סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נפרדת מהעולם הבדמי

שלגיה א ח ת
לפני 17 שנים • 30 באוג׳ 2006

נפרדת מהעולם הבדמי

שלגיה א ח ת • 30 באוג׳ 2006
כבר שנתיים פה. לא תמיד כתבתי הרבה.
כתבתי גם בפורומים אחרים שעוסקים בבדסמ.

הקסם פג.
ואתם יודעים למה?
כי ההתנסויות הרבות והמגוונות שלי למדו אותי שבעולם הזה קיים ניצול רב במסווה של "משחקי בדסמ". כי היו מקרים שבהם נוצלתי בניגוד לרצוני והכאב שספגתי השיק לתקיפה מינית ואף ליותר מכך.

הפיקציה שבדסמ זה דווקא קשר עמוק שמושתת על אמון, היא פיקציה גדולה יותר ונרחבת יותר מכפי שבכלל אפשר להעלות על הדעת.
גבול התפר הדק בין נפילה לתהום והמראה אל-על, הוא גבול מסוכן מאין כמותו ומעטים הם הגברים השולטים הראויים לסאביות שלהם.
קשר בדסמי לא יכול להתחיל מכאב. הוא חייב להיבנות מתוך קשר חזק בין שני אנשים שרק לאחר שהם בוטחים אחד בשני, ואת זה אפשר למדוד באלף ואחת דרכים בתקשורת בין בני הזוג, רק אז אפשר לפתח קשר בדסמי פורה ומהנה ונעים. רק כשהוא נבנה מתוך הקשר ולא כשהקשר נבנה מתוך בדסמ נטו. מתוך סקס נטו.

יש פה וברחבי הרשת גברים רבים שהם אלימים, תוקפניים ושונאי נשים שזו הדרך שלהם להתנקם במין הנשי וזו גם הדרך שלהם להרס עצמי אישי שלהם.

נתקלתי בזה לא מעט.

הנחתי דברים על כף המאזניים וההחלטה שלי היא להתרחק מזה ככל שאוכל. לא כי זה רע. אלא כי זה לא נכון להיכנס לאתר כדי שדומים יתחילו איתי ויהיו משוכנעים שאם הם ידברו אליי בפקודות, אני ארטיב.

אני קודם אכיר אותם, ואחבב אותם, ואעריך אותם בגלל האדם שבהם, בגלל האופי והאישיות ומגוון התכונות שלהם, ורק אחרי זה אני אתמסר.

גברים מסוימים חושבים שאם את חובבת בדסמ, את נרטבת רק כשאמורים לך: "כלבה, תכרעי על ארבע ותמצצי."
זה מבחיל.
זה מגעיל.
זה אפשרי אולי, ואני מדגישה, אולי, רק אם זה קוד משחק בין בני זוג לאחר שהם כבר מכירים היכרות עמוקה.

למה שאישה תהנה מלפגוש גבר שמעולם לא ראתה קודם, והוא יגיע לה משפט כזה? זה מוסיף משהו לכבוד שלה? שלו? זה מחרמן?

שלא לדבר על מקרים חמורים הרבה יותר.

היו שלום, חברים וירטואליים וחברות וירטואליות ואל תשכחו לשמור על עצמכם.

אני לא אחזור לוניליות נטו, אבל אין ספק שבדסמ בא רק לאחר היכרות וביטחון מלא עם האדם שמולו אני עומדת.

שלגיה
Stranger

.

Stranger • 30 באוג׳ 2006
אייימן. !!!

מצטער לשמוע ושיהיה בהצלחה...
בטי בום​(שולטת)

בהצלחה

בטי בום​(שולטת) • 30 באוג׳ 2006
לוקחת מכל מה שכתבת "אני קודם אכיר אותם, ואחבב אותם, ואעריך אותם בגלל האדם שבהם, בגלל האופי והאישיות ומגוון התכונות שלהם, ורק אחרי זה אני אתמסר. "
וחושבת שהוא מתאים לכולנו (כן , גם לשולטים) , מאחלת לך שתמצאי אחד כזה.

הדרישה לאדם כזה לא מונעת ממך להשאר פה , רק לחפש יותר בזהירות , חבל שאנשים אומללים מוצאים את התיסכולים שלהם במסווה של בדס"מ הולכים ומתרבים והפוקוס היום בכלוב הוא על זה .
אל תשכחי שיש פה גם הרבה סיפורים טובים ומאושרים שמשלבים בדס"מ ואהבה וכבוד יחד
רק הנטיה של אנשים מאושרים היא להסתגר להם בבית ולהנות מהאושר שלהם וקולם פחות נשמע משרשורי ה"דומים\ יות המסוכנים .

