"ג הפורומים והבלוגים.

אולי זה יהיה בוטה מדי אבל זו דעתי -
יש מקרים, כמו המקרה שמדובר עליו בבלוגים של איימי ושל טינק, שבו חייבים להגיש תלונה.
וכולנו יודעים שבמקרה הזה אם יוגשו תלונות ע"י מספר סאביות שנפגעו על ידו התיק לא יסגר והוא יועמד לדין.
אני בטוחה שאם יוגשו מספר תלונות יתייחסו לזה ברצינות ובמקרה כזה המשטרה גם תבין יותר טוב את הרקע ולא תתייחס לנשים הללו כ"סתם סוטות" כי לא מדובר פה במקרה בודד אלא במשהו סדרתי.
יש אנשים שכבר עברו כל גבול וכנראה בלי התערבות של המשטרה ובית המשפט בנושא לא ילמדו כלום.
ועוד דבר - אחרי כל מה שעשה, מגיע לו להענש!
מוכי
לפני 17 שנים • 16 באוג׳ 2006

שבצית :)

מוכי • 16 באוג׳ 2006
גאראת כתב/ה:
שבע נץ כתב:
ציטוט:
ולא הפעילה שיקול דעת?

ברור שאני אפעל (האמת כבר קרה)
גם אם אדם לא הפעיל שיקול דעת בדבר כזה (ולצערינו הרבה מאד אנשים בארץ לא מבינים תרבות שתייה מהי ופשות שותים לשוכרה כל פעם מחדש כי הם חושבים שזה הרעיון מאחורי השתיים) אין על אדם אחר לנצל אותו.

כבר קרה לי במועדון (הדאנג'ן) וגם במסיבה של חבר שבחורה אחת שתתה כל כך הרבה וכמעט כל מי שהיה במסיבה ניסה להלביש אותה (אני לא טועה הבחורה כל הזמן התפשטה בעצמה ואנחנו היינו צריכים להלביש אותה

לאור התגובות השונות , חשבתי שנשב ונביט כמה יפה הליל......

בתפיסתי, לומר לנשלטת " לימדי להזהר" זאת בדיחה המשולה להרצאה על נזקי האלכוהול מול אותה שיכורה שהולכת לעבור ניצול מיני במקרה הטוב ....

לכתוב עד כמה הקהילה איפוטנטית, ולצקצק בשפתיים כל פעם שמתגלה סיפור חדש גם לא יועיל.

הקהילה יכולה לשפר דברים רבים בתוכה על מנת להקטין (לצערי אין גלולות למול רוע) את המיקרים החוזרים ונישנים.
משינוי בתפיסה לגביי היכולות שלה לבצע שינויים, ועד שינוי התפיסה של הפרט בתוכה , אל מול סכנות האורבות לו בדרך.
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}

Re: שבצית :)

שבץ נע כתב/ה:

לאור התגובות השונות , חשבתי שנשב ונביט כמה יפה הליל......

בתפיסתי, לומר לנשלטת " לימדי להזהר" זאת בדיחה המשולה להרצאה על נזקי האלכוהול מול אותה שיכורה שהולכת לעבור ניצול מיני במקרה הטוב ....

לכתוב עד כמה הקהילה איפוטנטית, ולצקצק בשפתיים כל פעם שמתגלה סיפור חדש גם לא יועיל.

הקהילה יכולה לשפר דברים רבים בתוכה על מנת להקטין (לצערי אין גלולות למול רוע) את המיקרים החוזרים ונישנים.
משינוי בתפיסה לגביי היכולות שלה לבצע שינויים, ועד שינוי התפיסה של הפרט בתוכה , אל מול סכנות האורבות לו בדרך.

הקלות הבלתי נסבלת של ניצול בקהילה מתסכלת, ומעטים האנשים שלא יסכימו על כך. אבל, עלינו לזכור שבגלל שאנו כפופים למנגנוני האכיפה של המדינה ואין לנו זכות ליצור מנגנונים אלטרנטיביים אין יותר מדי שנוכל לעשות מלבד להזהיר ולהתריע. יש משפט שאומר אפשר להביא חמור אל השוקת אבל אי אפשר להכריח אותו לשתות, והרי המאמרים כולם מפורסמים כאן והאזהרות חוזרות על עצמן אבל למי שלא רוצה לקרוא אי אפשר לעזור.
בנוסף אף אחד מאיתנו לא יודע מה קורה בכל אחת מהאינטרקציות המתהוות ובהתחשב בכך שחלק מהנשים מגיעות בכלל מהונילה מה עוד ניתן לעשות?
שינוי התפיסה של הפרט קורה בזכות רצונו להבין שיש דרך אחרת, שינוי בתפיסת הקהילה חסר משמעות. הקהילה הזו משנה פניה מדי יום ומה שמחבר את חבריה זו נטיה מינית גרידא. אין אפילו הסכמה על מה שנכלל בתחום הקינקי והבדס"מי ואף בשאלות רציניות יותר קשה למצוא כאן קונצנזוס.

חשוב להיות מודע למה שניתן לעשות ולמה לא לפני שמבטלים את שנעשה עד כה.
פייה{O}

Re: שבצית :)

פייה{O} • 16 באוג׳ 2006
שבץ נע כתב/ה:
בתפיסתי, לומר לנשלטת " לימדי להזהר" זאת בדיחה המשולה להרצאה על נזקי האלכוהול מול אותה שיכורה שהולכת לעבור ניצול מיני במקרה הטוב .....

למה?
את משווה את כישורי שיקול הדעת של נשלטת לאלו של שיכורה?
מה שכן, אני מסכימה שכאשר מישהי כבר נמצאת עמוק בפנים, קשה לשקף לה איך זה נראה מבחוץ.
אז מה שמנסים לעבוד עליו כאן זה יותר קטע של 'רפואה מונעת'...

שבץ נע כתב/ה:

מה למשל?
קליבר​(שולט)

יא ווראדי ..

קליבר​(שולט) • 16 באוג׳ 2006
איזה שירשור ארוך , על כלום ...

טוב הנה הוספתי עוד אורך (שחסר לי באופן אישי כידוע ) .

וזה עוד שירשור על דום מסוכן , שאף אחת או אחד לא יודע מי הוא , או מי הוא יהיה , מה הוא עשה , ולמי , ואיך .
"תיקים באפילה" זה סדרת ילדים מולכם .
יאללה , באתם או באתן לכאן להנות , אז תהנו ובלי כל החארטה .

ואני דורש מכל הנשים , להפסיק להסתכל עלי בתור אוביקט מיני , יש לי גם נשמה , ואפשר לדבר איתי , לא רק סקס , זה מפריע , ומטריד .