ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קוד לבוש למפגש ראשון

פסיכו לוג​(שולט)
לפני 18 שנים • 28 באוג׳ 2006

Re: שהיא תרגיש בנוח בפגישה הראשונה

פסיכו לוג​(שולט) • 28 באוג׳ 2006
Mst כתב/ה:
במקרה של דיט מעולם ה BDSM כנראה ולשולט יש את הזכות והחובה להחליט על קוד הלבוש!!

זה נשמע כאילו אינך מבין עדיין מה זה bdsm. כן יש לך הזכות לדרוש כל... מה שהנשלטת שלך רוצה icon_smile.gif

זה משחק עדין. החוכמה היא לדעת לשחק אותו כך שירגיש מציאותי. לומדים עם הזמן.
Agni​(מתחלף)
לפני 18 שנים • 29 באוג׳ 2006

לפסיכי

Agni​(מתחלף) • 29 באוג׳ 2006
תגיד.

למה אני צריך להתעייף 4 עמודים בשביל לראות בסוף ת'שמש-חה?!
הענק​(שולט)
הענק​(שולט) • 29 באוג׳ 2006
גם אני מסכים עם הפנטזיה
הרי זאת הסיבה שאני כאן

גם אני דורש שימלה
כל פגישה ראשונה או אחרונה
זה התנאי שלי
ואם לא מתאים לה?
זה בסדר מכבד את זה
אבל לא בבית ספרי

ולאדון הפסיכולוג על ספת סקאי
למה שאתה קורא BDSM זה רק ענף קטנטן של שליטה מלמטה
כשתגדל תבין
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
מאסטר מיינד​(שולט)

Re: קוד לבוש למפגש ראשון

מאסטר מיינד​(שולט) • 29 באוג׳ 2006
Mst כתב/ה:
האם דרישת מאסטר משפחה/סאבית לקוד לבוש כבר במפגש הראשון (אחרי שיחות הכרות בטלפון) היא מוגזמת או הגיונית?

איזו שאלה הזויה ...

אם מישהו לא יודע מה הוא רוצה, או מה אפשר לדרוש מהפרטנרית שלו, והוא חושב שיש איזו נורמה ש"צריך" או ש"אפשר" או ש"הגיוני" למלא - - -

הוא פקיד, לא שולט.
עינבר

עינבר • 29 באוג׳ 2006
המלט כתב/ה:
סליחה אם פגעתי ברצינותו של מישהו כשבחרתי בפועל 'להשתעשע'. גם אני דילגתי על פרקים ד' וה' בספר האמור..
עניין ההומור והרצינות מופיע בכלל בפרק י"א , ונראה לי שגם עליו דילגת או שפספת משהו,
ללא עשית כאן רושם רציני בשרשורים קודמים, הייתי חושדת שלא קראת את הספר בכלל.

נאיבית כתב/ה:
המקרה היחיד שאני יכולה להסכים שיתכן מצב כזה הוא רק לצורך ריגוש של הצדדים, כאשר המאסטר לעתיד כבר בדק ומצא שהסאבית לעתיד אוהבת ללכת בשמלות קצרות.

לפעמים הריגוש הוא לא בלעשות מה שאת אוהבת, אלא בלעשות מה שהוא רוצה...
המלט כתב/ה:
הריגוש הבלתי נשלט של להשתעשע ביחסי master-slave אחרי כמה שיחות טלפון (למשל, שתיים) icon_cool.gif

לפעמים אין לי חשק לריגושים בתחילה, אך שאני פוגשת את האדם שמרגש אותי, השעשוע מתחיל.

ובכלל, הגשמת פנטזיות כשלעצמה היא נפלאה כבסיס לסשן חד פעמי ואז כדאי שתלבש שמלה.
אבל מי שרוצה לבנות יחסי Master-slave, עדיף שיכיר את האדם, לא פחות מאשר את הסאבית,
ומי שמפספס בגלל שמישהי לא מרגישה נוח, מכל מיני סיבות, בשמלה (או עם ציות) בדייט ה1.
...
נאיבית כתב/ה:
במקרה של MST שתי סאביות כבר ויתרו על הפגישה. קצת חבל.
האמת, שיש דברים שלא ממש חבל לוותר עליהם. icon_cool.gif
Jake​(שולט)
Jake​(שולט) • 29 באוג׳ 2006
עבד_נרצע כתב/ה:
סליחה שאני נמצא בפורום שלא שייך למעמדתי
מהנסיון שלי חלק גדול מהמלכות שנפגשתי איתן דרשו ממני כיצד להתנהג ומה ללבוש בפגישה הראשונה למרות שהיא עדיין לא הכריזה שאני העבד שלה
אין בזה שום פסול לכבד דרישה של המלכה בקוד לבוש הרי היא לא ביקשה ממני לבוש חריג שיכול להביך אותנו.......

