ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיפורו של דום מתעלל

זאלופון​(שולט)
לפני 18 שנים • 27 באוג׳ 2006
זאלופון​(שולט) • 27 באוג׳ 2006
אם הבנתי נכון את דבריו של דום1 ואם הם צודקים, אני לא מבין איך בדיוק פותח השרשור קישר את מעשיו שלו (כפי שפורסמו), שהדבר האחרון שאפשר לומר עליהם הוא שהם נעשו בתום לב, לדבריו של ג'ייק. כל המילים שכתבתי בשרשור הזה לא רלוונטיות למקרה דנן, אם אמנם הוא המקרה, ואני מניח שאם בסופו של דבר כן יישמע הקול הספציפי הזה, אהיה בצד של הצולבים אותו ולא בצד של המבינים ונותני האמפתיה.
DOM 1​(שולט)
DOM 1​(שולט) • 27 באוג׳ 2006
אין בדבריי כלום שנאמר בהתיחסות לדבריך זאלופון.
דבריי אינם תלויים או מופקים מדברי מישהו כאן.

יש למישהו ספק במי מדובר?

אם כן הטרגדיה הופכת לקומדיה של ממש.
[B]
נאיבית

סגנון הכתיבה

נאיבית • 27 באוג׳ 2006
DOM 1 כתב/ה:
אין בדבריי כלום שנאמר בהתיחסות לדבריך זאלופון.
דבריי אינם תלויים או מופקים מדברי מישהו כאן.

יש למישהו ספק במי מדובר?

אם כן הטרגדיה הופכת לקומדיה של ממש.

אני לא מכירה את מי שאתה רומז עליו אבל אני חושבת שסגנון הכתיבה הרגשני גרם לכולנו לתהות מי זה יכול להיות ורובנו התחלנו בדיון כללי האם יש מקום לשמיעת קולו של דום שטעה בתום לב.

" מעולם לא כתבתי על כך. בחרתי להתמודד עם עצמי, בדרכי הפרטית. אחרי לבטים ארוכים אני מוצא את עצמי שוב כאן, במקום שהיה לי פעם לבית, אחרי היעדרות ארוכה. "

הבעיה היתה שהעיתוי עכשיו הוביל לכיוון מסויים.
חשבתי על אדם אחר מאותו מקום אבל האנונימיות של הוידוי והסגנון לא התאימו גם לו.
עובדה שגם כל אלה, שמכירים אישית את כולם שם, שאלו מי זה.

בסופו של דבר כולנו, גם אלה שמכירים הכל אישית, התחלנו בדיון כללי.
אחרי מה שכתבת הכל נראה יותר ברור, למרות שעד עכשיו אני מודה שלא ציפיתי לסגנון הכתיבה הרגיש הזה ממנו.
DOM 1​(שולט)
DOM 1​(שולט) • 27 באוג׳ 2006
ככה זה כשיש מורה טוב נאיבית.
לומדים הכל ומהר. מאד מהר. כולל לסמא עיניים של אחרים. [B]
master281
master281 • 27 באוג׳ 2006
אחרי ששבתי וקראתי את הפוסט של שמוליק

אני מצטרף לדעתו של דום 1 לגבי הזהות האמיתית של הדרדס

אבל כל עוד לא יכתוב בשמו האמיתי לעולם לא נדע

אלא עם כלובי יספק לנו אימות של כתובת אי פי
devotion​(מתחלפת)
לפני 18 שנים • 28 באוג׳ 2006
devotion​(מתחלפת) • 28 באוג׳ 2006
DOM 1 כתב/ה:
שמוליק היקר הידוע גם בניקו הישן ,בעצם זה אאוטינג.

האיש שחושב עם השמוליק שלו גרר את חכמי הכלוב לדיון

שלם על התנהגותו שנפסלה מזמן על ידי אותם חכמים.

ולא חברים,אין לו מספיק שכל לעורר את זה לבד. מאחור יש טבח

מדופלם שהמציא את המשפט : מלאכתם של צדיקים נעשית

בידי אחרים. הכל ,אבל הכל- שתשומת הלב תוסט ממנו בשל

התעוררות כל הבנות שהיו שם וכעת פותחות עליו מסע צלב.

אבל שמוליק?

הוא בסדר שמוליק...אפילו משורר.

"בואי הנה בואי לכאן אני אכיר לך דום מסוכן"

מישהו כבר קיבל שפיץ מהכלוב, מאסטר מאד מיוחד בקהילה.

הגיע הזמן ומזמן לצרף את הסגן שלו,הדרדס שמוליק.

