שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

עורכי דין מסריחים

עבודת מאסטר{lori}
לפני 18 שנים • 4 בספט׳ 2006

Re: .

עבודת מאסטר{lori} • 4 בספט׳ 2006
נ.ב. כתב/ה:
גולד כתב...
פעם עורך דין היא מישהו שהחשיבה שלו היתה על בסיס צדק.

פחחחחח. תרשה לי לגחח

לא היה ולא יהיה עו"ד שמה שמניע אותו זה אך ורק הצדק

אתה קשקשן בגרוש

"גחח" כאוות נפשך חמוד...
(כן כן, אני מכיר את הטרנד החדש שנקרא דיסלקציה, אבל כשאדם כבר מוצא בתוכו את האומץ למתוח ביקורת על אנשים שהוא לא מכיר, ולכנות אותם "קשקשנים בגרוש" - שיפתח מילון....)
sssssss
sssssss • 4 בספט׳ 2006
אולי בכל זאת צריך להנהיג כאן צנזורה icon_razz.gif icon_razz.gif
prometheus​(שולט)

קח הכל בקנה

prometheus​(שולט) • 4 בספט׳ 2006
אין ספק שאתה צודק ברוב המקרים.
למרות שיש עורכי דין ורופאים שהם אנשים טובים, כנראה שמדובר במיעוט.
השאלה למה אתה צריך להתעצבן?
בסופו של דבר ככה אתה מעניש את עצמך על מה שהם עושים.
Yosefus​(שולט)

ואללה

Yosefus​(שולט) • 4 בספט׳ 2006
למרות הכבוד (ויש כבוד) ואף-על-פי שאינני עורך דין, הנה לך גם קצת מהצד השני:

אפי זוקר היה הבן של אריה זוקר. אריה היה הבן של אבנר. אבנר היה הבן של ניסים. ניסים היה הבן אריה. ואריה היה הבן של אפי.
משפחת זוקר לדורותיה.
חמישה דורות של חרבון אנושי שבסופם אפי זוקר. בחור בן 32 מובטל מקצועי, אוכל חינם, נוהג לבכות ולקטר, מזיין את המדינה, חי על כספי אחרים. איש מכובד.
רק אם אמא שלו המסריחה היתה חוטפת סרטן ומתה לפני שהכלב הזה היה נולד, אז אולי היה פחות אוכל חינם אחד בעולם. כי אפי זוקר הוא אחד כזה שחי מבטלה, הוא מאלה שלא מצליחים להחזיר את חובותיהם לבנקים ובמקום לשלם משחק את המסכן, אותם חלאות כמו אפי זוקר, (שאלוהים יעניש אותו בבנים הומואים, חרדים ונרקומנים ביחד, ובבנות זונות שעושות פורנו חירבונים תמורת $200 לאקט) גוררים את המלווים לבתי משפט וחיים כל חודש על הכסף של מסכנים אמיתיים, כאלה שנאלצים לשלם חודש אחר חודש כשלמעשה הריבית שהם משלמים מכסה גם על ההפסדים שלו.
יש כל מיני כאלה, אני מכיר מספיק. יש לי גם בן דוד כזה. ואלוהים העניש אותו ולקח לו את האמא בסרטן מעי אכזרי שתלש ממנה את הרצון ברחם או באיברים פנימים, אולי בכדי להשכיח ממנה את העובדה שהחלאה שהיא הביאה לעולם הוא למעשה אוכל נבלות הניזון מכאלה שמוכנים לסייע לנזקקים שבאמת קרסו בצידי הדרך...
כל כך הרבה כאבים ומחלות יש בעולם, אבל ראבק, אלוהים, אתה לא יכול לנתב אותן לבנים של אוכלי החינם או להוריהם? אל תפגע באוכלי החינם, חס ושלום, תשאיר אותם כאן. אבל תיקח מהם את כל מה שמשאיר בהם רצון לחיות. שיהיו חייהם בקשה אחת ארוכה לסוף. אמן סלה!

*

באופק נורי היה רואה את כל מה שהוא חשב שיהיה.
הוא היה יושב שם, מול הים, ומשקיף.
הרבה חלומות היו לו. המון.
אבל מה לעשות שאמא שלו המסריחה חטפה סרטן מסריח כי הוא טפיל חברתי מסריח וכל מה שסביבו סירחון והוא, הוא הבין באותו הרגע שלא רק שהסרטן הזה לא יגמור אותה מהר, אלא שהוא יגמור לו את כל הכסף שלקח מאחרים.
כן, כזה הוא. החשיבה שלו בנויה כך.
על הברזלים במזח של טבריה הוא ישב, הביט לאופק, הרגיש את תנודות הגלים והבין, שהסירחון שעולה בנחיריו הוא לא עובש המים, אלא הריח שיוצא מגופו.
תמות אמן נורי!

*

קוראים לו בני, הוא חמוד.
יש לו תלתלים כאלה של דוד ועינים של אחושלוקי נטחן אוכל בתחת. הוא הבן של דן גורדינצקי, זה שהיה המסכן המקצועי בתוכנית הטלביזיה של ההוא... זה שלא משנה איך קוראים לו... וכמו כולם, גם הוא, הדן הזה, ימכור את החור של התחת שלו תמורת צ'ק.
אולי בגלל זה אלוהים הביא לו בן קפצון פיקה זיקוק שנדלק על כל פתיל שהוא רואה.
ביום שבני סיפר לאבא שלו דן שהוא נטחנגל, אני וציקי, ישבנו בקפה ממול וראינו איך לאבא שלו כבר לא ממש משנה מ"המענק ללא ריבית וללא הצמדה" שהוא הצליח לארגן...
דן,
אומרים שהומואים זה גנטיקה... שידחפו לך נפץ לתחת ויציתו אמן!

*

פעם מובטל היה מישהו שהחשיבה שלו היתה על בסיס צדק.
זה נכון כמו שפעם רופא היה מקבל אותך גם אם לא היה לך כסף.
את האמת,
למדינה שלנו מגיע שיחמסו אוכלי חינם ושרופאים יגידו לה: תשלמי.
ככה זה, כשאתה מגדל מדינה שלמה שכל בסיס החשיבה שלה הוא:
"אני אביא את המכה שלי ושניה אחר כך אני עף מפה", אתה מקבל מחסן, לא מדינה.
Jake​(שולט)
לפני 18 שנים • 5 בספט׳ 2006

גולד

Jake​(שולט) • 5 בספט׳ 2006
בניגוד ליוספוס, אני כן עורך דין אז.....

הכל עובר עליך, **** בידיך, חתול **** עליך
shushu
לפני 18 שנים • 5 בספט׳ 2006

גם אני עו"ד מסריחה

shushu • 5 בספט׳ 2006
בדומה לג'ייק ועוד איזה 33,000 איש; ובהשפעת חידות ההגיון בשרשור צמוד - הנה אחת במיוחד עבור גולד:

מה עושה כותב שרשור זה כשהשתן עולה לו לראש? (3,5)
התשובה במהופך.

שתהיה לכולנו - ואפילו לגולד - שנת משפט מוצלחת.

(התשובה במהופך: בהז - תחלקמ)