שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בואי הנה בואי לכאן, אני שולח לך דום מסוכן...

פעם פרח​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 16 באוג׳ 2006

Re: יא ווראדי ..

פעם פרח​(נשלטת) • 16 באוג׳ 2006
קליבר כתב/ה:

ואני דורש מכל הנשים , להפסיק להסתכל עלי בתור אוביקט מיני , יש לי גם נשמה , ואפשר לדבר איתי , לא רק סקס , זה מפריע , ומטריד .

לא רוצות ולא רוצות... icon_razz.gif
גלתיאה
גלתיאה • 16 באוג׳ 2006
פעם זה היה תיקים באפילה קליבר, אני מקווה שאתה שם לב שכל השתיקה
מסביב לנושא הולכת ונשברת. כשגם שמנסים להשתיק סאביות זה לא ממש עובד.

icon_twisted.gif
קליבר​(שולט)

מי מנסה להשתיק ?

קליבר​(שולט) • 16 באוג׳ 2006
גלתיאה כתב/ה:
פעם זה היה תיקים באפילה קליבר, אני מקווה שאתה שם לב שכל השתיקה
מסביב לנושא הולכת ונשברת. כשגם שמנסים להשתיק סאביות זה לא ממש עובד.

icon_twisted.gif

קראתי וקראתי ועוד לא הבנתי מי נגד מי , אודה לך באם תסבירי לי ..
eden1

Re: יא ווראדי ..

eden1 • 16 באוג׳ 2006
קליבר כתב/ה:
איזה שירשור ארוך , על כלום ...

טוב הנה הוספתי עוד אורך (שחסר לי באופן אישי כידוע ) .

וזה עוד שירשור על דום מסוכן , שאף אחת או אחד לא יודע מי הוא , או מי הוא יהיה , מה הוא עשה , ולמי , ואיך .
"תיקים באפילה" זה סדרת ילדים מולכם .
יאללה , באתם או באתן לכאן להנות , אז תהנו ובלי כל החארטה .

ואני דורש מכל הנשים , להפסיק להסתכל עלי בתור אוביקט מיני , יש לי גם נשמה , ואפשר לדבר איתי , לא רק סקס , זה מפריע , ומטריד .

מצטערת קליבר, icon_smile.gif
אני לא יכולה להפסיק להסתכל עליך בתור אובייקט מיני...אל תגזים icon_twisted.gif
קליבר​(שולט)

את במיוחד !!!

חייבת להפסיק להסתכל עלי בתור אוביקט מיני !!!

tongue.gif
eden1

Re: את במיוחד !!!

eden1 • 16 באוג׳ 2006
קליבר כתב/ה:
חייבת להפסיק להסתכל עלי בתור אוביקט מיני !!!

tongue.gif

שיטטטטטטט!!!!!!!! icon_twisted.gif

icon_wink.gif
Here And There​(נשלטת)
Here And There​(נשלטת) • 16 באוג׳ 2006
mind games כתב/ה:
fairy כתב/ה:
ציטוט: אני רק אומרת שלא צריך להפוך כל מערכת יחסים בין בני זוג שנפרדו למסכת התעללות דרמטית. ואם היא באמת כל כך דרמטית - אז שתלווה גם בתלונה במשטרה.

אבל זה כל העניין, שרק במעט מקרים תלונה במשטרה באמת עוזרת, ובהרבה מקרים יוצא שבראייה לאחור המתלוננת מגיעה למסקנה שהיה עדיף לא להגיש בכלל תלונה כי זה רק הזיק.
הרי כשבחורה ונילית מתלוננת במשטרה על אונס מוציאים לה את הנשמה והסיכויי שהפוגע ייענש נמוכים, כשמדובר באדם בדס"מי הסיכויים קטנים עוד יותר ועל התעללות נפשית אין בכלל מה לדבר.
אם היתה את האפשרות של להיעזר במשטרה הייתי אומרת שזו האופציה הראשונה שצריך לנצל, אבל זו לא ממש אופציה, במיוחד כשמדובר בהתעללות נפשית ולא פיזית, ככה שהדבר היחיד שנשאר זה לצעוק ע"ג הפורומים והבלוגים.

אולי זה יהיה בוטה מדי אבל זו דעתי -
יש מקרים, כמו המקרה שמדובר עליו בבלוגים של איימי ושל טינק, שבו חייבים להגיש תלונה.
וכולנו יודעים שבמקרה הזה אם יוגשו תלונות ע"י מספר סאביות שנפגעו על ידו התיק לא יסגר והוא יועמד לדין.
אני בטוחה שאם יוגשו מספר תלונות יתייחסו לזה ברצינות ובמקרה כזה המשטרה גם תבין יותר טוב את הרקע ולא תתייחס לנשים הללו כ"סתם סוטות" כי לא מדובר פה במקרה בודד אלא במשהו סדרתי.
יש אנשים שכבר עברו כל גבול וכנראה בלי התערבות של המשטרה ובית המשפט בנושא לא ילמדו כלום.
ועוד דבר - אחרי כל מה שעשה, מגיע לו להענש!