אממ.. מנסיוני עם הסגן המדובר.
אין לו יכולת התבטאות או מספיק שכל לעשות זאת.
בלי קשר רצוי לתת לו גם "שפיץ" מכאן. הוא זורע מספיק הרס "שם".

ואגב מישהו פה באמת חושב שאותו "מאסטר מיוחד בקהילה" לא פה??? icon_eek.gif

כותב או לא כותב . בניק של בחור או בחורה או כאורח פורח. זה לא משנה, הוא פה.
הוא פשוט לא צד את קורבנותיו מפה יותר... אני מקווה.
הסנצ'ו פנצ'ה סתם יושב למעלה כמו חמור {לא על החמור} וצופה.
למה הוא עוד פה?
לא יודעת
מה שכן פה אין לו ביצים לכתוב
"בואי הנה בואי לכאן אני אכיר לך דום מסוכן"
{הנה הרס לי עוד משהו..שיר אהוב.. הקונוטציות פשוט...}
ילדה אסור ילדה מותר​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 28 באוג׳ 2006

על תבונה ורגישות

ציטוט: גם לי נראה שקורה פה לעתים קרובות תהליך לא הוגן: סאביות מחפשות להן דום חזק, רגיש, מתחשב, דומיננטי, אכזר, משפיל, קורא מחשבות, שתלטן, מקשיב, משפיט, מתגמש, קובע הכל, יודע כל, נותן ספייס, באטמן, סופרמן. הציפיות האלה לא רק לא הוגנות כיעד שהדומים האומללים צריכים לנסות לעמוד בו, אלא הן נעשות הוגנות אפילו פחות כאשר דומים אמנם לא עומדים בהן ואז נצלבים בשל אי היותם מערך ציפיות שהושלך עליהם ללא רצונם.

הסאבית מצפה לכנות, זה הכל. דום צריך להיות מודע באופן ברור ומובהק ליכולותיו. אני למשל לעולם לא אוכל לשלוט באדם גם מתוך הפחד שאיני יכולה לקחת אחריות כל כך גדולה על נפשו של אדם אחר. בענייני הנפש צריך לקחת אחריות. זהו לא משחק.
הסאבית תראה בדום שלה סופרמן גם אם הוא עצמו ידע שיש מקומות אליהם הוא לא נכנס כי הוא לא יודע מספיק/ מבין מספיק/ מכיר אותה מספיק.

אלו הן הדרישות, וכל אחד לפני שנכנס לנפשה של אחרת צריך לעשות חושבים עם עצמו האם הוא באמת מספיק מבין- ללא משחקי כבוד ואגו, לחשוב עם עצמו האם הוא באמת יכול לקחת לידיו את הסאבית ולהביא אותה למקומות שיהיו באמת טובים לשני הצדדים.
ימית 2000
לפני 18 שנים • 29 באוג׳ 2006
ימית 2000 • 29 באוג׳ 2006
[quote="זאלופון"]
ציטוט: סאביות מחפשות להן דום חזק, רגיש, מתחשב, דומיננטי, אכזר, משפיל, קורא מחשבות, שתלטן, מקשיב, משפיט, מתגמש, קובע הכל, יודע כל, נותן ספייס, באטמן, סופרמן. הציפיות האלה לא רק לא הוגנות כיעד שהדומים האומללים צריכים לנסות לעמוד בו, אלא הן נעשות הוגנות אפילו פחות כאשר דומים אמנם לא עומדים בהן ואז נצלבים בשל אי היותם מערך ציפיות שהושלך עליהם ללא רצונם.

זה נכון, אבל זה לא העיקר. סאבית, כמו כל אשה, רוצה אהבה. היא רוצה רגש, חום, אינטימיות. היא רוצה קשר עם גבר שיאהב אותה, שיהיה רק שלה ויתחייב למערכת היחסים שלו איתה. קשרי שליטה המבוססים על בדסמ בלבד - ולעתים קרובות גם אינם מונוגמיים - שורדים זמן קצר. בדרך כלל זה נגמר מהר, מכוער ועם טעם רע בפה. ניתן ללמוד זאת ממספר הבלוגים שנמחקים פה - זמן קצר אחרי שתואר בהם אושר עילאי, קשר קסום וסשנים מהממים. ניתן לקרוא זאת בבלוגים שמוקדשים לפוסט מורטם לקשר שליטה שנגמר. זו אף פעם לא מערכת יחסים שמעורב בה בדסמ; זה תמיד קשר שליטה פר אקסלנס שירד מהפסים. המבט עליו בדיעבד מלווה כמעט תמיד בחרטה וכעס. זה האבסורד בהוויה הסאבית: היא רוצה להיות חפץ לשירותו של האדון - כל עוד זה נמשך. כשזה נגמר, היא מרגישה מנוצלת ומושפלת. הדבר היחיד שמונע את התחושות האלה הוא רגש. ואת זה כמעט שאין פה.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 29 באוג׳ 2006
[quote="ימית 2000"]
זאלופון כתב/ה:
ציטוט: סאביות מחפשות להן דום חזק, רגיש, מתחשב, דומיננטי, אכזר, משפיל, קורא מחשבות, שתלטן, מקשיב, משפיט, מתגמש, קובע הכל, יודע כל, נותן ספייס, באטמן, סופרמן. הציפיות האלה לא רק לא הוגנות כיעד שהדומים האומללים צריכים לנסות לעמוד בו, אלא הן נעשות הוגנות אפילו פחות כאשר דומים אמנם לא עומדים בהן ואז נצלבים בשל אי היותם מערך ציפיות שהושלך עליהם ללא רצונם.

