צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

את חושבת שאת מלכה ...??? לא בשבילי

קרוליין​(שולטת)
לפני 20 שנים • 10 באוק׳ 2003
קרוליין​(שולטת) • 10 באוק׳ 2003
ומה אם מלכות מצוות על דברים כאלו אך ורק כדי לבחון, בהתחלה?

לדוגמא, דומית מכירה סאב בין דפי הפורום, והוא מציע את עצמו.

היא מוצאת עניין, אך רוצה לנסות אותו, לבחון את כוונותיו...

ולכן היא מצווה עליו להביא, להסיע או לנקות... ועוד לפני שהוא הכיר אותה אישית.

מה דעתכם על זה? זה אומר שאינה "מלכה אמיתית"?......
Mefanek​(נשלט)
לפני 20 שנים • 11 באוק׳ 2003

התואר מלכה לא קשור כאן..

Mefanek​(נשלט) • 11 באוק׳ 2003
התואר מלכה לא קשור כאן..
היא אולי מלכה, אך מה שפוסי אומר זה שלא מעניין אותו מלכה כזו..
הוא לא מחפש להיות פראייר של אף אחת, הוא עבד בגלל שזה מגרה אותו מינית.. והוא אינו מוצא שום גירוי מיני בלהסיע, לנקות או לעשות כל דבר שאינו בעל אופי מיני..
כך גם אני.. וכך גם רוב העבדים..
ה"מבחנים" האלה שאת מדברת עליהם, אינם מעניינים.. זה שלא אסכים להסיע מישהו או לנקות את הבית של המלכה, לא אומר שלא אסכים לעשות דברים אחרים שכן מגרים אותי מינית.
עבד שמוכן שמלכה תשלוט בו, מתכוון במרבית הפעמים, לשליטה פיזית. כלומר קשירות, הצלפות, חניקות וכו'... לאלה נוסיף גם את הליקוקים והפינוקים שהמלכה מבקשת או יותר נכון דורשת..

עבד שמתגרה משליטה מנטלית, בד"כ יתגרה מדברים כמו השפלות, השתנות, חדירות, או אפילו השפלות בפרהסיה..

אך גירוי מיני מלנקות בית? או מלהסיע מישהו רק בגלל שהמלכה אמרה?? בחייך.. זה ממש לא בעיניין של BDSM ותסלחו לי אם אגזים ואומר שזה אף גובל בניצול, וגם אם זה "רק" כדי לבחון את העבד כפי שמציינת המלכה קרוליין..

הרי אין שום קשר בין דרישה מעבד להסיע מישהו לבין דרישה מעבד ללקק לה את כפות הרגליים או כל איבר אחר בגוף..

מי שלהיות עבד ניקיון או נהג או סבל כן עושה לו את זה.. שיבושם לו..

חג שמח..
Ulver

קרוליין

Ulver • 11 באוק׳ 2003
אני מצטט אותך ברשותך על מנת שמי שקורא את התגובה יבין למה היא נכתבה:

את כתבת: "ומה אם מלכות מצוות על דברים כאלו אך ורק כדי לבחון, בהתחלה?

מה דעתכם על זה? זה אומר שאינה "מלכה אמיתית"?......"

לצערי שאלת שאלה וענית על התשובה, אני יכול להכנס פה ולכתוב שעות על למה אחת כזו אינה ראויה לכתר אבל נסתפק במה שאמרה קרוליין שהעידה בעצמה ובפיה שלה, לא: זו לא מלכה אמיתית, זו אשה שמסלפת את עקרונות הדומיננטיות בבדסמ המודרני על מנת לממש צרכים קיומיים שלה שאין בינם לבין הבדסמ הרבה קירבה.

יום טוב לכולם
סאב-לימינל
סאב-לימינל • 11 באוק׳ 2003
מה שאני חושב ,אם הקטע של להיות נהג עושה את זה למישהו,מי אנחנו שנגיד שזה ניצול,להיפך שניהם נהנים וטוב להם עם מה שהם,כל אחד רואה את זה בצורה אחרת ואיך שטוב לו,אחר קונה למלכה שלו מתנות אז גם זה ניצול?,אם טוב לו עם זה אז מצויין,ולגבי הגירוי המיני,אני לא מרגיש גירוי מיני עצם היותי סאב,אני פשוט סאב בנשמה וזהו, אך כמובן שדברים מסוימים שעושים במערכת יחסים מסוג זה תביא לגירוי מיני.
wanttobe​(נשלט)

יחסי שליטה נשלט.

wanttobe​(נשלט) • 11 באוק׳ 2003
[size=18]הבחנה שלי ,אני בהחלט נשלט אך בנות שונות גורמות לי לתוצאות שונות יש בנות שעבורן אני אבצע כמעט כל מה שיבקשו, אך יש בנות שיכולות לנבוח פקודות על ימין ועל שמאל וזה לא יזיז לי.

