שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

+++ מסיבת סיום העונה בדאנג'ן+++ ברכות ותודות....

נוריתE
לפני 17 שנים • 18 באוג׳ 2006

+++ מסיבת סיום העונה בדאנג'ן+++ ברכות ותודות....

נוריתE • 18 באוג׳ 2006
כבר שמתי את זה אמנם בדביק,אבל רוצה,גם כאן..

מה אני אגיד לכם
חוצ מכל האנשים שאוהבת ופגשתי שוב מחדש
אוליב ומאסטר ערן וטיפוס וסאטיר ומיסטרס עין צופיה והסאבמיסיב שלה
שהסשן שהיא עשתה בו בתליה היה מעל ומעבר לכל תאור שאוכל לתאר

ועוד הרבה והשעה כבר מאוחרת חבר'ה (שלחתי עכשיו מייל למאסטר לספר לו על הערב..)

היה ערב מדהים......פשוט,מדהים!!!!!.....................

תודה לעמוס, תודה לכולכם-ן.......}{}

להתראות בסוף החודש...............

---------------------------
גון קונור מקלאוד​(נשלט)

אז מה היה לנו אתמול בלילה

הכול היה מוכן

האווירה נהדרת

ורק דבר אחד היה חסר

חתן יום ההולדת מושון

שכניראה שכח את יום הולדתו ולא בא

אחינו- היפסדת בגדול
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 18 באוג׳ 2006
לא בדיוק תודה, אבל חייבת פשוט להעיר על כמה דברים שמאוד גרעו לי מתחושת ההנאה מהערב ומהמוזיקה שהיתה טובה יותר מהפעם שעברה שבה הייתי:

אני שוב אבקש אם אפשר לעשות משהו עם המיזוג בייחוד בקומה העליונה, ואם יש בעיה עם זה, אז לפחות לשים מאוורר... זה נורא לעשות שם סשנים למעלה, וכשאנשים מתגודדים בכניסה לחדרונים- אי אפשר לנשום בכלל... וגם אין אור שם ולא רואים בכלל מה עושים שם וזה יכול להיות מסוכן למדי ובלתי ביטיחותי בעליל. icon_eek.gif

ובקשה נוספת לאדון 009-

כשמבקשים ממך לא להצליף, זה לא להצליף!
ואין לך רשות להצליף בבנות בלי לבקש מהן רשות!!!

גרמת לי אתמול לתחושת חוסר נוחות עם השוט שלך סביבי ועם כל הקינטורים שלך שהיו לגמרי לא במקום, אני לא צריכה לחשוש כשקושרים אותי שאולי תבוא ותיתן לי איזה ספאנק או הצלפות כשאני קושרה חסרת אונים!!!
באתי ליהנות ולא לפחד.
בנוסף לכל, גם העזת להצליף בחברה שלי בירך בלי שהיא שמה לב והיא היתה פשוט המומה.
נמאס לנו כבר לשתוק.
עם כל הכבוד אליך ואל המועדון, אם אנחנו מבקשות שגברים- אדונים, ונילים או עבדים- לא יטרידו ולא יגעו בלי רשות, הייתי מצפה שעבד/מאסטר הבית של המועדון יתן דוגמה אישית ואפילו ימנע הטרדות ולא יגרום להן בעצמו!!!

וגם היו שם איזה גבר חסר בושה שפשוט ירד לרצפה ותפס לי את הרגל ושאל אם אפשר לעשות לי מסאז'-
אז לכל הגברים באשר הם- לא לגעת בנו בלי רשות!!!! רוצים לעסות לנו את הרגל או לעשות לנו שירות כלשהו? תבקשו ואם נסכים, תעשו את זה.
בלי להטריד
בלי להתקרצץ
בלי להיות פטתים
ולא, זה לא
אל תנסו בכוח!!!

