לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בושה וכלימה לקהילת המתחלפים

פייה{O}
לפני 17 שנים • 16 בספט׳ 2006
פייה{O} • 16 בספט׳ 2006
צ'יטה כתב/ה:
זהו שמה מתברר ?
בחקירותי היסודיות גיליתי, ממש לא מוחבא, מתחת לכלום.
לדעתי, חצי מהשולטים/ות והנשלטים/ות פה, יש להם שני ניקים, אחד בתור שולט, אחד בתור נשלט.
ולמה ?
כי, לפחות אני נתקלתי בכמה סאביות, שאמרו לי, אנחנו יוצאות רק עם דומים. מתחלפים זה לא בשבילי. בדומה קיבלתי משולטות, אני לא יוצאת עם מתחלפים, שלא תתהפך לי פתאום.

פשוט מתחזים כמעט כולם.

מספיק לצביעות. כולם כמעט פה מתחלפים. שימו דברים על השולחן.

והנה תהיה:
איך בדיוק ביצעת חקירות (יסודיות) והגעת למסקנה כזו?
בדקת את אלפי הניקים כאן ועשית הצלבה של ה-IP וראית שיש כה הרבה כפילויות שולט/נשלט?
אין לי בעיה עם דיעות שונות משלי, אבל מציק לי שאנשים מביאים 'עובדות' לא מבוססות.
אני בטוחה שיש לא מעט מתחלפים וגם בעלי ניקים כפולים, כפי שאני בטוחה שיש הרבה שטוב להם להיות רק בצד אחד של השוט.

כשאתה כותב 'כמעט כולם פה מתחלפים' זה מזכיר לי את התקופה בה נכנסתי לבדסמ ופתאום נראה לי שאין בכלל ונילים וכולם עוסקים בבדסמ.
היום אני מבינה שכנראה לא הייתי לגמרי שלמה עם הבדסמיות שלי אז, וחיפשתי לגיטימציה בצורת 'כולם כאלו אז זה בסדר'.

fishy.gif
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
פייה כתב/ה:
כשאתה כותב 'כמעט כולם פה מתחלפים' זה מזכיר לי את התקופה בה נכנסתי לבדסמ ופתאום נראה לי שאין בכלל ונילים וכולם עוסקים בבדסמ.
היום אני מבינה שכנראה לא הייתי לגמרי שלמה עם הבדסמיות שלי אז, וחיפשתי לגיטימציה בצורת 'כולם כאלו אז זה בסדר'.
fishy.gif

offtopic.gif
זה לא שנראה לך שאין ונילים בסביבתך, זה שהפכת את כולם לבדס"מים... icon_rolleyes.gif
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 16 בספט׳ 2006
פייה, נראה לך שאני מביא עובדות לא מבוססות ?

רגע, בעצם, תגידי, זה נכון מה שהלוטוס השחורה אומרת שהפכת את כולם ?
תשמעי אם זה אכן נכון, אני אשמח לעזרה מצידך. כי אני נתקל בקשיים בהפיכת ווניליות לבדסמיות. את מוכנה להיות חונכת שלי בעניין ?

רגע שנייה בעצם, פייה.......
את מתחלפת ?
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 16 בספט׳ 2006
צ'יטה כתב/ה:

רגע, בעצם, תגידי, זה נכון מה שהלוטוס השחורה אומרת שהפכת את כולם ?
תשמעי אם זה אכן נכון, אני אשמח לעזרה מצידך. כי אני נתקל בקשיים בהפיכת ווניליות לבדסמיות. את מוכנה להיות חונכת שלי בעניין ?

לא רוצה להלשין, אבל היא לא עברה הכשרה כדי להיות חונכת. והיא בכלל אשה, ואפילו לא מתחלפת. מזלך שאני פה כדי להזהיר. עכשיו לך ותמצא לך מתחלף מבית טוב עם תעודות שיסביר לך כל מה שדורות של מחקרי הפיכת וניליות לבדסמיות מצאו.
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 16 בספט׳ 2006
זאלופון, איש יקר, אני מוקיר לך תודה על עצותיך המועילות. עוד הייתי מוצא אני נגרר למסעות מסוכנים עם סאביות טהורות, שלא עברו הכשרה בכלל, ובטח שלא הסמכה. עוד הייתי עלול למצוא עצמי, עם סאבית צרופה, שאפילו לא התקבלה לגיבוש של יחידת העילית של סיירת המתחלפים.
תשמע, אני חייב לך אחת. icon_wink.gif אה בעצם......... טוב נו, אני מתכוון למשהו חשוב שעושים אחד בשביל השני בכלל.
אם אנחנו כבר כאן, מתוך סקרנות אגבית, אתה זאולופון, מתחלף ?
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 16 בספט׳ 2006
צ'יטה כתב/ה:
זאלופון, איש יקר, אני מוקיר לך תודה על עצותיך המועילות. עוד הייתי מוצא אני נגרר למסעות מסוכנים עם סאביות טהורות, שלא עברו הכשרה בכלל, ובטח שלא הסמכה. עוד הייתי עלול למצוא עצמי, עם סאבית צרופה, שאפילו לא התקבלה לגיבוש של יחידת העילית של סיירת המתחלפים.
תשמע, אני חייב לך אחת. icon_wink.gif אה בעצם......... טוב נו, אני מתכוון למשהו חשוב שעושים אחד בשביל השני בכלל.
אם אנחנו כבר כאן, מתוך סקרנות אגבית, אתה זאולופון, מתחלף ?

על פי הגדרה רחבה מאד למושג, כן. בעברי הגדרתי את עצמי מתחלף ואף חוויתי סשנים מהצד הנשלט. לא שהם היו רעים, אבל ההתנסות בצד הזה גרמה לי להבין שאצלי הוא טוב בעיקר לפנטזיות (וגם זה פחות ופחות) ובמציאות, מסיבות אלו ואחרות, זה הרבה פחות עושה לי את זה. כך שכרגע אין לי שום שאיפה להשלט ועל כן אני מוגדר שולט כבר כמה שנים. אבל אני לא מוכן להתחייב שלנצח זה לא ישוב לדגדג לי פתאום.

לעניין ה"אני חייב לך אחת" - אני מקבל גם מתחלפות. והריבית ממש בתנאים נוחים ועם הצמדה לראש המיטה.