שוב אנו חוזרים לדיון בהבדלים שבין פמדום לבין מיילדום והתייחסות הקהילה להבדלים אלו.

אני בספק אם MST היה זוכה לתגובות כאלו בפורום "הבנות על הבנים".

לעצם העניין,

אני באמת לא יודע לאיזו רמת היכרות הגיע MST עם אותן נשלטות לפני שביקש לתאם פגישה, וזה די מפליא אותי מדוע חשב שלדרוש לבוש מסוים הוא יכול ואילו לדרוש את עצם קיום הפגישה אינו יכול.

אני גם לא מסכים עם העמדת אולטימטומים בשלבי היכרות מוקדמים.

יחד עם זאת, אינני מסכים עם רוב התגובות בשרשור לגבי פסילת הלגיטימיות של דרישות מוקדמות. הכל תלוי באופן הצגתן.

לכולנו יש את הדרכים שלנו וההעדפות שלנו ואנו פועלים על סמך השכל הישר תוך התחשבות בדינמיקה שהתפתחה.

לא לכל נשלטת יש את הרצון ו/או היכולת לקבל הנחיות והוראות לגבי אופן הלבוש. לא לכולן זה "עושה את זה". אם הנושא חשוב לשולט כפי שכנראה זה חשוב ל- MRS, מן הראוי שישוחחו על כך מראש ואז הצבת אולטימטום יהיה מיותר.

במידה והלבוש של הנשלטת הוא עניין חשוב בעיני השולט, הוא יכול להבהיר זאת, כמו שהוא יכול להבהיר כי עמידה בזמנים או כל דבר אחר חשובים לו. איך הדברים יתקבלו אצל הנשלטת תלוי במידה רבה באופן הצגת הדברים.

לבוא ולטעון כי "דרישה" בקשר ללבוש אינה לגיטימית, אף אם מדובר בשלב מוקדם ביותר, אינה במקום. הדרישה היא לגיטימית, אך יחד עם זאת - גם הסירוב.
עבד_נרצע​(נשלט)
עבד_נרצע​(נשלט) • 29 באוג׳ 2006
Jake כתב:
שוב אנו חוזרים לדיון בהבדלים שבין פמדום לבין מיילדום והתייחסות הקהילה להבדלים אלו.

אני בספק אם MST היה זוכה לתגובות כאלו בפורום "הבנות על הבנים".[/quote]

למה יש את ההבדלים הללו?
Here And There​(נשלטת)

Here And There​(נשלטת) • 29 באוג׳ 2006
Mst כתב/ה:
האם דרישת מאסטר משפחה/סאבית לקוד לבוש כבר במפגש הראשון (אחרי שיחות הכרות בטלפון) היא מוגזמת או הגיונית?

אני חושבת שאתה מעלה פה כמה דברים:
אתה שואל אם זה מוגזם, אבל השאלה היא לא מה מוגדר כמוגזם או לא אלא מה מרגיש לה נוח.
במיוחד בפגישה ראושנה.
אני מאמינה שזה בסדר ששולט דורש מידי פעם מהסאבית שלו דברים שלא נוחים לה, הרי זה חלק מהבדס"מ, זה חלק מהכניעה. העניין הוא שאתם לא בקשר, ונראה לי קצת מוזר להציב תנאים לאדם שאתה בכלל לא יודע מה התפתח ביניכם.
מעבר לזה, אני חושבת שזה צריך להיות גם אינטרס שלך שיהיה לה נוח, כי חבל, הפגישה תוכל לזרום הרבה יותר טוב שלשתיכם כיף
.
פסיכו לוג​(שולט)
לפני 18 שנים • 30 באוג׳ 2006

Re: לפסיכי

פסיכו לוג​(שולט) • 30 באוג׳ 2006
Agni כתב/ה:
תגיד.

למה אני צריך להתעייף 4 עמודים בשביל לראות בסוף ת'שמש-חה?!

לא הבנתי...

וענק:
אני מבין שאתה כופה הכל על הנשלטות שלך? הן לא נהנות ורוצות מה שאתה עושה להן..?
אימלא...
הענק​(שולט)
לפני 18 שנים • 30 באוג׳ 2006

בית ספר

הענק​(שולט) • 30 באוג׳ 2006
כנראה ואתה מבין בפסיכולוגיה אבל ממש לא בשליטה אחזור פעם נוספת "כשתגדל תבין" ואם תרצה הדרכה והסברים תבוא לאחת הסדנאות ואשמח ללמד אותך