בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ערב בוקרים בנו לימיט- מרשמיו של אורח

Queencie​(שולטת)
לפני 17 שנים • 26 באוג׳ 2006
Queencie​(שולטת) • 26 באוג׳ 2006
את תודותיי על הערב הקסום שהיה אמש אכתוב בפוסט שמיועד לכך, כאן אתייחס רק להערה אחת שכתב נענש - הערת הסיום של הפוסט שלו:

ציטוט: אני לא יודע עד כמה המוסיקה אמש הייתה אופיינית למקום, ואני מאוד מקווה שזה חד-פעמי אבל אם זאת הרוח המנשבת שם בדרך כלל, עם כל הצער שבדבר זאת הייתה הפעם האחרונה שביקרתי שם.

הייתי רוצה שתקחו את דבריי לא כביקורת ולא כהתרסה אלא כנקודה בריאה למחשבה.

אם היתה זו הערת ביקורת בונה - איך אתה על סמך ביקור יחיד קובע את דעתך הנחרצת ולא שוקל אפילו לבדוק האם הערתך נלקחה בחשבון ויושמה במידה זו או אחרת?
אלא שזו החלטה ובחירה שלך - החל מהבחירה שלך להגיע וכלה בבחירתך שלא להגיע שוב.

יש לזכור שעל טעם ועל ריח אין מה להתווכח, ולכל אחד מאורחי המסיבה טעמו שלו במוסיקה והמקצבים שמקפיצים אותו.

המדד להצלחה של הדי.ג'יי בבחירת המוסיקה היא במצב הרחבה והמקפצים עליה... וזו היתה מלאה עד שעות הבוקר המוקדמות. מה שמעיד על כך שקלעה לטעמם של רבים.
walking dead
walking dead • 26 באוג׳ 2006
נענש כתב/ה:
6. חברים יקרים, ביקורת, יש דבר כזה כן. לא הכל צריך להיות ליקוקי תחת הדדייים. מותר לבן אדם גם לחשוב אחרת מכם. אתם יודעים מה, זה אפילו רצוי ומבורך.

מעניין שהביקורת שאתה משמיע היא לגיטימית והביקורת שמשמיעים על דבריך היא בבחינת "ליקוק תחת הדדי". אם בהתחלה היה לי רק חשד קל, הרי כעת ברורה המגמתיות של דבריך...
sssssss
sssssss • 26 באוג׳ 2006
אם התברכתי במשהו זה בסבלנות אין קץ אבל אם תחליטו לערוך בי לינץ' פשוט לא אשחק את המשחק שלכם.
קווינסי יקירה, לא החלטתי דבר. אני אמשיך לעקוב אחר המקום אבל מרחוק. מבירור קצר שערכתי אכן זאת המוסיקה במקום. במידה ואני שוגה אין כל מניעה מצידי לבקר שם. את אולי ראית המוני אנשים רוקדים אני ראיתי מיעוט מבוטל רוקד והיתר מסתובבים או יושבים על הבאר וכו'.

פנתרה, אני לא ממש מכיר אותך ואל תחפשי בדבריי מגמתיות. תסתכלי מעט על התגובות. חוץ ממך ומקווינסי התגובות לא ענייניות או מנסות להיות ארסיות. והדגש על מנסות. זכותי לחשוב שאחרי עשור וחצי בסצינת המועדונים רצוי שהמוסיקה תתאים לתקופה בה אנו חיים. גם אני גדלתי על אייטיז אבל מה לעשות "דברים משתנים".
צריך לבדוק את דעת הרוב. כך או כך צריך לפחות לגוון ולא לילה שלם לטחון מוסיקה לא רקידה בעליל מבחינתי לפחות. זאת רק דעתי. זכותכם לא להסכים. אך אנא אל תחפשו בדבריי מגמתיות, ניסיון להכפיש סתם ומי יודע מה עוד. נסו קצת להיות הוגנים. ואם הוגנים אתם, ציינו את סוג המוסיקה בהזמנות למסיבה. אין הולם מכך.
לולינה

הזויי ממש

לולינה • 26 באוג׳ 2006
כמה רפש כמה רוע כמה גועל ,
כבר הרבה זמן שלא יצא לי להגיב בפוסטים כאן וזו הסיבה לכך,
כל פוסט תמים הופך בידייכם לגועל טהור.
בתגובתו של הנענש ראיתי ביקורת בונה נטו , ושום רצון להכפיש או לפגוע.
אבל אתם בלי שום בעיה הופכים תגובה קטנה לגועל אחד גדול, מה קורה לכם אנשים?!?!?!

ממה שזכור לי בעבר במסיבות של AIR היו הרבה ביקורות, וAIR ידע לקחת אותם לתשומת ליבו ולשפר, אף אחד לא יצא נגד המבקרים!!!

אני בטוחה שאמילי וF יקראו את התגובה הזו ויקחו את זה לתשומת ליבם , ולדעתי כל אורח חשוב ,
גם אם הוא לא רוב !

ומביקוריי במסיבות של אמילי וF הם תמיד מנסים לעשות שיהיה לכולם נוח ונעים , לא חושבת שהפעם הם יחרגו ממנהגם.