זה נכון, אבל זה לא העיקר. סאבית, כמו כל אשה, רוצה אהבה. היא רוצה רגש, חום, אינטימיות. היא רוצה קשר עם גבר שיאהב אותה, שיהיה רק שלה ויתחייב למערכת היחסים שלו איתה. קשרי שליטה המבוססים על בדסמ בלבד - ולעתים קרובות גם אינם מונוגמיים - שורדים זמן קצר. בדרך כלל זה נגמר מהר, מכוער ועם טעם רע בפה. ניתן ללמוד זאת ממספר הבלוגים שנמחקים פה - זמן קצר אחרי שתואר בהם אושר עילאי, קשר קסום וסשנים מהממים. ניתן לקרוא זאת בבלוגים שמוקדשים לפוסט מורטם לקשר שליטה שנגמר. זו אף פעם לא מערכת יחסים שמעורב בה בדסמ; זה תמיד קשר שליטה פר אקסלנס שירד מהפסים. המבט עליו בדיעבד מלווה כמעט תמיד בחרטה וכעס. זה האבסורד בהוויה הסאבית: היא רוצה להיות חפץ לשירותו של האדון - כל עוד זה נמשך. כשזה נגמר, היא מרגישה מנוצלת ומושפלת. הדבר היחיד שמונע את התחושות האלה הוא רגש. ואת זה כמעט שאין פה.

אני מסכים לגמרי, והרשי לי להיות קצת נרקיסיסט ולהפנות למשהו משלי שעוסק בדיוק בזה:
http://www.thecage.co.il/magazine,519.html
עינבר
עינבר • 29 באוג׳ 2006
Mjc כתב/ה:
"שמוליק"
אתה בא לכאן כדי להכות על חטא
בנוסח"מודה ועוזב,ירוחם" ?
זה לא עובד כך.

אם כן
כפי שכבר שאלו כאן לפני, לשם מה החלפת ניק ?!

תקשיב "גבר"
כדום אל "דום"
חזור לניק האמיתי שלך
פנה בפרטי, אל מי שפגעת בה או בהן
בקש סליחה
אולי זה לא יעזור הרבה לאותן נישלטות,אבל זאת התחלה.

בשום אופן!
אל תכתוב כאן שמות של אותן נשים

בניק האמיתי שלך
ספר איך ובמה פגעת
אז אולי באמת "תצא גבר"(רק אולי)

ולנשים-נישלטות שיודעות מי הוא
גבירותי,
כל אחת ואחת מכאן שאתן מכירות, איזרו אומץ ופנו אליהן בפרטי
להזהיר אותן מפניו.
שלא יצא אאוטינג שמנוגד לחוקים ויפגע גם בכן.

אתה מבקש ממנו לעשות מעשה אמיץ, לקחת אחריות,
אני הייתי מבקשת ממנו לעשות חשבון נפש אמיתי
ולבדוק מה הוא עשה לו בסדר בכל הסיפורים האלה.

יהיה מי שייתן לו את זה, יהיה מי שיעזור לו לרחם על עצמו, יהיה מי שיאשים את הסאבית.
יהיה מי שירחקי לכת ויפתח תארויות על הסאביות שמנטזות על משהו ופוגעות בעצמן,
ויהיה מי שיתן לו אפשרות לתמיכה אמיתי, כזאת ששמה לו מראה מול הפרצוץ, אם ירצה.

שאני קוראת את הפוסט המקורי אני רואה 2 בעיות אצל הדום המתעלל,
הראשונה שהוא שקטוע המון זמן ברחמים עצמאיים, שהוא קורא להם תהליך,
והשנייה שכל התובנות שלו קשורות לסאבית שלא התלוננה, אלא בדיעבד
והוא עדיין לא הבין איך הוא היה יכול לדעת שהוא היה לא בסדר בכל הסיפורים.