נ.ב- תודה למסאז'יסט שהיה ממש אדיב ונחמד
לשפחת הניקיון שניקתה כשהיה צריך (רק בבקשה לא להשאיר מים על הרצפה, כמעט החלקנו עם העקבים) והוסיפה נייר טואלט
והסשן מחטים על הבמה היה נחמד
וגם הטרנסקסואלית שעשתה הופעה בקומה למעלה, הייתה אטרקציה נחמדה ומעניינת...
מגדלנה​(לא בעסק)
מגדלנה​(לא בעסק) • 18 באוג׳ 2006
תודה לריפרף שהביאני לדאנג'ן ואף שחנט אותי במחוך שלי!
תודה לכל מי שזיהה ושאל אם אני היא מגדלנה; 34, האיש בשחור, ועוד רבים וטובים שמפאת השעה המוקדמת [הרגע חזרתי] איני זוכרת את כינויים. היה כל כך כיף לפגוש את כולם, בין השאר את אדריאן, אוליב [אני מאוהבת!!!], אביס [אני מאוהבת גם!!!] שהואיל בטובו לחנוק אותי כשהתלוננתי שאני עדיין נושמת במחוך, לעין צופיה וסאבמיסיב היפהפיים, כ"ץ, שרמוטל וכל מי שפגשתי שם. אתם מדהימים ומקסימים. לכל מי שסישן, הפעיל, והקסים את הצופים, תודה תודה תודה!
ותודה על הסושי הטעים ועל המוזיקה הנפלאה שהיתה מנת חלקו הגדולה של הערב עבורי.
009​(אחר)
009​(אחר) • 18 באוג׳ 2006
כחולית נכבדה

לא זוכר שנגעתי בך או הצלפתי בך ..............אפילו לא הצלפה אחת ויחידה............ועל כן אינני יודע על מה את מדברת.............אני משתדל מאד להקפיד ולא להצליף ולא לגעת באף אחת שלא חושקת בכך.............תחושות עדיין אינן עובדות .............ואפילו לא ראיות..............

ולא נותר לי אלא להתנצל אם השוט שלי פגע במישהי או במישהו בשוגג!

בברכת שבת שלום

009
מאסטר הבית של מועדון הדאנג'ן
כ'ץ​(נשלט)
כ'ץ​(נשלט) • 18 באוג׳ 2006
יווו שאני ימות!!!!!!!
מי הגאון ששם גזר בסושי!!!! פעם ראשונה יוצא לי לאכול סושי כי אני אלרגי לדגים וזה טעים!!

כ"ץ קם מהמתים וסוגד למבשל הסושי bowdown.gif
מגדלנה​(לא בעסק)
cloudy Night כתב/ה:
כ"ץ קם מהמתים וסוגד למבשל הסושי bowdown.gif

כ"צינקה, חוץ מהאורז, סושי לא מבשלים. icon_wink.gif

הסושי אכן היה טעים מאד! ואני עוד אכלתי לפני כן סושי מדהים באומֶה!
מגדלנה​(לא בעסק)
כחולית כתב/ה:
[color=red]הייתי מצפה שעבד/מאסטר הבית של המועדון יתן דוגמה אישית ואפילו ימנע הטרדות ולא יגרום להן בעצמו!!!

אני מסכימה עם כל מילה! עבד הבית הסתובב לידי כל הערב במבט מטורף ובשלב מסוים, כשהייתי עייפה מידי ונחתי [עד כמה שאפשר במחוך], הוא הצליף בי!!! אם הייתי יכולה לקום מהר הייתי קורעת אותו. אני, כן, אני שאני נשלטת הייתי קורעת אותו. בסוף הערב באתי אליו ואמרתי לו שישמור על עצמו מעתה כי אם הוא מתקרב אליי או מסתכל לכיווני עוד פעם הוא גמור. איזה חוצפה!
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 18 באוג׳ 2006
009
לא טענתי לרגע שהצלפתי בי, אלא שגרמת לי תחושת אי נוחות בשל העובדה שאיימת לעשות כן וחששתי שלא תשמור על הידיים (והשוט שלך) לעצמך.

כמו כן, חברה שלי סיפרה לי שאתה הצלפת בה על הירך ואני בטוחה שזה היה בכוונה תחילה, כי סתם לא קורה ששוט עף באוויר ומצליף במישהו...
icon_confused.gif

אני אומרת את זה בחיבה ולא על מנת לפגוע כי אני בטוחה שאתה לא מתכוון להרע, אבל לפעמים אתה חוצה גבולות וגם מפריע באמצע סשנים ומתערב שלא לצורך (והייתי עדה לזה אינספור פעמים).
Mary Jane
Mary Jane • 18 באוג׳ 2006
009
אל תיתמם,
אתה באמת נדחף, מציק ומפריע.