ובאשר לכל המצליבים תחפשו איזה פוסט תמים אחר ותהפכו אותו לרפש כהרגלכם...
עבודת מאסטר{lori}
עבודת מאסטר{lori} • 26 באוג׳ 2006
נענש, הכנסת את הראש לבוץ אפילו בלי להתכוון icon_smile.gif

הייתי יכול להגיב לעניין המוזיקה אם הייתי מתרכז בה בכלל...
אמילי ומאסטר F השכילו לעשות ולדאוג שהמוזיקה לא תהפוך לאייטם המרכזי
גם כשנמצאים ברחבת הריקודים המוזיקה לא מפוצצת את האזניים. היא תופסת חלק מהאווירה אבל לא גונבת את ההצגה. המהות של המודון ברורה - הרגשת המפגש החברתי ואווירת הBDSM - שני אלו נשמרים כשחקן ראשי בהפקות המעולות שהם מרימים שם. זה מועדון בו אפשר לשבת ליד הבאר ול-ד-ב-ר. לשמוע אחד את השני. להנות מחברתם של חברים.

זה מה שאני אוהב בנו-לימיט - האנשים מקבלים מקום של כבוד, לפני המוזיקה.

ודבר אחרון שיש לי לומר - חברים, תנו לאנשים צ'אנס להעביר ביקורת. בעיקר כשהיא נאמרת בטוב טעם ולא בצורה של הטחת ארס בפרצופם של אנשים.
כשנוצרת הרגשה שהבעת דיעה מעט שונה מדעת הרוב תגרור אחריה באופן ישיר פרובוקציה, אנשים לא יביעו דיעות, לא ידברו ולא יגיבו. חבל.
sssssss
sssssss • 26 באוג׳ 2006
כן, לקחו את זה קשה אה icon_razz.gif
מה שבטוח לא הופתעתי, סוף סוף אני מינואר 2004 כאן, ומה שעוד יותר בטוח הדרך שלי (לומר מה שאני חושב ישר בפנים) יותר חשובה לי מהכל icon_arrow.gif
חבל שאלה הם פני הדברים אבל כאמור לא הופתעתי...
lady @in black​(שולטת)
lady @in black​(שולטת) • 26 באוג׳ 2006
הלו הלו טראנסים והאוסים????
icon_evil.gif
כשאני מגיעה לנו לימיט אני תמיד נהנית מהאנשים מהאווירה ובטח!!מהמוסיקה
מוסיקה מעולה!!!
ואם ישנו את סגנון המוזיקה במקום אני אישית אתבאס .כל אחד בטעמו!
אז תצא למקומות אחרים בהם יש טראנסים ולא לנו לימיט!
אני המפרגנת הראשית למוזיקה במקום ושכך ימשיך!!!
tongue.gif
tb-303​(מתחלף)

תנו צאנס לטראנס

tb-303​(מתחלף) • 26 באוג׳ 2006
ניגנתי בהפגנה בכיכר מלכי ישראל

תנו צאנס לטראנס

עשרות אלפי אנשים

ספייס בן זונה........... תתני למוסיקה לכבוש אותך ותהני......

ואני גם אוהב מוסיקה אלקטרונית גותית סטייל מסיבות בדסם אבל טראנס כבודו במקומו מונח icon_lol.gif

על טעם וריח אין מה להתווכח נכון?
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 26 באוג׳ 2006
אני לא מבינה על מה אתם מתרעמים.
הבן אדם מביע דיעה כנה, לא אוהב מוזיקת שנות ה-80 רדו לו מהוריד.
אני מבינה את הרצון שלו להביע את דעתו ואת מורת רוחו מהנושא, זכותו!

באופן אישי אתמול נהנתי, לא שמתי לב בכלל למוזיקה, אבל אני לא באה בשביל המוזיקה אלא בשביל האנשים.
אני לא נהנת מהאוס וטראנסים, אני לא רואה בנו לימיטס מועדון ריקודים ומסיון אישי כקבועה במסיבות הללו, האוסים וטראנסים בדרך כלל מרוקנים את הרחבה.

אני בטוחה שאם תדבר עם אמילי וF ותציע הצעות ייעול הם ישמחו מאוד ואני בטוחה שאפשר להגיע להבנה.

בכל מקרה, אני מקווה שלא תמחק ליין שלם בגלל חוויה אחת, המסיבות של אמילי מאוד איכותיות.

שבוע נפלא,
דומי
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 26 באוג׳ 2006
מזכיר לי את המוני השרשורים שהיו בנושא המוזיקה בדנג'ן...

כל אחד אוהב סוג אחר של מוזיקה ואין אפשרות לקלוע לטעם של כולם. טראנסים והאוסים זה (בהכללה גסה) יותר טעם של בני 18 או של גואה ופחות טעם (לדעתי) של רוב האוכלוסיה שמגיעה למסיבות קהילתיות. אני מניח שיש כאלה שזה מדבר אליהם יותר וכאלה שמדבר אליהם פחות, אבל כאמור, אי אפשר לקלוע לטעם של כולם והשאלה היא איזה אופי רוצים להעניק למסיבות הללו.

לדעתי האישית, מסיבה שקהלה הוא קהילת הבדסמ צריכה מוזיקה בהתאם, מוזיקה שמאפשרת סשנים בעדיפות על פני מוזיקה רקידה וקופצנית (ואם אפשר מוזיקה שמאפשרת את שניהם, מה טוב). כמובן שגם בשאלה "מהי מוזיקה שמאפשרת סשנים?" הדיעות תהיינה חלוקות, אבל נראה לי שיהיה יותר קונצנזוס. כל זאת, כמובן, בהנחה שבאמת אנשים באים למסיבות קודם כל בגלל הבדסמ והאנשים ורק אחר כך בגלל האופציה לרקוד. לפחות עבורי, אם הריקודים הם העניין העיקרי, אני יכול למצוא המון מועדונים אחרים.