שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מראה של דום

מיתוסית​(שולטת)
לפני 17 שנים • 11 בספט׳ 2006

מראה של דום

מיתוסית​(שולטת) • 11 בספט׳ 2006
בעקבות פוסט בבלוג שלי שכתבתי הרגע:
http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=52629&blog_id=3927

רציתי לדעת כמה הסאביות מושפעות ממה שמשדר הדום בחיי היומיום ולא רק בסשן, מהמראה שלו וכמה הוא נראה "דום".
ילדה של חושך
ילדה של חושך • 11 בספט׳ 2006
בדרך כלל מישהו מגולח ראש עם פרצוף קשוח, ג'ינס צמוד וגוף יותר מידי ספורטיבי דוחה אותי.

עוברת לי מחשבה שאם הוא דום ויפתח את הפה ישר אני אשמע מה שגלתיאה כתבה על הבקשות שהציג "אדון" אחד: icon_smile.gif "לנעול את ההורים, לנקות את הבית ושמייח...יש שפחה פנויה?"

אם הוא לובש ג'ינס צמוד וחולצה שחורה באמצע הקיץ וכאילו מתגאה בגוף השרירי שלו אני מקבלת turn off .

התשובה לשאלה שלך היא שהמראה הזה משפיע עלי אבל לא לחיוב אלא ל turn off .
כדי להוכיח שהוא יודע לחבר משפטים מעבר ל:"שמייח, יש מסיבה, שפחה, לנעול הורים, לנקות בית" הוא יצטרך להתאמץ יותר מגבר עם מראה "רגיל".
sssssss

Re: מראה של דום

sssssss • 11 בספט׳ 2006
כחולית כתב/ה:

רציתי לדעת כמה הסאביות מושפעות ממה שמשדר הדום בחיי היומיום ולא רק בסשן, מהמראה שלו וכמה הוא נראה "דום".

כחולית, אמנם פנית בשאלתך לנשלטות דוקא אבל אני חושב שהשאלה שלך יכולה להיות מופנית לכל בעלי התפקידים בכללותם. לכן ראיתי לנכון לומר שלמראה החיצוני בהחלט יש ערך מוסף לא מבוטל בעיניי, ואכן יש לא מעט נשים שנראות לי כמלכות אצילות ולהיפך רק על סמך המראה. יחד עם זאת, לא אחת אין כל קשר בין המראה החיצוני לבין אישיותו ואופיו של האדם, ככה שהחיצוניות גרידא בהחלט יכולה להטעות, ובגדול!

ולך ילדה של חושך, אני מקדיש את הפתגם השחוק: "אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו". לפסול מישהו רק על סמך המראה החיצוני ועוד לפני שהוציא מילה מפיו אינו מעשה חכם בעליל. לא רק שזה בגדר שיפוט גרוע זה גם יכול לגרום לך להפסיד היכרויות עם אנשים לא "רעים" בכלל.
ילדה של חושך

Re: מראה של דום

נענש כתב/ה:

ולך ילדה של חושך, אני מקדיש את הפתגם השחוק: "אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו". לפסול מישהו רק על סמך המראה החיצוני ועוד לפני שהוציא מילה מפיו אינו מעשה חכם בעליל. לא רק שזה בגדר שיפוט גרוע זה גם יכול לגרום לך להפסיד היכרויות עם אנשים לא "רעים" בכלל.

גברים כאלה התחילו איתי ולא פסלתי אותם אלא שאלתי כמה שאלות כדי לבדוק אם הרושם הראשוני נכון.
על פי הניסיון הקצר שלי היתה קורלציה בין המראה ועילגות אבל היו יוצאים מהכלל.
מיתוסית​(שולטת)
הוא לא נראה עילג בכלל ובאופן כללי לא יכולתי להסיק דבר וחצי דבר עליו או על אישיותו כי הוא לא דיבר.

שמעי, אני גם לא נמשכת לטיפוסים האלה, המוחצנים אבל זה העניין, זה היה כאילו הוא מקרין את זה מבלי להיות מודע בכלל והחולצה שלו לא היתה כזאת צמודה ועם שרוולים ובאופן כללי אם סתם הייתי רואה תמונה שלו לא הייתי נמשכת אליו בכלל...

