סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עונשים וצ'ופרים

FrozenLips
לפני 17 שנים • 16 באוג׳ 2006
FrozenLips • 16 באוג׳ 2006
ציטוט: לקת חומצה,לטפטף אותה מעל הקיבה לאט לאט עד ניקובה ולתת למיצים לעכל את האיברים הפנימיים

אני אתך icon_twisted.gif
    התגובה האהובה בשרשור
מלך בדולינה
מלך בדולינה • 16 באוג׳ 2006
הצ'ופר שהייתי הכי רוצה לקבל ממך...זה לתת לי העונג לעשות לך עיסוי בשכמות ובגב בתחתון
sub_t​(נשלט)

צופר שאני יכול לקבל מגברתי

sub_t​(נשלט) • 16 באוג׳ 2006
גברתי מאשרת לי להפתיע אותה ,אני שואב ריגוש אדיר מהפתעות יצירתיות במיוחדות עבור מלכתי .
לוקח את גברתי לטבע ליער קרוב עם ריחות מרעננים ונוף של עיר גדולה נשקף מרחוק .
אני סוחב כיסא נוח בקבוק יין לבן קר נדיר וממסופר (גברתי מאוד אוהבת שאני יורד לפרטים הקטנים ותמיד מוצא עבורה את הטוב ביותר ) לגברתי תמיד מגיע את הטוב ביותר .
שמיכה נפרסת לגלי מלכתי הכיסא מוכן ויין נפתח וכיבוד מוגש ואני משמש כשטיח אנושי למלכתי .
ממתין לפקודה שאני כל כך אוהב "לקק עבד" .
נוריתE
לפני 17 שנים • 17 באוג׳ 2006
נוריתE • 17 באוג׳ 2006
הלואואו..
באיזה פורום אני נימצאת????

????????????????????????????
חתול מבויית

קצת פחות פלסטי...

חתול מבויית • 17 באוג׳ 2006
מלכתי יושבת על ספה נוחה
רגליה מפוסקות, ומגן העדן שביניהם מזדקר לו איבר עסיסי
מלכתי מעלעלת להנאתב בעיתון נשים, תוך שאני מוצץ את איברה החדש
פייה{O}
פייה{O} • 17 באוג׳ 2006
icon_eek.gif
לזה אתם קוראים צ'ופרים ??
עם כאלו צ'ופרים, מי צריך עונשים?
crazzzy.gif

אם היה פוסט כזה בנושא צ'יפור סאביות,
יש לי הרגשה שהיו מתקבלות תשובות קצת שונות...

fishy.gif
סאנדיי​(נשלטת)
סאנדיי​(נשלטת) • 17 באוג׳ 2006
פייה כתב/ה:
אם היה פוסט כזה בנושא צ'יפור סאביות,
יש לי הרגשה שהיו מתקבלות תשובות קצת שונות...

אולי בגלל זה פתחו את השרשור הזה דווקא פה - ללמד אותנו קצת הכרת תודה...
shocked.gif
Whip​(שולט)
Whip​(שולט) • 17 באוג׳ 2006
הלו, איפה פה הבלבית?!?!

מהר להעיף את השרשור הזה ל'נשים שולטות על....'

