לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

היחס השונה לפאמדום לעומת המיילדום

זאלופון​(שולט)
לפני 17 שנים • 16 באוג׳ 2006
זאלופון​(שולט) • 16 באוג׳ 2006
huan כתב/ה:
בשביל לנתח את היחס של הקהילה אנחנו צריכים לפחות מקרה אחד שהתפרסם אני אישית אינני זוכר שירשור כזה...כי בלי נקודת התיחסות דה פאקטו אנחנו רק יכולים לעסוק רק בספקולציות של מה?ואיך?
לחליפין אפשר להביא קישור לפורום חיצוני ברשותו של כלובי כמובןicon_smile.gif

רק לא מזמן היה כאן שרשור של דומית שבו תיארה כיצד התעלמה ממילת הבטחון של הסאב שלה. היא זכתה רק לשבחים עד שתום הגיע.

היו מקרים נוספים בעבר. אני זוכר שרשור ארוך של סאב שהתלונן על ניצול כספי מצד המלכה, מה שפתח כמובן דיונים ממושכים בשאלה האם זה לגיטימי להתנות את היחסים בתשלום ו"תמיכה" כמו שמכנים זאת. איש, אגב, לא טען שם שהעבד היה שטוף מוח. דווקא אני, איש האחריות האישית, הייתי בצד ה"רדיקלי" שטען שהעובדה שניצול מתאפשר אינה הופכת אותו לבסדר. העמדה הרווחת הנגדית היתה שאין בכלל שום בעיה והכל היה בהסכמה, גם אם בדיעבד העבד חש עצמו נפגע ומנוצל.

אני זוכר גם שרשור שהתפרסם באתר אחר, כולל תמונות, של עבד שהלך למלכה בתשלום שכנראה לא היה לה ממש מושג מה היא עושה, ולמרות שהזהיר אותה לפני כן שאינו רוצה כי יישארו עליו סימנים (הוא היה נשוי כמדומני) היא השאירה עליו סימנים ועוד איך, ולא סימני הצלפות כמו שאנחנו רגילים אלא סימנים של שוטי ברזל שמצליפים בצורה פרועה (כמובן שעל רמזור ההצלפות לא היה מה לדבר).

היו גם לא מעט שרשורים של עבדים שהתלוננו לא ממש על ניצול או פגיעה אבל בהחלט על יחס מזלזל ולא ראוי. גם שרשורים מעין אלה פופולריים הרבה יותר בקרב סאביות וחדשות לבקרים אנו מגלים פנינים מתיבות ההודעות שלהן בפורומים.

זה רק מה שאני זוכר ברגע זה. בטוח שהיו עוד. אני מסכים שהתופעה פחותה מאשר בקרב סאביות ודומים, אבל היא קיימת ואין סיבה שכאשר היא נחשפת היא תזכה ליחס שונה.
venus in our blood​(שולטת)
venus in our blood​(שולטת) • 16 באוג׳ 2006

גם אם התופעה פחותה, היא עדיין קימת.
השאלה היא,
מה ניתן לעשות במקרים כאלו ?

כאשר מנוטרלת מסאב מילת הביטחון שלו ? כאשר הוא מנוצל ?

לאן ניתן לתעל זאת ?

רוב הגברים, ( הכללה גסה אך הגיונית, צר לי ) לא יפנו ל''קו החם '', וספק אם יוכלו בכלל לדבר על כך, בשל תפיסות חברתיות מעוותות ודיעות קדומות כאלו ואחרות.
כאשר נפגע ונפגם השילוש הקדוש, SSC , אין זה משנה מינו ומיגדרו של האדם.
לאן ניתן לקחת את זה , לדעתכם\ן ?

huan
huan • 16 באוג׳ 2006
המלט האם אתה בטוח שזה ביגלל מיעוט המקרים?
זה שמקרים לא עולים לתודעה הקהלתית לא בהכרח מעיד על הקיף התופעה,רק בשנים האחרונות אנו נחשפים להתעללות מינית בנערים וגברים לא בגלל שהתופעה לא היתה קיימת מיקום אלה בגלל שהמודעות לנושא עלתה ואנשים אשכרה מתלוננים,אותה הדבר בקשר לאונס,הפרעות אכילה ועוד הרבה דברים אחרים שפשוט לא דיווחו עליהם אך הם בהחלט היו שם.
huan
huan • 16 באוג׳ 2006
השירשור של אותה דומית היה לפי הבנתי סיפור ולא תיאור של מקרה אמיתי ולכן אני לא רואה כל סיבה לגנות אותה על כך....תקרא כמה מהסיפורים שלי...רצח,התאבדות ומה לא וגם אני קיבלתי אליהם בעיקר תגובות תומכות.
בכל מקרה ממש יעזור עם מישהו יביא לינק לשירשור של הניצול הכספי...אכן היה דבר כזה אך הוא ברח מזכרוני וגם לינק לשירשור באתר האחר יכול להיות מועיל בהסכמתו של כלובי כמובן.
Aiko​(נשלטת){Jake}

