לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

להתראות חברים

RIS
RIS
לפני 17 שנים • 14 בספט׳ 2006

Re: השרשור הזה , huan

RIS • 14 בספט׳ 2006
עינבר כתב/ה:
הוא ביטוי לבעיות בתקשורת.

אנשים כועסים, הם לא מקשיבים אחד לשני, הם נעלבים , הם חושדים
ואז באים חברים, בשביל לתמוך בחבר או באיזה עקרון הם תוקפים את הצד השני.

אני אישית מוצאת את עצמי, עסוקה בהדיפה של האשמות שווא נגדי.
כל עוד אני עסוקה בזה. כל עוד אני מתייחסת לכעסים נגדי. אני לא אמפטית.

התקשורת של אנשים הופכת יותר תוקפנית ומתלהמת, חסרת אמון בזולת.

זה מלבה את האש, לא עוזר לא לחבר ולא לאתר.
אבל ככה זה ריבים, בדיוק כמו במציאות.

והאמת, חבל, מהתרשמות מקורית שלי, 90% מהכותבים הם אנשים טובים.
אולי בגלל יום כיפור מתקרב, כנראה היינו צריכים למצוא ממי לבקש סליחה.

וואלה, ענבר, תשעה קבין של סכסנות, צדקנות והתחסדות נפלו מהשמיים ותשעה וחצי מהם נפלו בחיקך.
נער הייתי וגם בגרתי ואני מודה שלא ראיתי הרבה מקרים כה בולטים של תערובת של אטימות, חוסר רגישות וצביעות כמו שאני רואה בתגובות ובשרשורים שאת מנפיקה כאן.

פיתחת שיטה לנקר בכל תרנגולת פצועה ומותקפת (רק בחלשים והלא-מקובלים. אל החזקים והמקובלים את מתחנפת בלי הכרה) ואחר כך כשתופסים אותך על חם בניקור את מגלגלת עיניים צדקניות כלפי מרום ומכחישה כל קשר לתוקפנות הבולדוגית ש"טופלים" עלייך כביכול...
שהרי את עושה הכל לשם שמיים, מטעמים של הומניטריות צרופה ואלטרואיזים מזוקק.

אלוהים עדי - ולא הסתרתי אף פעם - שאני מתעב את הפילוסופיה המימסדית והנוקשה של דן קאפ ועדתו. ואף על פי שמעולם לא חשדתי בפילוסופיה הזו - בכלל - ובדן קאפ בפרט בחוסר כוונות טובות תמיד ראיתי בה סוג של זהב שוטים, אלכימאות שהיא גם לבלרות אבל גם אינקוויזיציה לעת מצוא.

וגם אם אינך אלא חסידה שוטה, ואפילו אם אינך אלא חסידה שוטה של זהב שוטים - המינוי שלקחת לעצמך להיות האינקוויזיטור הראשי, התרנגולת המנקרת הראשית בכל תרנגולת פצועה - כאמור - מאיר אותך באור חד-משמעי.
ואני חושד - אם עד עכשיו זה לא היה ברור - שזה לא רק איך שאת כותבת. אני חושד שכך את באמת.
ואם זו אמירה לגופה של כותבת ולא לגופו של ענין - אין זה מקרי או בלתי מקרי אלא הכרחי.

ואל לך להיתמם ולגלגל עיניים. היטב את יודעת מה את עושה.

וכל זה מביע רק את דעתי ואת תחושותי הפרטיות.
(אבל, למיצער, יש לי דיעות משלי ויש לי תחושות משלי).
ילדה של חושך

דו קרב באו קיי קורל

ילדה של חושך • 14 בספט׳ 2006
כשהתחלתי לכתוב ראיתי את התגובה של Ris, שהיתה אישית אבל יכלה לפתוח פתח לדיון בממסדיות ובהשקפות עולם.
פוסטים של RIS מתחילים תמיד דיונים מעניינים ובעלי רמה גבוהה.
הפעם מתחילים דו קרב באו קיי קורל.
באו קיי קורל המנגינה היתה יפה אבל שכבו על הקרקע הרבה סטטיסטים, אחרי היריות.

הדימוי של בודיגארד על הסלון של מישהו והמערבון הקלסי עם האקדוחנים, שהיו חברים טובים ורבים על משהו שרובו כבוד, היה ממש קולע.
כשטיפוס וג'ק כתבו הבנתי שכולם חברים וכלובי חבר שלהם.

