אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

להתראות חברים

TooT​(נשלטת){פטרוניוס}
לפני 18 שנים • 10 בספט׳ 2006
TooT​(נשלטת){פטרוניוס} • 10 בספט׳ 2006
איפה בהודעה היה ניתן להבין שמדובר בשידול לזנות או שהנוסח דומה להודעה כזו?

כי ענבר הסיקה זאת?

הרי הובהר שלא מדובר בכך בצורה מאוד ברורה.

מטרת הפוסט היתה אירגון ארוחת ערב בדסמית באיזו מסעדה עם מספר זוגות, שולטים ונשלטות, פטרוניוס ואני ביניהם.
אנשים משתמשים בניק פיקטיבי לכל מיני מטרות, הפעם לא היתה שום כוונה רעה.
הרי פוסטים ובלוגים שנכתבו ע"י ניקים פיקטיבים למטרת כתיבה לא נמחקים, והובהר בצורה הכי ברורה שזו לא הודעה למטרת שידול לזנות ולא שום דבר הקרוב לזה.
למה נמחק הפוסט?
ואחרי שכל זה הובהר למה הפוסט לא הוחזר?
Tamashi Nawa​(שולט)
Tamashi Nawa​(שולט) • 10 בספט׳ 2006
לדעתי, במידה וכלובי סבר שיש טעם לפגם בהודעה שנכתבה, אין זו סיבה לכעוס ולהעלם. ג'ייק, כפי שרבים אמור לך אתה וכתיבתך מוערכים כאן באתר ובמידה ויש אנשים אשר סברו שמשהו בהודעתך אינו ראוי והחליטו למחק אותה, אולי פשוט צריך לנסח זאת בייתר בהירות.
אני בטוח שגם כלובי לא סבור שיש בך פגם כאדם או כחבר בפורום וראה העובדה שלא הקפיא את המנוי שלך אלא רק מחק את ההודעה הנ"ל.

אני לא ראיתי את ההודעה המדוברת, אבל אני מאמין שלעיתים עדיף להחמיר מאשר להקל ראש, ולעיתים יש פשוט לשקול מחדש ולהקשיב לאחרים גם אם דעתם שונה משלך.

אני חושב שלטובת כלל הקהילה, כולל האתר, כלובי, וג'ייק, ייטב אם כל הצדדים ינשמו עמוק וימשיכו לתרום, כל אחד בצורתו הוא, ודברים ישובו על מקומם בשלום
venus in our blood​(שולטת)
venus in our blood​(שולטת) • 10 בספט׳ 2006
צ'יטה כתב/ה:
כולי תקווה שיהיה כזה דיאלוג והכל יבוא על מקומו בשלום

מצטרפת לדבריו של צ'יטה.

ההפסד יהיה כולו שלנו, במידה ולא יהיה ניתן להגיע להבנה.

תקווה אני כי הדברים יובהרו כהלכה.
ג''יק, אם אתה הולך- ההפסד הוא כולו שלנו.
דום-34​(שולט)
דום-34​(שולט) • 10 בספט׳ 2006
גייק אחי חברי

לפי דעתי לאחר בירור הנושא

ולאחר שדברנו בינינו

כדאי שתחזור ותנסח את המודעה מחדש

בשביל מה כל הבלגן והרעש

דום -34

נ.ב

תזהר לא לחזור לפה
TooT​(נשלטת){פטרוניוס}
TooT​(נשלטת){פטרוניוס} • 10 בספט׳ 2006
אביס,
לא ניתן היה לנסח את המודעה בצורה שמבהירה יותר טוב שלא מדובר בשירותי מין.

זה נכתב במילים ברורות - לבן על גבי שחור.