עצוב אבל נכון

Aiko​(נשלטת){Jake} • 16 באוג׳ 2006
לא רק בקהילתנו הקטנה קיים הבדל בין הגישה לפגיעה בנשים לבין הפגיעה בגברים. הוטמע במוח כל אחד מאיתנו, כי נשים זקוקות להגנה יותר מאשר גברים - ולא רק כשמדובר בבוגרים.
פקודת העונשין, לדוגמה, עושה הבחנות רבות בין פגיעה במין הנשי לבין פגיעה במין הגברי. אין בפקודה עבירה של "אונס" כאשר מדובר בגבר כמו שאין הגדרה של "אינוס" כשמדובר בקטין. ולמרות שלא נעים להודות בכך, אני משוכנע שרובנו סבורים כי קטין אשר "נוצל" מינית ע"י אשה בוגרת ייפגע פחות מאשר קטינה אשר "נוצלה" מינית ע"י גבר.

אך לא בזה אני מוצא את הבעיה העיקרית.

לדעתי, הגורם הדומיננטי ביותר לעובדה שאנו עדים לפחות תלונות מידי גברים נעוצה דווקא בשוני באופי מערכות היחסים שבין דום/סאבית לבין דומית/סאב.

למיטב ידיעתי, די נדיר למצוא מערכת יחסים ממושכת, רצופה וטוטאלית בין דומית לסאב שהן לרוב מבוססות על סשנים/פעילויות ספציפיות (נקיונות, ניצול כלכלי, הערצת גוף וכיוב'), וזאת בשונה ממערכות יחסים כאלה הנפוצות בין דומים לסאביות. במצב זה, די ברור שכמות הפגיעות, הן הפיסיות והן הנפשיות, יצטמצמו במידה ניכרת כשמדובר במערכת יחסים דומית/סאב.

הבעיה העיקרית לדעתי היא דווקא בתגובות לגבי מקרים שסאבים הרגישו צורך להתלונן וזאת למרות כל הטיעונים שהועלו ע"י כחולית, Huan ואח'.

לא ארחיק לכת ואסיק מסקנה הקובעת שבגלל מיעוט המקרים, אם גבר מרגיש פגוע סימן שהפגיעה היתה רצינית מאוד. אך אין כל סיבה להפלות בין פגיעה של סאב לבין פגיעה של סאבית.

דומית שפוגעת בסאב ואשר עושה אותם הדברים אשר יצדיקו הענקת אות קין לגבר כ"דום מסוכן" חייבת להיחשב כ"דומית מסוכנת" וזכאית לאותו היחס.

הועלתה כאן טענה נוספת אשר די הרתיעה אותי. העובדה שלא קיים מתלונן אכן מפחיתה מהיכולת לקבוע מסמרות בקשר לאופי הפגיעה ורמת הסיכון שבפוגע. אך היו מקרים שבהם הקהילה הוקיעה דומים - למרות שלא היו מתלוננות שטענו לפגיעה. חומר למחשבה.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 16 באוג׳ 2006
היקף התופעה בקרב גברים הוא בוודאות נמוך יותר מאשר בקרב הנשים.

וזה שרק אחוז נמוך מהנשים מתלוננות, אומר שאולי יש פי 4 במציאות שנפגע ולא פי 20.
כנ"ל לגבי הגברים, אני מניחה.
Jake​(שולט)

Re: עצוב אבל נכון

Jake​(שולט) • 16 באוג׳ 2006
Aiko כתב/ה:
לא רק בקהילתנו הקטנה קיים הבדל בין הגישה לפגיעה בנשים לבין הפגיעה בגברים. הוטמע במוח כל אחד מאיתנו, כי נשים זקוקות להגנה יותר מאשר גברים - ולא רק כשמדובר בבוגרים.
פקודת העונשין, לדוגמה, עושה הבחנות רבות בין פגיעה במין הנשי לבין פגיעה במין הגברי. אין בפקודה עבירה של "אונס" כאשר מדובר בגבר כמו שאין הגדרה של "אינוס" כשמדובר בקטין. ולמרות שלא נעים להודות בכך, אני משוכנע שרובנו סבורים כי קטין אשר "נוצל" מינית ע"י אשה בוגרת ייפגע פחות מאשר קטינה אשר "נוצלה" מינית ע"י גבר.