אני לא רוצה להכנס לדיון הענייני של כל הנושא.
אפשר לדון עליו רק כשאין אמוציות וכעת קשה להגיב עליו.
כלובי מנסה לקבוע מדיניות כללית ב"סלון" שלו, שבו אנחנו מתארחים.
יש אנשים מחוץ לסלון שמביטים בשבע עיניים פנימה, לסלון. כולנו יודעים את זה.
במערבון הקלסי יקראו להם "הרעים" וכל החברים עם האקדחים מעלי העשן שרבים בסלון הם חברים.

ג'ק, כל מלצרית פוטנציאלית, שלא היתה רואה את המודעה, כבר קראה אותה.
אני מנחשת שכאשר יודעים מי יהיה במסיבה יהיה הרבה יותר ביקוש של בחורות שרוצות להכיר אתכם.
המודעה פרסמה עם כל הבהרה אפשרית ולכן לא צריך לפרסם אותה שוב.
המדיניות הכללית של כלובי בסלון היא יותר כלפי אלה שמביטים מבחוץ על הסלון שלו ולא אוהבים שהסלון פתוח ולא צריך לדון בה עכשיו.

כשג'ק וטיפוס כתבו נזכרתי גם בסצנה הראשונה של יוליוס קיסר של שקספיר.
מרק אנטוני של שקספיר מדבר על "איש של כבוד" ועל המלחמות של החברים הטובים שהם כולם "אנשי כבוד".

זכרו את אלה מחוץ לסלון.
מי שנמצא בתוך "הסלון של כלובי" הם חברים.
הניחו את האקדחים מעלי העשן על השולחן ביניכם, פתחו את בקבוק הויסקי המטפורי, דברו ביניכם, תעלו זכרונות או שחקו משחק קלפים וירטואלי.
סגרו את העניין הזה על כוס ויסקי משובח וירטואלי וחזרו לכלוב.

ג'ק, חזור לכלוב. בקשה של סתם אחת מחוץ לכל המחנות.
אתם חברים!!!

ילדונת אחת.
melaila​(לא בעסק)

רק שאלה קטנה

melaila​(לא בעסק) • 14 בספט׳ 2006
כלובי כתב/ה:
מדובר על מודעת דרושים שג'ייק רצה לפרסם בנוסח שנשמע כמו שידול לזנות.
בכלוב אין פרסום של שירותי סקס / שליטה בתשלום ודאי לא שידול לשליטה / סקס בתשלום.

כמו בכל מקום גם באתר הזה יש חוקים. והרשות כמובן נתונה, מי שהחוקים של האתר נראים לו מספיק נוחים - סבבה. מי שלא מסוגל לחיות איתם - גם סבבה.

הכול טוב ויפה ואין לי שום כוונה להלהיט את הרוחות, יש לי רק שאלה עקרונית לכלובי, מדברייך שציטטתי כאן משתמע שאין בשום פנים ואופן מקום לפרסם בכלוב נותני שירותים מיניים למיניהם,יפה, מובן, מכובד וראויי,אבל, עם כך למה כל כך הרבא מלכות בתשלום נמצאות באתר הזה ומפרסמות בפרופילים שלהן שהן בפירוש נותנות שירותיי מין בתשלום? (שליטה בתשלום היא אקט בעל אופי מיני ,אני חושבת זה ברור לכולנו) העים הפרופילים שלהן אשר כוללים הסבר מפורט על אופי "עבודתן" ואת פרטיהן האישיים הם לא סוג של "פירסומת" לשירותיהן?

חשוב לי להבין את העניין ,שכן בעיניי ,עצם הימצאותן באתר זה מהווה סטירה לדברייך.
scorpio king​(שולט)

Re: נתבקשתי להגיב - אז אגיב

scorpio king​(שולט) • 14 בספט׳ 2006
Jake כתב/ה:
ראשית - לא היתה זו כוונתי לפתוח שרשור לדיון באופי ו/או ניסוח ההודעה האנונימית שפרסמתי. כוונתי היתה למחות כנגד צנזורה ללא טעם וללא צידוק.

מעשה שהיה כך היה:

פרסמתי פוסט תחת ניק חדש/בדוי על מנת לגייס מלצריות לאירוע דיסקרטי. זה אף היה הכינוי שבחרתי "דרושות מלצריות לאירוע".

מיד עם פרסום הפוסט נתקבלה תגובה שהעלתה תהיות לגבי אופי השירות אותו תידרשנה המלצריות ליתן - ומיד הגבתי תוך כדי מתן הסבר שהמלצריות לא יידרשו ליתן שירות מיני ו/או מגע כלשהו.