אנחנו לגמרי מסכימות בנושא icon_smile.gif. אני גם חושבת שלאדם שמתעלל ריגשית מגיע להענש ובחומרה. מישהי אמרה שצלקות פיזיות נעלמות עם הזמן (חלקן) אבל הנפשיות לעולם תישארנה, וזה נכון! את אומרת שלפי דעתך המשטרה כן מתייחסת למקרים של התעללות נפשית. הלוואי וזה נכון!
(אגב, אם את חושבת שמה שכתבת בוטה את צריכה לקרוא עוד כמה שירשורים ובלוגים פה icon_lol.gif
)

קליבר כתב/ה:
איזה שירשור ארוך , על כלום ...

טוב הנה הוספתי עוד אורך (שחסר לי באופן אישי כידוע ) .

וזה עוד שירשור על דום מסוכן , שאף אחת או אחד לא יודע מי הוא , או מי הוא יהיה , מה הוא עשה , ולמי , ואיך .
"תיקים באפילה" זה סדרת ילדים מולכם .
יאללה , באתם או באתן לכאן להנות , אז תהנו ובלי כל החארטה .

עוד שירשור ארוך על כלום?
שירשור על איך לנסות למנוע מדומים מסוכנים לפגוע בעוד סאביות זה כלום?
אז מה שאתה אומר זה שאם אי אפשר למנוע את זה ב-100% עדיף כבר לא לעשות כלום בנידון?
את עניין המיסתורין אני דווקא יכולה לפתור לך, זה מאוד פשוט. א. נושא השירשור מהווה רמז עבה משהו לגבי האדם, אבל אם זה לא עוזר ניתן פשוט להקליק על אחד מהאנשים בשירשור ולשאול. מאוד פשוט icon_smile.gif.
קליבר​(שולט)

אז אולי ...

תלחשי על אוזני , בפרטי , מי זה ומה זה ?
שגם אני אהיה ב"ענינים" ?

כי אני מרגיש מה זה לא in ... icon_wink.gif
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 17 שנים • 18 באוג׳ 2006

מאיפה ה"קביעות" הללו?

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 18 באוג׳ 2006
fairy כתב/ה:
ציטוט: אני רק אומרת שלא צריך להפוך כל מערכת יחסים בין בני זוג שנפרדו למסכת התעללות דרמטית. ואם היא באמת כל כך דרמטית - אז שתלווה גם בתלונה במשטרה.

אבל זה כל העניין, שרק במעט מקרים תלונה במשטרה באמת עוזרת, ובהרבה מקרים יוצא שבראייה לאחור המתלוננת מגיעה למסקנה שהיה עדיף לא להגיש בכלל תלונה כי זה רק הזיק.
הרי כשבחורה ונילית מתלוננת במשטרה על אונס מוציאים לה את הנשמה והסיכויי שהפוגע ייענש נמוכים, כשמדובר באדם בדס"מי הסיכויים קטנים עוד יותר ועל התעללות נפשית אין בכלל מה לדבר.
אם היתה את האפשרות של להיעזר במשטרה הייתי אומרת שזו האופציה הראשונה שצריך לנצל, אבל זו לא ממש אופציה, במיוחד כשמדובר בהתעללות נפשית ולא פיזית, ככה שהדבר היחיד שנשאר זה לצעוק ע"ג הפורומים והבלוגים.

את מדברת בביטחון מלא על משהו שאיננו עובדתי.

זכותו של כל אדם שעבר התעללות או ניצול להתלונן.

החוק כיום מכיר בכך שהמדובר בתהליכים איטיים ולכן החוק מאפשר להתלונן גם תקופה ארוכה לאחר המעשים.

מידע נוסף על תקופות ההתישנות לפי סוג העבירה והגיל שבו אדם היה כשנעשו המעשים, כאן http://www.macom.org.il/legal6.asp

מידע משפטי נוסף ניתן למצוא כאן - http://www.macom.org.il/legal-intro.asp
Aleph
לפני 17 שנים • 18 באוג׳ 2006

קליבר

Aleph • 18 באוג׳ 2006
אתה מתוק כשאתה מתחנן לצומי

עדן!
מסתבר שצריך להמשיך
להמשיך לכתוב ולהמשיך לצעוק
פשוט להתעלם מהקופים שמסביב

ומה יוצא מהצעקות? רוב הזמן כלום
אבל מידי פעם משהו קטן זז