ושפחות, קבלו בינתיים רעיונות,
שלרדת לדום יכול להיות אחלה צ'ופר בשבילכן

(ואם זה לא נראה לכן....מעניין למה לעבדים זה כן כצ'ופר ולכן לא. מסקרן)
לשרת אותך

סשן ארוחת ערב לגבירה קייטי

לשרת אותך • 17 באוג׳ 2006
צמרמורת עברה בגופי כששמעתי את העקבים שלה במעלה המדרגות, הקול המלכותי הדהד בכל הבניין, כאילו כל אנשי הבניין עומדים דום ומצדיעים לגבירה הנעלה בעודה פוסעת לעבר הדלת.
בבית הכל היה מוכן, בלי חשמל כמו שגבירתי ציוותה, נרות האירו את החדר באור מעומעם ואוירה נינוחה השתרעה לה בחדר. על השולחן בקבוק יין אדום כדם, כוס אחת גבוהה ומבריקה, וצלחת ריקה. הדלת נפתחת והחדר התמלא באור, כאילו הנירות נמתחים לקבלת המלכה. שיערה השחור והאיפור הכהה על פניה המלכותיות הסגירו את היותה מלכה אמיתית, יצירת אומנות של הטבע לבושה בגרביון שחור המכוסה מצידו האחד במגף בוהק ומצידו האחר בחצאית מרשימה. גופייתה השחורה רק הבליטה את שדיה הצחורים שנראו מבעד למחשופה הנדיב. "שלום עבד", קולה העדין פילח את החדר. "שלום גבירתי" עניתי ורצתי להסיט עבורה את הכסא. בעודה מתיישבת לשלוחן הבחנתי בזיק של חיוך נמרח על פניה כשהריחה את האפטרשייב שלי, דולצ'ה-גבאנה, בדיוק כמו החליפה אותה לבשתי, מכנס שחור וחולצה אפורה כמו שמלכתי אוהבת. היא התיישבה, אני קרעתי לרגליה, "מה הכנת בשבילי?" שוב צמרמורת, "למנה ראשונה הכנתי פטה כבדים גבירתי, בריבת בצל מתקתקה". "אז קדימה אני מתחילה להיות רעבה", ניגשתי למטבח והוצאתי את הצלחת המוכנה מראש, פטה כבדים על מצע של סלט ירוק, טיפטפתי מעל את ריבת הבצל והגשתי למלכתי. מזגתי לה מן היין המשובח ומיד קרעתי לרגליה. נראה היה שהאוכל לטעמה כאשר מידי פעם העבירה ליטוף על ראשי, "כלב טוב, הכבדים מוצאים חן בעייני הגבירה". ליבי התמלא שימחה למשמע קולה והרגשת ידה על ראשי עד שלרגע לא שמתי לב שכוס היין התרוקנה. שפיץ המגף שלה הלוחץ את אזור חלציי הזכיר לי ומייד מלאתי את כוסה בשנית.
"סיימת גבירתי? להגיש לך את המנה העיקרית?"
"סיימתי, אך חכה עם המנה העקרית" שוב זיק החיוך על על פניה, היא הוציאה מהתיק שהביאה עימה סינר, "אתה שף נכון?!, אז תלבש סינר" והושיטה לי את הסינר. הושטתי יד לאחוז בסינר כשלפתע הוסיפה "רק סינר" וקולה נשמע רציני. הבנתי את רצונה ומייד התחלתי להתפשט, כשאני עירום לגמרי לבשתי את הסינר כשאייברי הזקור נראה בעדו. "עכשיו אני מוכנה למנה העיקרית, עבד סקסי שלי"
הסינר נמתח עוד יותר ואני אצתי להגיש לגבירתי את המנה העיקרית, עגל חלב ממולא בפירות יבשים על מצע של בטטות אפויות. גבירתי ניראתה מרוצה, היין נשפך אל הכוס בפעם השלישית ואני חזרתי למצבי הטבעי לרגליה של גבירתי. ממקומי יכולתי לראות את רגליה הארוכות של גבירתי מונחות אחת על השניה, כל כך מעוצבות וסקסיות שהיה עלי לסגור את פי בחזקה שמא לשוני תפרוץ החוצה ותדבק בהן. גופה נראה רגוע ושליו וחריץ שדיה כאילו מחכה שחתיכת בשר טיפול לתוכו. היא אכלה את המנה שהכנתי עבורה ונראה שהיא שבעת רצון, מידי פעם העיפה מבט על ישבני החשוף ואייברי המזדקר. כשסיימה שאלתי אם תרצה את הקינוח, "את הקינוח תשמור לפעם הבאה". היא אחזה את פני בשתי ידיה כשאני קורע על הרצפה, התכופפה אלי, נתנה לי נשיקה במצח ואמרה "תודה היה לי טעים מאוד, הגבירה בהחלט מרוצה".
עמית73
לפני 17 שנים • 18 באוג׳ 2006

צ'ופר מהמלכה

עמית73 • 18 באוג׳ 2006
צ'ופר נפלא מהמלכה הוא לזכות ללבוש את התחתון שלה.