פרסום הפוסט נעשה בשעות בוקר והמשכתי ליום עמלי. לאחר כמה שעות נמסר לי שהפוסט נחמק, אז אצתי רצתי ונכנסתי לאתר בתקווה למצוא את כלובי ולהתנצל בפניו על כל אי נעימות שנגרמה, אם נגרמה.

למזלי כי טוב, כלובי היה מחובר ונוכח בצ'אט, אז פניתי אליו כ- Jake ומיד התנצלתי על הבלגאן. כלובי לא הבין בדיוק לכוונתי והסברתי לו שאני הוא זה שעומד מאחורי הניק החדש והפוסט שנמחק.

הסברתי לו בדיוק את אופי האירוע המתוכנן וכי המלצריות עתידות ליתן אך ורק שירותי מלצרות מקצועיים - אלא אם כן אותה מלצרית תחפוץ במשהו אחר ובכפוף לגבולותיה.

(כהערת אגב יצויין שהובהר בצורה ברורה שאין כל דרישות לגבי לבוש, גיל, מראה וכו')

נעניתי כי לפי דעתו, מכיוון שהוצע תשלום בגין שירותי המלצרות - מדובר בשירות מיני בתשלום. לאחר משמע פליאתי כי רבה, הבהיר לי כלובי, שבגלל שהפוסט הופנה למלצריות בלבד - ולא למלצרים גם כן - המדובר בשירות בעל אופי מיני.

לסיכום: לא התפלאתי ואף לא כעסתי בגלל שכלובי מחק פוסט אנונימי. מחאתי הנה, כי גם לאחר הבהרת הדברים - הפוסט לא אושר - ועוד עקב טענות משפטיות חסרות שחר.

צנזורה היא צנזורה. אם לא מדובר בפרסום הבא לעודד ביצוע עבירות פליליות, או פרסום אשר על פניו נועד לפגוע ברגשות הקוראים, אין כל הצדקה להפעיל כלי חמור מעין זה.

יתרה מכך. הוצע לי על ידי לא אחד מהמגיבים לשנות את נוסח המודעה. מצטער. איני זוכר את נוסחו המקורי של ההודעה ואף אם כן - לא הייתי עושה זאת מאותם הנימוקים. איני משתכר מכתיבת פוסטים ואין לי מעביד אשר זכותו לערוך אותם עבורי. אין כל הבדל אם הפוסט נמחק או נערך - עדיין מדובר בצנזורה.

איני מאשים את כלובי בכך שיכלתו למחוק פוסטים ו/או לגרום לעריכתם. האתר הוא שלו ועמל רב הושקע בפיתוחו.
כל שאני אומר הוא, שאם כלובי בוחר לרקוד לחלילם של מיעוט מיליטנטי ואטום, זה או אחר, מן הראוי שיביא לתשומת ליבו שישנם חברים אשר יבחרו שלא לקדם את האתר אותו הוא בנה בזיעת אפו.

אני מוכרח להגיד לך ג'ייק מספר מילים על כל דרך ההתנהלות שלך.
אני מעריך אותך ואת תרומתך לאתר ואין לי ספק שזה יהיה הפסד לאתר ולנו אם אתה תפסיק לכתוב כאן אך בכל מקרה אני פשוט מתפלא על כל דרך ההתנהלות שלך. תרשה לי לומר לך כאן כמה מילים לא נעימות שמטרתן כלל אינה לנגח אותך אלא פשוט להעיר אותך מן החלום בהקיץ בו אתה בחרת לחיות.

כבר הרבה זמן לא נתקלתי בעמידה כזו נחרצת בשם עקרונות נעלים למען מטרה שכל אדם ממוצע עם שכל ישר היה כבר ממזמן עושה עליה וי וממשיך הלאה בחייו.
משום מה יש לי הרושם כי אתה מדבר מתוך אגו פגוע ולא מוכן ממש לא מוכן בשום פנים ואופן שאיזה מישהו יראה לך את הדרך לרדת מהסולם שאתה בנית במו ידיך ובמאמצים מרובים. אתה בנית אותו ואף אחד מאיתנו לא יקלקל לך את התענוג של הטיפוס עליו מעלה מעלה.