אפילו יכולת מינימלית מאוד בהבנת הנקרא לא היתה דרושה לזה, פשוט לקרוא.
עבודת מאסטר{lori}
עבודת מאסטר{lori} • 10 בספט׳ 2006
Abyss כתב/ה:
לדעתי, במידה וכלובי סבר שיש טעם לפגם בהודעה שנכתבה, אין זו סיבה לכעוס ולהעלם. ג'ייק, כפי שרבים אמור לך אתה וכתיבתך מוערכים כאן באתר ובמידה ויש אנשים אשר סברו שמשהו בהודעתך אינו ראוי והחליטו למחק אותה, אולי פשוט צריך לנסח זאת בייתר בהירות.
אני בטוח שגם כלובי לא סבור שיש בך פגם כאדם או כחבר בפורום וראה העובדה שלא הקפיא את המנוי שלך אלא רק מחק את ההודעה הנ"ל.

אני לא ראיתי את ההודעה המדוברת, אבל אני מאמין שלעיתים עדיף להחמיר מאשר להקל ראש, ולעיתים יש פשוט לשקול מחדש ולהקשיב לאחרים גם אם דעתם שונה משלך.

אני חושב שלטובת כלל הקהילה, כולל האתר, כלובי, וג'ייק, ייטב אם כל הצדדים ינשמו עמוק וימשיכו לתרום, כל אחד בצורתו הוא, ודברים ישובו על מקומם בשלום

מצטרף לדבריו של אביס על כל האמור בהם ובעיקר לעניין אותו הדגשתי - אפילו אם היתה לך, ג'ייק, כוונה מסויימת בדבריך (אותם גם אני לא קראתי) - אם כלובי פירש אותם בצורה מסויימת, אז יש סיכוי גדול שאנשים רבים אחרים יפרשו אותם בצורה דומה, לא כך?
מנטרה​(שולט)
מנטרה​(שולט) • 10 בספט׳ 2006
עצוב מאוד לקרוא דברים כאלו.

מנסיון זה לא נעים לאף אחד מהצדדים.

אבל התחושות שבבטן חזקות לפעמים מהמחשבות הכי שקולות שלנו...

בהצלחה בכל אשר תבחר ג'ק.
melody
melody • 10 בספט׳ 2006
אני דווקא מצאתי שזו היתה הודעה חביבה וברורה, ללא רמיזה - ולו הקטנה ביותר - לשידול לזנות.

זכור לי איזשהו שרשור על מכירת סאבית תמורת תשלום.
על אף שהיה מדובר בתשלום סמלי - מדוע לא הוגדרה ההודעה ההיא, כסרסרות וזנות ?
אפלבי
אפלבי • 10 בספט׳ 2006
לא קראתי את המודעה אבל אני מבין שהכל נובע מאי הבנה.

אם מדובר בארוחת ערב בדסמית במסעדה עם כמה זוגות של שולטים ונשלטות נסחו את ההודעה שנית וסיימו את הכל.

ג'ק יחסר לכולם ולא רק לאלה שמכירים אותו.

ג'ק, אני מבין מהודעתה של מלודי שמקור אי ההבנה במשהו סמלי והומוריסטי בין הזוגות עצמם.

חבל שבגלל שלא יהיה דיאלוג תחסר לכולם.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

החוק, הצדק וההיגיון

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 10 בספט׳ 2006
melody כתב/ה:
אני דווקא מצאתי שזו היתה הודעה חביבה וברורה, ללא רמיזה - ולו הקטנה ביותר - לשידול לזנות.

זכור לי איזשהו שרשור על מכירת סאבית תמורת תשלום.
על אף שהיה מדובר בתשלום סמלי - מדוע לא הוגדרה ההודעה ההיא, כסרסרות וזנות ?

מלודי - בניגוד לדיון בנושא בשרשור, לגבי מודעות קיים חוק ברור.

אין שום סיבה שאתר כמו הכלוב יצטרך לשאת בהוצאות ובתוצאות האפשריות של מה שעלול להתפרש כעבירה על חוק שידול לזנות.

בדיוק כשם שאין סיבה להיעלב כל כך הרבה, לעלות על המקפצה ולהצהיר על נטישה פומבית - במקום לסיים את הבירור ולהחליט מה יותר חשוב, פרסום הודעה כלשונה המקורי, קיום מטרתה בדרכים אחרות או פצרונות אחרים.

אני מקווה ששחקן השחמט שלנו יחזור וישקול מחדש מה חשוב לו, ויפעל בהתאם בראש קר יותר.