האם הטרן אוף שאת מדברת עליו, ילדה של חושך, נובע מהמראה שציינתי או מהדיבור עילג וערסי?
ילדה של חושך
כחולית כתב/ה:
הוא לא נראה עילג בכלל ובאופן כללי לא יכולתי להסיק דבר וחצי דבר עליו או על אישיותו כי הוא לא דיבר.

שמעי, אני גם לא נמשכת לטיפוסים האלה, המוחצנים אבל זה העניין, זה היה כאילו הוא מקרין את זה מבלי להיות מודע בכלל והחולצה שלו לא היתה כזאת צמודה ועם שרוולים ובאופן כללי אם סתם הייתי רואה תמונה שלו לא הייתי נמשכת אליו בכלל...

האם הטרן אוף שאת מדברת עליו, ילדה של חושך, נובע מהמראה שציינתי או מהדיבור עילג וערסי?

האמת שצריך לראות כדי לדעת אם הוא מתאים למראה שאני מדברת עליו. הם תמיד מודעים מאוד לגוף השרירי שלהם וכאילו מתגאים בגבריות שלהם. זו לא גבריות שקטה, כפי שאת מתארת.
החולצות והג'ינס שלהם צמודים, בלי להשאיר מקום להרבה דמיון. החולצה צמודה מאוד או שכמה כפתורים פתוחים ורואים את החזה השרירי שלהם.

אם הוא לא נראה מודע לגבריות שלו זה דבר אחר.
הturn off הרציני הוא כשהם פותחים את הפה עם משפט התחלה עילג.

האמת שחבל שלא אמרת כמה מילים לא מחייבות.
אני ביישנית אבל אם הוא היה מאוד מוצא חן בעיני הייתי נגשת ושואלת אם הוא מכיר את המשביר ויודע איפה מחלקת כלי הבית או משהו. מקסימום היה אומר שלא.
אני חושבת שהסיכוי שיקרא בפוסט או בבלוג שלך קלוש אבל אם הוא קנה פעם אחת במשביר הוא יכול להיות לקוח קבוע. המוכרות הכירו אותו? הוא קנה משהו בסוף?
masterhaifa​(שולט)

רק לא ברור לי משהו קטן

masterhaifa​(שולט) • 11 בספט׳ 2006
עוברת לי מחשבה שאם הוא דום ויפתח את הפה ישר אני אשמע מה שגלתיאה כתבה על הבקשות שהציג "אדון" אחד: "לנעול את ההורים, לנקות את הבית ושמייח...יש שפחה פנויה?"

שמייח????

WTF???
ילדה של חושך

Re: רק לא ברור לי משהו קטן

masterhaifa כתב/ה:
עוברת לי מחשבה שאם הוא דום ויפתח את הפה ישר אני אשמע מה שגלתיאה כתבה על הבקשות שהציג "אדון" אחד: "לנעול את ההורים, לנקות את הבית ושמייח...יש שפחה פנויה?"
שמייח????
WTF???

rffl.gif rffl.gif rffl.gif צריך לקרוא כדי להבין.
ביומיים האחרונים היו פה בקשות של אדון אחד, שאפילו הוסיף תמונה שלו בגוף שרירי וחשוף. חפש את ההודעה של גלתיאה "לקשור את ההורים שלה ולנקות את הבית שלך" ותבין.
מיתוסית​(שולטת)
יש הבדל בין להיות מודע לחיצוניות ולמיניות שלה לבין להפגין ואף להחצין...
לא שאלתי, התביישתי ואבא באיזור וכו וחוצמזה יש לי מישו, אבל המראה שלו וההתנהגות שלו עשו לי את זה, כלומר גרמו לי להגיב מוזר..
icon_redface.gif
venus in our blood​(שולטת)

לא בהכרח המראה החיצוני

venus in our blood​(שולטת) • 11 בספט׳ 2006
הוא שקובע, אלא מה שהוא משדר.
הוא לא חייב להיות חתיך או יפיוף במושגים רגילים, אלא לשדר עוצמה.
לשדר כריזמה ונוכחות.
כזה...שגם במקום הכי שגרתי בעולם (כפי שתיארת בבלוג שלך ) תרגישי בנוכחותו.
ולא בהכרח בגלל המראה.
כזה..
שגם במקום הומה אנשים, את פשוט תדעי, תרגישי שהוא שם.
עוצמה..