מקנו בי החשד כי יש בכל הסיפור קצת יותר מהנראה לעין. מין רצון לא ברור לסגור חשבון עם כלובי ולהראות לו למי כאן יש את המילה האחרונה. כלובי מחק לך שירשור אז אתה הלכת לשכונה, "הבאת" כמה חברים ויחד כולם מראים לכלובי מה קורה כשמישהו מעיז ל"צנזר" את גייק.
מניפולציה לא קטנה אך זולה עשית לנו כאן. קצת מזכיר את ימי דוד לוי הזכור לטוב שהיה "מסתגר בביתו" כל אימת שהייתה שורה עליו השכינה בתקווה לראות את יריביו באים אליו ומתרפסים בפניו שיחזור לתלם .

ביני לבין עצמי קצת מצחיק אותי כל סיפור הצנזורה לכאורה. מישהו כאן באמת איבד פורפורציות.
במקום שדרוש קצת (ממש קצת) גמישות ופרגמיטיזים משום מה בחרת להעלות את נס המלחמה בצנזורה. אני חייב להגיד לך ג'ייק שהרבה בשר לטענה שלך אין ג'ייק. אם תרצה אפילו כלובי הצנזור הנורא והאיום הציע במיוחד בשבילך בפוסט שלו ניסוח הולם שבו תוכל להשתמש לאותה הצעת עבודה.

אתה כותב שצנזורה היא צנזורה ומסיים במשפט משונה שמזכיר לכלובי שיש כאן חברים שיבחרו לא לקדם את האתר שלו בתגובה לזה שהוא רוקד לחלילם של מיעוט אטום. לא ברור לי מה אתה טוען כאן, אולי שהכתיבה שלך ושל חברים נוספים שלך היא סוג של קידום האתר ובעצם המשיכה שלכם מכתיבה באתר היא סוג של נקמה בכלובי על זה שהוא בוחר להקשיב לדעתכם לקבוצה אטומה. מוזר.

זה דבר דיי חמור מה שאתה עושה וניסיון להפעיל לחץ בצורה מניפוליטבית על כלובי בשם המלחמה בצנזורה כשאתה יודע שכל מה שנדרש ממך בעצם כרגע הוא פשוט לפרסם נוסח שונה במעט של ההודעה המקורית תחת הניק שלך ובכך לסיים את הפרשה.
משום מה לא בחרת לעשות כך וממניעים שעשויים להיות רחוקים מהמניעים הטהורים של מה שאתה מנסה ליצור כאן רושם.

ככה זה עם עקרונות לפעמים ג'ייק. מרוב שאתה עומד על הקיום שלהם אתה לא שם לפעמים שגם שמולאו בעצם כל הדרישות שלך אתה עדיין ממשיך להילחם למען מטרה שכבר שכבר ממזמן השגת.
ראובן

ספין

ראובן • 14 בספט׳ 2006
אהבתי את הספין.
בדרך כלל ספינים לא מתוכננים הם הכי טובים,
וכמובן שכולם צודקים, כמובן שכולם טועים.

אגב, מלילה, את צודקת במה שאמרת לגבי מלכות בתשלום,
אולם עליך לזכור שלעתים לשליטה גברית ישנן קונוטציות
עמוקות בהרבה, מבחינת העין הציבורית ובכלל.

את Jake אני מוקיר כחבר, ואת כלובי כאל וירטואלי,
ובוודאי יוכלו לקבור את הגרזן בכוחות עצמם.

כל שנותרו לי הן שתי תהיות:

1) האם האוכל שיוגש יהיה טעים כמו הספין הזה?
2) האם הסאביות שישמשו כמלצריות יואילו לירוק לנו
לתוך האוכל? כי אם להודות על האמת, מאז שהערבים
הפסיקו לירוק לנו בחומוס, הטעם כבר לא אותו דבר.

(וכן, בתור מי שאכל בחומוסיות מסוימות בצפון תל אביב
בשנים 93'-86' יש לי זכות מלאה לומר דבר איום שכזה icon_smile.gif)
גלתיאה

Re: נתבקשתי להגיב - אז אגיב

גלתיאה • 14 בספט׳ 2006
Jake כתב/ה:

פרסמתי פוסט תחת ניק חדש/בדוי על מנת לגייס מלצריות לאירוע דיסקרטי. זה אף היה הכינוי כל שאני אומר הוא, שאם כלובי בוחר לרקוד לחלילם של מיעוט מיליטנטי ואטום, זה או אחר, מן הראוי שיביא לתשומת ליבו שישנם חברים אשר יבחרו שלא לקדם את האתר אותו הוא בנה בזיעת אפו.