בהצלחה בכל דרך שתבחרי
המלט

Re: נפרדת מהעולם הבדמי

המלט • 30 באוג׳ 2006
שלגיה א ח ת כתב/ה:

אני לא אחזור לוניליות נטו, אבל אין ספק שבדסמ בא רק לאחר היכרות וביטחון מלא עם האדם שמולו אני עומדת.

שלגיה

אני רוצה להתמקד רק בדבר אחד מתוך הדברים הכנים והחשובים שכתבת -- על כך שכאילו
את יכולה מחר בבוקר לקום ולהחליט "די; לא עוד בדסמ; עכשיו אני חוזרת לוניליות", שזה לגמרי
נתון לבחירתך, כאילו שזו לא נטיה מינית טבועה. הנסיון הפרטי שלי לפחות, מלמד אחרת.
Stranger

Stranger • 30 באוג׳ 2006
המלט כתב/ה:
שלגיה א ח ת כתב/ה:

שלגיה

את יכולה מחר בבוקר לקום ולהחליט "די; לא עוד בדסמ; עכשיו אני חוזרת לוניליות", שזה לגמרי

אולי אני מפספס משהו המלט, אבל איך זה נוגד את הדברים שכתבה?
icon_rolleyes.gif
המלט

המלט • 30 באוג׳ 2006
Stranger כתב/ה:
המלט כתב/ה:
שלגיה א ח ת כתב/ה:

שלגיה

אולי אני מפספס משהו המלט, אבל איך זה נוגד את הדברים שכתבה?
icon_rolleyes.gif

לא, stranger , זה לא נוגד. כותרת הודעתה היא "נפרדת מהעולם הבדסמי'. התוכן של הדברים
מותיר רושם על הקורא (למשל עלי) כאילו אפשר באמת להיפרד, והמשפט האחרון
שאומר "אני לא אחזור לוניליות נטו" -- שלעיניך נראה כאילו לא נוגד, אני קראתי אותו כאומר: "אני יכולה, אבל אני בוחרת שלא".
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 30 באוג׳ 2006
לדעתי בכלל
הניצול והאנשים הרעים קיימים בכל מקום
מצטער שחווית את הצד האפל של הצד האפל
לדעתי, יש גם צד בהיר לצד האפל
גם שם, גם פה
בכל מקרה, שיהיה לך ים של הצלחה
עינבר

מוזר , אבל כל כך מוכר

עינבר • 30 באוג׳ 2006
הבעייה שיש כאן יותר מדיי אנשים שחיים בפנטזיה מנותקת מהמציאות
זה לא המקום היחיד שבו הגבר ממהר לת'כלס, אבל כאן זה הרסני
יש כאן משהו שמובנה גרוע, אם למי שרוצה לשלוט, אין סבלנות למציאות
אם עסוק יותר מדיי בעצמו, בפנטזיות שלו ואין לו מושג מהחיים שלו

כל כך מכירה, כל כך מזדהה , כל כך מתחברת, את כל המילים שאת כותבת

ועם זאת , אני יודעת שבאתר הזה ממש, הכרות למען יחסי שליטה אפשרית

אם יש תקופות שאת לא מסוגלת לסנן את כל הרעל, אז תיפרדי קצת מהאתר הזה
אם יש תקופות שאת לא מסוגלת להיות אסרטיבית ולשים גבולות, אז תיקחי פסק זמן

אבל (בבקשה) אל תפסיקי להאמין שיש אפשרות סבירה למצוא את מה שתיארת.
כלבלבון עירוני

אולי הפתרוןן אחר-ראיתי שאת נשואה

כלבלבון עירוני • 30 באוג׳ 2006
ראיתי בפרופיל שאת נשואה.
אולי הפתרון אינו לחפש קשרים בדסמים מזדמנים אלא לנסות ולמצות את הקשר הזוגי ולבדוק אפשרות שבעלך יממש חלק מהפנטזיות שלך?

יש יעוץ מקצועי שעשוי לעזור וגם שיחה כנה עם הבעל לפעמים עשויה להביא לתוצאה שלא תצטרכי לחפש את הקשר הבדסמי מחוץ לקשר הזוגי.

קשרים בדסמים עמוקים עם רגש הם יפים אבל לעיתים עלולים להביא לשבירת התא המשפחתי ולפני שמנסים אותם אולי יש מקום לגישוש אצל בעלך?

בהצלחה.
scarlettempress{L}
scarlettempress{L} • 30 באוג׳ 2006
ציטוט: קשר בדסמי לא יכול להתחיל מכאב. הוא חייב להיבנות מתוך קשר חזק בין שני אנשים שרק לאחר שהם בוטחים אחד בשני, ואת זה אפשר למדוד באלף ואחת דרכים בתקשורת בין בני הזוג, רק אז אפשר לפתח קשר בדסמי פורה ומהנה ונעים.

icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif