סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חוקי המציצה :)

אדון האור​(שולט)
לפני 20 שנים • 26 במאי 2003

חוקי המציצה :)

אדון האור​(שולט) • 26 במאי 2003
המהדורה הנשית :
מקור: עממי

המהדורה הנשית :

1) דבר ראשון – אנחנו לא חייבות לעשות את זה.

2) הרחבה לכלל מספר 1 - אם כבר קיבלתם אחת , היו אסירי תודה.

3) לא אכפת לי מה ראית אותם עושים בסרט הכחול – הנורמה אינה גמירה בפרצופה של מישהי.

4) הרחבה לכלל מספר 3 – לא, אני לא חייבת לבלוע !

5) האוזניים שלי אינן ידיות.

6) הרחבה לכלל מספר 5 – אל תדחוף לי את הראש, למירב זיכרוני "גרון עמוק" כבר נעשה, וחוץ מזה – אתה באמת רוצה קיא על הזין שלך ?

7) לא אכפת לי כמה בנוח אתה מרגיש – זה אף לא בסדר להפליץ !

icon_cool.gif קבלת המחזור אין פירושה "שבוע יונק הדבש" – תחדיר את זה כבר לראש שלך – אני נפוחה ואני מרגישה כמו חרה, כך שלא, אני לא מרגישה מחויבת במיוחד למצוץ לך רק בגלל שאתה לא יכול לקבל סקס כרגע.

9) הרחבה לכלל מספר 8 – "ביצים כחולות" אולי עובד על בנות טיפשעשרה- אם אתה כזה נואש, לך תביא ביד בשירותים , ותעזוב אותי בשקט עם האיבופרופן שלי.

10) אם אני צריכה לעצור לרגע בשביל לחלץ שערת ערווה מבין שיני, אל תגיד לי ש"הרסתי את זה" בשבילך.

11) לעזוב אותי במיטה וללכת לשחק ב – PlayStation2 שלך, מיד לאחר שגמרת, הנה התנהגות מאד לא מומלצת אם אתה חושב על לקבל עוד מציצה בעתיד. ראה גם בכלל מספר 2 בנוגע להכרת תודה.

12) אם אתה נהנה מהאופן שאנחנו עושות את זה, יותר עדיף שלא תשאל מהיכן הכישורים שלנו, ופשוט תשתוק ותעריך את העובדה שאנחנו טובות בזה.

13) לא, זה לא טעים במיוחד. ולא אכפת לי גם כמה זה עשיר בחלבונים.
14) לא, אני לא אעשה את זה בזמן שאתה רואה משחק בטלוויזיה.
15) כאשר אתה שומע את חבריך מתלוננים על התכיפות הנמוכה בה הם מקבלים מציצות – עדיף שתשתוק. זה לא נאה להזדהות אתם או להשוויץ מצד שני.
16) העובדה ש"זה ער" כאשר אתה קם בבוקר, אין פירושה שאני צריכה "לתת לזה נשיקת בוקר טוב".

חוקי המציצה

המהדורה הגברית :

1) דבר ראשון, את כן מחויבת לעשות את זה. אם לא תעשי, נמצא מישהי אחרת (צעירה, יפה ו"מלוכלכת" יותר) שכן תעשה.

2) דבר שני, לבלוע כפית של "קרם" זה הרבה (הרבה!) יותר קל מללקק "דג מת".

3) את רוצה לדבר על נאדים ? האם הצליל "פפפרררט" מזכיר לך משהו?

4) אני אשתמש באוזנייך כפי שאמצע לנכון. אל תתני לזה להדאיג אותך ותגידי תודה שאני לא מושך לך בשיער.

5) אם אי-פעם תגידי לי שוב מה לומר ומה לא לחבריי, לא תצטרכי לדאוג בנוגע לשערות שנתקעות לך בין השיניים – לא יישארו לך שיניים...

6) אולי אם היית מצחצחת את השיניים, ומסירה את ריח הזין מנשימתך, היינו נשארים יותר זמן בסביבה אחרי...

7) כשאת במחזור, דחיפה של משהו לפיך היא הדרך היחידה לגרום לך להפסיק לרטון ולילל.

icon_cool.gif וחוץ מזה, אם את מדממת חמישה ימים רצוף, את צריכה את כל הנוזלים שאת יכולה להשיג, תאמיני לי.

9) את רוטנת על הטעם, אבל תאמיני לי, ב"ארץ הטעמים" - אנחנו קיבלנו את "חבל הארץ" המחורבן.

10) לפחות אין סכנה שהזין ידמם לך בפה.

11) שחקי עם הביצים.

12) לא משנה כמה טובה את חושבת שאת – היו לנו טובות יותר.

13) מציצות הן הסיבה היחידה שאנחנו נשארים בחברתכן במקום להיות עם חברים, תורידו את זה, ואתן , באופן מילולי, חסרות תועלת לחלוטין.

14) תלטפו את החריץ, אנחנו אוהבים גם את זה.

15) תשמחו עכשיו כשהשמש עולה. זה "ער לגמרי" בבקרים עכשיו, אבל כשתזדקנו ותשמינו (ואתם בהחלט תזדקנו ותשמינו...) מ – ו – ב – ט – ח לכן ש"זה" יהיה ב"קומה".

16) אם תבלעי את זה, לא תצטרכי לדאוג שזה יימרח לך על הפרצוף, נכון ?

תעשו טובה ותשאירו את החשיבה לנו, בסדר ?