עכשיו לא לטעות זה לא בגלל איך שהבחורה נראית אלא בגלל איך שהיא מתנהגת ומה היא מקרינה.
[/size]
טימי טימי​(נשלט)
לפני 20 שנים • 13 באוק׳ 2003
טימי טימי​(נשלט) • 13 באוק׳ 2003
slave1, אני חושב שנתת את התשובה הטובה ביותר עד כה.
הדבר הכי קרוב להבנה רצינית של הנושא.

שאלה לי, מה זה מלכה אמיתית ומה זה עבד אמיתי ?
איך אפשר לקבוע את זה, ואם אפשר, אזי האם בקשה של מלכה לעבד לשמש עבורה נהג הינה יחסי בדסמ או סתם ניצול ?

אגב, מה רע בניצול ?

ועוד משהו, גם אני עבד שמחפש פורקן מיני, אבל ברור לי שעבד שמגיע בשביל להתפרק מינית בלבד וברגע שגמר אינו קשוב יותר לצרכיי מלכתו, אינו יודע להתחשב באחרים. (ויש יגידו - אינו עבד אמיתי). נראה לי גם שיש אחריות גם על המלכה לחנך אותו לכך...
theslv​(נשלט)
לפני 20 שנים • 13 באוק׳ 2003
theslv​(נשלט) • 13 באוק׳ 2003
ה-BDSM היא אומנות , מלכה זה אומנות ויעוד עבד זה יעוד.
מי קובע מה זה עבד אמיתי ומה זה מלכה אמיתית? כל אחד והסטייה שלו. כ זוג (או יותר) והבדסמ שלו. כמו בכל מערכת יחסים/סטוץ קונבנציונלים, יש מערכת של דרישות שכל בני הזוג מתנים את ההמשיכיות בקיומם , כך גם פה: אם הסטייה שלך גבירתי היא חומרית, לנצל את העבד שלך וסטייתו של העבד לספק את את יצר הניצולי שלך - בלנקות לך, בלסחוב לך, בלשלם לך... זו אומנותך וזה אומנות הבדסמ שלך ושל העבד שלך.
אם הסטייה שלך גהירתי היא גשמית את מוצאת את סיפוקך בשליטה בגוף , להשפיל, להפעיל כוח, להכאיב באיזורים המיניים שלנו (מקור ההבדל בין המינים) ולהשתמש בלשוננו בתור הוכחת נאמנות ,את תחפשי עבד שסטייתו לעבור סט של השפלה, כאב והנאה .
T O M​(שולט)
לפני 20 שנים • 16 באוק׳ 2003
T O M​(שולט) • 16 באוק׳ 2003
פוסי
אני מבין אותך

אך תזכור שלמטבע יש שני צדדים

וכמו שיש הרבה שהן לא באמת מלכות
יש גם הרבה שהם לא באמת עבדים

אבל אין כינוי רשום על זה,או תואר שצריך לעבור בשביל זה. ולכן כל אחד או אחת יכול לכנות את עצמו כך.

וכך זה גם בעולם האמיתי:
אנשים הם לא תמיד מה שהם טוענים שהם.
accept it

ובנוגע לתלונות שהפנית לגבי המלכות שמחפשות פראייר:
תמיד אתה יכול להגיד להם "לא" , ונגמר העניין.
כל אחד פונה לדרכו.
no hard feelings

אני מקווה בכל זאת בשבילך שתמצא מישהי שיהיה לך טוב איתה.

חצי אדון
לפני 20 שנים • 17 באוק׳ 2003

תבינו.............

חצי אדון • 17 באוק׳ 2003
לא כל מה שהיא רוצה זה מה שהיא צריכה ולא כל מה שהיא צריכה זה מה שהיא רוצה.
כמו כן - לא כל מה שהיא רוצה זה מה שהוא צריך ולא כל מה שהוא צריך זה מה שהיא רוצה...
ומכיוון - שבדרך כלל , היא לא רוצה ולא צריכה לנתח את הנ"ל.....היא מעדיפה לחשוב שהיא רוצה בעוד שהיא צריכה לא פחות ממה שהוא רוצה.
לכן - מי צריך אותה???????
אולם - מכיוון שבאומנות כמו באומנות אין דבר כזה שאין דבר כזה ...

טוב....צריך לזוז...
icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
ניטרו-גליצרין​(אחר)
לפני 20 שנים • 17 באוק׳ 2003

תגובה לשאלה של המלצרית:

ניטרו-גליצרין​(אחר) • 17 באוק׳ 2003
קרוליין כתב/ה:
ומה אם מלכות מצוות על דברים כאלו אך ורק כדי לבחון, בהתחלה?

מה דעתכם על זה? זה אומר שאינה "מלכה אמיתית"?......

אני חושב שמבחן כזה אינו משקף דבר,משום שלסאב יכולים להיות תחומים חזקים מאוד,אך דווקה בלשרת מלכה כעבד ולא כסאב,הוא לא טוב ולא יכיך את עצמו כמו שרעוי לו ולמלכתו.