אך לא בזה אני מוצא את הבעיה העיקרית.

לדעתי, הגורם הדומיננטי ביותר לעובדה שאנו עדים לפחות תלונות מידי גברים נעוצה דווקא בשוני באופי מערכות היחסים שבין דום/סאבית לבין דומית/סאב.

למיטב ידיעתי, די נדיר למצוא מערכת יחסים ממושכת, רצופה וטוטאלית בין דומית לסאב שהן לרוב מבוססות על סשנים/פעילויות ספציפיות (נקיונות, ניצול כלכלי, הערצת גוף וכיוב'), וזאת בשונה ממערכות יחסים כאלה הנפוצות בין דומים לסאביות. במצב זה, די ברור שכמות הפגיעות, הן הפיסיות והן הנפשיות, יצטמצמו במידה ניכרת כשמדובר במערכת יחסים דומית/סאב.

הבעיה העיקרית לדעתי היא דווקא בתגובות לגבי מקרים שסאבים הרגישו צורך להתלונן וזאת למרות כל הטיעונים שהועלו ע"י כחולית, Huan ואח'.

לא ארחיק לכת ואסיק מסקנה הקובעת שבגלל מיעוט המקרים, אם גבר מרגיש פגוע סימן שהפגיעה היתה רצינית מאוד. אך אין כל סיבה להפלות בין פגיעה של סאב לבין פגיעה של סאבית.

דומית שפוגעת בסאב ואשר עושה אותם הדברים אשר יצדיקו הענקת אות קין לגבר כ"דום מסוכן" חייבת להיחשב כ"דומית מסוכנת" וזכאית לאותו היחס.

הועלתה כאן טענה נוספת אשר די הרתיעה אותי. העובדה שלא קיים מתלונן אכן מפחיתה מהיכולת לקבוע מסמרות בקשר לאופי הפגיעה ורמת הסיכון שבפוגע. אך היו מקרים שבהם הקהילה הוקיעה דומים - למרות שלא היו מתלוננות שטענו לפגיעה. חומר למחשבה.

התנצלות - התגובה היתה שלי, לא שמתי לב שהילדה נכנסה לאתר ועל כן כניסתי היתה אוטומטית דרך המנוי שלה....
ונילי בדסמי​(מתחלף)

באמת, חואן..סיפור? אתה בטוח?

ונילי בדסמי​(מתחלף) • 16 באוג׳ 2006
huan כתב/ה:
השירשור של אותה דומית היה לפי הבנתי סיפור ולא תיאור של מקרה אמיתי ולכן אני לא רואה כל סיבה לגנות אותה על כך....תקרא כמה מהסיפורים שלי...רצח,התאבדות ומה לא וגם אני קיבלתי אליהם בעיקר תגובות תומכות.
בכל מקרה ממש יעזור עם מישהו יביא לינק לשירשור של הניצול הכספי...אכן היה דבר כזה אך הוא ברח מזכרוני וגם לינק לשירשור באתר האחר יכול להיות מועיל בהסכמתו של כלובי כמובן.

אני מוסיף קישור של "שוטרת" שמספרת שהכותבת עצמה אמרה לה שהסיפור נכון.
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?p=149450&highlight=#149450

מכיון שזאת היתה הסיבה שהגעתי לכלוב אני אוסיף עוד כמה דברים אח"כ.
לא הייתי בטוח שזאת פנטזיה והיססתי.
צפיתי שחברי הקהילה וחברי הקו החם, או כל מי שמגן על הסאביות, יופיע בשרשור.
רוב הנשלטים כתבו הודעות עידוד.
אם זאת היתה פנטזיה רציתי לכתוב פרק ב' שמספר איך החוק מטפל במקרים כאלה ושאלתי את רשותה של הכותבת אם מותר לכתוב המשך.
היא ביקשה שלא אכתוב.
חשבתי שלא מובן לי מדוע סאביות מרגישות הזדהות עם כל סאבית שמתלוננת וכל הנשלטים שהגיבו הגנו על השולטת.
ההתחלפות שלי היא בין שולט וונילי ואין לי מושג מדוע האופי השונה של התגובות אצל הנשלטים שהגיבו.
אני מבין שגם טום מוגדר "שולט".
האם הנשלטים לא אוהבים לחשוב שיתכן מקרה של שולטת שלא תנהג בהם טוב?
האם הם מעדיפים לראות הכל מבעד למשקפיים ורודים?
התשובה אצל הנשלטים, שכולם לא רק הגנו על השולטת אלא הצדיקו את מעשיה, לפעמים בטיעון שנשלט היה מפנטז על "עונש" כזה..

הדינמיקה המעניינת היא מה שקורה בשרשור הזה ואחרי שתקראו נמשיך לדון, אם תרצו.
הבנתי שאצל השולטת זה מקרה חד פעמי של איבוד שליטה ואם הנשלט עצמו יסלח לה רציתי רק להזהיר.
זאת הסיבה לאופי התגובות שלי.
בקשר לאמיתות הסיפור כשנרשמתי לכלוב וכתבתי את התגובה הראשונה היה לי רושם שהתחזק בהמשך בקשר לאמיתות הסיפור.
אם תאמרו לי שאחרי קריאת כל השרשור אתם בטוחים שזו פנטזיה התשובה לטיפול השונה תמצא אצלכם בדרך שאתם מעדיפים לראות את הדברים.
אגב, ג'ק
חוק העונשין דווקא מטפל במקרים כאלה ולא רק חוק העונשין אלא כמה חוקים אחרים.
ללא גבולות'

אז.....

ללא גבולות' • 16 באוג׳ 2006
אני חושבת שהיקף התופעה הוא באמת קטן יותר בקרב דומיות וזה גם בשל התנהגות הסאבים .

למשל :כסף.

כל סאב שני מציע לי כסף ...
חלק פשוט לשלם ויש חלק כביכול מתוחכמים יותר שמסבירים לי שזאת ההנאה שלהם שהדומית תנצל אותם כלכלית .
על כמה סאביות שביקשו שהדום שלהם ינצל אותם כלכלית שמעתם ???
אולי גם כי לסאבים יש יותר כסף כי הם גברים .
תחלואי החברה נותנים את אותותיהם גם כאן ואין זה מפתיע.

אני אישית משתדלת בסוגייה הזאת ללכת לכיוון החצי חצי, מאידך לדעתי אני בין הדומיות הבודדות שהזמינו את הסאב יותר מפעם ...לא שזה קרה המון אבל קרה ....דווקא את הסאב זה הדליק והוא שאל אותי אם קניתי זונה להערב. חבל שלא הייתי מעוניינת בו גם .....icon_smile.gif)))
ולא לדבר על הסאב שחיסל לי קופסת עוגיות של לחמי תוך שהוא מתלונן על מר גורלו (לא היה כלום ופעם ראשונה שנפגשנו ואחרונה !!!)
אגב אני בעד גישה כזאת תמיד גם בדייטים רגילים .

לגבי מלכות בתשלום מוזר לי בכלל להגיב...כאילו ..מה הקשר ?????
מה להשוות בין מערכות יחסים של אנשים לגבר שמגיע לאישה ומשלם לה עבור שרותיה .

אני חושבת שניצול ושימוש לרעה יש להוקיע, כמו התעלמות ממילת בטחון או דברים דומים לזה .
כמובן שיש פחות דומיות שמסכנות את הסאבים שלהם גם בגלל הבדלי כוח ומנטליות ...
וכן , גם לגברים קשה להגיד ניצלו אותי ...
כל עוד שזה בבדסמ זה עוד כאילו מהסכמה אבל כשהם אומרים ניצלו אותי זה כביכול שעשו מהם אידיוטים .
ובחברה שלנו מקובל שנשים מרומות ולא גברים לרוב.

קצת התפזרתי אבל למען האמת זה דיון עם המון רבדים .
huan
huan • 16 באוג׳ 2006
כמו שאמרתי במקרה הז לא לכולם (לפחות לא לי ) היה ברור שמדובר במקרה אמיתי (לקח 9 עמודים עד שמישהו אמר את זה)...אבל כשמסתכלים על התגובות של חלק מהנשלטים אחרי שהתברר שהוא אמיתי המציאות בהחלט מזעזעת.
יכול להיות נחדמ עם מישהו מאותם מגיבים יבוא ויסביר למה הגיב כשם שהגיב במקום שנעסוק בספקולציות...כמובן שיש לי תאוריה לגבי זה אך יש ספק גדול עד כמה היא עומדת במיבחן המציאות.