ג'ק, אני חושבת שאתה יודע את עמדתי לגבי ההמצאות שלך בפורום.
אבל את האמת ג'ק? זה מתחיל להיות מכוער.

גם לי כלובי מחק דברים בעבר, וידעתי לשים את האגו שלי בצד,
וידעתי לקבל לא. אהבתי את זה? לא. אז מה קרה?
ירד לי עשרים גרם מהכבוד אם קבלתי את הלא?
אתה יודע כמה פעמים אני קבלתי לא מכלובי?
והיו לי לא פחות ממך טיעונים של עקרונות .
אם כלובי לא מקבל משהו, אז זו זכותו המלאה.

מה לעשות שלפעמים עקרונות מתנגשים עם טובת האתר.

זה ברור שלא התכוונת לפתוח בית בושת
וזה ברור שנכנסת בניק אחר כדי לשמור על הדסקרטיות
של הארוע וכדי שלא יבלבלו לך את הראש, למה היא,למה הוא
ולמה לא אני.

וכשאתה פתחת את ההודעה שלך, הרי לא חשבת
שיש כל מיני פסיכים והרבה. באותה שניה היית מרוכז
בארוחה והצלחתה.

אולי יש כל כך הרבה אנשים בעייתים שמתנקזים לכאן
שכלובי פשוט עומד ומוחק, והוא עייף מלבדוק מי ומה?

אז אתה הסתכלת מנקודת מבטך, וכלובי הסתכל
על התמונה קצת יותר רחב. אין לו גם ברירה אני חושבת.

הרי שפנית לכלובי הוא לא הבין על מה אתה מדבר.

אם כלובי אומר שיש בעיה חוקית עם ניסוח ההודעה
אז יש בעיה. אני ואתה הרי לא נשלם מכיסנו
אם יתבעו את כלובי.

אתה חושב שההודעה שלך יותר חשובה
מההגנה על האתר?
אין לי בעיה עם עקרונות, אני בהחלט בעד,
אבל לא כשמישהו אחר עלול לשלם על כך
בגלל שהוא אירח אותי בבית שלו.

יש אתרים שאתה חושב שנותנים יד
יותר חופשיה? אז תפרסם שם.

מי שתרם בזיעת אפו, הכלוב צריך להיות חשוב לו.
ואם הכלוב חשוב לו, הוא צריך להבין שיש מצבים
שעלולים לסכן את האתר. ולכבד את זה.
ככה זה עובד, נדמה לי.
James Bondage​(מתחלף)
James Bondage​(מתחלף) • 14 בספט׳ 2006
מבלי להכנס לפרטים הספציפיים (כי אין לי מושג לגבי המקרה):

ההתנהלות באתר היא כמו שהיא בגלל, אבל בעיקר בזכות, כלובי. לא מוצא חן בעיניכם, יש אתרים אחרים. לא עם כל דבר שכלובי עושה אני מסכים, אבל אני כן מכבד את ההחלטות שלו, ואם זה ישתנה, אשלח לו דואר פרטי, ובמקרה הגרוע אפסיק לבקר בכלוב, בלי רעש, כפי שכבר עשיתי בכמה אתרים אחרים (לדוגמא, אתר שבו שונו פוסטים של אנשים בצורה שסילפה את דבריהם ו/או הציגה אותם באור שונה לחלוטין, וזאת מבלי לציין דבר לגבי העובדה שההודעה נערכה).

המטרה של צנזורה היא, למיטב הבנתי, הגנה על אנשים (לדוגמא, במקרה של אאוטינג) והגנה על הקהילה/האתר (לדוגמא, הודעה שפרסומה עובר על חוק או על מוסכמות של הקהילה, כפי שמנהלי הפורום מבינים אותן).

לרבים שעוד לא יצא להם להתעסק עם מערכות משפטיות וממשלתיות, יש את ההנחה הזאת שבעולם, ובפרט בארץ, יש איזשהו צדק, או לפחות משפט. אז זהו, שלא. יש אנשים במערכת המשפט, החוק נתון לפירושים רבים, ולהרבה מאוד שופטים ו/או פקידים יש את הזכות לפרש דברים כאוות נפשם.
אם קיים חשש (לדוגמא, אצל כלובי במקרה זה), אז עדיף לא להכנס לזה. פיקח הוא זה שיודע לצאת מצרה שחכם לא נכנס אליה. [ ומי שרוצה להעלות עשרות דוגמאות שלא צונזרו בעבר, ולדעתו צריכות היו להיות מסיבות כאלה ואחרות -- יופי לכם. אתם תצנזרו באתר שלכם, וכלובי יצנזר באתר שלו ]

מי שלא ניהל קהילה, לא יודע איזו כפיות טובה יש לחברים בקהילה, שתמיד ימצאו בה מתלוננים, ונדיר שיגידו תודה על הדברים שקורים לטובת כולם (ובד"כ אפילו לא מודעים לקיומם -- אתר חי לא ממשיך לתפקד מעצמו בלי תחזוקה, למקרה שלא ידעתם, וכנ"ל קהילה באופן כללי)

אז, בשם השפיות,
תודה כלובי;
נא להמשיך עם הדיקטטורה הנאורה, אפילו אם לא תמיד כולם מסכימים.

ולכל המתלהמים -- אפשר (ורצוי) לנהל דיונים על איזה תוכן להודעה הוא סביר ואיזה לא. שבירת כלים, הצהרות בומבסטיות, והתקפות אישיות גורמים בד"כ להרגשה טובה אצל מי שכותב אותם, אבל בסופו של דבר, כמו שביתת רעב, לא משנים כלום (במקרה הטוב, או מדרדרים את המצב במקרה הפחות טוב). בכל דיון/משא-ומתן, אני מנסה להבין מה הצד השני רוצה להשיג, ואיך הוא מנסה להגיע לשם. מישהו מוכן להסביר לי, חוץ מלשחרר קיטור, מה המטרה של הדיון הזה?
עינבר
לפני 17 שנים • 15 בספט׳ 2006

Re: השרשור הזה , huan

עינבר • 15 בספט׳ 2006
ציטוט: פיתחת שיטה לנקר בכל תרנגולת פצועה ומותקפת (רק בחלשים והלא-מקובלים. אל החזקים והמקובלים את מתחנפת בלי הכרה) ואחר כך כשתופסים אותך על חם בניקור את מגלגלת עיניים צדקניות כלפי מרום ומכחישה כל קשר לתוקפנות הבולדוגית ש"טופלים" עלייך כביכול...
שהרי את עושה הכל לשם שמיים, מטעמים של הומניטריות צרופה ואלטרואיזים מזוקק.[/b]).

להיפך , אני מגלגלת עיניים בדיוק מפני שאני לא הכל עושה לשם שמיים.
חלק מהפעולות שלי הן למען עצמי.

מאז שאני זוכרת את עצמי, דילמות מוסריות ודיון בהן מרתק אותי.

ג'ק , בכל הפעמים שנפגשתי איתו עשה רושם של אדם מקסים ומקובל.
מעולם לא ראיתי בו חולשה ותמיד האמנתי שהוא יכול להתמודד עם ביקורת.
אם יש משהו שהפוסט מוכיח , זה כמה ג'ק אהוד.

אני, במקומו, הייתי מתרגשת כמה אנשים תומכים בי, רק בגללי אישית.
מצד שני , אני לא הייתי נעלבת מתגובות נגד רעיון שצעתי והיו המון
וגם לא נעלבת מפעולה של כלובי, למשל, שהו מחק את הפרופיל של בן זוגי
וטרחנו לברר, אנחנו ולא הוא, מתוך כבוד אליו. עש שצמאנו את הבעייה ופתרון.

אני ממש מוחמאית מהעובדה שאנשים מייחסים כל כך הרבה כח
לשאלות חשדניות שהעיליתי וסוגיות מוסריות שכתבתי. יש להן כח לנקר בעיניים.

אני בהחלט יותר רגישה לעצמי, למונטין שלי ולמה אומרים עליי
מאשר אני רגישה לאנשים שבוחרים להוציא אגרסיות ולהלחם בי. כזאת אני.

ושוב, למען הדגשה, אני כותב בכדי לממש את זכותי להביע את עצמי.
ואני שוב מזכירה לכולם, יש לכם זכות להתעלם מדבריי או לאמץ אותם.
אין לי שום מנגנון של סנקציות ופרסים, בכדי לקדם את דעתי. אני כותבת.

אני באמת מצטערת לגלות שתפיסת עולם שלי פוגעת בזולת כל כך.
ניסיתי לקבל את הצעתו של יוסיפוס, אבל כנראה שאני מעורבת כאן רגשית.
ואני באמת שמחה שימים אלו, בתפיסה היהודית מתאימים לסליחות.