בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיפור שכתבתי לחברה טובה בזמנו...

טבח בשמנה
לפני 17 שנים • 27 באוג׳ 2006

סיפור שכתבתי לחברה טובה בזמנו...

טבח בשמנה • 27 באוג׳ 2006
"...נכנסתי לדירה, כמו שהיא ביקשה... דרשה, ממני. היא הייתה דיי פשוטה, ריקה ולא מעניינת. ריח מחניק של בושם וסקס ריחף באוויר.
"יותר מהר טמבל!!" שמעתי אותה צועקת מאחד החדרים המועטים של הדירה.. התחלתי לפסוע לכיוון הקול בדריכות.
"אם לא תגיע לכאן תוך שנייה אני אמלוק לך את האשכים, יא כלב!"
הגברתי את קצב הליכתי וסובבתי את ידית הדלת הסגורה ונכנסתי לחדר.
על כיסא, מול מיטה גדולה שחורת מצעים, ישבה לה מלכה.. מלכתי, עם שוט רכיבה בידה האחת וכוס יין בידה השנייה. היא לגמה מהיין והניחה את הכוס על השולחן. נראה היה שהכוס נועדה יותר לרשום מאשר לטעם. היא התקדמה אלי במהירות ושילחה ברכיה חזקה לאשכי. בתגובה נפלתי על הרכי וראשי התסחרר מרוב כאב.
"כשאתה נמצא באותו חדר איתי אתה על ארבע, מטומטם!" צעקה ודרכה על פניי עם מגפה האדיר. עקב המתכת יצר סימן עגול בפני. "ועכשיו, מה אומרים כלב?"
"סליחה גברתי?" שאלתי בהיסוס. והיא בתגובה הורידה את רגלה מפני.
"עכשיו אני מרשה לך לקום מפגר.."
"כן גברתי." ניסיתי לקום אך החלקתי ונפלתי על פני, על רגלייה של גברתי. היא בתגובה משכה רגל אחת אחורה ובעטה בפני בעזרת מגפה המחודד. "נו תקום כבר!! נו!" אמרה ומשכה בשערות ראשי.
"בוא נראה מה הנזק שעשינו כאן, כן?" אמרה והתכופפה. היא אחזה בשולי מכנסי והורידה אותם מהר למטה לקרסוליי. לאחר מכן לקחה את ידה ושיפשפה את איבר מיני, מעלה מטה, במהירות מתגברת. לאחר שהרגישה את זקפתי המתקשה בתוך תחתוני עצרה ואמרה "אמממ.. נראה שהכל תקין כאן." היא הניחה את ידידה על מותני, מעל לבוקסר ובתנועה מהירה אחת הורידה את הבוקסר מעל לגופי. במהירות הנחתי את ידי על זקפתי המבויישת.
"מה אתה חושב שאתה עושה?? ידים לצידי הגוף מפגר!"
עשיתי כמבוקשה.. לאט אלט החזרתי את ידי לצדדים והיא הביטה באיבר מיני... והחלה לצחוק בקול רם.
"ואיפה השאר מפגר?? זה כל מה שיש לך?? הצעצוע הקטנטן הזה? איך אתה מביא ביד עם הפיצפוץ הזה??.. עדיף כבר שאאונן עם הזרת שלי!" צחקה. "נו טוב.. אם זה מה יש." אמרה והחלה לעסות את איבר מיני במהירות וחוסר סבלנות.
תוך שניות אחדות הוא הזדקף במלוא גאוותו, כיפתי הוורדרדה עמדה כמו קסדה על ראשו של חייל.
"ולמה השיער הזה יא מטונף?? לא יכלת להתגלח בשביל הגבירה החדשה שלך??"
"אני.. כל מט.. גברתי.." מלמלתי.
"מה?? לא שמעתי! חזק!" אמרה ומשכה באיבר מיני בחוזקה.
"אמר.. אמרתי." אמרתי ברגליים רועדות. "אמרתי שאני כלב מטונף גברתי."
היא צחקה וחייכה אלי ברוך. "אנחנו נטפל בזה כלב.. מה תעדיף? שעווה או גילוח? גילוח אמרת? אז שעווה it is!! קדימה, על ארבע! על המיטה! פנים אל הקיר!"
עשיתי כדברייה, עליתי על המיטה ופני אל הקיר. אשכי יורדים למטה כמטוטלת שעירה. גברתי יצאה מהחדר ואני נשארתי ככה, קפוא כפסל. לאחר דקה-דקותיים חזרה הגבירה החדשה שלי עם שעווה חמה בידיה. היא הניחה את השעווה החמה על השולחן ומשכה את אשכי. בידה האחת אוחזת ובידה השנייה מורחת. התחלתי לרעוד מהחום. אפילו פלטתי מעט שתן מרוב פחד אך מזלי גברתי לא הבחינה בכך. היא החלה להניח על אשכי רצועות ארוכות ואחרי שדאגה שהן צמודות הייטב החלה לתלוש אותן. אך לא במהירות, אלא לאט לאט... מסתכלת איך שערה נטלשת אחרי שערה... דמעות זלגו מעיניי והתחלתי לבכות ולהתייפח. "נעים, הא כלב? אמרה והמשיכ לתלוש.
אחרי שסיימה טילטלה את שק האשכים שלי מינה ושמאלה, בוחנת אם יש השלמות...
"אממממ.. איפה הפינצטה? כן, הנה.. עכשיו תקשיב כלב מטומטם... אחרי כל משיכה אני ורצה לשמוע 'יש לי זין קטנטן', מובן?"
"כן גברתי..."
*משיכה*
"יש לי זין קטנטן.." אמרתי.
"שוב! יותר חזק!" אמרה ומשכה שוב.
כך חזרתי על המשפט כמעט שלושים פעמים...

"זהו עבד, סיימתי... ואני מאוד מרוצה עבד.. כל כך שאני מרשה לך להביא ביד מולי אם תרצה."
"תודה גברתי." אמרתי והתיישבתי על ישבני והתחלתי לשפשף את איבר מיני בזמו שגברתי מתיישבת על הכיסא ומביטה..

זה חלק ראשון של הסיפור.. אם יהיו תגובות חמות אחפש ואפרסם את החלק השני.
גבריאל.